Zvláštní chování holek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:28:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zvláštní chování holek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Zvláštní chování holek  (Přečteno 17520 krát)
save

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 11. Únor 2007, 15:38:30 »

Abych vám přiblížil o co mi jde, napíšu nejdřív stručnou historii. Byli jsme s partou na horách a jak to tak bývá, když jsem vystoupil z autobusu, všiml jsem si, že se zájezdu účastní i 1 moc hezká slečna. Náhodou jsme byli ubytováni na stejném pokoji s 2 dalšími lidmi. Jak čas plynul, zjistil jsem, že je nejen hezká, ale i hodná, chytrá, milá, sympatická,  prostě přesně můj typ. Z dalších rozhovorů jsem se dozvěděl, že jsme každý z jiného města a studujeme úplně někde jinde, takže jsem se snažil se nezamilovat, což se mi až do posledních 2 dnů dařilo. Do té doby se naše pohledy párkrát setkaly, ale pouze na chvilku. Pak se ale bohužel všechno zvrtlo. Předposlední večer napadl sníh, takže jsme šli asi s 8 dalšími lidmi blbnout na sjezdovku. Všem holkám jsem věnoval stejnou pozornost, koulovali jsem se, váleli se dolů ze svahu, pouze "mou" slečnu jsem po dohodě nechal gentlemansky být s tím, že má na sobě nevhodné oblečení a byla by hned mokrá, ale zároveň jsme se domluvili, že jí to další den "vynahradím". Já jsem se pořád držel, věděl jsem, že se nesmím zamilovat. Po návratu ze sněhu jsem se všichni sešli na jednom pokoji a já si sednul vedle ní (připomínám, že v tom nebyly žádné vedlejší úmysly)Hráli jsme městečko palermo (pokud neznáte, tak je pro pochopení důležité vědět, že občané chodí spát a mafiáni po probuzení ukazují na své oběti tak, aby je nikdo nezaslechl) a slečna přišla s návrhem, že si na mě položí hlavu, aby se přesvědčila, že jsem čistý občan. Mně se to líbilo, neprotestoval jsem a když při další hře hlavu položit hlavu zapomněla, jemně jsem si ji přitáhl k sobě. Dál už na mě hlavou ležela automaticky bez mého pobízení. Asi po půl hodině hry si odskočila, ale když se vrátila, tak si sedla jinam, naproti mně a ne vedle. Nevěnoval jsem tomu pozornost, bral jsem to jako běžné kamarádské tulení a po zhruba další hodině hry jsem odešli všichni spát. Další den jsem se odebrali společně na svah a tam to všechno začalo. Hned pri první jízdě do mně schválně (to říkali okolostojící kamarádi) napálila beze snahy o vyhnutí. Ok, bral jsem to jako náhodu a další jízdu jsem si na ni schválně počkal, aby do mě pět narazila. Stalo se a v objetí jsem jeli asi 50 metrů, dokud jsem di na sbe nelehli na zem. To se dělo dál, dokud jsme neodešli na oběd. Protože u stolu vedle ní už nebylo místo, sedl jsem si naproti a opaloval se. Během 5 minut zničehonic vstala, obešla stůl a lehla si na mně. Tak jsme leželi asi 15 minut, povídali si, opalovali se a já cítil, že se stalo to, co jsem nechtěl, že se pomalu začínám zamilovávat. Protože jsem byl přesvědčený, že to už nebude jen kamarádské dovádění, ale něco víc, tak jsem tomu nechal volný průběh. Odpoledne pokračovalo stejně jako dopoledne, to znamená najíždění do sebe, společné lyžování a taky společné pády. Protože jsem byl už k večeru tak omlácený, navrhl jsem, jestli by si nemohla dát 1 jízdu pauzu, s čímž souhlasila. K další jízdě jsme se ale nedostali, protože zavřeli lanovky. K večeru jsme zašli do místného obchůdku a společně si koupili šampaňské na večer. Chvíli jsme popíjeli, ale já jsem byl ak unavený, že jsem poměrně brzo skončil a s omluvou odešel spát. Ráno po probuzení mi bylo jasné, že jsem v tom až po uši, a tak jsem se rozhodl jednat. Poprosil jsem jí, jestli by nešla ven a tam jsem to všechno vyklopil. Ona mi řekla, že jsem ji moc mile překvapil, poděkovala, ale řekla, že sice nikoho nemá, ale má období, kdy nechce žádný vztah. Tak jsem to vzal na vědomí, zanechal dalších pokusů a asi půl hodiny jsem se ještě procházeli okolo hotelu a povídali si o všem možném. Tím můj příběh končí a já bych se chtěl zeptat hlavně místních slečen. Co myslela tím výše popsaným chováním, díky kterému jsem do toho spadl po hlavě? Myslíte, že to bylo čistě kamarádské laškování nebo mohla mít i jiné úmysly? Proč mě potom odmítla? Zajímá mě to hlavně proto, abych se příště podobného "skočení na špek" vyvaroval. Pro zajímavost ještě přidám věk, mně bude 20 a jí je 22. Díky za odpovědi
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Únor 2007, 00:39:00 »

Takhle se chová většina holek a žen, zvláště pak v období dospívání a rané dospělosti.
Je to v protikladu s mužským chováním. Nám, když se nějaká holka líbí, tak o ni usilujeme a chceme jí ošukat. Zkrátka to dotáhnout do konce. Samotný ten průběh nás neuspokojují, chceme k tomu mít ten závěr - cíl naší cesty.
Kdežto toto ženy nepotřebují. Jim stačí jako satisfakce pocit, že by mohly chlapa mít. Takže s ním flirtují, ať už verbálně, či neverbálně. Oblézají ho, dělají ty jejich nonverbální návrhy (doteky, gesta , blízkost) do té doby, než chlap sám opětuje zájem, tím ony zjistí, že by toho chlapa klidně mít mohly, kdyby pokynuly prstem a toto vědomí jim stačí. Tím je jejich snažení u konce. Dosáhnou čeho chtějí. V okamžiku, kdy pocítí, že chlapa dostaly svou snahou, upoutáním pozornosti apod. jsou uspokojené a naplnily pohár své ješitnosti a uspokojení až po okraj.
Takže jde o normální a běžný jev.

BTW: někdy není od věci jí řádně opít a ojet, příp. jí vystříkat pusinku, aby jí dal člověk najevo, že na nějaké její pubescentní a nevyzrálé rozmary není člověk zvědavý Mrkající
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Únor 2007, 12:32:47 »

SpeedMaster: nekdy pises trochu z vostra, ale jinak nemuzu nez souhlasit, protoze takhle to u holek (nerikam, ze u vsech) funguje.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Únor 2007, 14:49:44 »

Taky taky  Smějící se  Az na par detailu (a teda kompletne cely BTW) musim se Speedmasterem souhlasit.
Je to tak...holka chce jen vedet, jestli te muze mit, a kdyz dosahne zaveru, ze jo, tak uz vic nepotrebuje. Kazdopadne z tohoto stadia se muzes hrave dostat dal, kdyz se budes trosku snazit  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Únor 2007, 15:02:31 »

Ne vzdycky to tak je - nekdy se slecna proste muze jen bat dalsiho kontaktu...
Speedmaster: tve btw. popisuje znasilneni...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Únor 2007, 16:19:55 »

Citace: "daemoniack"
Ne vzdycky to tak je - nekdy se slecna proste muze jen bat dalsiho kontaktu...
Speedmaster: tve btw. popisuje znasilneni...


Já ti nevím, daemoniacku, znásilnění je, samozřejmě, vykonání pohlavních akvitit (dříve to byla vysloveně pouze soulož, nevím, jestli to zákonodárce nějak neupravili a nenovelizovali, každopádně bylo to v plánu) na druhé osobě bez jejího souhlasu.
A to je ten prubířský kámen, ten její souhlas.
V právu se odlišuje několik různých úkonů. Třeba výslovné, ty znamenají, že nějaký subjekt (člověk, osoba) něco výslovně udělá, napíše třeba závět, dá někomu plnou moc. Pak jsou úkony, či normy tacitní, při kterých je projevem vůle nečinnost. Samotná nečinnost se ovšem za projev vůle nepovažuje.
A třetí skupinou jsou KONKLUDENTNÍ úkony, normy. Ty spočívají v tom, že nějaká osoba něco výslovně neřekně, nicméně z jejího chování a konání lze usoudit na určitý projev vůle a jeho obsah. (To je například vhození mince do automatu, označení jízdenky v MDH, atd, atd)
A svou obhajobu bych stavěl tady na té konkludenci. Takže nezlob se na mě, ale když (osobní zkušenost) se holka o mě otírá, dotýká se mě, objímá mě, pod stolem mě kope a hladí po nohách a také mi rukou mi sahá do rozkroku a dráždí mě v těchto intimních místech, tak to považuji za jednoznačný SOUHLAS a pobídku k sexuálnímu aktu. Z jejího chování, až to přímo slovně neodsouhlasí, přímo vyplývý záměr a projev její vůle.
  A jestliže mě pak cca pár sekund předtím, než jí napíchnu, řekne : "Ne, ne , já nechci", tak FAKT SORRY, ale tohle mě nezajímá. Svým předchozím jednáním dala jasně najevo svůj postoj. A jestli neví co chce, nemá v tom jasno, je nezralá, tak se má jít léčit/počkat až dospěje/nedělat to/ a neprudit mě.
A v případě, že chce s nějakým možným obviněním někde uspět, tak pak si musí existovat někdo, kdo zaslechnul ten její NESOUHLAS, cca 20 sekund před šukačkou. A dosvědčí jí ho. Pokud ne, tak má smůlu. A lidé spíše za celý večer zaregistrovali, jak mě neskrytě oblejzala, sváděla a dráždila. To, že jí posléze někde v soukromí napíchnu, už moc lidí neregistruje. A svědkové logicky žádní.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Únor 2007, 16:38:17 »

Ac to mas hezky promysleny, tak se obavam, ze by i to jeji "Ne, ne, ja nechci" melo u nasledneho soudu dost velkou vahu...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Únor 2007, 16:54:50 »

Ano, ovšem je to stále tvrzení proti tvrzení. A pokud by ti lidé kolem, co registrovali její chování k němu, svědčili, obávám se, že dívka moc šancí k úspěchu nemá...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Únor 2007, 17:28:42 »

he he SpeedMaster, ani to netusis, ale rypes do vosiho hnizda Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Únor 2007, 17:29:07 »

Citace: "Lee Cougan"
Je to tak...holka chce jen vedet, jestli te muze mit, a kdyz dosahne zaveru, ze jo, tak uz vic nepotrebuje. Kazdopadne z tohoto stadia se muzes hrave dostat dal, kdyz se budes trosku snazit  Super!


Rozepis se prosim, jak se dostat z toho stadia, rad bych znal tvuj nazor ... dik.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Únor 2007, 17:50:53 »

Uz sem tu jednou psal, ze pokud "...sice nikoho nemá, ale má období, kdy nechce žádný vztah...", tak to pro tebe musi znamenat, ze nikoho nechce, dokud nezacne chtit tebe. Musis ji proste balit (ale ne ji zase neustale otravovat). Pokud ji teda chces  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
save

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Únor 2007, 18:31:46 »

Heh, tak takovýhle zdůvodnění jsem fakt nečekal, dokonce by mě ani nenapadlo že se holky takhle chovaj Šťastný no jo, nedostatek zkušeností Šťastný Ok, pokud je to tak, tzn. chtěla si odzkoušet jestli by mě mohla mít, tak předpokládám, že jsem se jí líbil nebo jí byl jiným způsobem sympatický, ale pak nechápu, proč odmítla, když její zájem o mě jí byl potvrzen mým zájmem a o to jí přece šlo ne? Já vím, možná jsem v tomhle směru trochu natvrdlej, ale fakt nechápu. V případě, jak psala Daemoniack, že se mohla něčeho leknout nebo bát, mě zajímá čeho, když předtím viditelně projevovala svůj zájem a já jsem ho opětoval. A nakonec, jak psal Lee. že stačí malý krůček, mě připadá blbý jít do toho znova, když jsem už jednou byl odmítnut. Nehledě na to, že si nejsem jistý, zda má vztah na 2 dny v týdnu smysl.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Únor 2007, 18:37:15 »

Proc by nemel mit smysl? Je to pravda o neco ochuzeny, ale zas to muze mit taky svoje kouzlo. Z vlastni zkusenosti to neznam, ale co tak pozoruju, urcite je to v necem dobry.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
save

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Únor 2007, 19:18:51 »

Ok, ok, já bych se tomu nebránil, i ty 2 dny lepší než nic, ale nejsem si jistej jestli by další moje pokusy brala jako otravování, když jsem už byl jednou odmítnut, můj první pokus vzala skvěle, dokonce se mě snažila i uklidňovat ať mě to nemrzí, že není tak skvělá jak jsem jí řekl že je, bojím se, aby se nenaštvala že ji pořád obtěžuju a nepřerušila se mnou veškerý kontakt
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Únor 2007, 19:21:53 »

To je vzdycky tezky rozhodovani...pokud se pri zadnych jinych prilezitostech nevidate, tak je treba byt velice opatrny  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Únor 2007, 21:27:39 »

Ukony v pravu mas omisivni a komisivni.
Jedny spocivaji v konani, druhe v opominuti tohoto konani. Projevem vule jsou ovsem oboji.
JA narazela na to, ze pokud nekoho opijes a pak v bezbranosti primejes k pohlavnimu styku, promin, ale tohle jako znasilneni posuzovano byt muze...

A k tak nak povsechne - sakra, to ze se s vama nekdo mazli, neznamena, ze vas chce jen do postele, to nepremyslite necim jinym nez penisem!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Únor 2007, 23:21:46 »

Daemoniack: No to si tak vysvětlil SpeedMaster Mrkající Ale je fakt, že i mazlení něco znamená... Jenže je mazlení a mazlení Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Únor 2007, 19:24:06 »

sice nesouhlasim s SpeedMasterem
ale prijde mi ze i kdybych bral opilou holku jako nesvepravnou a tedy jeji svolnost (nevyadreni odporu) nebral jako dostatecne opravnujici
tak svepravna je v dobe kdy se zacala opijet, a dobrovolne se vystavovala riziku zhorsene sebekontroly, takze nevim proc by tim mela zodpovednost prechazet na nekoho jineho.

//podotykam o nejakych pravnickyv vecech nevim vubec nic, nemam zadne skusenosti, ani nepredpokladam ze bych se s necim takovym mohl nekdy setkat, ale to co sem rekl mi prijde tak nejak prirozene spravedlive.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Seran Thenar

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Únor 2007, 15:03:57 »

Citace: "save"
Abych vám přiblížil o co mi jde, napíšu nejdřív stručnou historii. Byli jsme s partou na horách a jak to tak bývá, když jsem vystoupil z autobusu, všiml jsem si, že se zájezdu účastní i 1 moc hezká slečna. Náhodou jsme byli ubytováni na stejném pokoji s 2 dalšími lidmi. Jak čas plynul, zjistil jsem, že je nejen hezká, ale i hodná, chytrá, milá, sympatická,  prostě přesně můj typ. Z dalších rozhovorů jsem se dozvěděl, že jsme každý z jiného města a studujeme úplně někde jinde, takže jsem se snažil se nezamilovat, což se mi až do posledních 2 dnů dařilo. Do té doby se naše pohledy párkrát setkaly, ale pouze na chvilku. Pak se ale bohužel všechno zvrtlo. Předposlední večer napadl sníh, takže jsme šli asi s 8 dalšími lidmi blbnout na sjezdovku. Všem holkám jsem věnoval stejnou pozornost, koulovali jsem se, váleli se dolů ze svahu, pouze "mou" slečnu jsem po dohodě nechal gentlemansky být s tím, že má na sobě nevhodné oblečení a byla by hned mokrá, ale zároveň jsme se domluvili, že jí to další den "vynahradím". Já jsem se pořád držel, věděl jsem, že se nesmím zamilovat. Po návratu ze sněhu jsem se všichni sešli na jednom pokoji a já si sednul vedle ní (připomínám, že v tom nebyly žádné vedlejší úmysly)Hráli jsme městečko palermo (pokud neznáte, tak je pro pochopení důležité vědět, že občané chodí spát a mafiáni po probuzení ukazují na své oběti tak, aby je nikdo nezaslechl) a slečna přišla s návrhem, že si na mě položí hlavu, aby se přesvědčila, že jsem čistý občan. Mně se to líbilo, neprotestoval jsem a když při další hře hlavu položit hlavu zapomněla, jemně jsem si ji přitáhl k sobě. Dál už na mě hlavou ležela automaticky bez mého pobízení. Asi po půl hodině hry si odskočila, ale když se vrátila, tak si sedla jinam, naproti mně a ne vedle. Nevěnoval jsem tomu pozornost, bral jsem to jako běžné kamarádské tulení a po zhruba další hodině hry jsem odešli všichni spát. Další den jsem se odebrali společně na svah a tam to všechno začalo. Hned pri první jízdě do mně schválně (to říkali okolostojící kamarádi) napálila beze snahy o vyhnutí. Ok, bral jsem to jako náhodu a další jízdu jsem si na ni schválně počkal, aby do mě pět narazila. Stalo se a v objetí jsem jeli asi 50 metrů, dokud jsem di na sbe nelehli na zem. To se dělo dál, dokud jsme neodešli na oběd. Protože u stolu vedle ní už nebylo místo, sedl jsem si naproti a opaloval se. Během 5 minut zničehonic vstala, obešla stůl a lehla si na mně. Tak jsme leželi asi 15 minut, povídali si, opalovali se a já cítil, že se stalo to, co jsem nechtěl, že se pomalu začínám zamilovávat. Protože jsem byl přesvědčený, že to už nebude jen kamarádské dovádění, ale něco víc, tak jsem tomu nechal volný průběh. Odpoledne pokračovalo stejně jako dopoledne, to znamená najíždění do sebe, společné lyžování a taky společné pády. Protože jsem byl už k večeru tak omlácený, navrhl jsem, jestli by si nemohla dát 1 jízdu pauzu, s čímž souhlasila. K další jízdě jsme se ale nedostali, protože zavřeli lanovky. K večeru jsme zašli do místného obchůdku a společně si koupili šampaňské na večer. Chvíli jsme popíjeli, ale já jsem byl ak unavený, že jsem poměrně brzo skončil a s omluvou odešel spát. Ráno po probuzení mi bylo jasné, že jsem v tom až po uši, a tak jsem se rozhodl jednat. Poprosil jsem jí, jestli by nešla ven a tam jsem to všechno vyklopil. Ona mi řekla, že jsem ji moc mile překvapil, poděkovala, ale řekla, že sice nikoho nemá, ale má období, kdy nechce žádný vztah. Tak jsem to vzal na vědomí, zanechal dalších pokusů a asi půl hodiny jsem se ještě procházeli okolo hotelu a povídali si o všem možném. Tím můj příběh končí a já bych se chtěl zeptat hlavně místních slečen. Co myslela tím výše popsaným chováním, díky kterému jsem do toho spadl po hlavě? Myslíte, že to bylo čistě kamarádské laškování nebo mohla mít i jiné úmysly? Proč mě potom odmítla? Zajímá mě to hlavně proto, abych se příště podobného "skočení na špek" vyvaroval. Pro zajímavost ještě přidám věk, mně bude 20 a jí je 22. Díky za odpovědi


Já bych to zkusil na i těch pár dní...
Zaznamenáno

 8 15 16 23 42
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. Únor 2007, 17:26:45 »

Citace: "0254"

//podotykam o nejakych pravnickyv vecech nevim vubec nic, nemam zadne skusenosti, ani nepredpokladam ze bych se s necim takovym mohl nekdy setkat, ale to co sem rekl mi prijde tak nejak prirozene spravedlive.


prvni vec, kterou by ses o pravu mel naucit, ze bohuzel nevyhrava spravedlnost, ale lepsi pravnik...

druha vec, nyni jiz ne o pravu Mrkající holka ma VZDY pravo zmenit nazor... nejste zvirata abyste se neumeli ovladat, nebo mozna jo, ale pk byste se nemeli ohanet civilizaci a meli byste si jit zit nekam do lesa jako pralide... plus to, ze i za opileho stavu rika ne znamena, ze to tak FAKT mysli...

za treti, rikas, ze je sama zodpovedna za to, ze se privedla do zranitelneho stavu. budiz, s tim bych i souhlasila, ale nesouhlasim s tim, ze je spravne tohoto zranitelneho stavu zneuzit. to je jako bys treba pracoval jako pokladni a okradl slepeho, protoze ten to prece nevidi a nemuze se branit. a neargumentuj mi tim, ze slepec nemuze za to, ze je slepy. pro me za me byl treba blbej a z nejakeho duvodu si umyslne chrstl kyselinu do oci. ale to neznamena, ze musime byt nevychovani idioti, kteri kracice za svym uspechem slapou po jinych lidech a jejich dustojnosti.  Ďábelský
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
save

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Únor 2007, 21:02:49 »

Tak jsem se rozhodl to zkusit, včera proběhlo rande, asi hodinu a půl jsme povídali, ke konci když jsem platil, tak navrhla, že příště mě pozve ona, což je asi dobrý znamení Šťastný Pak jsme se ještě přesunuli na oslavu narozek jedné kamarádky, párkrát proběhly nějaké doteky, maskované za narovnávání ramínek od trička s pohlazením, trocha tance a pár ploužáků a na konci pusa na dobrou noc Šťastný Musel jsem si o ni sice říct, ale i to se počítá. Bohužel odjíždím na lyže a uvidíme se nejdřív za 3 týdny, což mě docela trápí Velmi smutný
Zaznamenáno
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Březen 2007, 21:28:28 »

ona ti narovnala ramínka od trička a pak tě pohladila, tý jo..
 Šťastný
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Březen 2007, 21:51:36 »

A dala mu i pusu, nezapomeň Mrkající
I když tohle mi udělat některá z mých "vysněných" žen (dobře, nebudu přehánět - z žen, které mě velmi přitahují Mrkající), asi bych se zbláznil Šťastný
Zaznamenáno
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Březen 2007, 18:24:01 »

tak to chodí, když se snaží james blunt sbalit holku,.. je to marný, ona jeho sbalí dřív Šťastný
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Březen 2007, 22:03:32 »

Citace: "surfrider9"
tak to chodí, když se snaží james blunt sbalit holku,.. je to marný, ona jeho sbalí dřív Šťastný

Tak tady jsem se po dlouhé době dobře pobavil Zelenáč  Potlesk  Potlesk  Tanec
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS