Zvláštní holka - úletářka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 08:47:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zvláštní holka - úletářka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zvláštní holka - úletářka  (Přečteno 9601 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 15. Únor 2009, 21:26:42 »

Zdravím,
chtěl bych se podělit o zkušenost a taky poradit, co s jednou holkou. Jedná se o kamošku, jednou jsem se s ní vykousnul. Poté jsem se dozvěděl, že má borce, tak si říkám nebudu se do toho angažovat, stejně o ni nějak obzvlášť nestojím. Ale nejaký kontakt mezi nami zůstal (ICQ) a tak mi ona (!!) čas od času napíše zprávu jak se vede a tak. Sem tam něco prohodí o svým klukovi, na což já nijak nereaguju. Nedávno jsme se viděli zase osobně, a šli jsme sednout na pivo a kromě běžnýho povídání taky podobně jako na icq prohodí něco o borcovi, něco o svých úletech. Když jsme se loučili, tak mi ještě vlepila pusu. Teď mi zase psala že měla úlet a tak podobně.

Je mi jasný, že každej mi řekne, že tahle holka není na vztah. Její úlety bych asi nevydržel. Já osobně k ní nemám žádné vazby, prostě kamarádka. Ale ona jako by chtěla něco víc.
Ale ptám se co si slibuje ode mě? Další úlet? Ani nechápu proč to dělá, když má svýho kluka a očividně nevypadá nespokojeně.

Jestli vás napadne jakýkoli komentář, napište. Co byste třeba dělali na mém místě?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 15. Únor 2009, 21:40:06 »

Jediný problém bych viděl v tom, že bys od ní mohl něco chytit Mrkající
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Únor 2009, 21:52:40 »

Neřešit... ať už je to jakkoli, je celkem jasné, že z toho nic dobrýho nekouká...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Únor 2009, 22:22:03 »

Ani nechápu proč to dělá, když má svýho kluka a očividně nevypadá nespokojeně.

IMHO to dělá proto že je děvka, je to pro ní normální. Pokud s ní chceš něco mít tak s takovouhle jedině s gumou. A i tak bych o tom přemejšlel jestli jo.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Únor 2009, 22:48:11 »

- Jak říkaj ostatní, pokud chce, klidně jí obtáhni (samozřejmě s gumou)... Úsměv Nehledej za tím nic jinýho než sex... Mrkající
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Únor 2009, 23:08:06 »

Podobný holky znám dvě. Maj kluky, ale stejně jakmile viděj hezkýho kluka, tak je jim jedno s kym choděj a svedou ho. Jejich přítelové jsou většinou tak dva měsíce naivní a pak se s nima rozejdou. Dva dny vidíš ve statusech holek různý píčoviny o tom, jak sou nešťastný a třetí den, jak se zlily. Za tejden je vidíš na diskotéce s dalším frajerem. Řikáš si, tak tohle možná bude její novej přítel Šťastný S oběma holkama sem něco měl a můžu říct, že sou tyhle holky na nezávaznej flirt nejlepší. Věděj, co dělaj, sou hezký, druhej den dělaj jako by se nechumelilo. A děvky bych z nich nedělal. Do postele nejdou s každym. S většinou lidí se "jenom" vykousnou. A když už, tak na tý šprcce budou sami trvat.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Únor 2009, 14:42:28 »

Podobný holky znám dvě. Maj kluky, ale stejně jakmile viděj hezkýho kluka, tak je jim jedno s kym choděj a svedou ho. Jejich přítelové jsou většinou tak dva měsíce naivní a pak se s nima rozejdou. Dva dny vidíš ve statusech holek různý píčoviny o tom, jak sou nešťastný a třetí den, jak se zlily. Za tejden je vidíš na diskotéce s dalším frajerem. Řikáš si, tak tohle možná bude její novej přítel Šťastný S oběma holkama sem něco měl a můžu říct, že sou tyhle holky na nezávaznej flirt nejlepší. Věděj, co dělaj, sou hezký, druhej den dělaj jako by se nechumelilo. A děvky bych z nich nedělal. Do postele nejdou s každym. S většinou lidí se "jenom" vykousnou. A když už, tak na tý šprcce budou sami trvat.
Velkej problém nastává, když se do takový zamiluješ, což se přesně stalo mě...
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Únor 2009, 21:27:10 »

Velkej problém nastává, když se do takový zamiluješ, což se přesně stalo mě...
No, tak to už bych nenazval problémem, ale průserem...
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Únor 2009, 21:28:46 »

Snažit se urychleně své nové "lásce" zahnout tak, aby tě ta nová od tvé "lásky" odlákala...  Provokatér Mrkající
A pokud by tohle nezabralo tak začít truchlit a pročítat topicy věnující se tematice rozchodu...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Únor 2009, 22:16:26 »

sou tyhle holky na nezávaznej flirt nejlepší. Věděj, co dělaj, sou hezký, druhej den dělaj jako by se nechumelilo. A děvky bych z nich nedělal. Do postele nejdou s každym. S většinou lidí se "jenom" vykousnou. A když už, tak na tý šprcce budou sami trvat.
To vidím úplně stejně. Dobře se s nima pracuje a nejsou "ke všemu" tak odmítavý jak jiný holky - bohužel ani "k nikomu".

Každopádně na zamilování si dávám hodně bacha. Ale ono to není až tak lehké se zamilovat do holky, u které hned vidím, že není pro mě. Kažodpádně díky za poznatky, nechám tomu volnej průběh, ať to dopadne jak dopadne.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Únor 2009, 18:34:59 »

No ona je právě uplně přesně pro mě Šťastný
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Únor 2009, 19:06:13 »

D9: Máš zájem o aktivní, malinko trhlou holčinu?
Nezklidňuj úletářky, místo toho raději rozpovídávej mírně introvertní typy...
A pokud se jedná jenom o jednu konkrétní babu a ne o obecnou charakteristiku, tak ať tě vesmírná síla provází... doporučuju co nejrychleji zapomenout nebo "přelepit"...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Únor 2009, 19:34:53 »

Mám teda naopak zkušenost, že holka, co působí jak šílená balička, pořád vypráví, co kde s kym měla a tak, většinou totálně kecá a snaží se bejt zajmavá (asi si myslí, že se to klukům líbí nebo co? Kroutící očima). Naopak klidná, vyrovnaná až lehce introvertní holka může bejt rozvernější milionkrát víc, než by do ní člověk řek. Prostě ženská se skoro vždycky nezdá. Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Únor 2009, 19:40:42 »

Mám teda naopak zkušenost, že holka, co působí jak šílená balička, pořád vypráví, co kde s kym měla a tak, většinou totálně kecá a snaží se bejt zajmavá (asi si myslí, že se to klukům líbí nebo co? Kroutící očima). Naopak klidná, vyrovnaná až lehce introvertní holka může bejt rozvernější milionkrát víc, než by do ní člověk řek. Prostě ženská se skoro vždycky nezdá. Šťastný

Souhlasim, ale typ holek, o kterejch je teď řeč, většinou nevypráví svoje zážitky. Řídí se slovy: Acta non verba (činy ne slova). Když si s nima povídáš a najedeš na nějaký intimnější téma, tak to s tebou klidně rozeberou, klidně ti řeknou, že už zažili to a to, ale nerozebíraj to a většinou s tim sami nezačnou. Naopak jak řikáš ty, jsou holky, který pořád kecaj, kecaj a když příde na věc, tak už to líbání je za trest.

Lehce introvertní holky se skutečně nezdaj, to je taky fakt. Holt, tichá voda, břehy mele.
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Únor 2009, 20:23:23 »

Mám teda naopak zkušenost, že holka, co působí jak šílená balička, pořád vypráví, co kde s kym měla a tak, většinou totálně kecá a snaží se bejt zajmavá (asi si myslí, že se to klukům líbí nebo co? Kroutící očima). Naopak klidná, vyrovnaná až lehce introvertní holka může bejt rozvernější milionkrát víc, než by do ní člověk řek. Prostě ženská se skoro vždycky nezdá. Šťastný

Souhlasim, ale typ holek, o kterejch je teď řeč, většinou nevypráví svoje zážitky. Řídí se slovy: Acta non verba (činy ne slova). Když si s nima povídáš a najedeš na nějaký intimnější téma, tak to s tebou klidně rozeberou, klidně ti řeknou, že už zažili to a to, ale nerozebíraj to a většinou s tim sami nezačnou. Naopak jak řikáš ty, jsou holky, který pořád kecaj, kecaj a když příde na věc, tak už to líbání je za trest.

Lehce introvertní holky se skutečně nezdaj, to je taky fakt. Holt, tichá voda, břehy mele.



Presne tak s tim souhlasim.
Jinak k tomu samozrejme pouze podotknout : davej si bacha, jak se psalo, zrejme te chce jako dalsiho na jeji ulet.Asi jenom o sexu. S jazykem
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Únor 2009, 23:26:43 »

Lehce introvertní holky se skutečně nezdaj, to je taky fakt. Holt, tichá voda, břehy mele.
Ale všeho s mírou Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS