Namět na článek "jak se jí zbavit"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:25:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Namět na článek "jak se jí zbavit"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Namět na článek "jak se jí zbavit"  (Přečteno 17824 krát)
bubersson



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 21. Září 2006, 21:30:19 »

Napadlo mě že by nebylo uplně od věci sepsat jednoduchý návod jak se zbavit holky, kterou nechcem (která je doťerná, nehezká (fyzicky, psychicky) a nebo prostě holku už máme)... A třeba to vzít i jako ponaučení co nedělat když si chceme holku udržet. Ujme se toho někdo? Qark? Oki98?
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2008, 12:48:32 »

co chceš vymýšlet? prostě jí to řeki na rovinu nebot im stylem: jen kamarádi, mam holku (i když to nemusí být pravda, za předopkladu, že to neví)nebo že máš v zaměřovači jinou, žádnou nehledáš a ještě mě napadl úhybný manévr a to říct že si na kluky (ovšem za předpokladu že si předtim nepoužil žádnou z dřívějších výmluv).
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2008, 14:02:59 »

Z vlastní zkušenosti říkám že na jednu holku můžu zkoušt cokoliv a nepřestane. Už to na mě hraje nějaký dva roky a zkusil sem fakt všechno a nic nepomohlo.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen 2008, 14:18:06 »

Ignorance. Bejt nan ní hnusnej a nakonec jí najít chlapa Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2008, 15:32:25 »

S timhle mám problém, protože jakmile začnu nějakou pálkovat, začne se mnohem víc snažit, dokonce mám pocit, že jí odmítání eště víc rajcuje. Když se mi to stalo naposled, ze samýho zoufalství jsem předstíral, že jsem schizofrenik Bláznivý Neutrální
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2008, 15:52:10 »

Protože jsi neudělal poslední krok - najít jí chlapa ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2008, 17:35:01 »

Hej dík! To je vono!  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2008, 18:50:12 »

najít jí chlapa ! Šťastný

To je poněkud obecně řečeno.... nikdy sem lidi sobě (navzájem, ne mně) nenacházel Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2008, 19:13:10 »

To je poněkud obecně řečeno....
Seznámit a pak konstantně dělat náhody Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Srpen 2008, 18:08:23 »

chudák chlap
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Srpen 2008, 19:06:29 »

Nebo jiný řešení...najít SI chlapa  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Srpen 2008, 19:33:53 »

Na takové uhánění jsou ženský bohužel dobré ... Osobně se mi nelíbila jedna holka kerá po mě jela ... jela po mě dva roky a ja mezitím nabaloval uplně jiné holky ... po dvou letech jejích snah a tak, jsme měli vztah čistě na sex ... a oba spokojení ... Ať jsem dělal cokoliv, tak mi nedala pokoj...možná že ty holky ani odehnat nejde  Smějící se
A taky se říká, že čím víc na holku kašlete, tím víc vás chce ... Takže nějaký ignorování ... nevim nevim ...
A taky ji rozhodně nesmí člověk vytáhnout ven a snažit se jí do očí vysvětlit, že ji nechce, protože ona to pozvání ven snad bere jako nějakej náznak a hustí pak do vás a snaží se vás sbalit a políbit a buhvi co... Holku, se kterou jsem byl venku a kerá se mě snažila políbit, ale já nechtěl, jsem taky zažil...Teda to byl zážitek, takový nenápadný uhýbání  Smějící se
Ono taky záleží na typu holek...některé holky "přelétavější povahy", když cítí že to nepude, tak jim nedělá problém jít hned za jiným a zkoušet to tam..... Pak jsou tu holky "uzavřenějšího typu", který se prostě zaláskujou do kluka a maj z něj idol ... ten kluk, pokud ji nechce, tak ji to ani narovinu rict nemuze, protože takové holky pak rok depkují (rok - nadsázka) ..... a pak jsou asi takové ty normální holky, kterým to jde normálně říct, vysvětlit a ony to pochopí a nic si z toho nedělaj, jen krátkodobé zklamání ... -> Kluk aby zjistoval co je ta holka zač, aby vedel jak se zachovat, aby (pokud nechce) neublížil a nebo aby (pokud chce a musí) udělal dost razantní kroky.........
Kdesi jsem četl povídku od Haliny Pavlovské na téma "Jak uhnat toho, koho chceme" (nevím ten název přesně, ale pointa je jasná...)... Halina radila holkám, aby toho kluka uháněli do áálelůůůja (debilní rada :-D) a klukům radila, ať si najdou jinou když je nějaká nechce, že holek tu je spousta.... (dobrá rada Úsměv ... a pak že jsme kurevníci ... Úsměv )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS