Nový web

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 20:47:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Nový web
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Nový web  (Přečteno 162251 krát)
Gonzi



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 22. Květen 2009, 19:05:01 »

Proč se vůbec nemluví o novém webu? to se nic neděje? nebo chce Qark trhnout staré čtenáře od nového webu?
Zaznamenáno

Zippo - the name in flame
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #76 kdy: 22. Květen 2009, 19:20:26 »

Ano, anebo taky Qarka unesly mlsné ufounky a znásilňují ho ve svém létajícím vibračním dildo-talíři Super!

No, ale teď vážně, o novém webu se nepíše, nemluví ani nezpívá v žádné z prostonárodních písní! Nový web totiž stále neexistuje. Dobrá zpráva však je, že jsem konečně našel něco, co bych zvládl mít jako hlavní motiv, takže uvidíme, co na toto téma grafik vymyslí.
S webem nespěchám, mám desítky jiných aktivit v terénu. Každopádně nový web bude, jen neznámo kdy. A o novém webu budu jistě informovat  Mrkající
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 24. Květen 2009, 17:24:36 »

A není něco s čím by ses nám chtěl pochlubit? Šťastný Škoda, že na mainwebu už nic nevychází Smutný Ne, že bych něco konkrétně často zkoušel, ale bylo to příjemné počtení a hezká inspirace Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
maca

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 29. Květen 2009, 20:44:23 »

nový článek na qark.net doufám že qark znovu objevil chuť k psaní článků
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 07. Červen 2009, 10:20:34 »

Hm,takže qark má plno jiných aktivit v terénu,až bude nový web tam bude typuju 1000 terénů,od šukajícíh testů přes zadečky až k polibkům  Provokatér Třeba qark vymyslí i něco jiného  Šťastný třeba "ošahávací test"  Smějící se Neber si to osobně qarku,jestli se tě to dotklo promiň  Modlící se
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 29. Červenec 2009, 01:17:44 »

hmmm stale nic...pochybuju ze nekdy neco bude:(
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 29. Červenec 2009, 08:53:16 »

No tak Qark má web už zaregistrovaný...je pravda že jsem se na něho moc těšil a myslím že ne jenom já...Trochu mě na Qarkovy mrzí že nás neinformuje jak se web vyvíjí...Mě se líbil i ten puvodní.

Qarku Jestli toto čteš,tak prosím odpověz jak jsi na tom s Webem  Smějící se
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #82 kdy: 29. Červenec 2009, 16:18:37 »

S webem jsem na tom výborně. Už mám, jakžtakž hotový hlavní motiv Šťastný Smějící se

Jen se teď hodně potýkám s otázkou pro koho psát. Co nabídnout mám, o to se nebojím, ale mám čím dál tím větší pocit, že můj současný web už nabídl čtenářům-začátečníkům tak akorát a s lidmi, kteří měli tu sílu a odhodlání pokročit dál se setkávám jinak.
Už dávno jsem se rozhodl, že budu psát pouze proto, že mě to baví. Ne pro peníze, ne pro nic jiného. Prostě beru psaní, jako určité zpestření svého života. Avšak v současné době mám prostě jiné priority, než psát články. Na designu nového webu pracuji, teď jsem zaplatil domény na další rok, akorát to teď opravdu není moje priorita.
Bohudík pro mě, protože nyní nemusím kontrolovat každou minutu komentáře, jestli není nikde spam či někdo, kdo si chce jen sprostě zanadávat a jednoduše nemusím tohle vůbec řešit. Místo toho mám klídek a pohodu. Můžu se věnovat na plno práci i soukromí.
« Poslední změna: 29. Červenec 2009, 16:24:01 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 29. Červenec 2009, 21:43:39 »

Úplně chápu Úsměv Po určitém čase každého přestane bavit dělat jen jednu dobrovolnost a je třeba si na chvíli odfrknout a dělat nějaký čas něco jiného.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 30. Červenec 2009, 06:09:01 »

Můžu potvrdit. Já teď taky dělám na svym novym projektu a jsou chvilky, kdy mám chuť to všechno zabalit (jednou to nefunguje v IE, podruhý na jiný rozlišení...) Hodně štěstí s novým webem Qarku Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 30. Červenec 2009, 16:26:26 »

Můžu potvrdit. Já teď taky dělám na svym novym projektu a jsou chvilky, kdy mám chuť to všechno zabalit (jednou to nefunguje v IE, podruhý na jiný rozlišení...) Hodně štěstí s novým webem Qarku Mrkající

Ááá,chceš konkurovat Qarkovy?  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 30. Červenec 2009, 20:26:31 »

To nechci, Qark nemá konkurenci Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 30. Červenec 2009, 20:29:51 »

Můžu potvrdit. Já teď taky dělám na svym novym projektu a jsou chvilky, kdy mám chuť to všechno zabalit (jednou to nefunguje v IE, podruhý na jiný rozlišení...) Hodně štěstí s novým webem Qarku Mrkající

jen ať to v IE nefunguje Mrkající ... u mě je to často záměr, když píšu stránku...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 30. Červenec 2009, 20:33:11 »

Takovej rasismus...Šťastný já teda radši Firefox, ale rasismus mi nevoní Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 30. Červenec 2009, 21:15:30 »

OT: Já taky nemám rád rasismus a tak až nás chytnou jak stanujem v CHKO, tak jestli budou mít keci, tak jim pohrozim rasovou diskriminaci - když můžou rumunští cigáni u Prahy, tož to já taky Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 30. Červenec 2009, 21:19:19 »

Malej joke: Největší chyba IE? Jde spustit...

Vždycky mi stránka všude funguje, ale v IE špatně (a mě jak se něco o 1px nezdá, musím to předělat... sem náročnej a všechno musím mít do detajlu - vím to o sobě, ale nic s tím nenadělám). Teď zase řeším špatnej PNG vodotisk do fotky... to je furt něco. Nicméně to jsem se rozkecal Smějící se pointa je v tom, že na tom projektu dělám už asi měsíc a vždycky se mi to tak po třech dnech znechutí Podivený
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 31. Červenec 2009, 06:39:27 »

OT: Já taky nemám rád rasismus a tak až nás chytnou jak stanujem v CHKO, tak jestli budou mít keci, tak jim pohrozim rasovou diskriminaci - když můžou rumunští cigáni u Prahy, tož to já taky Mrkající

A to zas jo, IE a Firefox je něco jinýho.
Se musím dycky smát jak všichni tvrdí že je to tady jak za němců a že by tady nikdo nechtěl bydlet...Tak ať dou do kanady Šťastný. 90% z nich je typickej cigán co nepracuje a bere přídavky. Ale námět na dlouhou diskusi, rozhodně ne v tématu o novym webu...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 22. Prosinec 2009, 22:14:10 »

Nemužu se zbavit dojmu,že to Qark pustí 24.prosince,ale přesný rok nevím  Šťastný...kéž by to ve čtvrtek už jelo  Eh?
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 23. Prosinec 2009, 08:53:17 »

Probuď se...
Zaznamenáno

Gonzi



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 02. Leden 2010, 11:32:40 »

Pořád nic... to už vyrábíš web jak dlouho? Rok a půl? Chápu, že si na to musíš vyhrazovat čas/přemýšlet nad tím, co a jak uděláš... ale tohle? To je vážně jako by jsi to zabalil. I kdyby to teď vyšlo s nabušeným javascriptem a AJAXem na "všechno" a bylo by to úžasně dynamické, s promakanou diskuzí, vazmama mezi články atd atp... tak už to tu dobu nezachrání... Přijde mi to líto, protože na qarka jsem semtam ve volném čase přišel a něco si přečetl, byly to čtivé a zábavné články (narozdíl od většiny jiných blogů) a nějaké další podobné bych si přečetl rád (jakékoli od tebe o lidském chování...)
Zaznamenáno

Zippo - the name in flame
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #95 kdy: 03. Leden 2010, 20:12:48 »

Psal jsem už, že to nespočívá v programování, ale v designu a ten já neumím. Měl jsem možnost mít design jako protislužbu (dělal jsem pro grafické studio jeden systém a chtěl jsem za to design), ale vyšumělo to tak, že design pro "ty druhé" prostě není priorita a já bych musel vše vymýšlet a dokonce i shánět náměty a obrázky (takže se to táhne, teda táhlo, protože jsem to s nimi zabalil). Deset tisíc za nový design dávat ze svého - na web, který je pro ostatní "čtivý a zábavný" - opravdu nehodlám. Nic mě k tomu nenutí.  Andílek
Každopádně mám už i jiné řešení, které brzy rozjedu. Takže si možná, v tomto miléniu, ještě něco počteš  Šťastný
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
DanielHlas
Host
« Odpověď #96 kdy: 03. Leden 2010, 21:21:08 »

Každopádně mám už i jiné řešení, které brzy rozjedu. Takže si možná, v tomto miléniu, ještě něco počteš  Šťastný
Vítej zpátky Qarku! Šťastný Tebe jsem tu pěkně dlouho neviděl :)Už jsem si dělal starosti... A na to jiné řešení se náramně těším Úsměv Hodně štěstí
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 04. Leden 2010, 00:02:26 »

Qarku, no offense, ale nejsou to jen výmluvy? Web se dá rozjet i bez CSSek - případně na DIY CSSkách která spíchneš jakš-takš za jedno odpoledne Mrkající Hodíš tam (případně i třeba sem) někde nějakou reklamu a z prvních 5000, co to vydělá si necháš udělat od nějakého studenta web. Já si nechávám dělat designy za 2500,- a nejsou to sice zázraky, ale za tu cenu jsou skvělé Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 04. Leden 2010, 15:43:37 »

Podle mě ty designy hrozně přemršťujete. Já jsem student a designy, kód i PHP scripty si dělám sám (a myslím, že v dobré kvalitě - viz Taky.cz). Většinou navíc dělám kompletní designy kolem 1500Kč, takže 8000 i 5000 se mi zdá moc Nemocný

Jinak existuje hodně dobrejch free šablon, který se daj upravit a máš z toho slušnej základ Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 04. Leden 2010, 18:31:21 »

Zdá se ti to moc, protože je ti 16 Mrkající

Pořádně navrhnout šablonu a nakódovat to do HTML trvá IMO minimálně (a to beru bez dodatečných úprav a jen jedna stránka) takovejch 20h. Což by při ceně těch tvejch 1500 bylo slabejch 75 s daní, což je bída.

V 16ti je strávit 3 dny prací a mít z toho 1500 celkem slušná brigádka. Ale někteří se tím i živí ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS