Vaše otázky na Qarka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 07:56:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vaše otázky na Qarka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Vaše otázky na Qarka  (Přečteno 131185 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 29. Červen 2007, 17:06:15 »

OK, ale v tom případě už manipuluješ. Systém pozorování by měl být snad takový, že do situací zasahuješ minimálně, a to jen tak moc, jak si žádá už jen to, že tam jsi. Jak to začneš rozehrávat, už to není pozorování. Až budu velká, taky bych chtěla umět  zacházet si s lidmi jak potřebuju  Úsměv   
Ved nemoze cely zivot iba pozorovat, musi byt aj aktivny nemyslis? by bol z neho autista.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #51 kdy: 29. Červen 2007, 23:06:01 »

No kdybych celý život jen a pouze pozoroval, tak bych byl odkázán jedině na náhodu, která by mi zprostředkovávala určité situace. Proto je potřeba občas nějak pozorování posunout záměrně a reakci lidí podnítit.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Pekelnice



Život je těžký, jeden z nejtěžších

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 30. Červen 2007, 10:39:40 »

Však ano, neříkám, že je fuj fuj, že jsou lidi občas manipulovaný (?), mě šlo o případ, kdy bez Tvého zásahu dokážeš určit konfliktní osobu v konkrétní situaci... Čistě z pozorování.
Zaznamenáno
Pekelnice



Život je těžký, jeden z nejtěžších

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 01. Červenec 2007, 23:43:04 »

Ty bláho, tak jsem dočetla Jak na ženský, a teda, to je síla:o)  Mám pocit, že už tak jsem docela podezřívavá, ale od teď, kdykoli mi nějaký kluk řekne něco pěknýho, asi mu dám loktem rovnou. Ty jojo, to se nebojíš tyhle návody uvěřejňovat? Jako v pohodě, ale dozvědět se, že mi nějaký kluk plánovaně říkal komplimenty, nemluvím o termínu "miluju tě", tak asi budu drobet nepříčetná. VŽDYŤ JE TO FAKT NA PĚST!!!!   Šťastný  Nech nám prosím, alespoň stín iluze, že třeba alespoň trochu přitažlivé, pěkné, zajímavé a správné jsme, a ne že nám to bylo řečený pro pochybný účel:o)  To je jak zacházení s nerovnoprávným...  OK, v pohodě, nepranýřuju Tě,jen mě napadlo, že sem napíšu moje první reakce:o) SÍLA!!!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 01. Červenec 2007, 23:57:04 »

Ty bláho, tak jsem dočetla Jak na ženský, a teda, to je síla:o)  Mám pocit, že už tak jsem docela podezřívavá, ale od teď, kdykoli mi nějaký kluk řekne něco pěknýho, asi mu dám loktem rovnou. Ty jojo, to se nebojíš tyhle návody uvěřejňovat? Jako v pohodě, ale dozvědět se, že mi nějaký kluk plánovaně říkal komplimenty, nemluvím o termínu "miluju tě", tak asi budu drobet nepříčetná. VŽDYŤ JE TO FAKT NA PĚST!!!!   Šťastný  Nech nám prosím, alespoň stín iluze, že třeba alespoň trochu přitažlivé, pěkné, zajímavé a správné jsme, a ne že nám to bylo řečený pro pochybný účel:o)  To je jak zacházení s nerovnoprávným...  OK, v pohodě, nepranýřuju Tě,jen mě napadlo, že sem napíšu moje první reakce:o) SÍLA!!!

To divadélko s lichotkama je přeci součástí hry zvané flirtování které víc tak baví, anebo ne?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Pekelnice



Život je těžký, jeden z nejtěžších

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 02. Červenec 2007, 10:45:50 »

Takže vlastně flirtuješ s holkou, co se ti až tak nelíbí jen pro zábavu?  Heh:o)  Ale jo, ok, když se ta slečna nechá...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 02. Červenec 2007, 11:06:29 »

Jasně, flirtování je zábava...ale to neznamené že flirtuju jen tak pro srandu králíků s kdekým..tuhle hru hraju s lidma se kterejma se chci blíž seznámit Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Pekelnice



Život je těžký, jeden z nejtěžších

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 02. Červenec 2007, 13:15:36 »

Jasně, flirtování je zábava...ale to neznamené že flirtuju jen tak pro srandu králíků s kdekým..tuhle hru hraju s lidma se kterejma se chci blíž seznámit Šťastný

Jasně že je flirtování zábava, ale držet se "osvědčených" frází jen pro to, že fungujou bez ohledu na jejich relevantnost, je vtipný:o)  A říkat někomu že je krásný, vtipný a že ho miluješ jen pro dosažení jakýhokoli výsledu je trestuhodný:o)))  Pardon, ale asi jo. Pánové, vždyť je to úplně stejný scénář jak v těch naprosto podprůměrných vtipech o chlapech!!!  Upřímě jsem jim nikdy nevěřila...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 02. Červenec 2007, 13:30:54 »

Nikdo tě nenutí věřit Úsměv btw psal jsem o flirtování, ne že každému vyznávám lásku Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Pekelnice



Život je těžký, jeden z nejtěžších

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 02. Červenec 2007, 17:43:16 »

OK, ale i "máš krásný oči" v momentě kdy jsou ti ty oči upřímně jedno je na facku:o)  Vlastně to asi ani nemusíme řešit...Překvapený)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 04. Červenec 2007, 17:58:25 »

Můžeme a nemusíme...ale s velkou pravděpodobností to stejně nevyřešíme Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 04. Červenec 2007, 18:52:52 »

Chtěl bych upozornit, že to téma je Otázky pro Qarka, ne diskusní kroužek  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 28. Červenec 2007, 17:59:23 »

reakci lidí podnítit.
Ale stane sa mi, ze zeny, tie, ktore nemaju az tak vyvinuty zmysek pre humor, moju snahu o vtip pochopia uplne opacne a vsetky podnety su zbtocne... ako sa tomu vyvarovat? mam sa robit nevtipnym? moj humor je niekedy trocha prekoreneny, ale ludia, ktorych poznam, to chapu tak, ako maju. ale nove znamosti... alebo k comu davas podnety ty? myslim v okamziku. vypis par tvojich oluenych fraz, lebo niekedy sa mi stane, ze aj ked je atmosfera dost horuca, neviem co povedat. je to skor velka vynimka, ako pravidlo, ale mozno sa niecomu priucim Mrkající
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 22. Srpen 2007, 10:37:03 »

co se vůbec stalo s Okim98...?
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 22. Srpen 2007, 17:31:09 »

Vraj má veľa práce a preto nedokončil ten článok o sebavedomí  Smutný
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #65 kdy: 23. Srpen 2007, 11:03:09 »

Co je s OKi98, to bohužel vůbec nevím. Začátkem roku jsem se ho mailem ptal, jestli bude mít čas dokončit článek o sebevědomí a neozval se. Psal jsem mu psal ještě jednou a zase nic, takže nevím, co s ním je. Nevídám ho ani u sebe v komentářích, ani jinde na netu (hledal jsem v google) už pěkně dlouho, takže vůbec netuším, co se s ním stalo.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 23. Srpen 2007, 23:08:28 »

dík...škoda ho
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 14. Říjen 2007, 12:20:02 »

Zdravim.
Občas když si čtu ty tvoje články, tam musim sklopit klobouk... ono je pravda, že když to člověk čte, tak mu to dodá sebevědomí ale pak ta praxe je sakra horší, když jsem si četl tvojí odpověd tady, jak ti vlastně pomohl ten kámošna VŠ, tak mi napadlo, že taky straštně zaleží na kolektivu v kterým jsi, na základce nás bylo 7 kluku a z toho 4 jsme byly dobrá parta, v tý době jsem neměl žádný problémy s holkama ale pak jsem přišel na elektro na informační technologii a ted budu maturovat a žádnou holku jsem neměl od tý doby, sám tomu nemužu uvěřit, ted v jakým jsem kolektivu, tak se baví jenom o pc, nebo se chodí do hospy ale jak nahodim téma holky, tak bud se nestane nic, nebo jenom řeknou jak by se hodila nějaká holka.. jelikož nemam moc přistup na net a uviděl jsem tu tvojí knížku, tak jsem si hned zašel koupit a ted hold se pokusim sám něco podniknout, i když jsem ted už zjistil jak realita je sakra jiný kaffe.. problem s pohledama a usměvama nemam žádný problém, dokonce se mi zdá, že dost holek sami pokukujou ale dokopat se pak k tomu za nima zajít, to je pro mě zatim impossible... Podivený
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 26. Listopad 2007, 22:44:24 »

První holku jsem měl v 16 letech

hmm, tak to me dost zklamalo, puvodne sem bral to jak si rikal "ze se v tobe neco zlomilo na vysce" ze je to dostatecny duzkaz ze je mozne se umele stat plnohodnotnym clovekem, i kdyz ti to neni vubec prirozene. Ted to vyzniva tak ze qark.net neni na zachranu lidi jako ja pred vymrenim, ale na obycejne zvyseni efektivity baleni holek u lidi kteri to i bez toho jakz takz umi.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #69 kdy: 27. Listopad 2007, 13:12:00 »

To, že jsem měl sex v 16 letech neznamená, že jsem uměl (nebo se nebál) balit holky! Prostě jsem na střední pěkně dlouho pokukoval po jedné holce a ona po mně, ale já se k ničemu neměl. Nakonec, až když jsme jednou seděli (shodou náhod - měli jsme spojené vyučování s její třídou) vedle sebe v lavici, tak jsme spolu začali mluvit. Že se jí líbím bylo jasné už dřív, takže jsem ji za týden pozval do kina (po sondování od jejích a svých kamarádů, jestli by šla, atd.) - a od té doby jsme spolu začali chodit. Že jsem se milovali po několika měsících našeho vztahu mi přijde logické.

To však nemá nic společného s uměním komunikovat, sebevědomím, seberealizací a balením holek.

puvodne sem bral to jak si rikal "ze se v tobe neco zlomilo na vysce" ze je to dostatecny duzkaz ze je mozne se umele stat plnohodnotnym clovekem, i kdyz ti to neni vubec prirozene.

Evoluce je naprosto přirozená. Je-li člověk introvert/neschopný komunikovat/neschopný oslovit holku ... (dosaď si sám) a cítí, že jeho přístup nevede k úspěchu, má dvě možnosti: Stát se dinosaurem a pomalu vyhynout a nebo se přiučit u těch, kteří mají úspěch a změnit se. Já se přiučil a odboural veškeré limity a bariéry, které mě brzdily v rozvoji => stal jsem se, jak říkáš, plnohodnotným člověkem.

Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 27. Listopad 2007, 13:41:27 »

Ale na rovinu, Qarku, nezda se ti ze existuje nejaky zasadni rozdil mezi tebou a treba mnou, nebo 0254? Ty si byl schopny dostat sveho, ac pouzitim primitivnich ( u nas naprosto nefunkcnich metod), takze jsi nasledne jen vylepsoval pravdepodobnost uspechu?

Protoze u vetsiny lidí, co jsou ve stavu "pokukujeme po sobe" je problem v tom, ze pokukovani je dosti jednostranne Mrkající (a to nezavysle na moji inciative) A jak vidno, u teb slo bud a) o neskutecne stesti (coz, mysleno princip stesti, odmitas) a nebo b) mas neco co nam chybi Mrkající

Po tom, co sem precet spoustu tvejch clanku, tak bych o sobe nerek, ze mam problem s holkama. Jen se nejak nedari najit takovou, ktera by me chtela a pritom ja bych s ni byl 100% spokojeny. Ale beru to asi tak nejak, ze proste taky nechcu kazdou.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 27. Listopad 2007, 16:02:20 »

Ale na rovinu, Qarku, nezda se ti ze existuje nejaky zasadni rozdil mezi tebou a treba mnou, nebo 0254? Ty si byl schopny dostat sveho, ac pouzitim primitivnich ( u nas naprosto nefunkcnich metod), takze jsi nasledne jen vylepsoval pravdepodobnost uspechu?
Myslím, že to jsou naprosto normální, použitelné techniky. To, že Qark pro vás píše články jak se přestat stydět při oslovování atd. je spíš o neschopnosti čtenáře, než použitelnosti techniky. To, že ty techniky neumíš použít neznamená, že jsou nepoužitelný nebo nefunkční.

Protoze u vetsiny lidí, co jsou ve stavu "pokukujeme po sobe" je problem v tom, ze pokukovani je dosti jednostranne Mrkající (a to nezavysle na moji inciative) A jak vidno, u teb slo bud a) o neskutecne stesti (coz, mysleno princip stesti, odmitas) a nebo b) mas neco co nam chybi Mrkající

Pokud vidím, že po mě slečna pokukuje, což lze jednoduše poznat a ozkoušet jestli nekouká na někoho jiného není žádná náhoda, tak se na takovou slečnu zaměřím a nebudu lovit jinou pokud se mi líbí. Problém je v tom, jak člověk dokáže takovou situaci využít. Já to akorát vždycky po**** Smutný


Pokud ty techniky zkoušíš, tak se taky za čas dostaneš na slušnou úroveň a neznamená to, že jsou všichni ostatní jiný, protože neumí správně lovit.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 27. Listopad 2007, 18:33:44 »

To, že jsem měl sex v 16 letech neznamená, že jsem uměl (nebo se nebál) balit holky! Prostě jsem na střední pěkně dlouho pokukoval po jedné holce a ona po mně, ale já se k ničemu neměl. Nakonec, až když jsme jednou seděli (shodou náhod - měli jsme spojené vyučování s její třídou) vedle sebe v lavici, tak jsme spolu začali mluvit. Že se jí líbím bylo jasné už dřív, takže jsem ji za týden pozval do kina (po sondování od jejích a svých kamarádů, jestli by šla, atd.) - a od té doby jsme spolu začali chodit. Že jsem se milovali po několika měsících našeho vztahu mi přijde logické.

1)nemelte furt neco o sexu, to je mi v celku uprdele, chci mit nekoho blizkeho protze se citim sam, a chci aby to byla holka protze mi prijdou krasne, pokud de o sex tak mam dost bohatou fantazii na to abych si to udela lip sam  Mrkající
2)IMHO je to co ty popisujes jako "neumel sem balit holky" pro prumerneho cloveka naprosto postacujici prirozena cesta jak 90% prumernych kluku dostane svou jednu prumernou zivotni druzku....

ze to nejakym 5% nestaci, a chcou si uzivat s 1% nejatraktinesich holek, chcou jich mit 50, a chcou toho dosahovat s maxilani efektivitou pri vynalozeni minima materialnich a lidskych zdroju a tak pro ne prislusnici 0.05% skupiny (qark) pisou podobne clanky, kde lidi hecuji argumentaci "znam kamarada ktery od 16 balil holku, v 20-ti mu kyvla, pak spolu 4 roiky byli, pak ho nechala......... neni to skoda mit za 8 let jen jednu holku ktera te pak stejne necha?" jde trochu mimo me

-Ja sem prislusnik 5ti procentni skupiny ktera nikoho nikdy nemela, nema, a principielne asi ani mit nemuzu, a chtel bych nejake rady jak se dostat do te 90% skupiny lidi s jednou zivotni druzkou
-ten kamarad co 4 roky uhanel holku, 4 roky sni chodil, a ona ho pak nechala.. je imho damny happy bastard ... u me se realizovala jen ta prvni cast
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 27. Listopad 2007, 19:27:25 »

chci aby to byla holka protze mi prijdou krasne, pokud de o sex tak mam dost bohatou fantazii na to abych si to udela lip sam  Mrkající
Tak tahle věta je naprosto ultimativni Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 27. Listopad 2007, 20:04:01 »

Citace
Pokud vidím, že po mě slečna pokukuje, což lze jednoduše poznat a ozkoušet jestli nekouká na někoho jiného není žádná náhoda, tak se na takovou slečnu zaměřím a nebudu lovit jinou pokud se mi líbí. Problém je v tom, jak člověk dokáže takovou situaci využít.

Primarni problem je spis v tom jak dosahnout toho aby takova situace nastala Úsměv. Ale tato vetev rozhovoru by asi byla dost OT.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS