Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 11:56:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 179329 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 25. Prosinec 2007, 01:56:44 »

"neni žádné souhrnné měřítko vzhledu, protože každýmu se líbí někdo jiný" ?? OMYL... nějaké souhrnné měřítko přece jenom JE... každej totiž dokáže rozpoznat hezkýho člověka (ať už holku nebo kluka) od ošklivýho a neni to o vkusu... na vzhledu ZÁLEŽÍ a v drtivé většině případů je vzhled dokonce hlavní rozhodující faktor (nejen ve vztazích, ale i celkově v životě). Charisma? co to vlastně je? neni to z velké části spojeno hlavně s fyzickým vzhledem?

Sebevědomí? Ti playboyové, co nemají nouzy o baby, mají velký sebevědomí právě PROTO, že jsou playboyové... ne naopak... můj nejlepší kámoš, narozdíl ode mě, nemá nejmenší problém s komunikací s cizími lidmi, nemá nouzy o holky ani nemá problémy s vytvářením si nových přátel a poznáváním nových lidí, protože má narozdíl ode mě velký sebevědomí... oba (já i on) se zajímáme naprosto o stejná témata, perfektně si rozumíme... oba jsme i řekl bych stejně "chytří"... někdy přemýšlíme uplně stejně... napadají nás stejné věci ve stejnou chvíli... jediný rozdíl mezi náma je ve vzhledu... on vypadá jako postava z Beverly Hills 90210 a já no... jako postava z Jurskýho parku Šťastný... timhle chci jen říct, že to sebevědomí je dáno právě tim vzhledem. Každou chvíli si v duchu říkam, že vypadat jako on, tak mam taky velký sebevědomí. O tom jsem naprosto přesvědčen. Prostě chci jen říct, jak může být ošklivej člověk sebevědomej?? a může vůbec?
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 25. Prosinec 2007, 21:22:13 »

"neni žádné souhrnné měřítko vzhledu, protože každýmu se líbí někdo jiný" ?? OMYL... nějaké souhrnné měřítko přece jenom JE... každej totiž dokáže rozpoznat hezkýho člověka (ať už holku nebo kluka) od ošklivýho a neni to o vkusu... na vzhledu ZÁLEŽÍ a v drtivé většině případů je vzhled dokonce hlavní rozhodující faktor (nejen ve vztazích, ale i celkově v životě). Charisma? co to vlastně je? neni to z velké části spojeno hlavně s fyzickým vzhledem?

Sebevědomí? Ti playboyové, co nemají nouzy o baby, mají velký sebevědomí právě PROTO, že jsou playboyové... ne naopak... můj nejlepší kámoš, narozdíl ode mě, nemá nejmenší problém s komunikací s cizími lidmi, nemá nouzy o holky ani nemá problémy s vytvářením si nových přátel a poznáváním nových lidí, protože má narozdíl ode mě velký sebevědomí... oba (já i on) se zajímáme naprosto o stejná témata, perfektně si rozumíme... oba jsme i řekl bych stejně "chytří"... někdy přemýšlíme uplně stejně... napadají nás stejné věci ve stejnou chvíli... jediný rozdíl mezi náma je ve vzhledu... on vypadá jako postava z Beverly Hills 90210 a já no... jako postava z Jurskýho parku Šťastný... timhle chci jen říct, že to sebevědomí je dáno právě tim vzhledem. Každou chvíli si v duchu říkam, že vypadat jako on, tak mam taky velký sebevědomí. O tom jsem naprosto přesvědčen. Prostě chci jen říct, jak může být ošklivej člověk sebevědomej?? a může vůbec?

Dobře, o něco tě požádám:
Nedávno byl průzkum a pokládala se otázka, se kterým chlapem by šly na večeři. Skoro většina řekla Klaus, Šebrle a Kraus. A moderátor Kraus není na tom se vzhledem nějak slavně, ale pro ženy stále silným magnetem. Se Šteindlerem to vypadá skoro stejně.
Samozřejmě výsledky resporendek závisel na prostředí.
Tak jak mi to vysvětlíš?

Tady nejde o krásu a sebevědomí, ale o to, co ty můžeš NABÍDNOUT, tedy co ty umíš. Nejvíce úspěchů je založeno na tom, jak se sebe prodáš. Pokud jsi s prominutím obyčejného vzhledu s krásným vnitřním bohatstvím tak budeš skoro na stejný stupni jako ti krasavci z "Beverly Hills".
Říká se, že krása je jen pomíjivá a je to jen tělesná schránka, ale duše je však nesmrtelná. Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 25. Prosinec 2007, 23:23:42 »

"neni žádné souhrnné měřítko vzhledu, protože každýmu se líbí někdo jiný" ?? OMYL... nějaké souhrnné měřítko přece jenom JE... každej totiž dokáže rozpoznat hezkýho člověka (ať už holku nebo kluka) od ošklivýho a neni to o vkusu... na vzhledu ZÁLEŽÍ a v drtivé většině případů je vzhled dokonce hlavní rozhodující faktor (nejen ve vztazích, ale i celkově v životě). Charisma? co to vlastně je? neni to z velké části spojeno hlavně s fyzickým vzhledem?

Sebevědomí? Ti playboyové, co nemají nouzy o baby, mají velký sebevědomí právě PROTO, že jsou playboyové... ne naopak... můj nejlepší kámoš, narozdíl ode mě, nemá nejmenší problém s komunikací s cizími lidmi, nemá nouzy o holky ani nemá problémy s vytvářením si nových přátel a poznáváním nových lidí, protože má narozdíl ode mě velký sebevědomí... oba (já i on) se zajímáme naprosto o stejná témata, perfektně si rozumíme... oba jsme i řekl bych stejně "chytří"... někdy přemýšlíme uplně stejně... napadají nás stejné věci ve stejnou chvíli... jediný rozdíl mezi náma je ve vzhledu... on vypadá jako postava z Beverly Hills 90210 a já no... jako postava z Jurskýho parku Šťastný... timhle chci jen říct, že to sebevědomí je dáno právě tim vzhledem. Každou chvíli si v duchu říkam, že vypadat jako on, tak mam taky velký sebevědomí. O tom jsem naprosto přesvědčen. Prostě chci jen říct, jak může být ošklivej člověk sebevědomej?? a může vůbec?

Dobře, o něco tě požádám:
Nedávno byl průzkum a pokládala se otázka, se kterým chlapem by šly na večeři. Skoro většina řekla Klaus, Šebrle a Kraus. A moderátor Kraus není na tom se vzhledem nějak slavně, ale pro ženy stále silným magnetem. Se Šteindlerem to vypadá skoro stejně.
Samozřejmě výsledky resporendek závisel na prostředí.
Tak jak mi to vysvětlíš?

Tady nejde o krásu a sebevědomí, ale o to, co ty můžeš NABÍDNOUT, tedy co ty umíš. Nejvíce úspěchů je založeno na tom, jak se sebe prodáš. Pokud jsi s prominutím obyčejného vzhledu s krásným vnitřním bohatstvím tak budeš skoro na stejný stupni jako ti krasavci z "Beverly Hills".
Říká se, že krása je jen pomíjivá a je to jen tělesná schránka, ale duše je však nesmrtelná. Mrkající


Jedna nová informace pro tebe: ženy jsou mnohem míň upřímný než my... hele zeptej se jakýkoliv ženský a každá ti řekne (na první uvážení, po rozmyšlení už odpoví možná jinak), že na vzhledu nezáleží... ony to maj tak zažitý bejt neupřímný v těchhle věcech, že prostě jinak odpovědět nemůžou... to samý u otázky "záleží na velikosti?" každá odpoví, že ne, ale je to hrozně otřepaná fráze a každá si ve skutečnosti myslí něco jinýho... otázka, s kym by šli na večeři, s timhle ani moc nesouvisí, protože já bych taky klidně šel na večeři s Krausem, což neznamená, že s nim chci spát. Ženský neumí říct skoro nic narovinu a maj zažitý určitý odpovědi na otázky, na který se prostě "tak odpovídá"... ony neříkaj, co si myslí, ale říkaj, co si myslí, že si myslíš, že si myslí (né úmyslně, prostě je to tak) proto těmhle anketám a průzkumům se věřit zkrátka nedá...
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 25. Prosinec 2007, 23:38:41 »

Jedna nová informace pro tebe: ženy jsou mnohem míň upřímný než my... hele zeptej se jakýkoliv ženský a každá ti řekne (na první uvážení, po rozmyšlení už odpoví možná jinak), že na vzhledu nezáleží... ony to maj tak zažitý bejt neupřímný v těchhle věcech, že prostě jinak odpovědět nemůžou... to samý u otázky "záleží na velikosti?" každá odpoví, že ne, ale je to hrozně otřepaná fráze a každá si ve skutečnosti myslí něco jinýho... otázka, s kym by šli na večeři, s timhle ani moc nesouvisí, protože já bych taky klidně šel na večeři s Krausem, což neznamená, že s nim chci spát. Ženský neumí říct skoro nic narovinu a maj zažitý určitý odpovědi na otázky, na který se prostě "tak odpovídá"... ony neříkaj, co si myslí, ale říkaj, co si myslí, že si myslíš, že si myslí (né úmyslně, prostě je to tak) proto těmhle anketám a průzkumům se věřit zkrátka nedá...

Obecně je známo, že ženy jsou míň upřímný a neříkaj věci narovinu. To beru samozřejmě na vědomí, ale tady jde spíš o tu danou chvíli, kdy ji oslovíš. IMHO (už jsem se naučil používat zkratku, snad si zasloužím potlesk  Smějící se) je velký rozdíl v tom, když JI oslovíš  - jde prostě o to ji oslovit v tu pravou chvíli.. Ale jestli s tou neupřímností kompezují svý postavení vůči mužům, kteří tu vládnou.... jinak prosazuju rovnocennost mezi pohlavím do tý doby, pokud se něco nezvrtne (samozřejmě ze strany Venušských zástupkyň) Mrkající
« Poslední změna: 26. Prosinec 2007, 10:42:40 od LordAli » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 26. Prosinec 2007, 00:03:06 »

Obecně je známo, že ženy jsou míň upřímný a neříkaj věci narovinu. To beru samozřejmě na vědomí, ale tady jde spíš o tu danou chvíli, kdy ji oslovíš. IMHO (už jsem se naučil používat zkratku, snad si zasloužím potlesk  Smějící se) je velký rozdíl v tom, když JI oslovíš  - jde prostě o to ji oslovit v tu pravou chvíli.. Ale jestli s tou neupřímností kompezují svý postavení vůči mužům, kteří tu vládnou.... jinak prosazuju rovnocennost mezi pohlavím do tý doby, pokud se něco nezvrtne (samozřejmě ze strany Venušských zástupkyň) Mrkající

zaváníme offtopicem Úsměv)) já jsem vlastně původně chtěl jen říct, že nemůžete chtít po ošklivym člověku, aby byl sebevědomej, když samotný sebevědomí se odráží právě od jeho vzhledu... když jsi přitažlivý, tak to poznáš, lidi s tebou budou i jinak jednat a tobě to dodá sebevědomý postoj ke komunikaci. Když ale přitažlivý nejsi pro ostatní žádným způsobem, tak s tebou tak budou i jednat a budeš mít problémy se jakkoliv zařadit JEN kvůli vzhledu. Jak potom takový člověk může být sebevědomý? jednoduše řečeno: nemůže...
« Poslední změna: 26. Prosinec 2007, 10:42:20 od LordAli » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 26. Prosinec 2007, 00:15:45 »

Hlavne zavanite zbytecnym kopirovanim citaci ! ! ! Smazte si to !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 26. Prosinec 2007, 00:23:33 »

ne, mě to přijde cool Úsměv) btw Avaranger, pozdravuje tě LicTor... Úsměv) konec OT
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 26. Prosinec 2007, 12:55:21 »

To Avaranger: no, ono to je tak lepší než vůbec nic...  Smějící se Smějící se

To D9: No dobře a mám kámoše, kterýmu příroda nedala do jeho vínku moc krásy a přitom chodí se skvělou holkou, která vzhledově není na tom špatně jako on.  Máš vysvětlení pro mě, maestro D9  Provokatér Provokatér??
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 26. Prosinec 2007, 16:02:33 »

Třeba jí platí...
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 26. Prosinec 2007, 18:26:37 »

Třeba jí platí...

No, není moc bohatej...
Takže máš jinou odpověď ?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 26. Prosinec 2007, 18:35:56 »

možná neni bohatej právě proto, že všechny peníze dává do ní.... jinak jako jeden případ, kterej navíc ani neni extrémní (jakože ta holka neni superhezká.. řekl jsi jen, že na tom neni vzhledově tak špatně jako on Šťastný), mě nepřesvědčí.... tak hold jedna holka z miliardy... na světě je spousta věcí, který se nedají nijak vysvětlit... tohle je jedna z nich Úsměv
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 26. Prosinec 2007, 20:16:33 »

možná neni bohatej právě proto, že všechny peníze dává do ní.... jinak jako jeden případ, kterej navíc ani neni extrémní (jakože ta holka neni superhezká.. řekl jsi jen, že na tom neni vzhledově tak špatně jako on Šťastný), mě nepřesvědčí.... tak hold jedna holka z miliardy... na světě je spousta věcí, který se nedají nijak vysvětlit... tohle je jedna z nich Úsměv

sorry, nedá mi to... Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 26. Prosinec 2007, 20:57:38 »

MarŤas, máš moje uznání že se mu to snažíš vymluvit, ale co kdyby jsi šel přečíst si nějakou zajímavou knížku, něco co přináší růže/ výsledky  Mrkající

D9, ne, ne , ne. Při lásce boží, přestaň  S jazykem. Ty se nehodláš vzdát svého stanoviska, viď? Možná je na čase, aby sis přiznal, že TEN (jo, přesně ten) problém není venku, ale vně tebe.
Můžeš ječet a kázat, že to je tak, jak si myslíš, protože ti to zapadá do mozaiky. Sám víš, že v té mozaice pár kousků nepasuje. A teď, to tak můžeš nechat, nebo se pekleně nadřít a mozaiku od základů přestavět, aby vše padlo kam má.

Dobrá věc která mi byla předvedena je, že my pánové holkám můžeme nabídnout to nejlepší z nás. Jestli na ni pokukuješ, komunikuješ "podívej se jak jsem hezkej". Jestli ji tak trochu z ničeho překvapíš a povíš skvělý kec, říkáš "podívej se jak mám pěknou osobnost".

Chci říct, znáš chlápka jménem Zan? Najdi si ho třeba na youtubu ~ http://youtube.com/watch?v=esYP0CFwTTs. Tohohle maníka je krása jenom poslouchat. Jeden by jej mohl pozorovat po hodiny, jen dívat se na něj jak mluví  Šťastný . Co ti brání stavět svou krásu tímhle směrem?
Jo, a když máš hypoteticky škaredší obličej třebas, co ti brání oblíkat se stylově, vonět se, dělat si manikůru a používat vodu po holení, kterou má tvoje pleť ráda? A spoustu dalších věci ...

Analyzuj tohle  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 26. Prosinec 2007, 21:31:43 »

...problém není venku, ale vně tebe...
Vně JE venku Úsměv Vně je opositum uvnitř. Mrkající

Jo a ten Zan... Nevim co je na něm úžasnýho. Jako je to hezoun, ale že by měl nějak úžasně sebevědomej projev to ne. Poslouchá se mi spíš hůř (ne ten obsah, ale to podání)...
« Poslední změna: 26. Prosinec 2007, 21:49:23 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 26. Prosinec 2007, 21:36:10 »


Jo, a když máš hypoteticky škaredší obličej třebas, co ti brání oblíkat se stylově, vonět se, dělat si manikůru a používat vodu po holení, kterou má tvoje pleť ráda? A spoustu dalších věci ...


To je pravda, to vůbec nepopíram... jako dá se dělat spousta věcí pro zlepšení vzhledu... s xichtem sice nikdo nic neudělá, ale od krku dolu je to každýho věc, jak si to tělo zformuje... jinak jo, máš pravdu, nerad měnim svoje stanovisko Úsměv... hlavně se to celý uplně přemotalo do něčeho, co jsem původně nemyslel... můj hlavní záměr byl říct, že je těžký chtít po ošklivym člověku, aby byl sebevědomej...

mimochodem k tomu Zanovi... podle mě je i celkem přitažlivej vzhledově... zkus si představit, jakej (ne)úspěch by měl, kdyby mluvil uplně stejně a vypadal by takhle: http://insearchoftheweird.com/photos/ugly14nk.jpg
btw to nejsem já, to jsem vygooglil Šťastný
« Poslední změna: 26. Prosinec 2007, 21:40:03 od D9 » Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 26. Prosinec 2007, 22:07:08 »

...problém není venku, ale vně tebe...
Vně JE venku Úsměv Vně je opositum uvnitř. Mrkající
LOL, no což, i Milan Knížák se někdá utne .... hlavně že všichni ví, co jsem myslel  Šťastný

můj hlavní záměr byl říct, že je těžký chtít po ošklivym člověku, aby byl sebevědomej...
Okej, tak to adresujme na tvou notu: Chtěj to sám po sobě! Prvotně kašli na ostatní, pač na prvním místě jsi ty, není tu žádná ošklivost (to ber jako nevyladěný plugin datadisku "společnost", který napsal nepořádný programátor a jejíž designér byl v lihu). dále, kdo ti kdy navalil klíny do hlavy, že jsi ošklivej? Pro mě je ošklivej člověk ten, co pálí mravence lupou, dělá destruktivní věci ostatním.

mimochodem k tomu Zanovi... podle mě je i celkem přitažlivej vzhledově... zkus si představit, jakej (ne)úspěch by měl, kdyby mluvil uplně stejně a vypadal by takhle: http://insearchoftheweird.com/photos/ugly14nk.jpg
btw to nejsem já, to jsem vygooglil Šťastný
To je jedno z jeho slabších videí, no dobře ...

Tvůj strašák nekomunikuje "jsem ošklivej od přírody", mě spíš jako by šeptal "narodil jsem se jako průmernej chlápek, když jsem se ale pak v patnácti rozhodoval co budu dál dělat, řekl jsem si co se starat, nebudu dělat nic. Bydlím u mámy ve sklepě, žrádlo k nosu mám vždycky, nevím co to je móda/hygiena a vyvalování se na gauči před xboxem to jistí ... "
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 26. Prosinec 2007, 23:32:15 »

můj hlavní záměr byl říct, že je těžký chtít po ošklivym člověku, aby byl sebevědomej...
Okej, tak to adresujme na tvou notu: Chtěj to sám po sobě! Prvotně kašli na ostatní, pač na prvním místě jsi ty, není tu žádná ošklivost (to ber jako nevyladěný plugin datadisku "společnost", který napsal nepořádný programátor a jejíž designér byl v lihu). dále, kdo ti kdy navalil klíny do hlavy, že jsi ošklivej? Pro mě je ošklivej člověk ten, co pálí mravence lupou, dělá destruktivní věci ostatním.

Jak víš, že tohle nedělam? Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 27. Prosinec 2007, 13:18:34 »

Protože nám tu fňukáš, porovnáváš jak jsou na tom jedni a jak druzí ...

Příště, měř věci už jen na svůj vlastní metr.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:08:19 »

To D9:
Hele, TY máš NĚCO co ostatní nemají a jsou holky, který hledaj to, co máš TY. Zatím hledáš jinde a pokud si dovolím poznámku BLBĚ.

příkladem je krasavec, který je sice hezkej, ale nemá to, co máš ty  Směrovka to ti nikdo nevezme, ale krásu ano. Krásnému klukovi se může obličej zničit jakoukoliv havárií. A co potom má dívkám nabídnout, když nemá ani tu krásu ?

Pro každýho je tady něco.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:13:43 »

Krasa a atraktivita jsou dve zatracene rozdilne veci  Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:34:57 »

tj. jediny problém je, že na kráse se dá zapracovat a na "osobním kouzku" jen těžko Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:43:10 »

a ja bych zas rek ze to je fest sporny.. nech se prejet kombajnem pridej k tomu lupenku a geneticky prpozice k plesatosti a a nakou flekatost kuze a pak se zacnem o necem bavit Úsměv (zase extrem)

lidi se silnou vuli a nespokojenosti se svym vystupovanim zvladnou i to kouzlo
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:51:25 »

lidi se silnou vuli a nespokojenosti se svym vystupovanim zvladnou i to kouzlo
Já o sobě můžu říct, že se snažim hodně. Ale to "kouzlo" prostě nenafakuješ Mrkající To je něco, čeho si lidi všimnou, když se ti podívají do očí, vyzařuje to z toho, ajk chodíš, jak sedíš, jak mluvíš... Neni v silách člověka takhle masivně kontrolovat sám sebe IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 27. Prosinec 2007, 15:54:01 »

no znam kluka co byl fakt odpornej uplne vsem a ted je to takovej ten milej clovicek, vtipnej, pozornej co se rad podeli o znalosti etc.. takze ja bych to tak nerealne nevidel.. nejde o energii vlozenou jde spis o zpusob vkladani ty energie
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 27. Prosinec 2007, 16:40:51 »

Jenze to je zmenit se ze spatneho na normlaniho Mrkající To je o hodne jednodussi Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS