Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:11:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 179374 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 27. Prosinec 2007, 17:16:37 »

tj. jediny problém je, že na kráse se dá zapracovat a na "osobním kouzku" jen těžko Mrkající

Avi, podívej...
Já bych řekl takhle: kouzlo je INDIVIDUÁLNÍ a skoro ho má. Ne každého přitahuje to jedno kouzlo a na každého to působí jinak..
Abych nezapomněl dodat, každý by měl vědět o svém kouzlu a pracovat na něm, ale nepracovat na kouzlu, který má jiný.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 27. Prosinec 2007, 18:38:48 »

Jestli na ni pokukuješ, komunikuješ "podívej se jak jsem hezkej". Jestli ji tak trochu z ničeho překvapíš a povíš skvělý kec, říkáš "podívej se jak mám pěknou osobnost".

Dík. Tohle se hodí vědět. Totiž občas si fakt nepomůžu a mám tendenci pokukovat po hezkých holkách. Ale pokud to ony, jak říkáš, dekódují jako "podívej se jak jsem hezkej", tak se to musím hodně rychle odnaučit, protože v tomhle směru fakt moc co nabídnout nemám.

K tomu borcovi, co na něj dával odkaz D9: Z velké části jeho ošklivost skutečně spočívá v tom, že je neupravenej a blbě se ksichtí. Ale myslím, že aj bez těhle faktorů je na tom dost zle. Vždyť třeba skoro nemá bradu. Taky by mě zajímalo, co by různí balící experti s takovým obličejem.

K tomu osobnostnímu kouzlu:
Já třeba dokážu být vtipnej a bavit celou společnost, někteří lidi mě dokonce hodnotí jako imponující a svým způsobem i vůdčí osobnost. Ale holky si toho zatím nevšimly, nebo je jim to docela buřt. Tím nemyslím nějaká náhodná setkání, kde hraje roli to, že před lidma, který neznám jsem spíš zdrženlivej; i holky, co mě dobře znají mají spíš zájem spíš o lidi, kteří jsou osobnostně míň výrazní, ale pohlednější.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 27. Prosinec 2007, 18:48:52 »

Jestli na ni pokukuješ, komunikuješ "podívej se jak jsem hezkej". Jestli ji tak trochu z ničeho překvapíš a povíš skvělý kec, říkáš "podívej se jak mám pěknou osobnost".

Dík. Tohle se hodí vědět. Totiž občas si fakt nepomůžu a mám tendenci pokukovat po hezkých holkách. Ale pokud to ony, jak říkáš, dekódují jako "podívej se jak jsem hezkej", tak se to musím hodně rychle odnaučit, protože v tomhle směru fakt moc co nabídnout nemám.

K tomu borcovi, co na něj dával odkaz D9: Z velké části jeho ošklivost skutečně spočívá v tom, že je neupravenej a blbě se ksichtí. Ale myslím, že aj bez těhle faktorů je na tom dost zle. Vždyť třeba skoro nemá bradu. Taky by mě zajímalo, co by různí balící experti s takovým obličejem.

K tomu osobnostnímu kouzlu:
Já třeba dokážu být vtipnej a bavit celou společnost, někteří lidi mě dokonce hodnotí jako imponující a svým způsobem i vůdčí osobnost. Ale holky si toho zatím nevšimly, nebo je jim to docela buřt. Tím nemyslím nějaká náhodná setkání, kde hraje roli to, že před lidma, který neznám jsem spíš zdrženlivej; i holky, co mě dobře znají mají spíš zájem spíš o lidi, kteří jsou osobnostně míň výrazní, ale pohlednější.

tak a jsme zpět...
se svým handicapem jsem na tom podobně jako ty a svý kamarádky, co znám, choděj s klukama, kteří jsou trochu uzavření.. Já vůl jsem se vůbec otvíral (nebylo to násilím, ale ono to šlo samo - prostě z introverta na extroverta, mohu podotknout, trvalo to docela dlouho)...
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 27. Prosinec 2007, 20:00:59 »

lidi se silnou vuli a nespokojenosti se svym vystupovanim zvladnou i to kouzlo
Já o sobě můžu říct, že se snažim hodně. Ale to "kouzlo" prostě nenafakuješ Mrkající To je něco, čeho si lidi všimnou, když se ti podívají do očí, vyzařuje to z toho, ajk chodíš, jak sedíš, jak mluvíš... Neni v silách člověka takhle masivně kontrolovat sám sebe IMO.
To kouzlo, které hledáme, si myslím spočívá ve zjednodušení věcí. Když je jeden mezi svými, s pevnou půdou pod nohama, určitě má kouzla zásoby na věčné časy a uplně jím září. Ale jakmile je v neznámém prostředí, na tenkém ledě, klepe se a přehodnotí své chování na úskočně opatrné, protože se cítí ohrožen a tohle je to nejlepší jak se chránit.

Maličký samurajský trik se vstupováním do každé bitvy s tím, že už jsem vlastně mrtvý má blízko tomu, co nadhodím: Přesvědč sama sebe, že nejsi na nepřátelské půdě, ale mezi svými, že to jsou tvoji "bratři a sestry". To je hodně těžký ... jenže jak jseš jednou za vodou, všechno to zmizí, protože jak můžeš očekávat vůbec nějaký levárny od svých "bratrů a sester" ?  Mrkající

K tomu osobnostnímu kouzlu:
Já třeba dokážu být vtipnej a bavit celou společnost, někteří lidi mě dokonce hodnotí jako imponující a svým způsobem i vůdčí osobnost. Ale holky si toho zatím nevšimly, nebo je jim to docela buřt. Tím nemyslím nějaká náhodná setkání, kde hraje roli to, že před lidma, který neznám jsem spíš zdrženlivej; i holky, co mě dobře znají mají spíš zájem spíš o lidi, kteří jsou osobnostně míň výrazní, ale pohlednější.
Osobní kouzlo je zlobivá věc. Můžeš zaujímat vlivný postoj, jenže třeba neorientuješ svou energii správným směrem, jak ony čekají.

Anebo,  Šťastný , někdy člověk cítí, že tomu druhému nesahá ani po kotníky. Jestli je tohle případ tvých zůčastněných vůči tobě, se nediv že si vybíraj plaché hošíky.
« Poslední změna: 27. Prosinec 2007, 20:14:02 od Paul Denton » Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 27. Prosinec 2007, 22:35:51 »

a co když někdo zjistí, že nepřitahuje opačné pohlaví žádným způsobem, nemá ani kouzlo a nemá ani, co nabídnout? (neříkam, že je to můj případ Úsměv)
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:09:44 »

V tom případě má teda hodně co dělat, o zábavu vystaráno  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:14:46 »

Paul Denton: Nedá mi to, než zareagovat - to co pises o 2 posty vis je sice fajn. Pro introverty. Pro lidi, co se citi nesví mezi cizíma. Já to mám rád a užívám si to. Já s tím problém nemam Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:27:38 »

a co když někdo zjistí, že nepřitahuje opačné pohlaví žádným způsobem, nemá ani kouzlo a nemá ani, co nabídnout? (neříkam, že je to můj případ Úsměv)
Jak zpivaji Visaci - kazdy zbozi ma sveho kupce  Mrkající
Zaznamenáno
ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:31:09 »

na tehle diskuzich me zajima jedna vec: nadvaha. Jelikoz ji skoro nikdo neresi:)
Takhle: normalne bych mel nemel problem se sebevedomim, mam spoustu prednosti, klasicke lidske slabiny, zajmy, tak akorat pratel, nejsem sampon a td...zkratka se zcela objektivne nepovazuju za spatnou partii:) alespon pro ten typ holek, ktere zajimaji me (jestli to mam shrnout jednim slovem, asi by to bylo rodinne typy, i kdyz to je hodne obsirne). Akorat mam prave tady tu jednu slabinu no:) (BMI na hranici mirne nadvahy a normalu, i kdyz to vypada hur nez to). Vim, reknete: posiluj. Jenze to ja proste nestiham. Skola, dojizdeni, prace, konicky, obcas si chci neco precist a td. a td., Obcas bych si rad odpocinul, nebo se treba vyspal:)+jsem linej teda:). A jim zcela normalne (kazdopadne se neprejidam). K tomu si prictete fakt, ze nerad zbytecne utracim za obleceni (chodim nakupovat tak 1-2x do roka), ale to s tim souvisi (vzdy, kdyz si jdu koupit nove kalhoty mam tak 2 dny depku:D ). Bohuzel mi tento problem srazi sebevedomi u holek nekam na nulu:( (ve skole, v prace, v jinych komunitach o me naopak tvrdi, ze jsem prehnane sebevedomy, nevim jak je to mozne). Videl jsem lidi, kterym nadvaha nebranila najit si partnera, ale stejne to ze sebe nedokazu dostat:( Prestoze vim ze i s timto problemem se do me min. jedna skvela holka zamilovala (bejvavalo)+nekolik, o ktere jsem nemel zajem ja teda.
Tak bych se chtel zeptat, jestli to neresite, protoze nadvaha je uplne stejny problem jako treba spatne tvarovany nos, nebo neco ve stylu: tak s tim neco udelej nebo to vzdej, nema to smysl.
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 28. Prosinec 2007, 00:11:42 »

...Vim, reknete: posiluj. Jenze to ja proste nestiham. Skola, dojizdeni, prace, konicky, obcas si chci neco precist a td. a td....
Každý má nějaké priority. Takže se potom nediv tomu, jak vypadáš Vykřičník
Směrovka A posilovat rozhodně nemusíš, z vlastní zkušenosti vim, že stačí i dostatek pohybu...

...jsem linej teda:)...
Projel jsem to
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 28. Prosinec 2007, 00:24:57 »

No nadváha je zrovna jedna z těch věcí, se kterými můžeš něco dělat sám (tedy většinou... předpokládam, že tu mluvíme o běžné nadváze nezaviněné nějakou nemocí)... říkáš, že trávíš čas svými koníčky... tak si vytvoř novej koníček - sport. Stačí si třeba jen jít zaběhat do přírody Úsměv Z vlastní zkušenosti vim, že to neni ani tak o jídle jako spíš o pohybu...

Jinak k tomu, jestli se to bere jako nedokonalej nos apod., to dost záleží na tom, o jaké nadváze tu mluvíme... o nadváze 5 kilo (z čehož se může zbláznit moje ségra a to má dokonce podváhu Úsměv) nebo 50 kilo....
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 28. Prosinec 2007, 01:07:11 »

na tehle diskuzich me zajima jedna vec: nadvaha. Jelikoz ji skoro nikdo neresi:)
Takhle: normalne bych mel nemel problem se sebevedomim, mam spoustu prednosti, klasicke lidske slabiny, zajmy, tak akorat pratel, nejsem sampon a td...zkratka se zcela objektivne nepovazuju za spatnou partii:) alespon pro ten typ holek, ktere zajimaji me (jestli to mam shrnout jednim slovem, asi by to bylo rodinne typy, i kdyz to je hodne obsirne). Akorat mam prave tady tu jednu slabinu no:) (BMI na hranici mirne nadvahy a normalu, i kdyz to vypada hur nez to). Vim, reknete: posiluj. Jenze to ja proste nestiham. Skola, dojizdeni, prace, konicky, obcas si chci neco precist a td. a td., Obcas bych si rad odpocinul, nebo se treba vyspal:)+jsem linej teda:). A jim zcela normalne (kazdopadne se neprejidam). K tomu si prictete fakt, ze nerad zbytecne utracim za obleceni (chodim nakupovat tak 1-2x do roka), ale to s tim souvisi (vzdy, kdyz si jdu koupit nove kalhoty mam tak 2 dny depku:D ). Bohuzel mi tento problem srazi sebevedomi u holek nekam na nulu:( (ve skole, v prace, v jinych komunitach o me naopak tvrdi, ze jsem prehnane sebevedomy, nevim jak je to mozne). Videl jsem lidi, kterym nadvaha nebranila najit si partnera, ale stejne to ze sebe nedokazu dostat:( Prestoze vim ze i s timto problemem se do me min. jedna skvela holka zamilovala (bejvavalo)+nekolik, o ktere jsem nemel zajem ja teda.
Tak bych se chtel zeptat, jestli to neresite, protoze nadvaha je uplne stejny problem jako treba spatne tvarovany nos, nebo neco ve stylu: tak s tim neco udelej nebo to vzdej, nema to smysl.

Spíš by to chtělo celkově změnit životní styl, naučit se relaxovat atd...

Tělesná váha zdaleka neni jen o jídle, může jí způsobovat cokoli, nedavno jsem čet, že se zjistilo, že tomu škodí třeba i nedostatek spánku.

A hlavně žít víc uvolněně, ne způsobem "už dávno to mělo bejt, sem ve skluzu, nestíhám", protože to je cesta do pekel. Je dobrý, když si člověk zvykne na nějakej cyklus, ale když se začne až moc stereotypně opakovat, vede k horšímu a člověk má pocit, že to nezvládá - neexistuje nic horšího, depky sou většinou právě z toho. Prostě ti to nesedí, tak to musíš změnit, nebo tě to zničí.

Takže zvolni, sportuj tak jak tě baví, třeba i jen pořádně dlohou procházkou v parku s hudbou v uších. A bez časovýho limitu.

Pak se ti ta nadváha začne řešit snáz. Některý lidi se s ní prosaděj, ale to je většinou proto, že jim nevadí, patří to k nim, jsou na ní zvyklí, prostě sou v pohodě. To ty asi nejseš, tak s tim něco začni dělat.  Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 28. Prosinec 2007, 03:17:34 »

na tehle diskuzich me zajima jedna vec: nadvaha. Jelikoz ji skoro nikdo neresi:)
Takhle: normalne bych mel nemel problem se sebevedomim, mam spoustu prednosti, klasicke lidske slabiny, zajmy, tak akorat pratel, nejsem sampon a td...zkratka se zcela objektivne nepovazuju za spatnou partii:) alespon pro ten typ holek, ktere zajimaji me (jestli to mam shrnout jednim slovem, asi by to bylo rodinne typy, i kdyz to je hodne obsirne). Akorat mam prave tady tu jednu slabinu no:) (BMI na hranici mirne nadvahy a normalu, i kdyz to vypada hur nez to). Vim, reknete: posiluj. Jenze to ja proste nestiham. Skola, dojizdeni, prace, konicky, obcas si chci neco precist a td. a td., Obcas bych si rad odpocinul, nebo se treba vyspal:)+jsem linej teda:). A jim zcela normalne (kazdopadne se neprejidam). K tomu si prictete fakt, ze nerad zbytecne utracim za obleceni (chodim nakupovat tak 1-2x do roka), ale to s tim souvisi (vzdy, kdyz si jdu koupit nove kalhoty mam tak 2 dny depku:D ). Bohuzel mi tento problem srazi sebevedomi u holek nekam na nulu:( (ve skole, v prace, v jinych komunitach o me naopak tvrdi, ze jsem prehnane sebevedomy, nevim jak je to mozne). Videl jsem lidi, kterym nadvaha nebranila najit si partnera, ale stejne to ze sebe nedokazu dostat:( Prestoze vim ze i s timto problemem se do me min. jedna skvela holka zamilovala (bejvavalo)+nekolik, o ktere jsem nemel zajem ja teda.
Tak bych se chtel zeptat, jestli to neresite, protoze nadvaha je uplne stejny problem jako treba spatne tvarovany nos, nebo neco ve stylu: tak s tim neco udelej nebo to vzdej, nema to smysl.

Tak tomuhle postu naprosto dokonale rozumim... osobně si myslim, že právě tohle je můj největší problém, protože jak praví tohle téma: "vzhled hraje opravdu dost velkou roli" a tak můžu bejt sebechytřejší, sebecharakternější a sebespolečenštější, tak o holku, která by mi aspoň trochu sedla, prostě nezavadim... jo a ještě vlastně nejsem prachatej, ale to už je trochu OT... Mlčím

A k těm chytrákům, co mě budou posílat do posilky, běhat a podobně: zkuste si chodit do školy, pakat na půl úvazku, většinou noční, dělat bakuli a do toho si ještě někdy k smrti udřený běžte zaběhat do lesa nebo dvě hodiny lámat kosti v posilce... jo, jde to, ale brzo padnete...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 28. Prosinec 2007, 09:43:24 »

na tehle diskuzich me zajima jedna vec: nadvaha. Jelikoz ji skoro nikdo neresi:)
atd.

A k těm chytrákům, co mě budou posílat do posilky, běhat a podobně: zkuste si chodit do školy, pakat na půl úvazku, většinou noční, dělat bakuli a do toho si ještě někdy k smrti udřený běžte zaběhat do lesa nebo dvě hodiny lámat kosti v posilce... jo, jde to, ale brzo padnete...

presne tak. Z domu odjizdim v 6 rano, vracim se v 9-10 hodin vecer, pak se jeste musim venovat skole ( i kdyz zrovna ta mi moc casu nebere). Knizky, filmy a td., coz jsou vsechno veci ktere me osobne naplnuji musim i tak odkladat na posledni kolej. Pak to taky dopada, ze spim par hodin denne (coz tu bylo taky zmineno jako jedna z pricin-ale jinak to nedavam). Zkratka: podobnej zivot ke me patri, dokonce si troufam tvrdit, ze kdybych skutecne spal jeste o pulhodky mene a zacal pravidelne posilovat tak mi to se sebevedomim nepomuze, spis naopak: u holek si mozna polepsim, ale sam sebe bych si tolik nevazil, jakozto nekdo kdo ustoupil tlaku spolecnosti:). A beru to tak, ze nadvaha brani vzniku vztahu-kdyz uz jste v tom az po usi tak by to zas takovy problem byt nemel. A vzdavat se cinnosti ktere me naplnuji, pripadne tech, ktery mi mesicne zarucuji pravidelny, prijem financi jen kvuli tomu, abych kdyztak neco "rozjel"..no nevim no. Myslete si co chcete..me opravdu spis zajima, jak moc ta nadvaha brani vzniku vztahu. A ne kratkodobeho: ja jsem spis ten old-school romantik no:)
(a ted jsem si na zkousku vypocital odhadem BMI (neznam presne vahu ani vysku, fakt jen cca): neco okolo 24, coz je jeste v normalu teda. Ale zas ja to mam hodne nesikovne rozlozeny:) no)

Edit: nekdo tu psal neco o zmene zivotniho stylu: neco podobneho bych pochopil, a mozna i podstoupil kdybych stal o milion jednorazovek na diskotekach, ale to bonuzel neni muj pripad no:)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:14:20 »

Z domu odjizdim v 6 rano, vracim se v 9-10 hodin vecer, pak se jeste musim venovat skole

Proboha vždyť je ti 16!! V 16ti letech jsem na školu uplně sral, každej den jsem chodil na dvouapůlhodinový tréninky (fotbal), chlastal jsem s kámošema, kdy to šlo, četl jsem knihy, čuměl jsem furt na po*no, a i tak jsem měl tolik volnýho času, že jsem vymejšlel blbosti jako piko apod... neříkej mi, že v 16ti ráno odjíždíš v 6 (což znamená, že vstáváš tak v 5) a vracíš se domu v 10 a ještě se do noci učíš... to ti fakt nežeru... tvůj problém je přesně ten, o kterym píše Qark snad ve všech článcích Šťastný hledáš si spoustu výmluv, proč něco nedělat...
Zaznamenáno

kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:18:10 »

Vim, reknete: posiluj. Jenze to ja proste nestiham...+jsem linej teda:)
Vím, že jsem to už sem psal mockrát, ale napíšu to znovu...je to otázkou priorit, stejně jako celý život...a ta lenost...zřejmě to s Tebou není až zase tak vážné, když se nesnažíš ji překonat Nemocný#39;
Stále platí, že kdo chce, hledá způsob jak...a kdo nechce, hledá jen výmluvy proč něco nejde Vykřičník

A vůbec...pokud tedy jste se sebou víceméně spokojení...a nechce se vám s tím nic dělat...tak proč tady vlastně skuhráte Otázka

A jim zcela normalne (kazdopadne se neprejidam).
Tohle prohlásí 99% lidí...otázka ovšem je, co si pod tím kdo představí, neboť se představa "normálnosti" samozřejmě liší člověk od člověka Přemýšlím

A k těm chytrákům, co mě budou posílat do posilky, běhat a podobně: zkuste si chodit do školy, makat na půl úvazku, většinou noční, dělat bakuli a do toho si ještě někdy k smrti udřený běžte zaběhat do lesa nebo dvě hodiny lámat kosti v posilce... jo, jde to, ale brzo padnete...

Nemusíš hned zamířit do posilky...ze začátku stačí kolo, bazén nebo běh...jen jde o to dodržet jednoduchý pravidlo o vyšším energetickém výdeji než je energetický příjem Vykřičník
A k tomu, co popisuješ...zkusil jsem si to letos, v letním semestru...škola, práce na půl úvazku, psaní bakalářky a na přelomu května a června zkouškové...a máš pravdu...byla to skutečně řehole...a aby mi z toho nejeblo, třikrát týdně jsem chodil relaxovat do posilovny.

dvě hodiny lámat kosti v posilce... jo, jde to, ale brzo padnete...
No pokud budeš hned v posilovně dvě hodiny...tak skutečně padneš na hubu Vykřičník Stačí z počátku hodinku dvakrát týdně...ovšem až po určité době provozování činnosti na celkové zpevnění těla...například to plavání.

(a ted jsem si na zkousku vypocital odhadem BMI (neznam presne vahu ani vysku, fakt jen cca): neco okolo 24, coz je jeste v normalu teda. Ale zas ja to mam hodne nesikovne rozlozeny:)
BMI index sám o sobě je k ničemu Vykřičník Jako jednotlivý ukazatel nemá vypovídající hodnotu Nemluvím s tebou...kluk se kterým chodím do posilovny spadá podle výpočtu BMI do kategorie OBEZITA...přitom je to hora svalů a tuk na něm fakt člověk najde jen těžko. Je potřeba jej doplnit o nějaký další ukazatel, například procento tuku v těle apod.

Dále je pravda, že všechny ukazatele jsou vlastně nedůležité...hlavní je, jak to prostě vypadá v celku Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:40:33 »

asi to je ted jen slovickareni ale nekdy je spis dulezitejsi jak to ve vysledku funguje nez jak to vypada Úsměv.. protoze svalovec, co ma v haji zada, kolena => pajda a hrbi se, je atraktivita sama
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 28. Prosinec 2007, 18:18:04 »

OMFG. Vy tady furt hledáte výmluvy. Nebaví tě sport? Nebaví tě posilování? Choď rychle ! Neni to sranda, ale za čas si na to zvykneš a je to super. Jednak ušetříš čas, když někam jdeš, jednak to (i když se to nezdá) dá zabrat a navíc je super pocit, když jdeš a předcházíš všechny lidi okolo xD A můžeš si řikat, že jsou to ty pomalý nicky, co věčně něco nestíhaj xD

BMI je k hovnu. Mam podváhu a rozhodně na podváhu nevypadám xD

To, že nemáš čas je jen a jen tvoje věc. Obávám se, že nejsi zvyklej něco obětovat. Já rád hrával počítačový hry (8+h denně) , teď mam víc školy, práci a holku. Musel sem toho prostě nechat. Můžeš si klidně stěžovat jak chceš, ale pokud něčeho chceš dosahnout, tak musíš něco obětovat. A je jen na tobě kolik toho chceš dosahnout a kolik toho chceš obětovat. Ale je mezi tim přímá úměra.

Ale na druhou stranu, neni třeba si klást velký cíle. Ty sou k ničemu, protože než jich dosahneš, tak tě přejde motivace. Neměn všechno naráz. Napadá mě citát z Butterfly Effect - Change One Thing, Change Everything (= změň jednu věc, změňíš všechno). Věci jsou navzájem provázaný a ovlivňujou se. Využij toho.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 28. Prosinec 2007, 18:51:40 »

A k těm chytrákům, co mě budou posílat do posilky, běhat a podobně: zkuste si chodit do školy, pakat na půl úvazku, většinou noční, dělat bakuli a do toho si ještě někdy k smrti udřený běžte zaběhat do lesa nebo dvě hodiny lámat kosti v posilce... jo, jde to, ale brzo padnete...
Koukni se o pár řádek výše, co jsem tam psal a zamysli se...
 Směrovka Měl by jsi dělat činnosti, které jsou pro tebe nejvíc důležíté. Vykřičník Jestli si nedokážeš udělat trochu času na sport, tak nechápu co od nás čekáš za radu Sákryš
Sám beru sport i jako relaxaci, při které se odreaguju Super!
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:05:42 »

2 Ava.. : neznam "motyli ucinek" ale ses si jistej ze to je mysleny "zmen jednu vec"+(z toho jakoby plyne)+"zmenis vsechno", me to spis prijde jako "zmen jednu vec, zmen vsechno" s tim ze se bere v potaz ze vsechno je slovo v jednotnem cisle vyjadrujici hromadny mnozstvi takze je to vlastne ta jedna vec... sry za ot a popripade i za milne narceni pokud to autor myslel fakt tak jaks rikal
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:14:07 »

gaz: Sem při čtvrtku asi nějakej natvrdlej xD Nechápu. Princi toho filmu je v tom, že ten týpek dokáže menit minulost a vždycky když něco změní, někoho zachrání, někomu pomůže, tak se to projeví v té jeho současnosti nedozírnými změnami - sice vyřeší to co "spravil" v minulosti, ale napáchá to většinou víc škody někde jinde.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:23:21 »

Úsměv nejsem dzip ruske vyroby Úsměv ale to nevadi, neres.. me slo ciste jen o preklad toho cos napsal anglicky a toho ceskyho.. ale celkem to nema na nic vliv tak to nechame byt ne?

nerad bych to tady zaplacal uuuuplnym offtopicem takze odpoved na otazku v nazvu vlakna..JAK KDY (v tunelu treba ne)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:55:47 »

Pro ty, co si ten film chtěj sehnat - v češtině se to jmenuje Osudový dotek (konec OT Úsměv)
Zaznamenáno

ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 28. Prosinec 2007, 21:44:51 »

Z domu odjizdim v 6 rano, vracim se v 9-10 hodin vecer, pak se jeste musim venovat skole

Proboha vždyť je ti 16!! V 16ti letech jsem na školu uplně sral, každej den jsem chodil na dvouapůlhodinový tréninky (fotbal), chlastal jsem s kámošema, kdy to šlo, četl jsem knihy, čuměl jsem furt na po*no, a i tak jsem měl tolik volnýho času, že jsem vymejšlel blbosti jako piko apod... neříkej mi, že v 16ti ráno odjíždíš v 6 (což znamená, že vstáváš tak v 5) a vracíš se domu v 10 a ještě se do noci učíš... to ti fakt nežeru... tvůj problém je přesně ten, o kterym píše Qark snad ve všech článcích Šťastný hledáš si spoustu výmluv, proč něco nedělat...

hned potom je napsano ze zanedbavam: tzn jestli nechci delat reparat, tak mi skola tech 7-10 hodin tydne sezere. nektery mesice jeste vic. Hned pak jezdim do prace, vyjimecne nekam s prateli. Samozrejme nektery dny jsou vyjimky, ale vzdycky se najde co a jak.
ad vstavani:jo, napsal jsem to blbe, v 6 vstanu, vycistim zuby, nasnidam a jedu, pricemz rano to nejsem ja, ale naky ufo:)
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 28. Prosinec 2007, 23:54:26 »

 Eh? Nevim, jestli sem tě špatně nepochopil.... ty se v 16ti sám živíš nebo co, že tu pořád píšeš o tý práci?... jestli ne, tak potom je to zvláštní... občas si najít brigádu, to jo, ale každej den makat?... Otázka jestli to tak teda opravdu je, tak dej síly spíš do toho, aby sis našel lepší práci... Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS