Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 04:42:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 177910 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 06. Leden 2009, 17:00:07 »

Dostal by i tebe?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #276 kdy: 06. Leden 2009, 17:19:14 »

No já tvrdim, že ne.... on tvrdí, že jo ......  Smějící se
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 06. Leden 2009, 17:22:19 »

No já tvrdim, že ne.... on tvrdí, že jo ......  Smějící se

Nejmenuje se Marek?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 06. Leden 2009, 19:13:34 »

Ne.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 06. Leden 2009, 22:28:55 »

u mna je metrosexual napriklad chlap, co sa holi vsade = hrud, nohy, ...
metrosexual? tohle je 60% chlapu.
Ja jen doufam, ze to blbe chapu a netvrdis, ze 60 procent chlapu si holi nohy.....
ne, s holenim nohou bych tipoval tak 5%, ohambi (hustej vyraz) tak 25% a podpazi tak 35% ve veku 15-30 let...
ty si snad holis nohy?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 06. Leden 2009, 23:23:46 »

omg joei, on napsal ze metrosexual si holi hrud a nohy a ty ze tohle dela 60% chlapu, aspon si to po sobe precti proboha Kroutící očima
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 06. Leden 2009, 23:54:25 »

omg joei, on napsal ze metrosexual si holi hrud a nohy a ty ze tohle dela 60% chlapu, aspon si to po sobe precti proboha Kroutící očima
dobre, priste tam dam jeho celou citaci na 10 radku, aby bylo ajsne, ze to myslim na cely prispevek a ne jen tu jednu vetu proboha Kroutící očima
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ali22

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 09. Leden 2009, 23:44:23 »

Mě jde prostě o to, že qark nemá ve všech článkách uplnou pravdu. Nikdy nenahlížel k druhé straně a vždycky hledal jen zkušenosti co pobral sám.
Docela tady srážel třeba ten typ slintačů a snaží se dělat za pár dnů z introvertů extroverty. Takhle to opravdu nefunguje.
Nikdo nemůže hrát s kartou kterou nemá a když se snaží dělat něco co není, tak to neskončí dobře. Je dobré být svůj.
Takových kluků (slintaču) znam dost a je opravdu těžké je přinutit k tomu aby šli za holkou...Proto je daleko lepší využít určitých situací (třeba vzít kamarády a par holek někam sednout a tam už se i ti introverti rozkecají. Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina Šťastný

Protože platí jedno zásadní pravidlo: Vždycky hraj jen ligu na kterou máš.
Ale i přesto sem napíšu že všechno jde, opravdu všechno, jen človek musí zjistit jak na to!
Takze i ten zatucnenej slintac s mastnym oblicejem a absolutne tupym vyrazem v obliceji (nemluvim z vlastni zkus. Úsměv
po tunach zkusenosti, baleni spodni ligy, umeni presvedcovani a nakonec
az hypnozy opacnyho pohlavi muze sbalit jakoukoliv! Vy vsechno chcete hned,
jen to sebevedomi a umeni baleni nestaci..
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 04. Únor 2009, 19:04:24 »

Kluci a holky nevím, sice vás nepřesvědčím, ale vyjádřit se stejně musím. O vzhledu to zásadně NENÍ. Můj vzhled je asi tak 9/10 a před rokem jsem si absolutně nebyl schopný najít holku. Všem jsem se sice líbil, ale NEPŘITAHOVAL jsem je. S mými rádoby hodnýma kecama mě holky braly jako kluka se kterým si můžou pěkně popovídat, ale nevzbuzoval jsem v nich žádné emoce. A tak mi jedna po druhé říkala, že bude lepší když budeme kamarádi. Myslel jsem že chyba je v holkách ale po přečtení HRY mi začalo docházet spousta věcí a teď na sobe konečně pracuji. Holky se nerozhodujou podle toho co vidí, ale podle toho jak se cítí. A proto jsem nechápal, jak je možný, že kluci na stupnici 4/10 mohli mít fakt pěkný holky a já byl na sucho. Musíte se změnit vevnitř. Musíte začít být pořádní chlapi a jít si za tím co chcete. Pak to pujde.
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 04. Únor 2009, 19:09:50 »


[/quote]

Až takovej blb a zoufalec nejsem, abych se doprošoval  Úsměv

Spíš není můj styl jakýkoli ukecávání, většinou věci řeším: "Cheš? OK. Nechceš? Tvoje chyba." A to jsem ten večer trochu porušil...
[/quote]

Tak to mi příjde trošku scestný. Sice si tím spravíš sebevědomí, ale nikdy neodstraníš chyby, pač si neuvědomujes, ze chyba je v tobe
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 04. Únor 2009, 21:23:44 »

Nardem:

Pěkný zamyšlení docela s tím souhlasím.
Když si člověk nechová jako chlap, tak je jedno kolik pobral krásy.
Když se pak ale chovat jako chlap začne, a začne být přitažlivej svým chováním, tak má najednou ale dost velkou výhodu ten krásnej, vysokej, svalnatej....protože už jsem za svýho života viděl dost příkladů jak se holky sami od sebe motaj kolem takových typů, aniž by on musel hnout prstem Šťastný ale tohle už se tu probíralo tolikrát....prostě vzhled je velký plus, ale není to všechno, a i bez vzhledu modela se dá najít hezká holka Šťastný

Jinak nechápu, co vlastně tohle téma dělá v týhle sekci??
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 04. Únor 2009, 21:42:21 »

Tak to mi příjde trošku scestný. Sice si tím spravíš sebevědomí, ale nikdy neodstraníš chyby, pač si neuvědomujes, ze chyba je v tobe

Hádám, že to byla reakce na mě, ale moc jsem nepochopil, co jsi tím chtěl říct. Zajímalo by mě jaká chyba a proč...

Btw, K předchozímu příspěvku: jak si můžeš bejt tak jistej, že jsi 9/10 a někdo další 4/10?  Mrkající
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 04. Únor 2009, 21:46:32 »

Nardem:

Pěkný zamyšlení docela s tím souhlasím.
Když si člověk nechová jako chlap, tak je jedno kolik pobral krásy.
Když se pak ale chovat jako chlap začne, a začne být přitažlivej svým chováním, tak má najednou ale dost velkou výhodu ten krásnej, vysokej, svalnatej....protože už jsem za svýho života viděl dost příkladů jak se holky sami od sebe motaj kolem takových typů, aniž by on musel hnout prstem Šťastný ale tohle už se tu probíralo tolikrát....prostě vzhled je velký plus, ale není to všechno, a i bez vzhledu modela se dá najít hezká holka Šťastný

Jinak nechápu, co vlastně tohle téma dělá v týhle sekci??


jo urcite je vzhled podstatnej, a to ze se motaji kolem hezkych kluku je taky pravda, ale je to dost dane tim ze vetsiha hezkych klukuma vysokou sebeduveru, ktera se odrazi v jeji reci tela coz je cini prave tak pritazlivymi u holek a respektovanymi u kluku. Podle toho, co jsem studoval a cetl, tak atraktivita muze je dana vzhledem asi z 20-30%
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 04. Únor 2009, 21:50:06 »

Tak to mi příjde trošku scestný. Sice si tím spravíš sebevědomí, ale nikdy neodstraníš chyby, pač si neuvědomujes, ze chyba je v tobe

Hádám, že to byla reakce na mě, ale moc jsem nepochopil, co jsi tím chtěl říct. Zajímalo by mě jaká chyba a proč...

Btw, K předchozímu příspěvku: jak si můžeš bejt tak jistej, že jsi 9/10 a někdo další 4/10?  Mrkající

 já nevim, co bylo spatne, neslysel jsem, co jste si rikali a jak jste si to rikali ani jsem nevidel tvoji body leanguage Mrkající

9/10 a 4/10 muzeme to nazyvat verejnym minenim? Smějící se
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 04. Únor 2009, 22:03:14 »

já nevim, co bylo spatne, neslysel jsem, co jste si rikali a jak jste si to rikali ani jsem nevidel tvoji body leanguage Mrkající

Nj, ale proč tvrdíš, když nevíš?
Jako ta chyba ve mně možná je, ale pořád nechápu jak jsi na to přišel a jak to navazuje na můj příspěvek, na kterej reaguješ  Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #290 kdy: 04. Únor 2009, 22:12:03 »

Už mnohokrát jsem tu zmiňoval mýho nejlepšího kámoše, kterej je přesnej opak toho, co se píše ve všech pick up příručkách.... chová se jako přesnej opak chlapa... je přecitlivělej, moc hodnej, navíc nedodržuje ani základní hygienu, myje se jednou tejdně... nosí hrozný oblečení... neumí moc jednat s lidma... a přesto po něm jedou ty nejlepší holky, jen kvůli jeho xichtu.... takže asi tak...
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #291 kdy: 04. Únor 2009, 22:15:39 »


jo urcite je vzhled podstatnej, a to ze se motaji kolem hezkych kluku je taky pravda, ale je to dost dane tim ze vetsiha hezkych klukuma vysokou sebeduveru, ktera se odrazi v jeji reci tela coz je cini prave tak pritazlivymi u holek a respektovanymi u kluku. Podle toho, co jsem studoval a cetl, tak atraktivita muze je dana vzhledem asi z 20-30%

jasný, to je právě ten začarovanej kruh - hezkej kluk/(většinou)vysoká sebedůvěra (motaj se kolem něj holky => respekt u kluků), ošklivej kluk/nízká sebedůvěra (nemá úspěchy s holkama, protože ty chtěj sebevědomý kluky) a pořád dokola...
z toho plyne, že tobě teda stačí nabrat jen trošku cviku v komunikaci a řeči těla a budou po tobě šílet, u mě to znamená nabrat trošku cviku v komunikaci a řeči těla, vyrůst o 20 cm, vyklepat hrudník, denně dřít v posilovně, nechat si nastřelit vlasy, srovnat nos a přešít obličej a pak to půjde  Smějící se Smějící se Smějící se
(samozřejmě si dělam prdel, jen si tím chci říct, že tobě stačí míň, než plno lidem tady z fora)  Šťastný
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #292 kdy: 04. Únor 2009, 22:17:00 »

Ok, řeknu to jinak, pokud u holky neuspěješ je to v 95% případů chyba tvoje. Ty tam jsi od toho aby jsi sbalil a ne na ona. Pokud to balení tedy nebude úspěšný je to tvoje chyba. Nepočítám do toho například holky který jsou fakt čerstvě zamilovaný, to už musíš mít nějaký zkušenosti aby se ti to povedlo. Pokud se k tomu budes stavet tak ze je to jeji chyba, za chvili zjistis ze vsechny holky porad delaji chybu ze te nechteji. Ber to prosim jako konstruktivni kritiku Úsměv
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #293 kdy: 04. Únor 2009, 22:18:56 »

Už mnohokrát jsem tu zmiňoval mýho nejlepšího kámoše, kterej je přesnej opak toho, co se píše ve všech pick up příručkách.... chová se jako přesnej opak chlapa... je přecitlivělej, moc hodnej, navíc nedodržuje ani základní hygienu, myje se jednou tejdně... nosí hrozný oblečení... neumí moc jednat s lidma... a přesto po něm jedou ty nejlepší holky, jen kvůli jeho xichtu.... takže asi tak...

Teď je otázka, jestli po něm jedou jen na první pohled, nebo jsou schopný s ním udržet i delší vztahy Šťastný Šťastný
ale zas pochybuju, že kdyby byl jen krásnej a neuměl kecat, že by s ním ta holka hned chtěla něco mít...
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 04. Únor 2009, 22:21:22 »

Citace

jasný, to je právě ten začarovanej kruh - hezkej kluk/(většinou)vysoká sebedůvěra (motaj se kolem něj holky => respekt u kluků), ošklivej kluk/nízká sebedůvěra (nemá úspěchy s holkama, protože ty chtěj sebevědomý kluky) a pořád dokola...
z toho plyne, že tobě teda stačí nabrat jen trošku cviku v komunikaci a řeči těla a budou po tobě šílet, u mě to znamená nabrat trošku cviku v komunikaci a řeči těla, vyrůst o 20 cm, vyklepat hrudník, denně dřít v posilovně, nechat si nastřelit vlasy, srovnat nos a přešít obličej a pak to půjde  Smějící se Smějící se Smějící se
(samozřejmě si dělam prdel, jen si tím chci říct, že tobě stačí míň, než plno lidem tady z fora)  Šťastný

to nepopírám, ona vlastně řeč těla odráží to jak se cítíš uvnitř takže je celkem tezky to natrenovat, ale vetsina veci z toho se da lehce zvladnout. Trosku cviku v komunikaci? Myslim ze to chce hodne cviku v komunikaci Úsměv Kazdopadne kazdymu kdo se sebou chce doopravdy neco udelat a nehodla se porad jen litovat doporucuji knihu HRA. změní Vám život Úsměv
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #295 kdy: 04. Únor 2009, 22:27:01 »

Už mnohokrát jsem tu zmiňoval mýho nejlepšího kámoše, kterej je přesnej opak toho, co se píše ve všech pick up příručkách.... chová se jako přesnej opak chlapa... je přecitlivělej, moc hodnej, navíc nedodržuje ani základní hygienu, myje se jednou tejdně... nosí hrozný oblečení... neumí moc jednat s lidma... a přesto po něm jedou ty nejlepší holky, jen kvůli jeho xichtu.... takže asi tak...


Myslím že to určitě možné je, problém ale nastane když se s ním dá holka do vztahu. V holkách to probouzí takovej opatrovnickej instinkt. Ale nikoho nebaví dlouhodobě poslouchat nářky to moc lidí nevydrží, leda že by měl fakt velkou trpělivost a to neplati jen ve vztazich
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #296 kdy: 05. Únor 2009, 16:17:06 »

Už mnohokrát jsem tu zmiňoval mýho nejlepšího kámoše, kterej je přesnej opak toho, co se píše ve všech pick up příručkách.... chová se jako přesnej opak chlapa... je přecitlivělej, moc hodnej, navíc nedodržuje ani základní hygienu, myje se jednou tejdně... nosí hrozný oblečení... neumí moc jednat s lidma... a přesto po něm jedou ty nejlepší holky, jen kvůli jeho xichtu.... takže asi tak...

Teď je otázka, jestli po něm jedou jen na první pohled, nebo jsou schopný s ním udržet i delší vztahy Šťastný Šťastný
ale zas pochybuju, že kdyby byl jen krásnej a neuměl kecat, že by s ním ta holka hned chtěla něco mít...
Má přítelkyni rok teď... a ano, neumí moc kecat... nemá NIC kromě toho vzhledu a stačí mu to na to, že se do něj všechny holky hned zamilujou...

+ nedávno mi napsala holka, která si na mě sehnala kontakt. Dlouho chodila kolem horký kaše, ale nakonec z ní vylezlo, že se jí hrozně líbim a bla bla bla bla... mě se ale ona nelíbila a nechci bejt v těchhle situacích necitlivej, tak jsem jí řekl něco v tom smyslu, že ted nic nehledam apod., a ona na to, že je jí to jedno, že je štastná z toho, že mě může aspon znát... tak jsem jí říkal, že kdyby mě poznala, tak by byla určitě zklamaná a zkoušel jsem jí to dokázat tim, že jsem jí o sobě prozradil hodně ošklivý a odpudivý věci (všechny pravdivý) a co ona na to? bylo jí to samozřejmě uplně jedno, nemluvě o tom, že jsem celou dobu dělal, že mam hrozně nízký sebevědomí a nízký mínění o sobě, tj choval jsem se přesně tak, abych jí dal najevo, že jsem beta a že o mě nemá mít zájem a ona po mě stejně i přes to všechno furt touží.... jen proto, že jí přitahuju... je to povrchní a nechutný, ale JE to tak!

Nardem: Já bych to řekl právě přesně naopak: když holku nepřitahuješ, tak můžeš bejt klidně největší chlap na světě, ale ona tě stejně chtít nebude

« Poslední změna: 05. Únor 2009, 16:22:02 od D9 » Zaznamenáno

2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #297 kdy: 05. Únor 2009, 16:31:37 »

holka uvidi trabanta a ferrari ..... a ted kurna ktery auto je rychlejsi?
jo a nardeme, nejsem gay ,ale podle me 9/10 nejses:D , ses takovej moc obycejnej ....
btw: rad srovnavam vsechno s ferrari a trabantama .... neni to nic uchylnyho.... proste ty dve auta mam rad:)
« Poslední změna: 05. Únor 2009, 16:35:11 od 2fast » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #298 kdy: 05. Únor 2009, 16:36:15 »

holka uvidi trabanta a ferrari ..... a ted kurna ktery auto je rychlejsi?
btw: rad srovnavam vsechno s ferrari a trabantama .... neni to nic uchylnyho.... proste ty dve auta mam rad:)

Rychlejší je Trabant s motorem z Tatry...Ale holka neřeší který je rychlejší, vybere to o kterým si bude myslet že je rychlejší, který je rychlejší skutečně řešit nebude
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #299 kdy: 05. Únor 2009, 16:39:27 »

dit o tom mluvim ..... prohod dvere trabantu s dverma od ferrari a holka zmeni target...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS