Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:19:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 176471 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 05. Únor 2009, 16:41:49 »

D9:
aha dobře no, takže jak je teda možný, že za tebou a tvým známým takhle lezou, a s Nardemem (kterrej píše je 9/10) chtějí bejt jen kamarádky??

když to nebudu hnát do extrémů, tak z toho vychází asi toto:

- krásnej kluk může být trošku blbej, nudnej, přecitlivělej, nesebevědomej a bude mu to prominuto
- méně pohledný kluk musí bejt sebevědomej, vtipnej, zábavnej aby měl vůbec aspoň nějakou šanci  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #301 kdy: 05. Únor 2009, 17:11:23 »

hm, dobře...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 05. Únor 2009, 18:00:48 »

holka uvidi trabanta a ferrari ..... a ted kurna ktery auto je rychlejsi?
jo a nardeme, nejsem gay ,ale podle me 9/10 nejses:D , ses takovej moc obycejnej ....
btw: rad srovnavam vsechno s ferrari a trabantama .... neni to nic uchylnyho.... proste ty dve auta mam rad:)

Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze... kdyz to zhodnotim? vysokej, stihlej, hezkej oblicej, dobrej usmev, uvolnenej, spravny drzeni tela, slusny obleceni. verim tomu, ze by ho spousta holek oznacila jako 9/10.

a taky nejsem gej... nebo ti to tak Nardeme prislo?:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 05. Únor 2009, 18:17:33 »

Hezkej a ještě k tomu sebevědomej kluk... Chcete ty holky sbalit, nebo vyděsit (syndrom kurevníka)? 
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 05. Únor 2009, 18:42:01 »

vy jste viděli Nardemovo fotku, že o něm takhle mluvíte, nebo jak?
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 05. Únor 2009, 18:59:19 »

To není mířeno proti Nardemovi ani proti nikomu jinému konkrétně...
Akorát si myslím, že když je kluk hezkej a ještě k tomu sebevědomej a celkově alfa, tak ty holky vyděsí... Aktivuje se obranný mechanismus, holka si dává mnohem víc pozor, a pak to má takový kluk kolikrát dost těžké...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 05. Únor 2009, 19:56:33 »

To není mířeno proti Nardemovi ani proti nikomu jinému konkrétně...
Akorát si myslím, že když je kluk hezkej a ještě k tomu sebevědomej a celkově alfa, tak ty holky vyděsí... Aktivuje se obranný mechanismus, holka si dává mnohem víc pozor, a pak to má takový kluk kolikrát dost těžké...

co jsem videl alfu v akci, tak holka vypadala, ze ji spis tece nez ze by z nej byla vydesena.

D9: znam Nardema osobne, mozna to bude tim:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 05. Únor 2009, 20:04:58 »

Pochopitelně potom už je to o tom, že umí alfa svůj vzhled využít pozitivně... Myslím si ale, že z hezkého nesmělého kluka se stane profesionální lamač dívčích srdcí možná o něco obtížněji (právě z důvodu, který jsem popsal výš)... Výhoda to může být leda pro úlety na jednu noc, pro LTR (což osobně preferuju a považuju za lepší výsledek než úlet) je to ale trochu odlišná situace...
Jde prostě o to, jak kdo dokáže pracovat s tím, co má...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 05. Únor 2009, 20:32:17 »

taky ho znam osobne ,mozna sem mel napsat,ze  hodnotim styl a ten je takovej obyc.... mno mozna,ze i 9/10 bude to uz neposoudim....
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #309 kdy: 05. Únor 2009, 22:57:49 »

to D9: niektore holky po tebe pojdu, aj keby si hovoril o sebe neviem co skarede. Ale vacsina urcite nie. Proste je to taky typ holky. To je pripad tej holky, co po tebe ide. Ci je clovek pekny alebo skaredy, vzdy plati jedno pravidlo. To, ci si clovek povie, ze na nieco ma alebo nema, v oboch pripadoch ma pravdu.
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #310 kdy: 05. Únor 2009, 23:22:41 »

holka uvidi trabanta a ferrari ..... a ted kurna ktery auto je rychlejsi?
jo a nardeme, nejsem gay ,ale podle me 9/10 nejses:D , ses takovej moc obycejnej ....
btw: rad srovnavam vsechno s ferrari a trabantama .... neni to nic uchylnyho.... proste ty dve auta mam rad:)

ahoj, tvuj nazor respektuju na druhou stranu zalezi na tom co ti prijde obycejny Mrkající pro mě je hlavně důležitý jak se cítím já Šťastný a i kdybych byl 5/10  tak mi to je uplne jedno protoze to o vzhledu neni Smějící se
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #311 kdy: 05. Únor 2009, 23:27:27 »

To není mířeno proti Nardemovi ani proti nikomu jinému konkrétně...
Akorát si myslím, že když je kluk hezkej a ještě k tomu sebevědomej a celkově alfa, tak ty holky vyděsí... Aktivuje se obranný mechanismus, holka si dává mnohem víc pozor, a pak to má takový kluk kolikrát dost těžké...

heh problem je v tom ze holky alfy praveze zerou. Šťastný smz ze to v nich mozna preskoci a zacnou si davat pozor ale to neni zas az tak tezky prekonat kdyz mas trosku skillu
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #312 kdy: 05. Únor 2009, 23:30:05 »

taky ho znam osobne ,mozna sem mel napsat,ze  hodnotim styl a ten je takovej obyc.... mno mozna,ze i 9/10 bude to uz neposoudim....

no já myslim, že nosím hadry tak 7/10. žádný značkový věci za tisicovky proste levny veci, ktery ale vypadaji slusne. V jednom mas ale pravdu ta moje zimni bunda je uz tak 3/10 musim koupit novou Smějící se
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #313 kdy: 05. Únor 2009, 23:30:45 »

A v tom, ze ten skill potrebujes vic nez kdyz ses "jenom" obycejnej alfa je podle me slusna cast problemu...
Jinak to, ze alfy holky berou, je jasny, ale ten skill to chce => clovek musi umet vyuzivat to, co ma k dispozici...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #314 kdy: 05. Únor 2009, 23:34:27 »



Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze... kdyz to zhodnotim? vysokej, stihlej, hezkej oblicej, dobrej usmev, uvolnenej, spravny drzeni tela, slusny obleceni. verim tomu, ze by ho spousta holek oznacila jako 9/10.

a taky nejsem gej... nebo ti to tak Nardeme prislo?:-D

No tak to doufam, ze nejsi, to by z tebe byl docela spatnej wing.  :DMimochodem, zapomnel jsi na muj loznicovy pohled Smějící se Šťastný
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #315 kdy: 05. Únor 2009, 23:35:24 »

A v tom, ze ten skill potrebujes vic nez kdyz ses "jenom" obycejnej alfa je podle me slusna cast problemu...
Jinak to, ze alfy holky berou, je jasny, ale ten skill to chce => clovek musi umet vyuzivat to, co ma k dispozici...

no a o tom  to ale cely je. Nesedet tady u pocitace a jit do klubu nebo na ulici a ten skill ziskat Mrkající
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #316 kdy: 05. Únor 2009, 23:40:17 »

ložnicový pohled...to je něco jako shuckací otchi?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #317 kdy: 05. Únor 2009, 23:45:36 »

ložnicový pohled...to je něco jako shuckací otchi?

néé to byla sranda Šťastný četl jsem to u Zana Perriona ve Hře Šťastný
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #318 kdy: 05. Únor 2009, 23:47:55 »

D9:
aha dobře no, takže jak je teda možný, že za tebou a tvým známým takhle lezou, a s Nardemem (kterrej píše je 9/10) chtějí bejt jen kamarádky??

když to nebudu hnát do extrémů, tak z toho vychází asi toto:

- krásnej kluk může být trošku blbej, nudnej, přecitlivělej, nesebevědomej a bude mu to prominuto
- méně pohledný kluk musí bejt sebevědomej, vtipnej, zábavnej aby měl vůbec aspoň nějakou šanci  Šťastný

Upravil bych to trošku. Nepopírám, že je to těžký, ale když budeš fakt usilovně trénovat nakonec budeš mít uspěšnost kolem 70%. Zatímco ten pěknej kluk pořád jen 50% Úsměv
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #319 kdy: 06. Únor 2009, 00:12:07 »



Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze...

No tak to doufam, ze nejsi, to by z tebe byl docela spatnej wing.  :DMimochodem, zapomnel jsi na muj loznicovy pohled Smějící se Šťastný

Prave ze bych byl spickovej wing... aspon bych ti nikdy nedelal do targetu Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #320 kdy: 06. Únor 2009, 00:13:04 »



Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze...

No tak to doufam, ze nejsi, to by z tebe byl docela spatnej wing.  :DMimochodem, zapomnel jsi na muj loznicovy pohled Smějící se Šťastný

Prave ze bych byl spickovej wing... aspon bych ti nikdy nedelal do targetu Šťastný

no to sice jo ale ty bys me vlastne do zadnyho setu nepustil jak by ses bal  ze o me prijdes Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #321 kdy: 06. Únor 2009, 00:27:46 »



Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze...

No tak to doufam, ze nejsi, to by z tebe byl docela spatnej wing.  :DMimochodem, zapomnel jsi na muj loznicovy pohled Smějící se Šťastný

Prave ze bych byl spickovej wing... aspon bych ti nikdy nedelal do targetu Šťastný

no to sice jo ale ty bys me vlastne do zadnyho setu nepustil jak by ses bal  ze o me prijdes Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
hej hej hej, brzdi, to ze jsem rekl, ze jsi nejspis 9/10 neznamena, ze te chci:-) ses na me moc mladej Šťastný a vubec, to si vyrikame jindy Smějící se
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #322 kdy: 06. Únor 2009, 00:35:28 »



Nardem prave ze klidne 9/10 byt muze...

No tak to doufam, ze nejsi, to by z tebe byl docela spatnej wing.  :DMimochodem, zapomnel jsi na muj loznicovy pohled Smějící se Šťastný

Prave ze bych byl spickovej wing... aspon bych ti nikdy nedelal do targetu Šťastný

no to sice jo ale ty bys me vlastne do zadnyho setu nepustil jak by ses bal  ze o me prijdes Šťastný Šťastný Šťastný Šťastný
hej hej hej, brzdi, to ze jsem rekl, ze jsi nejspis 9/10 neznamena, ze te chci:-) ses na me moc mladej Šťastný a vubec, to si vyrikame jindy Smějící se

tak tohle ti odpoustim jen proto ze jsi hetero. Ďábelský Kdyby jsi byl homo tak by jsi doufam mluvil jinak Šťastný
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #323 kdy: 06. Únor 2009, 13:53:30 »

Nardem: v tom se právě pleteš... ten kluk, co holku nepřitahuje, ale dělá všechno perfektně, nikdy toho, co jí přitahuje a dělá vše špatně, nepřekoná... (když to přeneseme do konkrétního případu)
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #324 kdy: 06. Únor 2009, 14:01:32 »

 Šťastný Šťastný Šťastný proč se to vůbec řeší.. smysl to nemá
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS