Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:32:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 176472 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Prosinec 2006, 00:14:00 »

Citace
Je to tak zvane nutne, nikoliv postacujici pravidlo.

ja  fakt neverim tomu ze vetsina populace ma na to si vybirat takovym vylucovacim spusobem. Myslim ze je to u vetsini lidi jednak brutalni kompromis a druhak to ze jim mozek dotycneho oskinuje -vizualne i mentalne- vybajenou iluzi aby jim nepripadal jako takovy pokles oproti tomu co si namyslene predstavovali.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Prosinec 2006, 00:32:37 »

Holka nemusi byt miss world ani aspirantka na nobelovku, ale musi me proste fyzicky pritahovat a musim si s ni rouzmet a mit o cem povidat... Pokud bude mit pouze vzhled - muze jit o kratkodoby ulet, ale ne o vztah. Pokud si s ni mam o cem povidat - muzeme byt kamaradi, ale opet nepujde o plnohodnotny vztah.

Ano - vztahy jsou o kompromisu - ale nesmi to byt vecne jen a jen o kompromisech, protoze to vas jednou omrzi a vyusti to v rozchod (u me to tak bylo - uz jsem to proste nevydrzel vecne z neceho ustopovat, i kdyz ty ustupky byly na obou stranach...). Lide musi mit podobny nahled na svet a musi v sobe videt sexualne pritazlivy protejsek, jinak to proste dlouhodobe fungovat snad nemuze... nebo mozna muze, ale bude to zavanet tak trosku masochismem, protoze si budete pusobit bolest sami sobe
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Prosinec 2006, 01:00:18 »

no...proc ti do toh rypu je ze by me docela zajimalo jakou mirou se podili na nejakem pozitivnim milostem vztahu k nekomu
objektivni kvality (jako ze je fakt hezky, spravny, chytry)
a do jake miry nejake osobni specificke preference
jako ze ma nekdo radsi cerne nez bezbarve vlasy, nebo ze ma nejake zajmy a pritahujou ho lidi s tema zajmama nebo treba naopak lidi kteri jsou od nej odlisni a doplnuji ho
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Prosinec 2006, 01:05:42 »

protze me pripada ze jedine co by mohlo ucinit mozne aby si vetsina lidi nasla partnera ktery jim fakt vyhovuje je ze by mely ty subjektivni preference podstatne vetsi vahu nez objektivni kvality. Pak by se dalo opravdu rikat ze na svete je nekdo kdo ti je souzeny a slo by pak o to ho najit. Naopak pokud by slo o ty objektivni kvality (coz mi ale spise prijde) tak by se vsem libilo jen malo elitnich protejsku, a postupne by se smirili s nejakym horsim. V takovem pripade by pak slo o to se porvat o ty elity resp. o misto mezi elitou.

je jasne co zni privetiveji...
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Prosinec 2006, 08:37:21 »

to Ondrash: njn stava se Úsměv))

to 0254:  Smějící se  jsem se videla se seznamem, jak ho drzim v ruce a ptam se kolemjdoucich chlapu, zda cirou nahodou nesplnuji ty a ty pozadavky  Smějící se

nikdy jsem si nevybirala partnera dle preferenci, ta pritazivost zafunguje totiz okamzite, sakra kdyby ses me zeptal na co jsem myslela kdyz jsem naposled kyvla nekomu na rande reknu ti uprimne, ze nemyslela a ani nevim, zda existuje nejaky racionalni duvod pro to, ze ma odpoved znela ano (pritom tech "racionalnich" ne v tom okamziku existovalo pomerne dost, ale proste huba si jela nezavisle na mozku a tak je to vzdycky)... zrovna ty bys mel pochopit vyznam poucky "kouknu a vidim" neboli "snadno nahledneme, ze..." V prvaku jsem ji potkavala celkem hojne, jak v CVUTackych skriptech tak matfyzackych...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Prosinec 2006, 10:06:36 »

Snadno nahledneme - teda, ty chlapi vetsinou chapu - kouknu a vidim, jo, souhlasi (pak bohuzel nesouhlasej oni, ale to je jina Úsměv ale ty poucky v matfyzackych skriptech jsem nikdy nenahledla, natoz snadno :-D Vyzadovalo to trosku jine mysleni, nez normalne pouzivam...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Prosinec 2006, 16:04:24 »

Já už jsem to tu určitě někde psala několikrát, tak znova: chlap nemusí být fyzicky hezký, dokonce může být i dost šeredný, a přesto na něj můžou letět holky, když je dostatečně zajímavý nebo inteligentní nebo milý a okouzlující nebo to všechno dohromady. Znám objektivně ošklivé chlapy, kteří neměli naprosto problém se seznámit s přitažlivou a chytrou ženskou.

Mám pocit, že v chytrých knížkách se píše, že chlapi na to fyzično hledí u partnerky víc, než ženské, kdežto pro ženskou je důležitější, jaký je povahově, jak se k ní chová, jestli je spolehlivý...později, když chce ženská založit rodinu, hledí i na to, jestli je schopen ji zabezpečit, postarat se o děti apod. - nemyslím, že by nějak kalkulovala, ona se do něj opravdu zamiluje, protože příroda to tak prostě zařídí podle jejích momentálních životních potřeb.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Prosinec 2006, 17:50:35 »

ad chytre knizky> mohu doporucit Sobecky gen a z neho vyplivajici Cerveva kralovna, je to tam na zaklade logiky a evolucni biologie systemu zargumentovano ze tomu i ja verim bez dalsich otazek

norghi>ja sem ale nemluvil o tom ze ty osobni preference nebo objektivni kvality musis nehjak vedome posuzovat, klidene muzes byt uplne nevedoma a bez racionalniho uvazovani (rekneme zvire) a porad se da mluvit o subjektivnich preferencich a objektivnich kvalitach.
- vetsinou sem spise naopak skoro extremisticky v tom ze lidi povazuju za mnohem jednoduseji regaujici podle svych pubu, pocitu a podvedomi.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Březen 2007, 20:36:24 »

nj, ale není to tak vždy. znám z vlastních znalostí pár chlápků, co nejsou vůbec žádná extra třída (bez urážky) a chodí z kočinama, za kterýma se každej ohlíží...věř mi, když se o sebe začneš starat a pracovat na sobě, dá se toho leccos ovlivnit....tak keep your head up!
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Benik
Host
« Odpověď #34 kdy: 14. Březen 2007, 00:50:21 »

Citace: "JohnyX"
Hitch aneb, aneb každý muž má šanci na každou ženu jen vědět jak na to.
Tak tohle neni moc pravda, protože jak je kluk škaredý nebo tlustý, tak se mu hodně snižuje možnost volby, pač u většiny holek by mohl klidně sežrat i otep slámy, ale bylo by mu to na nic.
Spousta klukků co vypadaj slušně si tento fakt neuvědomujou, protože tohle nikdy nezažili, tak plácaj hesla ,,sbalit holku je přece tak snadný"
Můžete být sebevíc fajn, byt super chlap, ale pokud pro tu holku nejste fyzicky přitažliví, nemáte šanci. (nemluvím o starších ženách, tam už je to celkem jedno) Šťastný
Takto rozhoduje většina mladých holek:
1 místo: Vzhled  (je to opravdu tak)
2 místo: Povaha
3 místo: Co máte v hlavě (Na tom holkám až zas tak nezáleží, čím vyšší iq máte, tím je to pro vás větší problém, protože vás jen málokdo pochopí)


Proc tu neni takove to tlacitko jak na seznamu : "toto je kvalitni nazor" hned bych na nej klikl
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. Březen 2007, 02:50:33 »

Citace: "Benik"
Proc tu neni takove to tlacitko jak na seznamu : "toto je kvalitni nazor" hned bych na nej klikl
JJ. A pak by se to zobrazovalo s cervenym pozadim a TUCNE! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 14. Duben 2007, 23:11:15 »

Pár mých připomínek k tématu a následně se rozvinuvší diskuzi:
To, že moc nezáleží na vzhledu říkají všechny, ale většina to myslí upřímně asi jako Standa Gross.

Balit holky na ulici (v tramvaji, busu)? Dá rozum, že každý pokus statisticky zvýší šanci na konečný úspěch. Na druhou stranu, pokud je člověk nesmělej (což není nutně každej introvert) tak přitom bude působit natolik křečovitě a nejistě, že šance na úspěch je mnohonásobně menší než má v téhle situaci nějakej playboy.
Ano, už slyším Qarkův argument, že dokud to nezkusím, tak nevím o čem mluvím. Já ale myslím, že se to dá analogicky odvodit z podobných situací, kde je potřeba sebejistota a šarm, který znám a kde pořád sleduju svoje selhání.

Eště mě napadla pořád se opakující rada: Buď sebevědomej! Jo, kdyby existoval nějakej knoflík na regulaci sebevědomí, tak by to k něčemu aj bylo. Takhle je to něco na způsob situace, když měl Stan ze Soth Parku teplýho psa a snažil se to změnit: Pejsku sedni! Pejsku k noze! Pejsku nebuď teplej! Slyšíš, nebuď teplej!  Šťastný

Nakonec nezbývá nic jinýho, než to stejně pořád zkoušet. To jo, proto to taky dělám. Říká se, že z neúspěchů se člověk aspoň poučí, ale nemám pocit, že by u mě s počtem pokusů docházelo k jakýmukoli zlepšení. Naopak, když jsem si vzpomněl, jak jsem flirtoval s holkou před asi třema rokama, šlo mi to tehdy mnohem líp. Jenže mezitím bylo zhruba kolem 15 odmítnutí, ze kterých jsem prostě tak dojebanej, že se moje nesmělost pořád stupňuje a chuť do něčeho jít je čím dál menší. Laboratorní kryse se koneckonců taky nějak nechce do té odbočky, kde dostane ránu elektrikou.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Duben 2007, 00:08:08 »

Tady se to kvalitnima nazorama jen hemzi Úsměv Ja bych snad jen k predchozimu pridal, ze ne kazdy z nas CHCE balit jen tak nejakou holku, kterou potka v tramvaji Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Duben 2007, 10:47:12 »

Vzheld podle mě hraje alespoň u chlapů velkou roli. U ženských to ale bude podobně. Ale zase si myslím, že vzhled se dá jemně upravovat a zlepšovat. Pokud máte nějaké fyzické "defekty" tak s tím pravděpodobně už nic neuděláte ale jakmile jste jen neostříhaní, neoholeni, tak je na čase ze sebou začít něco dělat! Já když zarostu vousem a chvilku se nestříhám, tak vypadám na 25, když to všechno ostříhám a oholím, je mi najednou 17 Super!. A můj skutečný věk je 22  Úsměv . Jinak musím říct z vlastní zkušenosti, že i když si nepřipadám nějak škaredý, dalo by se říct, že holkám se líbím, mám sportem ošlehanou postavu, dost to sráží fakt, že jsem hodně malý. Podel pravidel Dračího doupěte nejsem definován ani jako člověk Smějící se  Šokovaný . Ale i to se dá nějak překonat, prostě si budu vybírat menší partnerky, těch je taky plno. Takže to zase tak hrozné není. I když si myslím, že holky vždy raději sáhnou po vyšším. Ale to už se tu myslím někde řešilo. Takže já bych to uzavřel tím, že na vzhledu záleží. A vůbec ta dotyčná nemusí být modelka ale musí mít to pravé kouzlo, které mě přitahuje Mrkající.

Každému se líbí jiná holka, každý to má v palici pomotané jinak. Takže všichni mají šanci, kombinací jsou miliony, musí se jen hledat. A to je to nejtěžší Mrkající
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Duben 2007, 12:10:40 »

Citace: "Mr. Burns"
Ale zase si myslím, že vzhled se dá jemně upravovat a zlepšovat. Pokud máte nějaké fyzické "defekty" tak s tím pravděpodobně už nic neuděláte ale jakmile jste jen neostříhaní, neoholeni, tak je na čase ze sebou začít něco dělat!


No jo, a o tom to je. Můžu posilovat, hezky se oblíkat, chodit k dobrý kadeřnici,  být důsledně čistotnej, sem tam se i decentně navonět - tohle všechno koneckonců dělám. Ale se svým xichtem, kterýmu dominuje naprosto šerednej nos, neudělám nic. Teda dokud neseberu odvahu a prachy na plastickýho chirurga. Podivený
Zaznamenáno
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Duben 2007, 12:24:51 »

Citace: "J/R"
Citace: "Mr. Burns"
Ale zase si myslím, že vzhled se dá jemně upravovat a zlepšovat. Pokud máte nějaké fyzické "defekty" tak s tím pravděpodobně už nic neuděláte ale jakmile jste jen neostříhaní, neoholeni, tak je na čase ze sebou začít něco dělat!


No jo, a o tom to je. Můžu posilovat, hezky se oblíkat, chodit k dobrý kadeřnici,  být důsledně čistotnej, sem tam se i decentně navonět - tohle všechno koneckonců dělám. Ale se svým xichtem, kterýmu dominuje naprosto šerednej nos, neudělám nic. Teda dokud neseberu odvahu a prachy na plastickýho chirurga. Podivený


No jo, to už máš bohužel od přírody a s tím ti pomůže asi už jednině ten plasťák. Já kdybych mohl, tak se zase nějak vytáhnu Smějící se , ale už to nejde, tak s tím musím žít... a umřít... Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 15. Duben 2007, 18:09:22 »



No jo, a o tom to je. Můžu posilovat, hezky se oblíkat, chodit k dobrý kadeřnici,  být důsledně čistotnej, sem tam se i decentně navonět - tohle všechno koneckonců dělám. Ale se svým xichtem, kterýmu dominuje naprosto šerednej nos, neudělám nic. Teda dokud neseberu odvahu a prachy na plastickýho chirurga. Podivený


Ale prosim Te - Noghri potvrdi, ze co se nosu tyka,i zenske maji naprosto jine preference - napr. co se libi me, ona odsuzuje (a ja jsem ale naa nosy dost ulitla) takze bych to nevidela tak cerne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 15. Duben 2007, 22:22:10 »

Citace: Mr. Burns
Každému se líbí jiná holka
No ještěže tak, jinak bychom se asi pobili Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Duben 2007, 22:33:39 »

Ale prosim Te - Noghri potvrdi, ze co se nosu tyka,i zenske maji naprosto jine preference - napr. co se libi me, ona odsuzuje (a ja jsem ale naa nosy dost ulitla) takze bych to nevidela tak cerne

Oooo ano tohle rada potvrdim, Daemoniack se lilbi presne to co se me nelibi.. treba i muj vlastni nos Smějící se  ja proste nemam rada ty aristokraticke orli profily a ostre rezane rysy tvare, preferuji tzv. babyface... trochu jemnejsi, ne moc... daemoniack zase leti prave na recke profily a ostre rysy...

jako chapu, ze z neceho obcas asi komplexy mate a ze je fuk kolikrat to tady nekdo rekne, stejne to v tech jednotlivych pripadech tomu cloveku neda aby o sobe alespon na vterinku nepochybpval. ja mam taky sve komplexy, takze mluvim ze zkusenosti, ne do vetru.  Mrkající
ale opakovani je matka moudrosti, tak az priste pujdes po ullici J/R sup s tim frnackem o par milimetru nahoru a hrde prezentuj svuj profil, nikdy nevis jestli se nejaka daemoniack v okoli nediva Mrkající a mr.Burns ma vyhodu... ja merim 1,67m a pote, co jsem chodila se skoro 2m cahounem... preferovala bych priste radsi nizsi... docela dlouho me pak jeste bolelo za krkem Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 16. Duben 2007, 00:57:35 »

No, tak ja sem presne mezi - aristokraticky orli nos a babyface Šťastný To se budto libim vam objema nebo ani jedne Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 16. Duben 2007, 06:25:17 »

No, tak ja sem presne mezi - aristokraticky orli nos a babyface Šťastný To se budto libim vam objema nebo ani jedne Šťastný

jezis chlape, ty si veris Úsměv)) ale tak je to spravne...  Smějící se
ne bohuzel muj typ nejsi, i kdyz jsi sympatak... Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 16. Duben 2007, 06:36:46 »

To se budto libim vam objema nebo ani jedne Šťastný
jezis chlape, ty si veris Úsměv)) ale tak je to spravne...  Smějící se
ne bohuzel muj typ nejsi, i kdyz jsi sympatak... Mrkající
lol, tak to nevim, ze bych mel nejake sebevedomi....mozna tak este svedomi, to jo Úsměv Ono teoreticky, kdyz zobecnime, tak se nelibim ani jedne Úsměv Muzu vedet, kde si to z toho vykoukala?
jezis chlape, ty si veris Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 16. Duben 2007, 06:55:13 »

No, tak ja sem presne mezi - aristokraticky orli nos a babyface Šťastný To se budto libim vam objema nebo ani jedne Šťastný


kecy, kecy, neverit si, tak takovou vec nepostnes ani jako vtip Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Duben 2007, 14:00:43 »

Citace: noghri
kecy, kecy, neverit si, tak takovou vec nepostnes ani jako vtip Mrkající
tak tak, vám se přece líbíme všichni Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 16. Duben 2007, 15:19:51 »

no jiste... takova sebranka uzasnych chlapu  Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: 1 [2] 3 4 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS