Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 13:02:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 179344 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #200 kdy: 04. Únor 2008, 16:23:21 »

na ulici metrosexuála jen tak nepoznáš ne?...Jak můžeš vědět, že má 15 připrávků na pleť a je v koupelně 30 min?...Na čele to asi napsané mít nebude...

Ale mě takoví fajnoví kluci strašně rozesmívají...když jedou do školy, tak mi to kolikrát tak zvedne náladu Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #201 kdy: 04. Únor 2008, 16:31:28 »

J/R: ty mluvíš uplně o něčem jinym... metrosexuálové se právě prát nechtěj/neuměj, aby se nerozcuchali
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #202 kdy: 04. Únor 2008, 16:41:24 »

Jj, 100procentní metrosexuál by asi se nerval ani nebyl hrubý, ale já měl namysli spíš takovej napůl metrosexuální typ diskofrajera a ten je podle mě o dost častější na potkání.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #203 kdy: 04. Únor 2008, 17:08:03 »

Tak tohle je na hraně a nedá se to jednoznačně říct, i když myslim, že to je taky účel tvého příspěvku, nebo ne? Mrkající IMO tohle je asi ještě v normě, i když to blbý solárko...

Takže solárko je rozhodující faktor ? Chodíš na solárko jsi metrouš , nechdíš jsi chlapák jak má být .
Mimochodem mě biosolárium doporučla kožní lékařka .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #204 kdy: 04. Únor 2008, 17:14:46 »

no já si pod pojemem "chlap" teda představuju více, než jen takovouhle cipovinku...

a souhlasím s  barbarelou...solárko je prý dobré na pleť, vyhlazuje pokožku a zmírňuje akné Slintající
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #205 kdy: 04. Únor 2008, 17:25:04 »

Solárium způsobuje stárnutí kůže, ostatně jako jakékoliv jiné UV záření. UV je totiž mutagenní, způsobuje rakovinu - opravdu vynikající na pleť.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #206 kdy: 04. Únor 2008, 17:31:10 »

ja o tom vim kulovy tak nebudu rikat kdo ma pravdu ale zase bez zareni nebylo by vitaminu D nebo kteryho Úsměv.. a rekl bych ze zalezi na mire a opatrenich s ozarenim spojenych
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #207 kdy: 04. Únor 2008, 17:31:53 »

jj přesně tak, sem ráda, že se mnou souhlasíš Smějící se Smějící se Smějící se Podivený...vlastně i přírodní slunce má podobné účinky (jeho bezpečnost tu řešit nebudu, zbytečné Šťastný)
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #208 kdy: 04. Únor 2008, 17:40:56 »

Solárium způsobuje stárnutí kůže, ostatně jako jakékoliv jiné UV záření. UV je totiž mutagenní, způsobuje rakovinu - opravdu vynikající na pleť.

A život způsobuje stárnutí člověka a hamburgry obezitu a kouření rakovinu plic a automobily způsobujou mrvoly a tak.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #209 kdy: 04. Únor 2008, 17:58:44 »

Vizte článek Opalování v soláriích podporuje riziko vzniku rakoviny kůže:

Pacienti, kteří užívali solária, případně lampy horského slunce, trpěli 2,5krát vyšším výskytem nezhoubných nádorů kůže, než zbylá část pacientů. Svůj vliv má i období, kdy si pacienti vyzkoušeli účinnost solárií. Opalování v mladším věku zvyšuje riziko pozdějšího výskytu rakoviny kůže až o 20 procent.

Podle vědců nelze brát závěry studie za kategorický zákaz k používání solárií. Výzkum přináší minimálně dvě poselství: opalování v soláriích vede ke statisticky zvýšenému výskytu nezhoubných forem rakoviny kůže. A za druhé, pokud máte solárium v oblibě, je nutné dbát na pravidelné prohlídky u vašeho odborného, kožního lékaře. Úspěšnost léčby rakoviny kůže je přímo závislá na včasné indikaci
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #210 kdy: 04. Únor 2008, 18:01:20 »

Tak to potom nechápu jednu věc o metrosexuálech je přece známo , že se mají až příliš rádi , tak je přece vyloučeno , že by se takto vystavovali riziku .... ledaže by o tom nevěděli  Přemýšlím
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #211 kdy: 04. Únor 2008, 18:14:38 »

Vizte článek Opalování v soláriích podporuje riziko vzniku rakoviny kůže:

Pacienti, kteří užívali solária, případně lampy horského slunce, trpěli 2,5krát vyšším výskytem nezhoubných nádorů kůže, než zbylá část pacientů. Svůj vliv má i období, kdy si pacienti vyzkoušeli účinnost solárií. Opalování v mladším věku zvyšuje riziko pozdějšího výskytu rakoviny kůže až o 20 procent.

Podle vědců nelze brát závěry studie za kategorický zákaz k používání solárií. Výzkum přináší minimálně dvě poselství: opalování v soláriích vede ke statisticky zvýšenému výskytu nezhoubných forem rakoviny kůže. A za druhé, pokud máte solárium v oblibě, je nutné dbát na pravidelné prohlídky u vašeho odborného, kožního lékaře. Úspěšnost léčby rakoviny kůže je přímo závislá na včasné indikaci


tak to je stará známá věc...

Samotný život je nebezpečný, ale asi se nepůjdu odbouchnout hned za roh...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: 04. Únor 2008, 18:17:16 »

Problém je ten, že při opalování jsme vystaveni nejen UV záření, které indukuje vyšší tvorbu ochraných pigmentů, protože závažným způsobem poškozuje DNA, ale i viditelnému záření, které zase indukuje opravné mechanismy DNA (jen některé, pochopitelně).
Proto je solárium horší než normální opalování.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: 04. Únor 2008, 18:22:28 »

Tak to potom nechápu jednu věc o metrosexuálech je přece známo , že se mají až příliš rádi , tak je přece vyloučeno , že by se takto vystavovali riziku .... ledaže by o tom nevěděli  Přemýšlím

Pro krásu se přece musí trpět. Lepší zemřít jako neodolatelný snědý metrouš, než žít jako nějaký nýmand s tvarohovým ksichtem Smějící se
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: 04. Únor 2008, 18:25:37 »

Jen jedna věc k zamyšlení - Evropanky a metrosexuálové se snaží být co nejvíce snědí, kdežto třeba takové Japonky se spíše Slunci vyhýbají, aby byly co nejbledější.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #215 kdy: 04. Únor 2008, 18:54:39 »

No móda snědé kůže v Evropě je záležitost cca posledních sta let. Předtím se lidé vždy slunci vyhýbali, resp. se vhodně chránili např. při práci na poli, protože věděli, že sluneční paprsky jsou nezdravé.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #216 kdy: 04. Únor 2008, 18:57:56 »

jn, protože si kdysi vyšší šlechta myslela,že opálení je znak tvrdé práce a tím pádem poddanosti, proto chtěli být bledí Úsměv...ale tak to už je troška OT
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #217 kdy: 04. Únor 2008, 19:05:24 »

Samotný život je nebezpečný, ale asi se nepůjdu odbouchnout hned za roh...
No to je na každém z nás, jak se vypořádáme s nebezpečenstvími života. Já osobně mám život rád a proto se rád vyhnu výskytům nezhoubných nádorů kůže vlivem solárií a horského slunce stejně tak jako nebudu přecházet rušnou silnici bez rozhlížení...
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #218 kdy: 04. Únor 2008, 19:38:33 »


A o holení intimních partií sem taky nemluvil... Takže nedělej ukvapený závěry...
Mluvil jsi o holeni komplexne, takze co jsme si z toho meli asi vybrat...

cassies: klídek, nebuď tak nervní... S jazykem Jen pro zamyšlení, tvrdíš tu o mě, že sem netolerantní egoista, protože mám jinej názor? A co jinýho seš teda potom ty? Zkus se zamyslet... Mrkající
Psala jsem, ze mi tak pripadas...muj nazor podle toho, jakou mas tendenci na metrosexualy utocit

1) podle jednoho nesoudim všechny, znám jich víc a každej den jich navíc po Praze iks potkávám...
V tom pripade jsou v praze naprosto jini...
2) nezasahuje mi do života, stejně jako mi nezasahuje do života Bushova politika a porušování lidskejch práv v Číně, přesto si dovolim mít názor, že je to špatný... To ti to tak vadí?
Nevadi vyjadrit nazor, ze se ti to nelibi, ale tvoje nazory jsou zesmesnovanim, coz je PODSTATNY rozdil
3) Ano, opravdu si myslim, že ty typy, který považuju za metrosexuály, se tak chovaj...
Mozna bychomsi meli obajsnit pojem metrosexual, ptz ja to zdaleka nevidim jako zadny extrem. Ono to neni extrem, ten z nej delaji jen lide jako jsi ty.
4) Ne, já svoje věci v koupelně nemám, ale myslim, že to je nepodstatný... Kdybych odsuzoval určitej styl jenom kvůli poličce v koupelně, tak to by to sa mnou asi bylo docela špatný, nemyslíš?
Jako argument jsi to tak pouzil, mne to tak vyznelo...co dodat
5) Jak můžu bejt pozitivní k něčemu, co neuznávám? Prostě se mi to nelíbí, tak to řeknu, co si z toho vezmeš, je tvoje věc. Každej máme svůj názor, já akceptuju ten tvůj a ty mi zas neber ten můj...Znova jsme u toho, ze nazor jde vyjadrit neurazlivym zpusobem. Nelibi se ti to, ok, ty tak nezijes. Ja cizi nazory akceptuju.
6) Ano, brýle mi pomáhala vybírat kamarádka, jednou dvakrát sme spolu dokonce vybírali oblečení, ale na tom přece neni nic špatnýho, stejně jako každej chci dobře vypadat, ALE NIC SE NEMÁ PŘEHÁNĚT, jak už jasnějc ti to mám napsat? Kroutící očimaVidis? Podle TVYCH norem to prehaneji, podle tvych. Proc by se mel nekdo ridit dle tvych norem a ne svych. Je to ciste jejich vec, jestli se holi kdovi kde, nebo naopak pestujou prales.
7) ke zbytku se nebudu vyjadřovat, protože tě nechci urazit... Provokatér
Klidne se vyjadri, ja si to mile rada prectu.

Zaver: Jedine co mi na tvem vyjadrovani o nich vadi je ta netolerance. Proc?- nnechapu ji.Zijeme v 3.tisicileti a porad nekdo nekoho za neco odsuzuje. Jsi proti homosexualite?

Jinak bych byla rada, kdyby mi nekdo presneji oznacil, kdo podle nej metrosxual je. Vice lidi tady dosazuje uplne extremy, coz neni vzorek pro vsechny. Vzdyt je to jen zivotni styl pece o sebe.

Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #219 kdy: 04. Únor 2008, 19:41:04 »

jasne,nic se nema prehanet ale v rozumne mire to je urcite prospesne, zajdu si tam jednou, dvakrat za mesic, je to prijemne, cloveku se vycisti a prokrvi kuze, prohreji svaly, zbavi se i lehcich infekci.. telu se doplni nektere vitaminy.. a v lete se pak mnohem lip opaluju (prakticky se nikdy nespalim) a ani nemusim pouzivat opalovaci krem..  ti,co to nezkusili,by to nemeli odsuzovat..



to si asi delas prdel.. solarko neni prospesny vubec proboha Projel jsem to ze ti to je prijemny, ze se lip opalujes, je sice pekny, ale prospesny pro kuzi? boze kam sme to dovedli Kroutící očima kuze se ti mozna trosku prokrvi.. a co jako? a ze se ti prohrejou svaly je fakt super vyhoda Kroutící očima ty vitaminy sou uz naprosta kravina. jinak ja to vyzkousel, at si tam chodi kdo chce co chce, proti metrosexualum nic nemam, ale proboha netvrd nikomu ze to je v rozumnej mire prospesny Podivený

Mimochodem mě biosolárium doporučla kožní lékařka .

never koznim lekarum ve vsem co ti reknou Mrkající tohle je jeden z nejvic rozsirenejch omylu, kterym se snazej propagovat biosolaria. je to samozrejme kravina. btw. slunicko taky neni nic extra pro kuzi.. abyste tomu rozumeli: kratkodobe vam pokozku zlepsi jak slunicko, tak solarko, ale po case je vase kuze horsi nez kdybyste se v lete moc neopalovali a solarko vynechali. slunicko je dobry v omezenej mire, a solarko rozhodne neni zadna vyhra Vykřičník
Zaznamenáno
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #220 kdy: 04. Únor 2008, 20:53:26 »

Podle me kluk co:si vezme ruzovy tricko,pouziva peeling,sampon,kondicioner,deodoranty je normalni.
Pokud si pipla xicht 3Omin rano a vecer,neni metrosexual,mozna ma jen trosku sklony k metrosexualite,a nebo o sebe proste dba.
A uz vubec proti uplnejm metrosexualum nic nemam,ani holky co sem se jich ptal,a sou jim prijemejsi nez ty co maj mastny vlasy,smrdej atd...
2:Cassies - No,ja uz si postupem casu vsimnul u lidi jako Aldamir, co tak zaujate a extreme maj spatnej nazor na jinou osobu/y,maji komplex nebo jim zavidi,jak psal Avaranger Úsměv
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #221 kdy: 04. Únor 2008, 20:58:00 »

teda ruzovy tricka nee, ale to mluvim jen za sebe Kroutící očima co si myslite kdyz si kluk dela stiny a ma nalakovany nechty, je to normalni?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #222 kdy: 04. Únor 2008, 21:08:33 »

Solárium způsobuje stárnutí kůže, ostatně jako jakékoliv jiné UV záření. UV je totiž mutagenní, způsobuje rakovinu - opravdu vynikající na pleť.
http://www.violka.cz/zlata_pravidla_pobytu_v_solariu.html
http://www.modelaz-nehtu.cz/vse-o-solariu
http://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet#Subtypes
U UV-A, kterého je emitována při slunění v soláriu většina, převažují pozitivní vlivy nad rizikem vzniku rakoviny. S UV-B, kterého je v soláriu asi 1/10 oproti běžnému letnímu slunci, to tak jasné již není, ale už jen to, že je ho méně než na normálně by mělo být dostatečné.

afi: EMOOOO Úsměv Takže už to nikomu nepřijde asi divný.
« Poslední změna: 04. Únor 2008, 21:16:53 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #223 kdy: 04. Únor 2008, 21:12:04 »

avaranger: v tom případě ano, nehledal jsem nijak konstrukce UV lamp v soláriu. každopádně, všeho moc škodí
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #224 kdy: 04. Únor 2008, 21:23:57 »

ava: ale prijde Šťastný

co se tyce toho uv zareni.. nesmis jim to tak zrat, prece si nebudou kalet do vlastniho hnizda Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS