Vzhled hraje opravdu dost velkou roli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:45:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  QARK.net
| | |-+  Vzhled hraje opravdu dost velkou roli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 15 Tisk
Autor Téma: Vzhled hraje opravdu dost velkou roli  (Přečteno 176469 krát)
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 07. Prosinec 2006, 21:45:01 »

Hitch aneb, aneb každý muž má šanci na každou ženu jen vědět jak na to.
Tak tohle neni moc pravda, protože jak je kluk škaredý nebo tlustý, tak se mu hodně snižuje možnost volby, pač u většiny holek by mohl klidně sežrat i otep slámy, ale bylo by mu to na nic.
Spousta klukků co vypadaj slušně si tento fakt neuvědomujou, protože tohle nikdy nezažili, tak plácaj hesla ,,sbalit holku je přece tak snadný"
Můžete být sebevíc fajn, byt super chlap, ale pokud pro tu holku nejste fyzicky přitažliví, nemáte šanci. (nemluvím o starších ženách, tam už je to celkem jedno) Šťastný
Takto rozhoduje většina mladých holek:
1 místo: Vzhled  (je to opravdu tak)
2 místo: Povaha
3 místo: Co máte v hlavě (Na tom holkám až zas tak nezáleží, čím vyšší iq máte, tím je to pro vás větší problém, protože vás jen málokdo pochopí)
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:00:02 »

Ale aby s nim nechtela zadna holka chodit i kdyby byl uplne pohodovej, chytrej, milej atd., tak by musel byt hodne skaredy. Navic vetsinou se s tim da neco delat, muzete chodit behat, posilovat a nebo malinko vice dbad o svuj vzhled.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:08:47 »

Citace: "rundll32"
Ale aby s nim nechtela zadna holka chodit i kdyby byl uplne pohodovej, chytrej, milej atd., tak by musel byt hodne skaredy. Navic vetsinou se s tim da neco delat, muzete chodit behat, posilovat a nebo malinko vice dbad o svuj vzhled.


No ani ne, pokud nemá pěkný xichtík, je to těžké pořízení. Hlavní je, aby ten kluk byl pro holku přitažliví. Prostě jsou kluci kteří jsou a ti maj holek kolik chtějí a pak ti co nejsou a i když se snaží, tak jsou max pro smích.

Mnohdy nemusíte ani nic moc říkat....A když už s váma ta holka naváže kontakt, tak vždycky jen kamarádi.
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:26:36 »

Citace: "JohnyX"
Citace: "rundll32"
Ale aby s nim nechtela zadna holka chodit i kdyby byl uplne pohodovej, chytrej, milej atd., tak by musel byt hodne skaredy. Navic vetsinou se s tim da neco delat, muzete chodit behat, posilovat a nebo malinko vice dbad o svuj vzhled.


No ani ne, pokud nemá pěkný xichtík, je to těžké pořízení. Hlavní je, aby ten kluk byl pro holku přitažliví. Prostě jsou kluci kteří jsou a ti maj holek kolik chtějí a pak ti co nejsou a i když se snaží, tak jsou max pro smích.

Mnohdy nemusíte ani nic moc říkat....A když už s váma ta holka naváže kontakt, tak vždycky jen kamarádi.

Jen takova otazka, je to tvuj pripad?
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:36:51 »

Citace: "rundll32"
Citace: "JohnyX"
Citace: "rundll32"
Ale aby s nim nechtela zadna holka chodit i kdyby byl uplne pohodovej, chytrej, milej atd., tak by musel byt hodne skaredy. Navic vetsinou se s tim da neco delat, muzete chodit behat, posilovat a nebo malinko vice dbad o svuj vzhled.


No ani ne, pokud nemá pěkný xichtík, je to těžké pořízení. Hlavní je, aby ten kluk byl pro holku přitažliví. Prostě jsou kluci kteří jsou a ti maj holek kolik chtějí a pak ti co nejsou a i když se snaží, tak jsou max pro smích.

Mnohdy nemusíte ani nic moc říkat....A když už s váma ta holka naváže kontakt, tak vždycky jen kamarádi.

Jen takova otazka, je to tvuj pripad?


Ne můj případ to není
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:43:29 »

Sakra, tak to uz jsem asi stara zenska...
1. co ma v hlave
2. jak pusobi
3. vsechno ostatni....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:47:39 »

Mě jde prostě o to, že qark nemá ve všech článkách uplnou pravdu. Nikdy nenahlížel k druhé straně a vždycky hledal jen zkušenosti co pobral sám.
Docela tady srážel třeba ten typ slintačů a snaží se dělat za pár dnů z introvertů extroverty. Takhle to opravdu nefunguje.
Nikdo nemůže hrát s kartou kterou nemá a když se snaží dělat něco co není, tak to neskončí dobře. Je dobré být svůj.
Takových kluků (slintaču) znam dost a je opravdu těžké je přinutit k tomu aby šli za holkou...Proto je daleko lepší využít určitých situací (třeba vzít kamarády a par holek někam sednout a tam už se i ti introverti rozkecají. Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina Šťastný
Zaznamenáno
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:49:11 »

Citace: "daemoniack"
Sakra, tak to uz jsem asi stara zenska...
1. co ma v hlave
2. jak pusobi
3. vsechno ostatni....


No ještě sem nepotkal holku a to mám 22 roků, která by se zajímala o to co mám v hlavě Úsměv)))
A to že tam celkem něco mám :p
Ale rád bych takovou potkal, se kterou bych si měl pořád o čem povídat.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:51:22 »

no teda skoro bych byl radsi kdyby si mel JohnyXi pravdu Úsměv ne ze bych byl nejak obvzvlast krasny ale to spousta holek taky ne. Spis jsem simpaticky na prvni pohled a prestavam jak zjistujou co sem zac.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:52:44 »

Tuhle frázi sem slyšel hodněkrát ,,nezáleži mi na vzhledu" Ale po tom co sem s holkama tohle probíral, tak sme došli k závěru, že vzhled je nejdůležitější (nebo fyzická přitažlivost) Jde tu hodně o chemii, ale nikdo mě nepřesvědči o tom blábolu, že každý kluk má šanco na každou holku Šťastný
Zaznamenáno
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:52:54 »

Citace: "daemoniack"
Sakra, tak to uz jsem asi stara zenska...
1. co ma v hlave
2. jak pusobi
3. vsechno ostatni....


Hmm Úsměv A kolik ti je let ?
Pochybuju ale že by jsi brala nějakého šeredného chlapa, i kdyby byl skvělej po duševní stránce  Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:54:50 »

Citace: "JohnyX"
Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina Šťastný


Hi Johny. Zkoušel jsi to, nebo jen plácáš svoje názory?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:56:40 »

Citace
že každý kluk má šanco na každou holku


si taky myslim ze je blbost, ale ne kvuli vzhledu, fakt myslim ze ten vzhled se da vynahradit v obrovke mire
..ale tak proste kdo tvrdi ze je o neco lehci byt chytrejsi, vtipnejsi, serioznejsi, bohatsi, drsnejsi, citlivejsi nebo ja nevim kde co kdyz clovek proste neni

jako v principu to de...ale ono de treba v principu i strelit prakem 10km
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:58:15 »

Citace: "LordAli"
Citace: "JohnyX"
Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina Šťastný


Hi Johny. Zkoušel jsi to, nebo jen plácáš svoje názory?


Nejsem introver, tak to zkusit nemůžu....chodit a balit holky na ulicích bych neudělal....to už je i na mě moc.
Neznám nikoho kdo by tuto praktku používal, ale jsou i tací, akorát nemám tu čest
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Prosinec 2006, 22:59:58 »

Citace
Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina

tak to si teda nemyslim, podle me je to skvela vec je nepomerne snazi skouset neco na nekoho kdo te nezajima a urcite ho uz nikdy neuvidis ani nijak jinak ti nemuze ublizit, nez kohokoli jineho.
je to skvela vec, prave proto ze u introverta je nejhorsi ta aktivacni bariera a tohle ju minimalizuje.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:03:33 »

Citace: "0254"
Citace
Říct introvertovi at de balit holky na ulici je pěkná ptákovina

tak to si teda nemyslim, podle me je to skvela vec je nepomerne snazi skouset neco na nekoho kdo te nezajima a urcite ho uz nikdy neuvidis ani nijak jinak ti nemuze ublizit, nez kohokoli jineho.
je to skvela vec, prave proto ze u introverta je nejhorsi ta aktivacni bariera a tohle ju minimalizuje.



No máš sice částečně pravdu, ale nepomýšlíš na to, že to pro toho člověka může být ubíjející, když na nho všichni prdí a může se i tím dostat do depky, že o nho lidi nejeví zájem.
Z introvertan ikdy neuděláš extroverta....prostě každý sme jiný a změnit charakter osobnosti je děsně složitá věc. Člověk by musel získat sebevědomí a to získá jen uspěchama.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:05:51 »

tu depku z toho ze na tebe vsihni prdi mas v takovem pripade tak jako tak, takhle se aspon nebojis ze to zkazi i socialni zazemi ktere mas ve svem dost uzkem soc. okruhu
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JohnyX

Karma: 1
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:07:15 »

Citace: "0254"
tu depku z toho ze na tebe vsihni prdi mas v takovem pripade tak jako tak, takhle se aspon nebojis ze to zkazi i socialni zazemi ktere mas ve svem dost uzkem soc. okruhu


A co píšeš o mě ??? Já tohle vůbec nepsal na sebe, píšu to jen obecně.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:12:09 »

Problém, který tady dost introvertů řeší je ten, že se bojí slečnu oslovit a neví co říct, o čem se s ní bavit, co dělat, aby to nevypadalo trapně atd. A na tý ulici se to dá trochu naučit - nebo lépe řečeno zbavit trémy a zjistit to, že není trapný se zeptat, kolik je hodin, kde je obchoďák, cukrárna atd.

To řeší např. anketa, kde se člověk naučí oslovovat atd. atd. To je to "lovení na ulici".  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:18:29 »

Citace
A co píšeš o mě ??? Já tohle vůbec nepsal na sebe, píšu to jen obecně.

heh, nepisu o tobe, to je bezna recnicka konstrukce kdyz se bavis s jednim clovekem. Klidne muzes rici treba holce "Kdyz te takhle nekdo kopne do kouli" a je to regulerni vyraz
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:49:08 »

Sakra, to jste toho ale stihli.
Neberu, ze chlap nemuze vypadat aspon trosku - ale ne byt krasavec, normalni kluk, klidne s nakou vadou na krase, klidne trosku pri tele, nebo malinko hubenej, malej.... V posledni dobe jsem potkala par fakt peknejch namakanejch borcu a libili se mi, nez promluvili. Nevim, kdy mi to zacalo vadit, mozna jsem si toho vsimla tedka proto, ze predtim jsem nemela takovou touhu hledat mezi muzi. Proste casem se ta fyzicka krasa stejne ztrati a jedine co zbyde je to povidani. Takze nerikam, ze na to vubec nekoukam, ale neni to rozhodujici.
Jinak vek 24
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Prosinec 2006, 23:56:27 »

Úsměv mel bych te asi nekde potkat dokud si v te fazi "hledani mezi muzi" ..protze prepokladam ze takove faze asi netrvaji nijak dlouho takze je v ni asi v kazdem case dost malo procent holek
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Prosinec 2006, 00:06:53 »

Panove a vy byste si snad zacali neco s holkou, ktera by vam neprisla fyzicky pritazliva? Ja osobne ne - je to pro me dulezite. Je to tak zvane nutne, nikoliv postacujici pravidlo.
Ono vsechno ma sve pro a proti a divejte se na veci z vice pohledu(treba pohledu toho druheho), pak vam dojde, ze na neco prijdete sami a nemusite se na to ani ptat.
Jiste ze je fyzicka pritazlivost dulezita. Ale to je na obou stranach barikady.
V tomto ohledu bych spise slecny obhajoval, protoze kolikrat shikovne slecny neskonci s tim namakanym frajirkem, co ma v hlave slamu, ale s nekym normalnim, s kym se da pobavit  a neni to zadny model. Naopak atraktivni muzi konci casto s barbinkou, ktera ma v hlave vymeteno, jen aby se s ni mohl ukazovat a ta z nej taha jen prachy - neodsuzuji ani to - pokud to tak nekomu vyhovuje - jeho vec...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Prosinec 2006, 00:08:30 »

JohnyX pletes si pojmy "vzhed" a "fyzicka pritazivost"... Priznam se, ze zrovna pro me je dulezite oboji, ale kdyz se tak zpetne divam, to s cim jsem chodila, nebylo tak uzasne terno vzhledove, vad na krase meli pomerne dost, asi jako ja nebo kazdy jiny prumerny clovek... Proste vyhrala fyzicka pritazlivost a ta me pak presvedcila o tom, ze jsou to ti nejvetsi krasavci pod sluncem Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Prosinec 2006, 00:11:02 »

2 Noghri: Hi hi - to jsme se zase jednou nazorove shodli a tehntokrate tak nejak ve stejny cas  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS