Fórum změněno! - informace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:57:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Fórum změněno! - informace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Fórum změněno! - informace  (Přečteno 49159 krát)
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« kdy: 15. Duben 2007, 14:07:37 »

Takže od dnešního dne jede fórum a systému SMF. Změn je plno, hlavně bude určitě chvilku trvat, než si na nové fórum zvyknete, ale snad to bude v pohodě. Testoval a upravoval jsem ho několik dní a snad všechno šlape jak má, včetně přesměrování odkazů na témata z předchozího fóra.

- V profilu si opravte podpis. Nějak z něj zmizelo při konverzi první písmeno!!!  Smutný
- Vyplňte si, prosím, věk, pohlaví a místo bydliště v profilu. A nastavte si vše potřebné.

Upozornění:
- Máte-li z nějakého důvodu více účtů, nahlaste to mně (případně moderátorům) a sdělte, který z účtů smazat. Systém disponuje skvělou kontrolou uživatelů a jde lehce poznat, že se jeden člověk přihlašuje na více účtů. Protože nechápu, jaký je důvod tu být zaregistrovaný pod více přezdívkami, bude takovým lidem za měsíc bez varování účet pozastaven.
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 17:05:52 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Duben 2007, 15:28:10 »

Změna je zatím z mého pohledu k lepšímu, i kdyý si budu chvíli zvykat na nový vzhled. Ale hlavní a zásadní nedostatek je, že netuším, kde má tohle fórum RSSko Úsměv

EDIT: a btw: ta karma je taky super Úsměv

Ale jak to procházím, tak se hrozim doby, kdy nekdo zjisti, ze je tu marquee Šťastný

Urcite me z toho jebne! Zvlast nektere slecny v tom maji zalibu  Eh?
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 15:35:09 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 15. Duben 2007, 15:34:35 »

kde má tohle fórum RSSko Úsměv

Stačí se mrknout úplně dolů do patičky, je tam odkaz na RSS ...  Nápad
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Duben 2007, 15:35:32 »

Stačí se mrknout úplně dolů do patičky, je tam odkaz na RSS ...  Nápad
Pro oci nevidi Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Duben 2007, 15:45:57 »

me se to teda vubec nelibi a velmi me mate barevne oznaceni, nove prispevky odlisene jen nozickou u bublinky... jak to predtim blikalo, bylo to krasne videt na prvni pohled...

no ale zmena je zivot,mozna si taky zvyknu...
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 15. Duben 2007, 15:52:30 »

Na nožičku kašli Úsměv Nové příspěvky mají před sebou malou žárovku.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Duben 2007, 15:59:47 »

me se to teda vubec nelibi a velmi me mate barevne oznaceni, nove prispevky odlisene jen nozickou u bublinky...
Ono by asi nebyl takovej problem nove prispevky nejak fikane obarvit (cervena) treba ve fotokramu... kdyztak bych to klidne udelal, kdyztak na ICQ nebo PM. ... Úsměv

EDIT: BTW jeste doporucuju si proklikat vsechny sekce fora a tam kliknou na VSE PRECTENO, cimz se vam budou pak ubjevovat nove prispevky jinak a nebudete muset proklikavat temata jedno po druhem...
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 16:03:31 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Duben 2007, 16:02:36 »

Mohu se zeptat jak poznam, ze mi odesla soukroma zprava ? Kdyz ji odeslu ve slozce Outbox neni. Rano jsem posilal zpravu a nevim, kde je Úsměv
Dekuji za odpoved.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Duben 2007, 16:04:18 »

Mohu se zeptat jak poznam, ze mi odesla soukroma zprava ? Kdyz ji odeslu ve slozce Outbox neni. Rano jsem posilal zpravu a nevim, kde je Úsměv
Dekuji za odpoved.
Je to v nastaveni Mrkající Profil -> nastaveni PM ->
  • Uložit kopii každé soukromé zprávy do složky pro odeslání.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Duben 2007, 16:10:30 »

Mám stejný názor jako Mawe, přijde mi to teď hrozně nepřehledné a vzhled se mi zdá velmi "nečistý".

Btw, proč obrázek "fórum Qark.net" nefunguje jako odkaz na domovskou stránku fóra?
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 16:12:36 od B961 » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Duben 2007, 16:28:27 »

Mám stejný názor jako Mawe, přijde mi to teď hrozně nepřehledné a vzhled se mi zdá velmi "nečistý".
To jo, no, ale takova tragedie to neni Úsměv Zvyk je zelezna kosile S jazykem Ale neprehlednost je proste proto, ze ma pozadi dost podobnou barvu jako prispevky Úsměv Mozna by stacilo ho trosku ztmavit v CSSku, ne?

Ale bohuzel zustala vec, ktera mi vzdycky vadila - citace maji stejne pozadi jako liche (nebo sude- ted nevim) zpravy. Chtelo by to barvu, ktera kontrastuje s obema...

Ale musim rict, ze pro mne, cim vic do toho pronikam, jen pozitivni Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 15. Duben 2007, 17:02:26 »

přijde mi to teď hrozně nepřehledné...

Zvykneš si brzo. Stačí do toho trošku proniknout. Jak už jsem řekl, nové příspěvky se zobrazují s ikonkou žárovky před nimi. Jestli chcete měnit i barvu textu (například jak už teď padlo na červenou)... tak stačí říct.

a vzhled se mi zdá velmi "nečistý".

Klidně navrhuj (a to platí pro všechny) úpravy a změny.

Btw, proč obrázek "fórum Qark.net" nefunguje jako odkaz na domovskou stránku fóra?

Nevím, opravím to...

Ale bohuzel zustala vec, ktera mi vzdycky vadila - citace maji stejne pozadi jako liche (nebo sude- ted nevim) zpravy. Chtelo by to barvu, ktera kontrastuje s obema...

Jakou? Navrhni. Navrhni klidně i jak mají být citace orámovány, atd.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Duben 2007, 19:12:13 »

Font na tlačítkách by to chtělo nějaký normální, Verdana mi seděla.
Citace bych orámoval méně výrazně a jejich border stejně jako jméno citovaného bych zašedl a odstranil den a čas.

(díky za ten "logo" odkaz, hodně sem na to zvyklej...)
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Duben 2007, 19:23:17 »

Ať dělám co dělám, tak nikde nemůžu najít jak se zapíná signalizace nových příspěvků na hlavní stránce. Stejně jako na phpBB bylo světle hnedě znázorněn nový příspěvěk, tak tady nic nevidim, nebo nemůžu najít, jak se to zapíná.  Velmi smutný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Duben 2007, 19:24:32 »

Ať dělám co dělám, tak nikde nemůžu najít jak se zapíná signalizace nových příspěvků na hlavní stránce. Stejně jako na phpBB bylo světle hnedě znázorněn nový příspěvěk, tak tady nic nevidim, nebo nemůžu najít, jak se to zapíná.  Velmi smutný

Jo už to chápu. Dobrý tak nic.  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Duben 2007, 20:46:18 »

a mně nějak nefunguje zobrazování nových příspěvků, pokud je vlákno na 2 stránky.
do adresy to sice přidá #new, ale nové příspěvky mi to neukáže...dřív jsem byl zvyklý že jsem dal 'nové příspěvky', potom jsem u nich klikal na ten symbol před nimi a ukázal se mi ten nový, tady (u vícestránkového) kliknu na žárovku a nic Smutný

Doufám že jsem to popsal srozumitelně Šťastný
Zaznamenáno

Šťastný
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 15. Duben 2007, 20:52:56 »

EDIT: BTW jeste doporucuju si proklikat vsechny sekce fora a tam kliknou na VSE PRECTENO, cimz se vam budou pak ubjevovat nove prispevky jinak a nebudete muset proklikavat temata jedno po druhem...
Tlačítko "Vše přečteno" je i na hlavní stránce, takže není potřeba všechny témata rozklikávat Mrkající
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #17 kdy: 15. Duben 2007, 21:00:21 »

A hodnoceni uzivatelu je delane podle hvezdicek, ale v profilu mam napsane "zazranec" zobrazuje se nekde toto hodnoceni pro ostatni?
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 15. Duben 2007, 21:02:55 »

a mně nějak nefunguje zobrazování nových příspěvků, pokud je vlákno na 2 stránky.
do adresy to sice přidá #new, ale nové příspěvky mi to neukáže...dřív jsem byl zvyklý že jsem dal 'nové příspěvky', potom jsem u nich klikal na ten symbol před nimi a ukázal se mi ten nový, tady (u vícestránkového) kliknu na žárovku a nic Smutný

No mně to i předtím u nových témat skočilo na začátek, pokud si pamatuju dobře. A tady je to stejné. Pokud chceš na poslední stránku, tak vedle názvu tématu jsou čísla stránek a stačí kliknout na poslední. Ale je možné, že si nerozumíme.  Znepokojený
Jinak, v profilu je myslím volba zobrazovat nové příspěvky jako první, tak to otestuj, jestli je to to, co chceš.

A hodnoceni uzivatelu je delane podle hvezdicek, ale v profilu mam napsane "zazranec" zobrazuje se nekde toto hodnoceni pro ostatni?

No ukazuje se to jen těm, kdo kliknou na profil. Ale na fóru jsou jen hvězdičky. Název pozice jsem na fóru odstranil, nevidí to nikdo.
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 21:04:40 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Duben 2007, 21:43:37 »

a vzhled se mi zdá velmi "nečistý".
Klidně navrhuj (a to platí pro všechny) úpravy a změny.
Pomerne hodne tmavsi pozadi.

#bodyarea
{
   background-color: rgb(128,128,128);
}

#headerarea
{
   background-color: rgb(128,128,128);
   border-bottom: 1px solid black;
}

.quote
{
   color: #000000;
   background-color: rgb(192,192,192);
   border: 1px solid #000000;
   margin: 1px;
   padding: 1px 5px;
   font-size: x-small;
   line-height: 1.4em;
}

.quoteheader a
{
   text-decoration: none;
}



Ale bohuzel zustala vec, ktera mi vzdycky vadila - citace maji stejne pozadi jako liche (nebo sude- ted nevim) zpravy. Chtelo by to barvu, ktera kontrastuje s obema...

Jakou? Navrhni. Navrhni klidně i jak mají být citace orámovány, atd.
Viz vyse

Tlačítko "Vše přečteno" je i na hlavní stránce, takže není potřeba všechny témata rozklikávat Mrkající
Sákryš

EDIT: objevil sem, ze se daji editovat prispevky on-the-fly... mazeeec Úsměv
« Poslední změna: 15. Duben 2007, 21:51:11 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Duben 2007, 22:31:52 »

.quote{
background-color:#EAEAEA;
border:1px solid #BBBBBB;
color:#333333;
margin-left: 20px;
}

.quoteheader a{
color: #333333;
text-decoration:none;
}

.quoteheader{
padding-left: 20px;
}
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Duben 2007, 22:46:47 »

heh pobavilo me datum zalozeni u vsech uzivatelu... Smějící se skoda ze se tohle neprevedlo....
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Duben 2007, 01:06:14 »

...
Taky pekne Úsměv To odsazeni jsem uplne zapomel Úsměv

Pro ty co to chteji vyzkouset taky

Firefox -> web developer toolbar -> CSS -> edit css
nebo
ulozit stranku a upravit doma na disku Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Duben 2007, 05:25:36 »

Pro ty, co nějakým způsobem developují web, maximálně doporučuji plugin Firebug (https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/1843). Neuvěřitelně šetří práci.
Zaznamenáno
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Duben 2007, 05:46:08 »

Tak už vím v čem byl problém  Kroutící očima

Klikal jsem na a ne na    Stydlivý
Zaznamenáno

Šťastný
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS