Moderátoři

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:29:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Moderátoři
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Dělají moderátoři dobře svou práci?
Ano - 24 (60%)
Ne - 16 (40%)
Celkem hlasů: 38

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moderátoři  (Přečteno 23153 krát)
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2008, 15:57:47 »

V poslední době jsem si všiml, že jsou moderátoři (zejména LordAli) příliš aktivní a ještě mám pocit, že nepříliš šťastně (nesmyslné přesouvání témat, cenzura ...)
Myslíte si, že dělají moderátoři dobře svou práci?
Zaznamenáno
Honza11

Karma: -2
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2008, 16:48:49 »

Já si také myslím, že jsou přílíš aktivní.   Znepokojený
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Květen 2008, 18:19:12 »

oba kluci se zodpovidaji qarkovi a ne vam panove. na foru jsem skoro od zacatku a nebyt jich je v tom sileny bordel. ty stereotypni dotazy se posledni dobou skutecne neunosne mnozi.
ja chapu, ze kazdy ma pocit, ze ten jeho problem je jedinecny a proste jiny nez to co uz tu probehlo, ale to ze si valna vetsina nove prichozich ani neda tu praci precist existujici topicy, popripade radeji nejaky ozivit s dotazem, ktery je podobny puvodnimu, nez zakladat nove tema, je na povazenou!

navic to delaji ve svem volnem case, coz vubec neni sranda! a vy misto abyste to ocenili, tak umite jen kritizovat. bych vas chtela videt na jejich miste. nebo mozna radsi ne kdyz vidim, ze si to predstavujete jak Hurvinek valku...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Květen 2008, 18:20:06 »

moderatori mozna i mohou ovlivnovat vysledky hlasovani,takze to mozna ani nebude prilis objektivni
stejne si ale myslim,ze dost veci delaji spatne.. napr. presouvani topicu jen podle nazvu bez rozmysleni, bez precteni,..nekam,kam skoro ani nepatri .. atd..
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Květen 2008, 18:24:29 »

noghri: to,ze se zodpovidaji qarkovi neznamena,ze si tu mohou delat,co chteji a ze nemam pravo vyjadrit,co si o nich myslim.. navic v tomhle topicu ma kazdy moznost rici, jak to vidi.. kdyz se kouknete na vysledky hlasovani,tak je videt, ze nejsem jediny, kdo ma stejny nazor - zatim to vypada,ze vetsina to vidi stejne jako ja, coz uz je nezanedbatelny podil
« Poslední změna: 04. Květen 2008, 18:28:59 od Brnator » Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 04. Květen 2008, 18:42:47 »

noghri: to,ze se zodpovidaji qarkovi neznamena,ze si tu mohou delat,co chteji a ze nemam pravo vyjadrit,co si o nich myslim..
No tohle fórum je Qarka, on tu má "absolutní moc" a tu propůjčil moderátorům, takže si tu IMHO můžou dělat, co chtějí, a Ty by default žádné právo na vyjádření nemáš...

Jinak abych nebyl OT, tak já v poslední době nepozoruju žádnou změnu v práci moderátorů a jsem s ní spokojen.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Květen 2008, 18:46:58 »

Ty by default žádné právo na vyjádření nemáš..
ja si myslim,ze tu kazdy muze rici svuj nazor, od toho to forum je
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 04. Květen 2008, 19:57:36 »

To se pleteš. Tohle fórum je tu proto, že ho Qark založil a když by nechtěl, aby tu někdo vyjadřoval svůj názor, klidně mu může tohle "právo" vzít...prostě tady je Qarkovo Úsměv
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Květen 2008, 22:29:42 »

Augi: pro koho ho ale zalozi? Pro nas. Jestlize si polovina lidi mysli,ze moderatori nedelaji svou praci spravne a neni s nimi spokojena,tak asi neco opravdu nebude v poradku. Forum tady neni samo pro sebe.

Uz tady vzniklo tema opakujici se dotazy,ktere ma k tomuhle docela blizko, i kdyz zasahuje jen cast prace moderatoru  Každý člověk, každý vztah i každý cit jsou naprosto jedinečné, proto to často není vhodné řešit stejně.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #9 kdy: 05. Květen 2008, 06:58:02 »

Samo za sebe mluvi uz jenom to, ze vetsina lidi chtela novou sekci o sobe a do dnes to nebyl schopen nikdo zaridit.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Květen 2008, 07:07:55 »

Benik: to je taky jedna z veci, o kterych mluvim
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Květen 2008, 15:12:08 »

Ale, to se tu už také řešilo několikrát.  Řekni to mé ruce Vždycky se tady jednou za čas objeví někdo, kdo začne křičet, že tady děláme něco špatně, ale co konkrétně to sem nenapíše. Témata se přesouvají tam, kam uznám za vhodné, než mě někdo přesvědčí, že je jiná sekce pro dané téma lepší, což se už taky stalo a bez problémů se to vyřešilo. Jinak si myslím, že do témat už zasahujeme minimálně, takže nějaká přílišná aktivita mi připadá divný argument - prosím blíže vysvětlit.

Zatím mě nikdo nepsal, že by se mu líbilo, kdyby bylo něco jinak. Jestli chcete novou sekci, napište si Qarkovi, moderátoři do struktury fóra zasahovat nemůžou.

A ty Kapusto, jestli tady ještě jednou na fóru začneš dělat nepořádek jako předtím, tak víš co bude následovat - bez váhání  Vykřičník Takže si tady moc nevyskakuj.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 10. Květen 2008, 17:14:30 »

Dělají moderátoři dobře svoji práci? ... Ano, dělají!

Kdyby nedělali, tak by toto téma neexistovalo a lidé by si na ně stěžovali přímo mně, přes Soukromé zprávy - to proto, že by měli konkrétní důvod. A o tom to je.

Já osobně jsem s prací moderátorů velmi spokojen. Dokonce bych řekl, že tohle fórum je jedno z nejlépe moderovaných na internetu. Čistota, přehlednost témat, slušnost a argumentace všech přispívajících - to se jen tak nevidí. Tohle by bez kvalitních a rázných moderátorů prostě nejde -- na druhou stranu chápu, že ráznost je to, co některým jiným na jejich moderování vadí. Jenže věřím, že kdyby kdokoliv z nich měl vlastní fórum, tak by to viděl opravdu jinak. Mít za něco zodpovědnost není legrace.

Pořádek je obtížné nastolit bez úklidu!

PS k moderátorům: Omlouvám se, dlouho jsem se byl mimo. Stěhoval jsem se a řešil nějaké osobní věci. Teď jsem ale opět zpět a plný energie.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Květen 2008, 19:33:39 »

Tedy explicitně:
"Což takhle založit tu sekci na "osobní zpovědi", co začal 0254?" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Květen 2008, 21:12:14 »

Nechtěl jsem to říkat, ale v poslední době, když bylo něco, co se lidem nelíbilo, tak na to byli moderátoři VŽDYCKY upozorněni, ani jednou se k tomu nevyjádřili! a když si pak někdo stěžuje obecně, tak se najednou ozvou s tím, že má mluvit konkrétně... s tim běžte někam, fakt....
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Květen 2008, 00:25:07 »

Mluvíš obecně, D9, musíš dát přímo příklady:
Ríša si chtěl změnit jméno na Archibald a kvarkopako mu řekl, že se mu archibald nelíbí, takže nic nebude.
nebo
D9 chtěl, aby se jeho téma přesunulo do jiné sekce, která je k tomu vhodnější a LordAli mu řekl, že mu nebude dělat d*vku pro všechno, že si to měl rozmyslet dřív...

atp. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Květen 2008, 10:46:04 »

Jelikož se toto téma úzce dotýká také mé osoby, považuji za nutné se také vyjádřit. Nejdříve ovšem přijměte určité ospravedlnění mé neaktivity v posledních týdnech - kombinace několika nemocí, školy a práce způsobuje, že na moderování fóra času nezbývá Neutrální

Ale nyní již k tématu:

V poslední době jsem si všiml, že jsou moderátoři (zejména LordAli) příliš aktivní
Od toho ale moderátoři jsou, aby byli aktivní. A zvláště na takovém fóru, kde se řeší v bleděmodrém pořád to samé dokola. V opačném případě bychom se tu utopili v duplicitách, triplicitách...atd.

moderatori mozna i mohou ovlivnovat vysledky hlasovani,takze to mozna ani nebude prilis objektivni
Tak proti tomuto nařčení se co nejdůrazněji ohrazuji Vykřičník Za sebe a myslím že i za kolegu mohu říci, že něco takového nejen že neděláme a nikdy jsme nedělali...ale hlavně to ani nemáme zapotřebí Vykřičník Navíc všechno by to viděl Qark a jistě by to nenechal bez následků...

dost veci delaji spatne.. napr. presouvani topicu jen podle nazvu bez rozmysleni, bez precteni,..nekam,kam skoro ani nepatri .. atd..
Dolož konkrétními příklady - pokud tak neučiníš, není toto nic jiného než mlácení prázdné slámy Projel jsem to

ja si myslim,ze tu kazdy muze rici svuj nazor, od toho to forum je
A to je právě ten zásadní omyl...jistě, každý má právo na svůj názor, ovšem lidé si svobodu slova vykládají rozličně a stejně jako nic jiného na světě, ani svoboda slova nemůže být absolutní...kdyby byla...tak by tady az chvíli byla taková anarchie a bordel, že by tohle fórum skončilo kvůli totálnímu nezájmu...pravidla jsou prostě potřeba.

Samo za sebe mluvi uz jenom to, ze vetsina lidi chtela novou sekci o sobe a do dnes to nebyl schopen nikdo zaridit.
Za sebe mohu říci, že nechápu, proč jste měli problém s tím si založit a provozovat topic v nějaké již existující sekci...ale na eventuální zakládání nových sekcí pravomoc moderátora skutečně nestačí.

Vždycky se tady jednou za čas objeví někdo, kdo začne křičet, že tady děláme něco špatně, ale co konkrétně to sem nenapíše.
Přesně tak, lépe bych to nenapsal - demagogickým řvanmí, jak jsou modi na ho*no a svoji práci nezvládají ničeho nedocílíte a akorát ze sebe uděláte trubky. Za sebe mohu říci, že každý konkrétní moderátorský zásah do fóra jsem připraven si obhájit - ať už před jednotlivým userem, kolegou moderátorem či administrátorem - není mi patnáct, abych se někomu mstil tím, že budu zneužívat svoji moc zamykáním jeho témat, obstaráváním BANu apod. Ovšem v momentě, kdy není uvedený konkrétní příklad údajné nezvládnutí mé/kolegovo práce, odmítám se kát a ohýbat před někým záda Nemocný#39;

Témata se přesouvají tam, kam uznám za vhodné, než mě někdo přesvědčí, že je jiná sekce pro dané téma lepší, což se už taky stalo a bez problémů se to vyřešilo.
Opět správně - v momentě, kdy mne někdo přesvědčí, že nemám zase až tolik pravdu, nemám problém svoje rozhodnutí změnit. Jinak mohu zodpovědně říci, že řada plánovaných rozhodnutí je mezi moderátory probírána po ICQ, když si jeden není zcela jist...a závažnější problémy konzultujeme přímo s administrátorem...čili v tomto mám svědomí skutečně čisté. Nápad

...na druhou stranu chápu, že ráznost je to, co některým jiným na jejich moderování vadí. Jenže věřím, že kdyby kdokoliv z nich měl vlastní fórum, tak by to viděl opravdu jinak. Mít za něco zodpovědnost není legrace.
To navazuje na to, co jsem psal výše - lidé si moc dobře uvědomují svá práva...ale s "povinnostmi" je to už kapku horší. Osobně jsem toho názoru, že ráznost je prostě potřeba...ač se to někomu nemusí líbit. Ale pravidla fóra jsou jasně daná a nikoho nenutíme zde zůstávat, pokud se mu to nelíbí. A ačkoliv nejsem příznivcem samochvály, myslím, že právě díky ráznosti v přístupu k údržbě fóra to zde relativně funguje už docela dlouho dobu...

Nechtěl jsem to říkat, ale v poslední době, když bylo něco, co se lidem nelíbilo, tak na to byli moderátoři VŽDYCKY upozorněni, ani jednou se k tomu nevyjádřili! a když si pak někdo stěžuje obecně, tak se najednou ozvou s tím, že má mluvit konkrétně... s tim běžte někam, fakt....
No a proč jsi to nechtěl říkat Otázka To si pak ale nestěžuj s křížkem po funuse...za sebe jsem úplně nahoře vysvětlil svoji absenc v poslední doběi, takže nemohu posoudit, jak to bylo...ale pokud máš problém a máš pocit, že to moderátoři tady nezvládají, obrať se na administrátora.



Tato "práce" skutečně není až zase tolik jednoduchá a vděčná už vůbec ne, protože pořádek není právě populární. Navíc všem se člověk nezavděčí nikdy. Když mám mluvit za sebe, času mám stále méně, s tím jak se blíží konec mých studií a přiznávám se, že mne už zdaleka tolik nebaví dřepět u internetu a probírat se tou spoustou příspěvků, které jsou prakticky neustále o tom samém. Každý hledá tu nejjednodušší cestu - čtrnáctiletý puberťák přijde na fórum a do první sekce, která mu přijde pod ruku, vypotí chatrným pravopisem a s minimem informací svůj světabol (třeba s všeříkajícím názvem topicu HELP!) a čeká na spásu v podobě poloboha Qarka, který nejpozději druhý den sestoupí z výšin a dá mu univerzální radu na to, jak klofnout tu "dvacítku" za barem a ještě ten večer ji dostat do postele, kde se bude odehrávat jeden orgasmus za druhým až do bílého rána přičemž pak samozřejmě bude následovat úžasný vztah plný kvalitního sexu...nezajímá ho, že jsou zde sekce, že máme sticky s nejčastějšími dotazy, že o dvě tři témata níže se už rok řeší v podstatě to samé. Potom přijdu já či kolega, upravíme název, přesuneme do jiné sekce a doplníme odkazy na místa, kde se již toto řeší...a následuje řev jak jsme netolerantní, provozujeme cenzuru atd.

Čili já bych poprosil také o trošku pochopení a možná i nějaký ten pokus o empatii...snad toho nechci tak moc Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 11. Květen 2008, 14:52:06 »

K tomu co říkal kvarkopako bych jako příklad (docela odstrašující) uvedl server hofyland.cz. Je to sice rozsahem, počtem čtenářů a zaměřením něco úplně jinýho než tohle fórum, ale dá se na tomto příkladu demonstrovat, kam to většinou vede, když je v diskuzi ponechána příliš velká volnost.
Sám na hofyland chodím, ale už čím dál tím míň, protože o spoustě věcí se tam nedá bavit. Proč? Spousta místností je tam doslova zasraná výplody pubertálních "vtipálků", kteří cíleně postují OT příspěvky a když jim pak lidi, co se na daný téma chtějí vážně bavit, vynadají, tak mají pocit, jací jsou hrozně kůl a jak to těm prďochům natřeli...
Nebo se zkuste zeptat na něco, co nevíte, a hned se najde minimálně jedna dobrá duše, která vám vysvětlí, jakej jste debil a lama. O tématech souvisících se sexem vůbec nemluvě Úsměv V tomhle duchu by se dalo ještě pokračovat...

Tady na tomhle fóru je diskuze rozhodně na větší úrovni a myslím, že je to z velké části záskuha moderátorů. Nesouhlasím s nima úplně ve všem a taky mi konkrétně kvarkopakovy příspěvky v několika případech přišly trochu arogantní, ale na anketní otázku jsem odpověděl Ano.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Květen 2008, 20:51:00 »

Mluvíš obecně, D9, musíš dát přímo příklady:
D9 chtěl, aby se jeho téma přesunulo do jiné sekce, která je k tomu vhodnější a LordAli mu řekl, že mu nebude dělat d*vku pro všechno, že si to měl rozmyslet dřív...

atp. Úsměv

Nevim, kde jsi na to přišel, vždycky jsem s každym jednal slušně. Jestliže jsem přesunul téma jinam a nebyl jsem dostatečně přesvědčen, že to patří jinam, nebo to opravdu jinam nepatřilo, zůstalo to tam kde to je. Vždycky mi lidi ohledně tohohle psali na PM, takže nemůžeš vůbec vedět, co jsem dotyčnému psal a nevim jak se vůbec můžeš opovážit napsat něco, co jsem nenapsal - to úplně nesnáším. A klidně mi můžeš na to napsat odkaz, protože jsem se ještě pro jistotu koukal, že tady nic takovýho není  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Květen 2008, 21:38:06 »

Lorde, to byl příklad xD Protože D9 očividně nepochopil, jak vypadá "konkrétní popsání", tak sem mu to chtěl nazančit Mrkající A možná sem v příkladu trošku přestřelil, jak je mým dobrým zvykem Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 12. Květen 2008, 19:36:51 »

Já jsem tu Tvou ironii pochopil a skvěle se bavil, když LordAli vyletěl jak čertík z krabičky Smějící se
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červenec 2008, 15:58:30 »

A pokud je prezentace vlastního názoru brána jako "podléhání vlastní důležitosti", tak jí tedy podléhám a přiznávám se k tomu.

jesi ti to vadí tak neboj...doktoři ti s tim pomůžou
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Červenec 2008, 23:16:39 »

Kvarkopako, ty ses fakt PAKO!
Nemam cas ani chut se k tomu nejak sahodlouze vyjadrovat (ale pokud o to budes stat, udelam to), nicmene ti radim - precti si znovu ten thread (predevsim to, cos psal ty) a zamysli se nad tim  Mrkající Treba ti to dojde a nebudes se priste snazit vypadat jako blb Super!
Nic proti tobe, ale vis jak  S jazykem

PS: Posledni dobou sem moc nic nepisu, ale tohle se fakt uz nedalo...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS