Moderatori

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:51:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Moderatori
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moderatori  (Přečteno 13800 krát)
Benik
Host
« kdy: 29. Říjen 2006, 15:48:25 »

KDysi jsem na tohle forum chodil pravidelne, byli tady zajimave rady pripominky a navrhy. Vsichni jsme byli tak trochu zoufali a byli na stejne urovni a chteli si pomoct. Jak Qark zavedl moderatory prestalo  se mi tady libti zda se mi ze se moc povysuji nad ostatnimi a delaji si tady co chteji. Nektere zajimave clanky jsem uz bohuzel nenasel protoze pan moderatro si rekl ze ho pro "prehlednost" presune do jine kategorie, ja nevim me se to moc prehlednejsi nezdna. Nevim co se s timhle da delat ( zmena moderatora, ci uplne zruseni ) ale znam vice lidi kteri sdileji muj nazor.
Benik...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2006, 16:47:05 »

jj uz to tu neni co to byvalo...
a tak nejak se porad resi ty same problemy, uz me to tu nudi, kdysi sem precetl vsechny prispevky a ted jen obcas neco co je pro me zajimave..
ale uvedomme si ze bez moderatoru by tu byl peknej bordel to zas jo..
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2006, 17:04:40 »

Citace: "Benik"
KDysi jsem na tohle forum chodil pravidelne, byli tady zajimave rady pripominky a navrhy. Vsichni jsme byli tak trochu zoufali a byli na stejne urovni a chteli si pomoct. Jak Qark zavedl moderatory prestalo  se mi tady libti zda se mi ze se moc povysuji nad ostatnimi a delaji si tady co chteji. Nektere zajimave clanky jsem uz bohuzel nenasel protoze pan moderatro si rekl ze ho pro "prehlednost" presune do jine kategorie, ja nevim me se to moc prehlednejsi nezdna. Nevim co se s timhle da delat ( zmena moderatora, ci uplne zruseni ) ale znam vice lidi kteri sdileji muj nazor.
Benik...


My tady zase nemusíme číst ty tvoje žvásty. A uvědom si, že moderátor neovlivní ty vaše rady a dotazy, takže se uklidni.

Jo a když mluvíš už o tý přehlednosti, tak nevim, proč každej chytrej musí na každou věc založit topic, jako třeba tady ty a peter. Pak jak to tady vypadá  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2006, 17:54:53 »

to Benik:

Ano, jistě nejsem sám, kdo si všiml, že jsi nás již nějaký ten čas nepoctil svojí návštěvou a za sebe mohu říci, že mne to nijak zvláště nemrzelo Smějící se
Musím však poznamenat, že Tvá delší neúčast na fóru zřejmě způsobila neschopnost rozpoznat, že se zde stále řeší to, co se vždy řešilo Nápad

Pokud máš pocit, že se zavedením moderátorů se zde vytratila ochota lidí si vzájemně pomáhat, tak zřejmě trpíš nějakou chorobou... Přemýšlím

Přestalo se Ti tady líbit, po zavedení moderátorů? Jestli ono to nebude spíše tím, že jsi kapánek zahořknul stran toho, že moderátorství nespadlo do klína Tobě, protože ses o něj poměrně vehementně hlásil, pokud si dobře vzpomínám Pískající

Poslouchej, chlapče, moderátoři si tady nedělají, co chtějí - kontrolují dodržování pravidel, které jsou tu jsou každému k nahlédnutí a snaží se udržet přehlednost...a to nejde jinak, než přesouváním témat do sekcí, do kterých patří, editací nadpisů a dohledem nad tím, zda nedochází k OT debatám. A pokud jsi natolik neschopný, že si nedovedeš najít přesunuté téma v jiné sekci, není to vina moderátorů Tralala

Pokud Ti to tady nepřipadá přehledné a vlastně se Ti tady vůbec nelíbí, tak co tady teda vlastně děláš Projel jsem to  Otázka

Říkáš, že znáš více lidí, kteří sdílejí Tvůj názor - OK, tak ať se ti lidé také projeví a řeknou, co jim vadí. Určitě nemají za potřebí, abys za ně mluvil! Ať řeknou, co se jim nelíbí a uvedou argumenty, fakta a konkrétní příklady...aby se moderátoři mohli ospravedlnit, popřípadě uznat svoji chybu.
Pokud by ale měli chuť psát příspěvky podobné Tvému, tak ať raději neplýtvají časem svým, protože to nemá cenu a honotu už vůbec ne Nemluvím s tebou

to Mikmik:

Není to tu co bývalo? A čím to tak asi bude, co Mrkající  Otázka  Taky trpíš fixní ideou, že příčinou všeho zla zde na fóru jsou dva moderátoři  Tanec  Otázka

No jasně, řeší se tu pořád to stejné, protože problémy lidí jsou přece pořád stejné...to jen lidé se mění...
Připadá mi celkem logické, že tu pro Tebe není všechno zajímavé - a bylo by poměrně sobecké a hlavně utopické toto požadovat Eh?
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2006, 19:24:27 »

Musim rict, ze me laxnost zdejsich dvou moderatoru irituje cim dal vic.

Zabijeji urcita temata, jen protoze jim osobne prijdou nezajimava (feromony, Směr líbání, kdo me prvni dostane), sami naopak davaji najevo, ze pro ne pravidla neplati a hojne se ucastni offtopic diskuzi (hleda se panic).

Na druhou stranu bezduvodne spojuji mnoha temata do jednoho fora a rusi fora s tim, ze uz (zdanlive) podobne tema existuje. Pritom problem kazdeho je zcela jedinecny a diskuzni forum je prave o vzajemne diskuzi! Je prirozene, ze okruh temat tykajicich se mezilidskych vztahu je omezeny a budou se opakovat.

Vysledkem je, ze misto nekolika malych bordelu je zde jeden velky bordel.

A jednu faktickou - k cemuje hrbitov? Ze je forum stare, se pozna podle data a je prirozene odsunuto na spodek seznamu. Tim, ze se v nejaky moment vsechna zaradi do jednoho pytle a ztrati tak sve puvodni tematicke rozliseni, se opet vytvori jen vetsi chaos.
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2006, 21:47:01 »

Uz sem moc nepisu, spis to tu procitam ale ted sem napsat fakt musel. Do jedinyho pismene souhlasim s Mournem, jsou to uplne moje slova a myslenky.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2006, 23:28:38 »

to Mourn & rundll32:
Mě spíš připadá, že sem píšou akorát ti, kteří se snaží tady shazovat moderátory Styď se , ač nemají žádné pořádné důkazy a když zde moderátor roztřídí témata do správných sekcí oddělí od toho kraviny, tak si stěžujete, že to tady ruší/zabíjejí témata atd. Když to tam moderátor nechá, tak si zase budete stěžovat, že je to nepřehledný spousta blbostí, OT atd. Nemluvím s tebou

Proto zde vznikla i sekce Hovadiny, kam můžeme strčit to, kam se nikam jinam nehodí  Nápad
V sekci Hovadiny si můžete nad tím diskutovat jak chcete, takže nevím, proč by to mělo být zabité téma. Pískající

Navíc zde neuvedete nic, nad čim by se dalo diskutovat, jen že za všechno můžou moderátoři Styď se, což jsou jen bláboly.  


Mourn napsal:

Na druhou stranu bezduvodne spojuji mnoha temata do jednoho fora a rusi fora s tim, ze uz (zdanlive) podobne tema existuje.

Styď se Nevím, co to má být, my maximálně přesouváme témata do Hovadin a Na smazání a to jsou buď  blbosti, nebo duplicitní témata. Když tak můžeš rozvést tvůj názor, aby jsme věděli o čem je řeč. V opačnym případě jsi napsal nesmysl. A jestli neumíš číst, tak pod nadpisem hřbitov je napsáno, co je to za sekci. Mrkající


Mourn napsal:

sami naopak davaji najevo, ze pro ne pravidla neplati a hojne se ucastni offtopic diskuzi (hleda se panic)

Naopak Styď se , moderátoři dohlíží na dodržování pravidel a udržují fórum (např. roztřídit témata do správných skupin). Jako každý jiný, má moderátor právo se vložit do diskuse a vyjádřit svůj názor.  Mrkající Jestliže někde vznikne OT jako třeba v tom Hleda se panic, tak moderátor musí zasáhnout. A to buď zatrhnout diskusi o OT, nebo když se diskuse na OT rozjede, tak např. rozdělit diskuzi do dalšího tématu jak to např. provedl kvarkopako  Potlesk Super!


Mourn napsal:

Vysledkem je, ze misto nekolika malych bordelu je zde jeden velky bordel.

Místo toho, aby jsi tady otvíral hubu na špacír, můžeš radši napsat, co a jak by bylo lepší dělat (když jsi tak chytrej), což jsem tady zatim nikde neviděl Pískající . Já vím, že každý kdo to tady kritizuje by dělal všechno líp, ale moderujeme tady my, takže to děláme podle našeho uvážení jaké uznáme za vhodné. Tralala Navíc, nikdo neříká, že sem musíš nutně chodit, když je tady "bordel". Snažíme se to tady udržovat co to jde. Pískající

K tomu hřbitovu: všimni si, že jsou zde jiná zajímavější témata, která jsou na spodku sekce, která jsou zde od brzkého založení fóra. Ty míň zajímavý a neaktuální jsou ve hřbitově. Mrkající Zde tedy taky nemáš pravdu Pískající .

Za další: moderátor se tomu věnuje se svém volném čase a musí napravovat to, co tady Vy spácháte a to když se sem jednou v tvym volnym čase podíváš a začneš tady dělat chytrýho o přehlednosti a moderátorech, tak to podle mě vypovídá spíš o tvé nepřehlednosti.Smějící se

A samozřejmě, že moderátor nekontroluje každou sekundu, jestli náhodou nepřibyl nový příspěvek, protože se tomu věnuje ve svém volném čase a OT zde  občas vznikne Andílek což je později napraveno. Samozřejmě, že na fórum už chodí tolik lidí, že jestliže někde vznikne OT, stane se občas, než moderátor zareaguje, je tam dalších 10 příspěvků. To by musel moderátor kontrolovat každý nový příspěvek hned co byl napsán. To je nereálné. Mrkající

Jestli tady někdo chce dělat chytrýho a stěžovat si na něco, ať mi nejdřív napíše, jak by dělal líp to co se mu nelíbí. To zatím neudělal nikdo, takže si nestěžujte na moderátory.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Listopad 2006, 01:09:58 »

Na tahani o slovicka s tebou nemam cas ani naladu. Jisteze moderatora delas dobrovolne, cili jestli te obtezuje delat to poctive, radsi se na to vykasli uplne.

Kdybys pozorne cetl, videl bys, ze nekritizuji reakcni dobu moderatoru, nybrz praktikovanou politiku. Svuj nazor jsem napsal i s konkretnimy priklady. Onen tebou kyzeny spravny postup je pak logicky opacny, nez vam vytykam, ne?

Naloz s touto stiznosti, jak myslis. Howg.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Listopad 2006, 14:06:34 »

Citace: "Mourn"
Na tahani o slovicka s tebou nemam cas ani naladu. Jisteze moderatora delas dobrovolne, cili jestli te obtezuje delat to poctive, radsi se na to vykasli uplne.


Moderátora dělám dobrovolně a nikde jsem nepsal, že mě to obtěžuje. Spíš mě obtěžujou takovýhle kecy.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
dva_bez_jedné

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Listopad 2006, 19:53:46 »

Bude bitka!!!
A protože se k tomu nikdo nehlásí, tak du dělat bůkmejkra, kurz je jedna ku pěti ku třicet ve prospěch moderátorů, přičemž pětka je remíza - zasáhnutí nadpřirozených sil (popř. qarka Úsměv )
vsadit můžete svoje kredity které jste získali při registraci, sází se přes jednoduché rozhraní vovsasi (vole vsaď si)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS