Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:55:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera  (Přečteno 16067 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 04. Září 2010, 21:25:56 »

Kdo se stane Pickuperem fora pro tento týden?

Skoro každý týden se zde objeví nový deník jednoho z vás se zápisky z terénu. Píšete o svých chybách ale i úspěšných taženích. Co však v těchto denících chybí jsou reporty, které v závěru obsahují nějaký výsledek jako třeba líbačka nebo pozvání na druhé rande. Neustále zde čteme zápisky, jak jste někde oslovili holku, ale jen málokdo z vás to s ní někam dotáhne.

Pojďte to od teďka pořádně rozject a začněte konečně psát takový reporty, jaký tady píšou kluci, kteří už v tom umějí chodit. Proto se od dnešního dne zahajuje soutěž o Pickupera fora.
A jak to bude vypadat? Celé balení pojímáme po vzoru Neila Strausse jako hru. Tudíš nebude od věci to nyní udělat rovněž takto.

Vše co se vám podaří budeme sčítat na body a ten kdo jich bude mít na konci týdne nejvíce, se stane Pickuperem fora pro daný týden. A pozor!!! Výhra bude odměněna.

Následující bodové rozdělení:


  • 10 oslovených holek (klidně i bez výsledku) - 1 bod
  • získané telefonní číslo - 3 body
  • pusa v klubu - 6 bodů
  • uskutečněné druhé rande - 7 bodů
  • pusa na ulici nebo na rande- 8 bodů
  • líbačka - 20 bodů
  • petting - 80 bodů
  • plnohodnotný sex - 150 bodů


Vše samozřejmě musí proběhnout v určitý týden. Další týden se pak jede od nuly. Proč je tu vůbec tato soutěž? Snažíte se o tyto věci tak jako tak. Proč si to tedy neudělat ještě zábavnější a soutěživou formou? Je to větší motivace dělat něco sám se sebou a zároveň být lepší než ostatní hráči.



A jaká bude odměna?

1.místo - 3 body karmy + titul Pickuper fora pro tento týden
2. místo - 2 body karmy
3. místo - 1 bod karmy



Pokud bude dotyčný i příští týden na stejném místě jako tento týden, karmu nedostne. Musí se z místa pohnout výše nebo i níže. Karmu pak rozdělím sám, nebo ji vítězům můžeme rozdat společně.

Soutěžní kolo se uzavírá vždy v neděli večer (21.00). Do té doby stručně zapište výsledky do tohoto tématu. Ty se potom sečtou a vyhodnotí.

Zatím sem napište kdo všechno z aktivních baličů se chce zúčastnit a porovnávat se s ostatními, no a už zítra vyražte do ulic, obchoďáků, klubů a v pondělí do škol. Protože příští neděli 12.9. se uzavírá toto první soutěžní kolo.

Hodně štěstí Mrkající
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Září 2010, 15:40:47 »

Takže když budu s nějakou slečnou chodit a budu s ní mít sex řekněme 3x týdně, mám rovnou 450 bodů plus několik set dalších za líbání?  Šťastný ... Ne ne, chápu princip celý soutěže, neboj.

Určitě do toho jdu. Teď ve středu budeme mít u nás ve městě malý hudební fesťáček, v sobotu další kulturní akce, v pátek třeba diskárna ... hoši třeste se, ale hlavně do toho pojďte taky.  Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Září 2010, 18:11:04 »

Je to založené na vzájomnej dôvere, alebo ako zabrániť fantazijným výmyslom?

A načo mi vlastne budú tri body karmy?
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Září 2010, 21:18:51 »

Je to založené na vzájomnej dôvere, alebo ako zabrániť fantazijným výmyslom?
Pokud tu někdo píše nepravdivé info, ubližuje tím akorát sám sobě. Víc mu pomůže když napíše o svých chybách a přečte si rady ostatních, než kdyby lhal o svém úspěchu a ve skutečnosti seděl zoufalý doma u počítače. A navíc proč by někdo lhal?

Citace
A načo mi vlastne budú tri body karmy?

Je to jen motivační prostředek. Nic lepšího skrze forum nabídnout nemohu.


Celkově je tato soutěž tak trochu praštěná, ale o tom to je. Je to přeci hra a je potřeba se u toho bavit. A i přesto, že se tu objevila teprve včera, udivuje mě, že při takovém počtu hráčů a deníků na foru, se zatím skoro nikdo neměl odvahu přihlásit pro poměření sil s ostatními.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Září 2010, 21:40:11 »

Udivuje mě, že při takovém počtu hráčů a deníků na foru, se zatím skoro nikdo neměl odvahu přihlásit pro poměření sil s ostatními.
Prosim tě.. bych tu všechny sejmul  Smějící se, ale nemam čas. Neříkám to jako výmluvu nebo větu alfa samce, já čas na to fakt nemam.
A nějak na to nemam poslední dobou náladu, třeba přes víkend.  Podivený
Moje chyba..., ale ještě se ozvu když tak, aby nás bylo víc. Teď ne.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Září 2010, 22:12:22 »

ahoj,
         aj keď som v poslednej dobe zapadal hrdzou, hlásim sa.Ale vlastný denník si nebudem zakladať, pokiaľ nebudem mať dosť skúseností, aby som bol druhým užitočný / teda aleaspoň greenhorn/. Prípadné výsledky v stručnosti postnem sem na konci týždňa.

Zajtra začínam.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Září 2010, 23:18:14 »

mám nápad: víťazovi zvýši karmu o 2 každý účastník súťaže. Ćím viac hráčov, tím prestížnejšie to bude. Mrkající
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Září 2010, 11:12:46 »

mám nápad: víťazovi zvýši karmu o 2 každý účastník súťaže. Ćím viac hráčov, tím prestížnejšie to bude. Mrkající
Nápad dobrý, ale 2 body karmy od každého je sakra moc. Když by totiž nějaký vítěz dostal třeba od deseti soutěžících 2 body, měl by rázem karmu 20 a to by pak u ostatních postádala na hodnotě. Za dva týdny by pak měl tolik, jako my, co jsme tu dva roky.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2010, 16:16:56 »

1500 oslovenych divek ~ 1 plnohodnotny sex

snad to bodovani neodvodils s typicke uspesnosti  Smějící se
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Září 2010, 19:09:17 »

1500 oslovenych divek ~ 1 plnohodnotny sex

snad to bodovani neodvodils s typicke uspesnosti  Smějící se

Vím o klukovi kterej měl úspěšnost 4000:1
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Lonevolf



Já si prostě rád hraju!

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 07. Září 2010, 12:16:35 »

Já se klidně rád přidám, už jsem napsal první příspěvek Úsměv
Zaznamenáno

Je to celkem jasná věc,
nestarám se o statky,
stejně ze mě nakonec
zůstanou jen ostatky.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Září 2010, 15:15:22 »

1500 oslovenych divek ~ 1 plnohodnotny sex

snad to bodovani neodvodils s typicke uspesnosti  Smějící se

Vím o klukovi kterej měl úspěšnost 4000:1 (APs:FC)
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Září 2010, 18:26:16 »

Taky bych se s dovolením přihlásil Úsměv Koukni kdyžtak do deníku Úsměv myslím že tam mám v posledním příspěvku několik oslovení, KC na ,,rande" a ICQ close...
Tak zatím jen start Úsměv
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Září 2010, 08:12:52 »

Soutěžní kolo se uzavírá vždy v neděli večer (21.00). Do té doby stručně zapište výsledky do tohoto tématu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Září 2010, 18:40:16 »

Řeklo se STRUČNĚ zapište výsledky, že? No, během týdne jsem si trochu psal poznámky, ale slibuju že příští týdny budou už stručnější. Šťastný

Skončil jsem se skórem 7,2 bodu - nebo 7 podle toho jestli počítáme desetiny za ty jednotlivý oslovený holky nebo ne. A tady je už ten můj "stručný" popis:

------------------

Pondělí
5 oslovení = 0,5 bodu
Už si pomalu zvykám na to, že je škola, že bydlím na intru a že se na ten intr musím taky nějak dostat. Napadlo mě ale využít cestu do školy za účelem naší soutěže. Všimnul jsem si slečny, kterou jsem asi před rokem vídával v pokročilých tanečních, ale prakticky se neznáme, takže se nijak nebavíme. Minulý týden na zastávce s nějakou jinou holkou mluvila anglicky, dneska tam byla sama a moje zvědavost mi nedala se nezeptat. Chvilku jsme povídali o její řecké kamarádce se kterou předtím mluvila anglicky, mých italských kamarádech a podobně. Zmínila se, že odpoledne jede na otočku do města, kde studuju, ale já jsem si až moc pozdě uvědomil, že bych ji mohl provést. Tak z toho bylo jen oslovení, ale protože mi přišla sympatická, chci s ní mluvit dál, získat kontakt a sejít se... Další čtyři holky byly takový poloviční úspěch, protože jsme povídali jen malou chvilku. Všechny se odehrávají na intru. První trojset se objevil u introvské recepce, když jsem odcházel na večeři. Holky si rejply, že mi nejde pípnout čip a já jsem odpověděl, že "já mám přece čas". Říkaly že jdou z nákupu i když tašku nesla jen jedna a pořád se tlemily. Hned na to jsem ve dveřích potkal svoji bývalou, ale ten suchý pozdrav s divným pocitem v hrudi vážně jako oslovení nepočítám. Navíc to není žádná nová holka. Poslední pondělní oslovení by mohlo být jako z romantického filmu - rozbitý výtah. Jenže on byl tak rozbitý, že se ani nezavřel, když jsme do něj vstoupili a zmáčkli tlačítko. Tak jsme si s tou slečnou zanadávali na náš milý intr a rozloučili jsme se.

Úterý
1 oslovení = 0,1 bodu ... celkem 0,6 bodu
Situační opener na autobusové zastávce "nevíš prosimtě, jestli tudy teď nejela dvojka?" Nevěděla, ale všimla si desek co jsem si právě nesl z banky, tak na to hodila otázku. Odpověděl jsem že jsem velký kluk co byl právě něco zařídit v bance. Ona nic neodpověděla a já jsem začal cítit to nepříjemné trapné ticho, tak jsem pronesl "no jo no" a šel se podívat na rozpis autobusů. Každý den přece nemůže být posvícení. Protože dlouho nic nejelo, vyrazil jsem pěšky a koho nepotkám. Slečnu, se kterou jsem asi před rokem skoro ulítnul, ale protože jsme tenkrát byli oba čerstvě zadaní, tak jsme oba nemohli a bylo z toho sice trochu ošahávání, ale žádný počitatelný close. Dlouhý pohled do očí, úsměv a milý pozdrav mi zdvihly náladu, ale něco řešila s její kamarádkou, tak jsme šli každý dál. Mimochodem, začínám mít pocit, že tohle je nějaký můj týden potkávání holek z minulosti. S jazykem

Středa
4 oslovení + 2 čísla = 6,4 bodu ... celkem 7 bodů
Na facebooku jsem zjistil, že slečna z pondělního rána je šťastně zadaná. Nemění to nic na tom, že se s ní chci bavit, ale balit jí nebudu. A s tou skoro-úletovou jsem se dneska zase potkal, popovídali jsme a oznámil jsem jí, že mi má zavolat až půjde na koncert dneska večer a sejdeme se. Ona odpověděla že nemá moje číslo, tak jsem řekl "jo tak to napravíme, dej mi tvoje". A je z toho moje první číslo za tenhle týden... Večer se u nás konal malý koncert několika kapel. Bylo to zajímavý, ale o tom tady psát nebudu. Koukám totiž, že se začínám až moc rozepisovat, takže rovnou napíšu výsledek 3 oslovení nových holek (2 kamarádky kamaráda který tam šel se mnou a jedna kamarádka kamarádky zpěvačky z toho koncertu - jednoduchý, co? Úsměv ) a jedno další číslo s tím, že v sobotu půjdeme spolu na tu kulturní akci u nás ve městě.

Čtvrtek
2 oslovení = 0,2 bodu ... celkem 7,2 bodu
Čtvrtek nic moc - jedna slečna ve výtahu, a druhá v hudebně obdivovala moje hbitý prsty. Asi chtěla ty moje prsty vyzkoušet na sobě. Úsměv

Pátek
nic ... celkem pořád 7,2 bodu
Dnešek byl ještě slabší, než čtvrtek, co se týče bodovaných výsledků. Co se ale týká skutečných zážitků, tak jsem si užil sraz s kamarádkou a navrhnul jsem jedné slečně, kterou okrajově znám, že se příští týden sejdeme. Z odpovědi jsem poznal, že je ráda, že jsem jí napsal, ale dál psala že je v navrhnutou dobu na nějaký vícedenní akci. Protitermín nenavrhla, jen nekonkrétně řekla že se musíme sejít někdy jindy. Zatím u ní nemám moc attraction (jen z toho že mám důležitou funkci v okruhu lidí, ze kterého se známe), takže chápu že nemá moc důvod navrhovat protitermín. Pro teď jí to odpustím a za nějakou dobu navrhnu schůzku znova.

Sobota
day2 se slečnou ze středy + pusa na tvář = nebodované podle soutěže ... celkem pořád 7,2 bodu
Jak jsem zmínil v úvodu dnešního dne, šel jsem se slečnou ze středy na naši lokální kulturní akci. Byli jsme ale domluvení i s partou našich společných kamarádů, takže jsme si to sice užili, ale jako závěr skončila jen pusa na tvář. Taky jsem se ve městě potkal s tou slečnou se kterou domlouvám rande (z pátku) tak jsme se zatím provizorně domluvili na pátku za 14 dní... A jestli se vám zdá, že najednou píšu moc zkráceně, tak máte pravdu. Co si to po sobě čtu, tak jsem zjistil, že to je STRAŠNĚ dlouhý a že bych opravdu mohl ty texty zkrátit, aspoň pro teď a pak se zase někdy rozepíšu. Šťastný

Neděle
výsledek = 7,2 bodu
Dnes se mi podařil velký úspěch co se týče mého sociálního statusu a zároveň to je věc, která mě opravdu baví. Někteří z vás ví z mého osobního vyprávění, že zajišťuju pobyt zahraničních studentů v ČR pro jednu organizaci. Dneska jsme měli sraz a domlouvání na příští období a na tom srazu jsem byl zvolený do vysoké funkce.

Shrnutí
Myslím, že jsem týden začal dobře, ale pak jsem už neudržel nasazené tempo. Tohle chci zlepšit. Naopak jsem rád, že jsem si rozehrál pár holek do budoucích časů, takže uvidím, jak to s nima půjde dál - a samozřejmě i s jinýma a novýma holkama.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Marshal
*


Life's game...

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Místo: Trutnovsko
Příspěvků: 132


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Září 2010, 20:00:07 »

Tak já se taky přidám. Neděle (minulá) cca 10 oslovených holek (dvojset počítám jako 2 holky) + ICQ close. Pondělí KC na rande. Středa NC. Čtvrtek MC. A včera petting. Jestli správně počítám, je to 108?  Super! Nemocný#39;
Kdyžtak mi mrkněte do deníku. Nevím jestli se to bude všechno počítat?!
Zaznamenáno

Chybami se člověk stává člověkem. Čím víc naděláš chyb, tím víc budeš společensky žádanější.
Lonevolf



Já si prostě rád hraju!

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 13. Září 2010, 09:03:44 »

Ahoj, vím, že to je pozdě, ale stejně to sem napíšu.


Pondělí - petting
Úterý jen chlastání burčáku u jednoho páru doma - nuda :-D
Středa - kino, držení za ruku, objímání, pusa na rozloučenou
Čtvrtek - sex
Pátek - na houby, odjezd na chalupu s kamarády z gymplu - no target
Sobota - stále chata
Neděle - vinobraní - nic zajímavého, následný výlet na jezero a líbačka a ošahávačka - pouze horní část těla  Mrkající

btw. pokaždé jiná dívka  Provokatér

Prosím o spočítání  Šťastný
Na to jsem líná Koza.

Zaznamenáno

Je to celkem jasná věc,
nestarám se o statky,
stejně ze mě nakonec
zůstanou jen ostatky.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Říjen 2010, 15:06:24 »

minulý pátek - 10 oslovení za den/večer/noc dohromady
                  - líbačka (s jednou holkou 4 krát)
dnešní pátek - telefonní číslo

1 bod
+ 20 bodů
+ 3 body
--------------
24 bodů

odpověď: Abruzziho statistika v této soutěži není nic moc  Úsměv
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Říjen 2010, 17:19:31 »

Abruzzi, dávám + Úsměv zasloužíš si ho, což?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS