Sraz?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:38:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Sraz?
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 19 Tisk
Autor Téma: Sraz?  (Přečteno 283640 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Říjen 2007, 00:01:39 »

že by se sraz konal bez přítomných dívek a před srazem by se šlo přes město v průvodu... Smějící se Smějící se
Jo. OK. Timto stanovuji datum na 1. máje. Všichni mávátka a rudé šátky s sebou Šťastný

BTW:  asi bych moh v Praze sehnat ubytovani pro skoro neomezeny pocet lidi (neozralych !). Pokud by nevadilo spat na zemi ve spacacich, ale v teple Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 22. Říjen 2007, 10:21:09 »

Až 1. máje? To už by bylo dřív na svatýho Dyndy Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 22. Říjen 2007, 18:14:25 »

Až 1. máje? To už by bylo dřív na svatýho Dyndy Smějící se
Asis to pochopil spatne  S jazykem
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 22. Říjen 2007, 18:44:30 »

Myslim, ze jsem to pochopil dobre Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 22. Říjen 2007, 19:00:42 »

Myslim, ze jsem to pochopil dobre Úsměv
Fajn  Andílek

Takze KDY? K D Y ?  Provokatér
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 22. Říjen 2007, 19:14:36 »

Njn, sou tu asi i mladsi rocniky, ktere nepamatuji prvomajove pruvody za totace, no S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 22. Říjen 2007, 21:14:01 »

Mezi které patří i kolega Avaranger Nemocný#39;
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 22. Říjen 2007, 23:11:42 »

Mezi které patří i kolega Avaranger Nemocný#39;
Já mam rok narození 1986... a trosku (matne) si to pamatuju, ... jak babička vždycky řikala "jedou se na tyhle průvody nebude muset chodit"... Úsměv Ale děda byl farář takže oproti zbytku populace měl na průvod vstup zakázaný S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 23. Říjen 2007, 11:22:16 »

Já jsem byl malej pionýr, takže bacha Provokatér A v prvomájovém průvodu jsem šel několikrát Provokatér
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 23. Říjen 2007, 18:21:20 »

ste mili, ale co my slovaci? Smutný nepojdeme predsa cez pol europy na zraz a tiez by sme sa chceli zastavit. a u dost o maji. aj ked nakoniec to bude mozno o rok...
PS aspon zistim, kto mi naklikal -ovu karmu Šťastný ak sa prizna
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 23. Říjen 2007, 19:37:16 »

Nejbližšíí průvod má přece být 7. listopadu. Šťastný I s lampionama.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Říjen 2007, 20:42:48 »

Jestli ste z blavy, tak to je vlakem chvilku a jestli z ke, tak byste nejeli ani do brna  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
p@lo
Host
« Odpověď #37 kdy: 23. Říjen 2007, 20:51:05 »

z KE do Prahy je ina streka. skoro ako transsibirska magistrala Šťastný
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Listopad 2007, 16:03:18 »

Vypadá to, že se sraz asi konat nebude  Smutný   Směrovka No navrhuji ho uspořádat 12/1/08 v Praze Super! Co vy na to Otázka
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #39 kdy: 19. Listopad 2007, 18:31:07 »

Jestli to je 12.ledna, tak je to tejden před odevzdánim diplomky, takže no way Smutný
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 16. Prosinec 2007, 19:48:36 »

Citace
Já mam rok narození 1986... a trosku (matne) si to pamatuju, ... jak babička vždycky řikala "jedou se na tyhle průvody nebude muset chodit"... Úsměv Ale děda byl farář takže oproti zbytku populace měl na průvod vstup zakázaný S jazykem

ty si primy pokrevni potomek farare?  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 16. Prosinec 2007, 21:06:19 »

ty si primy pokrevni potomek farare?  Smějící se  Smějící se
Jestli si to dobře pamatuju, tak celibát je povinný jen pro římsko-katolické kněží (jestli narážíš na tohle)...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 16. Prosinec 2007, 21:18:39 »

ty si primy pokrevni potomek farare?  Smějící se  Smějící se
Njn. A asi mam vrozeny celibat xD I když ho děda jako farar reformovane cirkve nikdy nemusel dodrzovat Úsměv

Wiki:
V evangelických církvích a starokatolické církvi je farář většinou farností volen, v katolické církvi jej jmenuje biskup. V evangelických církvích je farář ordinovaným teologem, v katolické, anglikánské a pravoslavné církvi musí být farář kněz.

Celibát je dobrovolné rozhodnutí žít svobodně, bez manželství a bez pohlavních styků. Povinnost žít v celibátu mají všichni katoličtí kněží a další lidé z řádů, kteří se tak rozhodli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 16. Prosinec 2007, 21:44:12 »

to samozdrejme vim, ale vsazel jsem na malou pravdepodobnost nekatolickeho farare v cechach
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Prosinec 2007, 13:47:10 »

Ale děda byl farář takže oproti zbytku populace měl na průvod vstup zakázaný S jazykem

Tohle je teda pekna kravina... Šťastný to si myslis, ze si tam nekdo kontroloval dochazku? kdyby tvuj deda chtel, tak se mohl urcite taky zucastnit, spis bych rekla, ze asi nechtel....a taky by me zajimalo, kde jsi vzal, ze se na pruvody muselo chodit?....jsem nebyla ani jednou....a mimochodem, ses teda dobrej, ze si to pamatujes, pze jestli jsi rocnik 1986 tak kdyz byla sametova, tak ti byli 3 roky  Šťastný...obecne psychologie uvadi, ze nejaky jakz takz vzpominky se zacinaji tvorit az po 3 roce zivota....ale treba jsi byl genialni dite  S jazykem
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Prosinec 2007, 14:33:02 »

To, že se chodit nemuselo sem nevěděl. Vždycky sem slyšel, že když člověk nešel, tak pak přišli z StB a ptali se, proč nebyl. A co se týče dědy, tak ten to měl opravdu zakázaný.

Normálně šel po ulici, přijelo auto, stahli okynko a "Pane faráři, pojedete s námi." A vyslýchali ho na služebně. A taky mu řekli, že ho nechtějí vidět v průvodu. Jistě, že nikdo docházku nekontroloval, ale kdyby ho tam někdo viděl, tak má problém Úsměv Ale nějaký vzpomínky mam. Třeba když mi bylo 2,5, tak si pamatuju, jak sem se šel podívat pod porodnici na sestricku do okna Úsměv A jak se zda, tak si nebyla (resp. tvoji rodiče) nijak "neprijna rezimu", jestli nikoho nezajímalo jestli chodíš Mrkající Problémový lidi třeba vyzvedli večer doma a dva dny je drželi na stanici, aniž by komukoli cokoli řekli. Rodina nevěděla vůbec nic a ani ten dotyčnej nevěděl za co.

Mimochodem, jestli všichni mají stejně "dobré" informace o věcech z dob komunismu, tak se ani nedivim těm 20% co má KSČM Úsměv

OT: Co je to tu za novou módu, myslet si, že když někdo něco nezažil, tak o tom musí mít nulové informace? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. Prosinec 2007, 14:42:01 »

A jak se zda, tak si nebyla (resp. tvoji rodiče) nijak "neprijna rezimu", jestli nikoho nezajímalo jestli chodíš Mrkající Problémový lidi třeba vyzvedli večer doma a dva dny je drželi na stanici, aniž by komukoli cokoli řekli. Rodina nevěděla vůbec nic a ani ten dotyčnej nevěděl za co.

Mam pocit  ze 80.leta, byla uz preci jen trochu uvolnena, nebo aspon tak jak si je pamatuju .....moji rodice nebyli ve strane nebyli, ja jsem nebyla nikdy pionyr..... Šťastný....ale mozna je to tim, ze jsem vyrustla na lonte, treba tam na to kazdej kaslal a ve mestech to bylo jiny....a treba muj strejde nechodil nikdy volit, i kdyz to pry bylo za komunistu povinny a nikdo pro nej nikdy neprisel, zadny stb....vzdycky tam ten listek hodili za nej, tak se delali volby  Šťastný....myslim, ze to, co tu pises ty, jsou tak leta 50.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 19. Prosinec 2007, 16:21:58 »

No průvod povinný byl a to hlavně pro mládež školou povinnou a taky pracovní kolektivy , skandovaly se krásné hesla - ať žije první máj , ať žije KSČ , ať žije sovětský svaz , a tak podobně , měli jsme mávátka v centru města stála tribuna prostě paráda  Provokatér , volby probíhaly podivně , ale taky se povětšinou volilo kolektivně jinak člověk dostal ošklivý kádrový posudek  Provokatér . A vzhledem k tomu , že mám v rodině několik emigrantů tak mám na to maličko jiný pohled . A pak jeden den člověk přišel do školy a soudružka učitelka řekla , že už není soudružka , ale paní učitelka a že sovětský svaz není zase až tak dobrý jak nám celý vzdělávací proces tloukli do hlavy , poškrtali jsme si v učebnicích co se dalo a cítili jsme se hrozně svobodně , protože jsme si mohli koupit "kokakolu" místo kofoly a džíny už taky nebyly jen v tuzexu a nebo z OP Prostějov a člověk třeba poprvé v životě viděl jinou žvákačku než Pedro . Dvacet sedm zvracejících smajlů
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 19. Prosinec 2007, 18:25:32 »

Tak jsem mozna zila v jiny zemi anebo ty vesnice jsou mozna kapitola sama pro sebe  Šťastný....ten realnej komunismus tam mozna probiha az ted....kdyz si tak vzpominam, tak i o sametove revoluci jsme se dozvedeli s nekolikadennim zpozdenim  Šťastný....dikybohu ze to relativne klidne detstvi tam
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 19. Prosinec 2007, 19:41:03 »

Já jsem byl pionýr a byl jsem hrdý na to, že můžu v tom průvodu jít a mávat. Dvacet sedm tlemících se smajlíků
Nevím jak vy, ale jako dítě jsem o pravé tváři totalitního režimu neměl ani páru...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 19 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS