Sraz?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 10:33:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Sraz?
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19 Tisk
Autor Téma: Sraz?  (Přečteno 283606 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 14. Červenec 2008, 11:44:41 »

Já se toho ujmu, ale maximálně tím, že sem na fórum prostě napíšu datum, čas a místo schůzky. Jestli teda nemáte nic proti Brnu, tak bych dal sraz tam někde poblíž hlavního vlakového nádr. (autobusové je jen kousek dál), čas cca 10h a datum - podle toho, jak se domluvíme. Dal bych nějakou sobotu. Je to trochu nepraktický psát sem do fóra. Kdyby někdo udělal jinde na webu tabulku s daty kam by se každý mohl zapsat kdy má volno, tak by to bylo ideální rozhodnutí. Den s nejvíce lidmi by pak vyhrál.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #76 kdy: 14. Červenec 2008, 11:46:31 »

Brno je naprosto ideální město, je tam krásně, je to velké město, je fajn položené. Myslím že pro nikoho, kdo má opravdu zájem se sejít, nebude do Brna problém se dopravit. Já bych byl taky pro Brno, nejhorší je ale domluvit termín.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 14. Červenec 2008, 21:26:26 »

Uz ponekolikate hlasuji pro Brno  Smějící se

A nevim, jak kdo z vas...ja na tom srazu treba ani nepotrebuju nijak zasadne videt Qarka (sorry, nic osobniho), ani netouzim po tom, ze budeme spolecne chodit ulicemi a nekoho kolektivne oslovovat...spis takova vetsi/mensi kalba ve vice lidech, kteri se tak nejak virtualne znaji. Nejaky baleni samozrejme asi taky probehne, ale nevidel bych to jako hlavni napln, at si kazdej bali ve svym meste a kdy ho napadne, ne?  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 14. Červenec 2008, 21:58:28 »

Uz ponekolikate hlasuji pro Brno  Smějící se

A nevim, jak kdo z vas...ja na tom srazu treba ani nepotrebuju nijak zasadne videt Qarka (sorry, nic osobniho), ani netouzim po tom, ze budeme spolecne chodit ulicemi a nekoho kolektivne oslovovat...spis takova vetsi/mensi kalba ve vice lidech, kteri se tak nejak virtualne znaji. Nejaky baleni samozrejme asi taky probehne, ale nevidel bych to jako hlavni napln, at si kazdej bali ve svym meste a kdy ho napadne, ne?  Mrkající
moje řeč.....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 14. Červenec 2008, 22:10:27 »

Takže takhle: kdo má zájem ovlivnit datum schůzky, mrkněte na tuto stránku

http://retrophone.forum.st/kos-f2/ topic "Sraz Q"

příspěvky lze psát bez registrace.

(nemusíte si všímat zbytku webu, prostě pošlete novou odpověď - napište svoji přezdívku a do textu napište datum, kdy se vám sraz hodí).
Volím tuto variantu, aby se zbytečně nezaplácávalo toto fórum. Odkaz je na fórum, ke kterému mám pravomoci a po ukončení hlasování vše smažu. Doufám, že to nikomu nebude vadit. Pokud by některý moderátor byl ochoten strpět větší množství příspěvků i na fórum qark, tak se to může udělat i tady (ale jak říkám, nechci zde dělat balast)

Díky za co nejhojnější návštěvnost, prosím napište co nejdříve, nejlépe do konce týdne. Hlasujte jen ti, kteří mají opravdový zájem přijet. Denní program částečně naplánuji až později, dodám případně mapku Brna atd.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 14. Červenec 2008, 22:46:43 »

petanx: nevim, jestli by nebylo lepsi az po prazdninach...precejen je ted kazdej nekde odjetej  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 14. Červenec 2008, 22:53:22 »

uvidím, jak dopadne anketa. Pokud se sejde aspoň 5 lidí, tak bych to uspořádal. A po prázdninách zase budou jiný starosti kvůli škole a tak...ve vlastním zájmu by se měli snažit všichni sejít co nejdřív. Po prázdninách bych klidně udělal další sraz pro ty, kteří nemohli poprvé. Zatím hlasujte, pak se uvidí
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 17. Červenec 2008, 15:57:45 »

Zatím účast nic moc, to tam máme přijít jen dva? Aspoň brňáci by se mohli zapsat.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 19. Červenec 2008, 19:54:46 »

tak sem s už taky přicvakla k termínu
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 20. Červenec 2008, 09:39:24 »

Ja radsi hlasovat nebudu, jeste poradne ani nemam plan, co budu delat. Kazdopadne, kdyz se na necem dohodnete (predpokladam, ze to nakonec bude 9. 8.) a budu mit cas, tak dorazim.
A cas? Vecer...ale? Napada mne jedna takova, da se rict dulezita, vec. Kde budou nocovat ti, co nejsou z Brna? Prece se po nich nemuze chtit, aby nekdy uprostred noci nasedli na vlak a odjeli  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 20. Červenec 2008, 13:12:00 »

no účast ruším, až budu chtít vidět superstar, tak si zajdu na koncert....Mslela jsem, že to bude sraz lidí, kteří si pokecají u pivka, když už se trošku znají přes ten net...
Ale seminář?..Kde budu sedět jak debil u stolku a poslouchat někoho, jak se senaží vypotit nějaké moudra....
Myslela jsem, že na sraz půjdou jen lidi, kkteří se nebojí toho, že se s ostatníma seznámí....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 20. Červenec 2008, 19:42:13 »

Jej...Monniiii, co to? Ja chci taky na pivko  Mrkající Tak pujdeme jen spolu?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 20. Červenec 2008, 19:49:26 »

Já nejsem proti semináři i když pokud se sejde 5 lidí, tak mi to přijde zbytečné. Nějaká kavárna jak jsem psal by stačila, Monny si dá pivko Úsměv. Zatím vyhrává termín 9.8., nemám reakce od všech lidí, jestli souhlasí s přesunem na neděli 10.8. Kde bude účast větší, tak to se zorganizuje. Takže jestli nad tím Monny nezlomila hůl, ještě je šance že se potkáme v sobotu Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 21. Červenec 2008, 19:14:54 »

No když jsem to četl od začátku, tak se  zdálo že to bude nakonec v Praze, ale pak se to bohužel přesunulo na Brno  Smutný
Jinak já bych byl jak pro seminář od Qarka, tak i na to se sejít na pokec. Jinak do brna bych vyrazil jen pokud by jel se mnou někdo z Prahy. Takže pokud je tu někdo takový, tak mi napište zprávu. A pokud nás bude víc, tím líp a nebo by jsme mohli (v případě více pražáků) zajít někam tady v Praze(bohužel bez qarka)
Takže je-li tu někdo z Prahy tak mi napište!!
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #89 kdy: 21. Červenec 2008, 19:30:09 »

Comanch: Měl bys sis přečíst článek o přehnané fixaci - zdá se mi, že jsi příliš fixovaný na Qarka Mrkající
Jinak pokec s ne-IT lidma bych uvítal a Brno je fajn - uprostřed Česko-Slovenska...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 21. Červenec 2008, 20:45:28 »

Tak nevim, jestli ti pomuzu v setkavani neIT lidma  Smějící se myslim, ze sem IT az zbytecne moc  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 21. Červenec 2008, 20:56:30 »

Augi: To, že někdo nemá napsaný, že není programátor, ještě neznamená, že skutečně není. (ehm... kolik nás tu je programátorů na fóru? Úsměv)

To skutečně jdeme na sraz jen čtyři? Nebo jde i někdo, kdo se nezapsal?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 21. Červenec 2008, 23:09:20 »

 Šťastný Já chodim taky na IT soš  Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 21. Červenec 2008, 23:49:07 »

Comanch: Měl bys sis přečíst článek o přehnané fixaci - zdá se mi, že jsi příliš fixovaný na Qarka Mrkající
No já qarka docela obdivuju a setkat se s ním by pro mě byla docela čest. Neříkám že je to podmínka pro to abych jel do Brna. Na druhou stranu tam s qarkem bude vládnout trošku diktatura Šťastný , ale to už je to nejmenší. Hlavní podmínka je ta, aby tam jel někdo z Prahy se mnou. Protože to je alespon jistota jednoho člověka, než když tam přijedu a tam nikdo  Šokovaný docela potom škoda cesty, času a hlavně i peněz
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 22. Červenec 2008, 14:54:29 »

bych se nezlobila, kdyby tam šla i nějaká ženská....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 22. Červenec 2008, 17:19:33 »

Pokud by to bylo toho 9.8. tak bych mohla přijít (jako zástupce ženských Smějící se), 10. odjizdim, takze to ne...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 22. Červenec 2008, 18:24:00 »

Tak já bych se možná taky stavil, uvidím dle časových možností. Závazně se přihlašovat zatím nebudu...

bych se nezlobila, kdyby tam šla i nějaká ženská....

Já mám dlouhý vlasy a třeba se i oholím, takže mě tak můžeš brát jako kolegyni, jestli chceš Smějící se Máš mít navíc jistotu, že nebudu hezčí slečna než ty (ať už vypadáš jakkoli) Smějící se
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 22. Červenec 2008, 18:26:32 »

jééé, to pro mě ještě žádný neudělal Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #98 kdy: 22. Červenec 2008, 19:13:25 »

Monny bude nejhezčí slečna na srazu každopádně Mrkající Já se bohužel nedostavím, protože budu mimo republiku Smutný
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #99 kdy: 24. Červenec 2008, 01:26:05 »

Pokud se pude na pivko jsem pro, fajn pokec.Pokud se pude na seminar jsem pro, fajn zkusenost a urcite i hoooodne srandy. Me je to jedno, muzu takrka kdykoliv prijet kamkoliv a rad bych urcite videl hodne lidi a zazil s nima fajn odpoledne at uz na seminari nebo v hospode.

Jinak taky se hlasim k IT Úsměv

PS: sry zaspamoval jsem ti to forum o mobilech, nechta jsem udelal new topic Šťastný
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 01:31:24 od Benik » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS