Sraz?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:28:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Sraz?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19 Tisk
Autor Téma: Sraz?  (Přečteno 282301 krát)
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 08. Srpen 2008, 09:17:36 »

Takže já jedu v neděli se Student Agency. Dnes si jedu koupit otevřené jízdenky, pak udělám rezervaci a voilá v 11.00 bych měl bejt v Brně Benešova u Grandhotelu. Nemohli byste, pak tak 10 minut počkat, než tam doběhnu?
Odjíždím v 21.00. Pokud si stihnu všechno rezervovat, bude to o.k...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #126 kdy: 08. Srpen 2008, 18:04:48 »

Jakýpak to tam má být seminář s Qarkem? Že vůbec nevím, že mám někde něco přednášet Šokovaný
Nikdy jsem nic takového neslíbil, neřekl a ani mě o to nikdo nežádal, takže avizovaný seminář je obyčejná kachna.
Docela by mě tedy zajímalo, kdo to tam bude za mě (in)seminovat  Znepokojený  Smějící se
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 08. Srpen 2008, 18:20:27 »

Jakýpak to tam má být seminář s Qarkem? Že vůbec nevím, že mám někde něco přednášet Šokovaný
Nikdy jsem nic takového neslíbil, neřekl a ani mě o to nikdo nežádal, takže avizovaný seminář je obyčejná kachna.
Docela by mě tedy zajímalo, kdo to tam bude za mě (in)seminovat  Znepokojený  Smějící se

Tak to je cool... Smějící se

Ale my tam nejedem kvůli tobě, ale jako skupina lidí, co se chce seznámit - poradit - zjistit co a jak, bylo by super tě poznat, ale jelikož jsi o tom ani nevěděl...


A taky je vtipný že sis toho všiml až teď...  Šťastný
« Poslední změna: 08. Srpen 2008, 18:27:32 od Scorpio » Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 08. Srpen 2008, 18:32:54 »

Jakýpak to tam má být seminář s Qarkem? Že vůbec nevím, že mám někde něco přednášet Šokovaný
Nikdy jsem nic takového neslíbil, neřekl a ani mě o to nikdo nežádal, takže avizovaný seminář je obyčejná kachna.
Docela by mě tedy zajímalo, kdo to tam bude za mě (in)seminovat  Znepokojený  Smějící se

ty a nepsal jsi náhodou do toho spešl fora, co tady kvůli tomu zřizoval petanax?...Myslím, že tam jsi mluvil o semináři....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 08. Srpen 2008, 19:02:47 »

Ano, na tom extermím domlouvacím fóru http://retrophone.forum.st/kos-f2/sraz-q-brno-off-topic-nezasviceni-a-si-nevsimaji-t14.htm se píše pod přezdívkou Qark:

"Rozhodl jsem 10. srpna 2008 vzhledem k mému plně nabitému diáři- ideálně 11:00 na vlakovém nádraží (lidé ze vzdálenějších měst aspon budou mit více času). Fotoaparáty nebudou povoleny z důvodu zachování anonymity členů fóra a hlavně mojí, což je předpokládám pochopitelné.
Pojal bych to jako seminář, přednáškovou místnost a nealkoholické občerstvení zajistím, předem bude nutné vybrat peníze na pronájem sálu a přípravu občerstvení, o to se postará jeden z mých moderátorů. Další informace budou v dohledné době na webu Qark.net

S pozdravem váš Qark"

Jazykově korektní projev mi Qarka opravdu připomněl, takže já jsem se nachytat dal, i když mi bylo divné, že se pořád informace na qark.net neobjevují.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #130 kdy: 08. Srpen 2008, 19:26:51 »

Ale my tam nejedem kvůli tobě, ale jako skupina lidí, co se chce seznámit - poradit - zjistit co a jak, bylo by super tě poznat, ale jelikož jsi o tom ani nevěděl...

A taky je vtipný že sis toho všiml až teď...  Šťastný

Ale to je super, že tam nejedete kvůli mně. To se mi líbí. Jen mi vadily ty nesmysly o mé přednášce. Navíc jsem si toho všiml až teď, protože se věnuji už delší dobu hodně jiným věcem, než je toto fórum.


ty a nepsal jsi náhodou do toho spešl fora, co tady kvůli tomu zřizoval petanax?...Myslím, že tam jsi mluvil o semináři....

No to nepsal a cítím se nyní tebou uražený  Podivený

Za prvé:

Citace
Rozhodl jsem 10. srpna 2008 vzhledem k mému plně nabitému diáři
Nikdy bych nenapsal mému, když tam má být správně svému!

Za druhé:

Citace
Fotoaparáty nebudou povoleny z důvodu zachování anonymity členů fóra a hlavně mojí, což je předpokládám pochopitelné.

Proč tu najednou upřednostňuji členy fóra před sebou. To je zcela nelogické. Takto se žádný člověk nechová. Já osobně bych napsal třeba, že vás žádám, abyste mě nefotili, protože si chci zachovat anonymitu (a je možné, že by se to nelíbilo o ostatním) Tj. evidentně to za mě psala třetí osoba.

Citace
S pozdravem váš Qark

Nepotřebuji se závěrem kvalifikovat a ještě se dělat známým. Osobně bych se ještě dodatečně nedopodepisovával. Pokud jsem Qark, tak jsem Qark. Není třeba to zdůraznit znovu!

Jazykově korektní projev mi Qarka opravdu připomněl, takže já jsem se nachytat dal, i když mi bylo divné, že se pořád informace na qark.net neobjevují.

Jak už jsem psal, projev není jazykově korektní a navíc je po psychologické stránce hodně svými formulacemi mimo.


Já osobně bych psal třeba takto:

Mně by se to hodilo nejvíce 10. srpna tak kolem 11h. Ať máme víc času se ráno probudit a sejít. Prosil bych na akci žádné focení, opravdu nemám zájem se nikde na netu vyskytovat. Chráním si své soukromí.
Jestli bude zájem, můžu pronést pár slov na téma (nějaké téma). Jestli nás bude hodně, doporučuji pronájem nějakého sálu, takže se závazně hlaste, ať je jasné kdo dojde a kdo ne.


Jak vidno, je ten rozdíl markantní. To už tak bývá, když člověk píše sám za sebe, anebo se vydává za jiného.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 08. Srpen 2008, 19:52:55 »

Tak to je víc fukaku, než předtím  Super!
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 08. Srpen 2008, 20:51:52 »

Jazyková korektnost je vždy relativní - nechtěl jsem říci, že tam není jediná chyba, spíš jen tolik, že je projev pečlivý. Ale rozhodně jsi mi dokázal, žes to nejenže nenapsal (což teď všichni víme), ale ani "nemohl" napsat. Pěkný rozbor.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Benik
Host
« Odpověď #133 kdy: 09. Srpen 2008, 13:02:31 »

Omlouvám se všem, ale přepadla mě angína  Smutný Takže se nezúčastním  Smutný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 09. Srpen 2008, 14:37:28 »

Hehe, koukám, že to bude zase akce, kde se zúčastní jen organizátoři  (jestli vůbec pojedou) Šťastný
« Poslední změna: 09. Srpen 2008, 14:43:26 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 09. Srpen 2008, 16:18:16 »

To je teda vtipný, kolik nás teda pojede ???
Milhaus, pentax a já .. to jsme 3
Lee cougan, Comanch a Moony .. možná
TO je teda hezký.  Smutný se na to můžu vybodnout. TO radši pojedu s rodičema a ségrou do Pěnčína na vláček  Šťastný
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 09. Srpen 2008, 18:12:46 »

Tak nic, an sraz nejedu, obeslal jsem lidi o kterých jsem ještě nevěděl jestli pojedou nebo ne. No a vyšlo mi z toho, že na sraz by dorazilo (spolu s lidmi kteří ještě nebyli online, aby mi mohli odpovědět) Celých 4 lidí(počítáno se mnou), takhle si sraz fóra nepředstavuji...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 09. Srpen 2008, 18:29:44 »

No vypadá to teda dost chabě. Já bohužel neúčast jen posílím. Ale chtěl bych se jen teoreticky zeptat, kdyby se něco konalo v Praze, kolik by dorazilo lidí. Jelikož spousta z vás tu alespon pracuje, tak by nemusel bejt problém s dopravou.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 09. Srpen 2008, 18:50:41 »

No, doufám tedy, že tam nebudu nakonec sám...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 09. Srpen 2008, 19:04:29 »

No to doufej.
Příště si uděláme sraz v Praze. To bude moct možná i víc lidí. Minimálně my 2, což taky dobrý
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 09. Srpen 2008, 19:59:35 »

V Praze bych snad i moh, přecejenom tu bydlim:)
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 10. Srpen 2008, 06:06:44 »

Snad autobus nebude mít zpoždění. Dyžtak pls počkejte, díky...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 10. Srpen 2008, 16:16:46 »

Resumé: Na sraz jsem dorazil já a Scorpio. Škoda že se všichni pořád bojíte že tam nikdo nebude a pak odradíte i ostatní. Celkem dobře jsme pokecali. Přes poledne bylo ve městě strašně málo holek, takže ponaučení: balit se dá až od 14h později (v mé cílové věkové kategorii). Tím pádem jsem "sraz" rozpustil dřív a každý jsme šli po svém.
Takže jste mě zklamali, kdyby nás bylo víc, určitě by to bylo mnohem lepší. Třeba příště.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 10. Srpen 2008, 23:18:46 »

Právě jsem se vrátil.
Výsledek:
Koupené kalhoty, tričko, film Hancock, ANI JEDNA HOLKA!!! To Brno mě nějak dezorientovalo... Bolí mě nohy, je mi špatně, jdu spát. Dobrou
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 14. Srpen 2008, 21:10:19 »

Čau hoši, no taky jsem chvíli uvažoval že bych se k vám připojil, ale jelikož jsem věděl že mi to výjde tak jsem se ani neozýval. Každopádně vám naprosto rozumím a vím jaké to je ve městě v horku, přesně to stejné prožívám teď o prázdniných často i já, vlastně nejen já. Vidím to tak že holky mají už jasně stanovený cíl a nechtějí se zdržovat tedy pokud na ně narazíte. Není nad to když je školní rok, to se výjde ze školy a je všude hodně krásných holek které ještě mají chvíli času na to než se dostanou domů a jen se po městě potulují a jsou i rády když je nějaký zábavný kluk pobaví. Proto si myslím že je výhodnější přes prázdniny hrát jen club game, ale je to jen můj názor...
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 14. Srpen 2008, 21:44:27 »

Nikdy neříkej nikdy...mám v plánu další sraz, jen s malými změnami. Za prvé by byl lepší všední den, protože v tu neděli bylo holek pomálu. Potom čas srazu bych dal na 13h odp. Tentokrát bych tak zhruba doufal, že se nás sejde mnohem víc, když vidíte že na sraz skutečně někdo přijde.

Co takhle 27.8. ?

je to sice docela brzo, ale proč to zdržovat. Sraz na stejném místě a žádnou celebritu zvát nebudu, kdo přijde, přijde. Co vy na to?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 14. Srpen 2008, 21:55:25 »

Dokud to bude v Brně.... tak je situace jasná. To mi připomíná. Neni tu někdo z Liberce a okolí, kdo by měl náladu na malej meeting? Jít si třeba sednout na jedno, pokecat o sobě, víc se poznat a pak třeba vyrazit do víru (velko)města. Žádná velkoakce, ani SRAZ FÓRA - prostě jen pár "známejch" lidí, co chtějí vědět s kým mají tu čest za klávesnicí a třeba chtějí posdílet nějaké zkušenosti a tak. Někdy ke konci srpna. Kdyžtak do PM napište, nebo sem.  Šťastný

Když by měl někdo strach o svou anonymitu, tak si může mříkat číslama Šťastný Ale já se představim, slibuju ...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 19. Srpen 2008, 15:08:39 »

Až to bude v Plzni, tak dorazím, Praha i Brno jsou dost mimo Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 19. Srpen 2008, 17:18:16 »

Až to bude v Plzni, tak dorazím, Praha i Brno jsou dost mimo Šťastný
A co takhle v Domažlicích  Šťastný
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 19. Srpen 2008, 17:34:35 »

Co takhle v Císařské kuchyni?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS