Sraz?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:56:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Sraz?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 Tisk
Autor Téma: Sraz?  (Přečteno 282307 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 16. Únor 2009, 20:32:38 »


- předstírat homosexuální orientaci a pak to otočit a pokusit se o close (prostě zkusit co to udělá)
Tohle vidim na jasnej otvírák "Ahoj, kdybych nebyl gay, tak bys byla moje"

Ja vam nevim neodradi ji to spise.Nechci byt ale OT.
Jinak na street bych zasel mozna, ale nevim to jiste mam jeste nejake povinnosti.
Do clubgame by me nepustili,vyzkousel sem si to v sobotu nazivo.. Super!

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #276 kdy: 16. Únor 2009, 20:44:46 »


- předstírat homosexuální orientaci a pak to otočit a pokusit se o close (prostě zkusit co to udělá)
Tohle vidim na jasnej otvírák "Ahoj, kdybych nebyl gay, tak bys byla moje"

Ja vam nevim neodradi ji to spise.Nechci byt ale OT.
Jinak na street bych zasel mozna, ale nevim to jiste mam jeste nejake povinnosti.
Do clubgame by me nepustili,vyzkousel sem si to v sobotu nazivo.. Super!


ja znám jen holky, kterým gejové nevadí a mají s nima dobrý zkušenosti, takže v čem by jí to mělo odradit? samozřejmě jí bude úplně jasný z dalšího postupu, že gej nejsi. to jí ale ukážeš až ve chvíli, kdy ji izoluješ.
tak já nevím, co máte v Praze za kluby, ale mně se v životě nestalo, že by mě někam nechtěli pustit.... i když je pravda, že tak do 17ti jsem chodil na vesnickou dikotéku, kde byli rádi za každého člověka.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 16. Únor 2009, 20:48:45 »

Ja vam nevim neodradi ji to spise.Nechci byt ale OT.
Jinak na street bych zasel mozna, ale nevim to jiste mam jeste nejake povinnosti.
Do clubgame by me nepustili,vyzkousel sem si to v sobotu nazivo.. Super!
Určitě ji to neodradí. Když to řekneš s potřebným úsměvem na rtech, tak ji bude hend jasný, že kecáš Mrkající

Já si myslim, že by tě pustili. V nejhorším by to šlo určitě nějak ukecat. Nějak bysme tě tam protlačili, ale samozřejmě záleží na tobě.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 16. Únor 2009, 21:10:23 »

Já ještě nikdy nikde občanku neukazoval. A to ani v době, kdy mi ještě nebylo 18.
Ono jde trošku o to, s kym tam taky jdeš. Když jdeš s kámošem, kterej taky nevypadá na 18, tak po vás občanku chtít budou. Když jdeš s lidma, kterým je víc, tak je podle mě nenapadne u někoho z tý skupiny kontrolovat občanku a někoho pustit.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 16. Únor 2009, 21:10:43 »


ja znám jen holky, kterým gejové nevadí a mají s nima dobrý zkušenosti, takže v čem by jí to mělo odradit?


jo tak s urcitou davkou vtipu by se to dalo ,ale  pote vysvetlovani (kdyby divka uverila) a  celkove to zahravat..no neni to muj styl...ale pro srandu bych to i provedl Smějící se
K tem clubum.V Praze je mnoho klubu,ale do vetsiny chtej obcanky a nepoustej.Zrovna v sobotu sem byl s kamaradem (Smoula vi), zaplatili sme vstupne, dostali razitko,predlozime obcanky-oni zavahali ze by nas pustili..sef rozhodl a nepustili..nebylo nam 18. Smoula : no ja bych sel rad Úsměv
Nevite jak se tam protlacit? Napada me jedine "technika hloucku" = ve velke skupine protlacit se..Šťastný je to na nic..

« Poslední změna: 16. Únor 2009, 21:13:57 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 16. Únor 2009, 21:18:55 »

A vstupný vrátili?  Provokatér
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 16. Únor 2009, 21:19:28 »

A vstupný vrátili?  Provokatér
Taky mě to napadlo. Si to strčili do kapsy a kluky vykopli Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 16. Únor 2009, 22:20:44 »

Rád bych šel. Ale škola a šéf z práce volá. Takže smůla. Kdo splní všechny předepsané body od LiWa má u mě pívo(ale ne v bombji, tam je za 6 pětek. Ještě ted smoulovi jedno dlužim  Smějící se)

Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 16. Únor 2009, 22:56:40 »

Rád bych šel. Ale škola a šéf z práce volá. Takže smůla. Kdo splní všechny předepsané body od LiWa má u mě pívo(ale ne v bombji, tam je za 6 pětek. Ještě ted smoulovi jedno dlužim  Smějící se)
Taky mě ta cena celkem překvapila, ale co! A neřeš to. Ty chodíš do školy a brigádničíš. Já pracuju (i když teď spíš ne  Mlčím)
Btw. ber to jako odměnu za tu zmrzlinářku ... GJ Smějící se

OT: Příspěvek #500 - jdeme slavit Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 17. Únor 2009, 16:41:09 »

A vstupný vrátili?  Provokatér

Jo to vratili, řekli ať si jej vyzvednem a tak nas slečny politovaly a padili jsme do PM.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 17. Únor 2009, 17:22:51 »

Navrhuju uspořádat další sraz v Praze : Jako termín bych dal tento Pátek odpoledne, s tím že pokud bude zájem jít dřív a budu mít čas, půjdu do toho i dřív. Sraz bych zaměřil na Streetgame i clubgame - odpoledne sargování v OC a ulicích, večer tour de diskotéka. Aby to mělo nějaký smysl a snáze jsme se dokopali k oslovování, stanovil bych pokusit se o tyto cíle :
Takže se zúčastnim i tour de disco.
Chtělo by to víc lidí, abysme neskončili jen dva. Tak se koukejte někdo přidat. Šup šup
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 17. Únor 2009, 18:33:46 »

Vzali byste tam i pozorovatele, jež se na pravé sargování zatím příliš necítí? Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 17. Únor 2009, 18:39:43 »

Vzali byste tam i pozorovatele, jež se na pravé sargování zatím příliš necítí? Šťastný
Neni důvod váhat a odmítat. Takže jsi vítaný. Třeba změníš názor a taky zkusíš nějakej approach.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #288 kdy: 17. Únor 2009, 18:44:30 »

Moc rád bych (taky spíš v pozici pozorovatele), ale sem nemocnej Smutný Tak příště!
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 17. Únor 2009, 18:49:24 »

Moc rád bych (taky spíš v pozici pozorovatele), ale sem nemocnej Smutný Tak příště!
Škoda. Třeba se dáš ještě do kupy do pátku.
Každopádně příště tě rádi uvidíme. Ty jsi v našem věku (já a LiWu), takže by to mohlo být fajn Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #290 kdy: 17. Únor 2009, 19:36:03 »

Máte nějaký poznávací znamení, nebo si mezi sebou posíláte svý fotky? Žádnýho z vás neznám... ale rád bych, aby se obejvil i někdo v mym věku Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #291 kdy: 17. Únor 2009, 20:24:06 »

prej role pozorovatele:-D nechci se smouly dotknout, ale kdybyste videli nas, jak vypadame, tak se nebojite vubec niceho... teda smoula vypada dobre, ja celkem taky, ale to je fakt o necem jinem, fakt to je po par aproucich mrte sranda a hlavne v parte:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #292 kdy: 17. Únor 2009, 20:53:46 »

Máte nějaký poznávací znamení, nebo si mezi sebou posíláte svý fotky? Žádnýho z vás neznám... ale rád bych, aby se obejvil i někdo v mym věku Úsměv
Neboj se, nás poznáš. Jinak žádný poznávací znamení nemáme. Ale do SZ ti napíšu svoje číslo, kdyby bylo nejhůř.

prej role pozorovatele:-D nechci se smouly dotknout, ale kdybyste videli nas, jak vypadame, tak se nebojite vubec niceho... teda smoula vypada dobre, ja celkem taky, ale to je fakt o necem jinem, fakt to je po par aproucich mrte sranda a hlavne v parte:-)
Určitě se mě nedotýkej, já sem na holky Šťastný
Taky si myslim, že je to hlavně o srandě. Když bude dobrá parta, tak se dá oslovit úplně všechno úplně čímkoliv.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #293 kdy: 17. Únor 2009, 22:16:48 »

Mrzí mě že nemůžu, ale už alespon vím co si dám příště za cíl. Pokusím se o NC s holkou minimálně o 5 let starší. Moje generace už mi totiž leze krkem.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 17. Únor 2009, 22:21:31 »

Mrzí mě že nemůžu, ale už alespon vím co si dám příště za cíl. Pokusím se o NC s holkou minimálně o 5 let starší. Moje generace už mi totiž leze krkem.
Ty na to máš. Fakt vypadáš o dost starší.
Btw. jak to dopadlo s tou zmrzlinářkou? Ozval ses jí? Já tý holce z Bombaje ne - jednu starší už mám a honit se za další se mi nechce Smějící se

Mě minule strašně naštvala moje neschopnost (nějaký 2 approache na ulici nepovažuju za nějakej úspěch), takže já si fakt dávám za cíl ten LiWův návrh. Tzn 10 approachů.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #295 kdy: 17. Únor 2009, 23:08:16 »

Tak zatím to vypadá já, šmoula a blauemince. Vy ostatní nebojte se přidat, neukousneme vás a nakonec vás to bude bavit
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #296 kdy: 18. Únor 2009, 17:15:43 »

Do pátku se neuzdravim, takže tentokrát se nezúčastním - ale příště...! Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #297 kdy: 18. Únor 2009, 17:55:41 »

Sel bych, ale nestihnu to,mam jeste povinnosti.A ten clubgame  Směrovka misto enter pro mne exit.
Tak si to uzijte a napiste do sarge Praha !
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #298 kdy: 18. Únor 2009, 18:26:37 »

Sel bych, ale nestihnu to,mam jeste povinnosti.A ten clubgame  Směrovka misto enter pro mne exit.
Tak si to uzijte a napiste do sarge Praha !
za pokus nic nedáš:-) třeba tě protlačí v davu. a nebo si vezmi černý brejle aby ti zakrývali oči a obličej a snad se protlačíš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #299 kdy: 18. Únor 2009, 18:47:40 »

- Kam se jde na clubgame?  Úsměv Jestli by mě tam pustili...  Smějící se Docela rád bych jel, zatím nemám na pátek nic stoprocentně naplánovaný, bohužel jsem volal kamarádovi a nocleh u něj padá, takže leda bych jel non-stop až do rána a pak první vlakem domů, což si nejsem uplně jistej jak bych dával, přecejen to mám asi 150 kiláků...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS