Sraz?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:54:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Sraz?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Tisk
Autor Téma: Sraz?  (Přečteno 282334 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #300 kdy: 18. Únor 2009, 19:36:26 »

- Kam se jde na clubgame?  Úsměv Jestli by mě tam pustili...  Smějící se Docela rád bych jel, zatím nemám na pátek nic stoprocentně naplánovaný, bohužel jsem volal kamarádovi a nocleh u něj padá, takže leda bych jel non-stop až do rána a pak první vlakem domů, což si nejsem uplně jistej jak bych dával, přecejen to mám asi 150 kiláků...  Kroutící očima

Isilwen ty me lákáš k tomu,abych vše zrušil a zařídil si ten sarge.. Smějící se
Joei: Brýle bych měl, černé, ale mají jen jednu packu,stylove ! Ja nevypadam na malo,problem je v tom, ze nechodim se starsi partou, ale tak max. ve dvou lidech a to tě prokouknou..neradbych byl zklamany, ze se do clubgame neprotlacim..Ten patek asi fakt nedam, kde by byl presne sraz a v kolik? (odpoledni street game nestihnu 100 pro)
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #301 kdy: 18. Únor 2009, 19:42:15 »

- To doufám, rád poznám lidi odsud a navíc jsem vlastně na pořádným sarge ještě nebyl...  Úsměv
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #302 kdy: 18. Únor 2009, 19:54:53 »

Jo hosi z Praglu jsou borci. Super! I když ted v Praze už  nebydlim..Na sarge urcite jed domluv si prenocovani,protoze pochybuju, ze bys jel vlakem zpet do Chrudimi ve 4hod rano (treba)..
ja to mam za Prahu a dostat se tam da taky paru.. Smějící se
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #303 kdy: 18. Únor 2009, 20:03:46 »

Kdy a kde zatim nevim. Musíme počkat až dorazí LiWu, pak se s nim dohodnu a hodíme to sem. Ale třeba hoďte nějakej tip v kolik by se to hodilo vám. Místo bude asi stejný jako minule - tzn. pod ocasem koně Úsměv

to Isilwen:
Je škoda, že ti to přespání nevyšlo. Já bych tě nechal u sebe, ale tenhle pátek se to jako na potvoru nehodí (spolubydla tam má nějaký kámoše) Smutný
Ale fakt nevim, jestli bych to vydržel táhnout nějak do rána. Tak do 3, 4 by to asi nebyl problém, ale dýl fakt asi ne. V sobotu musim být použitelnej.

to Barzini:
Určit nás bude víc a já a LiWu vypadáme dost staře. Ale jistotu, že tě nevyhmátnou tim nezískáš. Určitě bych tě rád potkal, ale tohle záleží na tobě Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #304 kdy: 18. Únor 2009, 20:10:26 »

- V pohodě, takhle už jsme to párkrát táhli a dalo se to, jestli mi obě HBčka daj na pátek košem, tak se asi ukážu...  Úsměv

- Akorát mám dotaz ohledně těch diskáren, je tam vlez od 18 nebo ne?  Úsměv  U nás to tak většinou nebejvá, ale aby jsem nepřijel do Práglu a pak nejel zpátky s tím, že mě nikam nepustěj...  Smějící se

- Barzini : Mno uvidíme, nebylo by to poprvý ani naposled, minule jsme místo do Pardubek dojeli do Třebový, protože jsme jaksi usli...  Smějící se Určitě přijď, ať nás je víc...  Mrkající
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #305 kdy: 18. Únor 2009, 20:13:33 »

Kdy a kde zatim nevim. Musíme počkat až dorazí LiWu, pak se s nim dohodnu a hodíme to sem. Ale třeba hoďte nějakej tip v kolik by se to hodilo vám. Místo bude asi stejný jako minule - tzn. pod ocasem koně Úsměv

to Barzini:
Určit nás bude víc a já a LiWu vypadáme dost staře. Ale jistotu, že tě nevyhmátnou tim nezískáš. Určitě bych tě rád potkal, ale tohle záleží na tobě Mrkající

Ok napiste kdy a kde.Me by se to hodilo tak v 20.30 cca pod konem, ale do 3 d rana bych nemohl..
Ja bych vas taky rad potkal urcite musime na sarge (kdyz mi nevyjde tento,coz je pravdepodobne)..

To Isilwen: Ja nechci delat iluze, ale kdybys spal u me tak slo by to, ale nevim jak by se tvarili nasi..Asi by to neslo..(thinking)
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #306 kdy: 18. Únor 2009, 20:14:13 »

- Akorát mám dotaz ohledně těch diskáren, je tam vlez od 18 nebo ne?  Úsměv  U nás to tak většinou nebejvá, ale aby jsem nepřijel do Práglu a pak nejel zpátky s tím, že mě nikam nepustěj...  Smějící se
No s to je právě ten problém co má Barzini. Jako jestli vypadáš na 18, tak tě asi nikdo kontrolovat nebude, jestli nevypadáš, tak nevim. Mě osobně nikdo nikdy nekontroloval ani když mi nebylo 18. Fakt ti nedokážu říct, jestli tě pustí nebo ne. To je taky spíš otázka na LiWu, ten to má v Praze v malíku Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #307 kdy: 18. Únor 2009, 20:15:30 »

- V pohodě, takhle už jsme to párkrát táhli a dalo se to, jestli mi obě HBčka daj na pátek košem, tak se asi ukážu...  Úsměv

- Akorát mám dotaz ohledně těch diskáren, je tam vlez od 18 nebo ne?  Úsměv  U nás to tak většinou nebejvá, ale aby jsem nepřijel do Práglu a pak nejel zpátky s tím, že mě nikam nepustěj...  Smějící se

- Barzini : Mno uvidíme, nebylo by to poprvý ani naposled, minule jsme místo do Pardubek dojeli do Třebový, protože jsme jaksi usli...  Smějící se Určitě přijď, ať nás je víc...  Mrkající

Až tak daleko Šťastný ..Me do discaren od 18 nepustili,rikam musime byt pocetna skupina..ja se tam neprotlacil..
ukaz se at je vas vic.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #308 kdy: 18. Únor 2009, 20:20:07 »

- Se spaním se to nějak hrotit nemusí, prostě pojedu non-stop...  Úsměv Hlavní problém je teda v tom vlezu na diskárny, u nás (docela široký okolí) se může od 15-16-17, od 18 jen zcela vyjímečně, bohužel navypadám ani na těch svých 17...  Smějící se
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #309 kdy: 18. Únor 2009, 20:23:53 »

- Se spaním se to nějak hrotit nemusí, prostě pojedu non-stop...  Úsměv Hlavní problém je teda v tom vlezu na diskárny, u nás (docela široký okolí) se může od 15-16-17, od 18 jen zcela vyjímečně, bohužel navypadám ani na těch svých 17...  Smějící se

Aspon ze to prenocovani ci non-stop vlakem mas zarizeno.A ted je to na Liwovi.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #310 kdy: 18. Únor 2009, 21:14:03 »

- Se spaním se to nějak hrotit nemusí, prostě pojedu non-stop...  Úsměv Hlavní problém je teda v tom vlezu na diskárny, u nás (docela široký okolí) se může od 15-16-17, od 18 jen zcela vyjímečně, bohužel navypadám ani na těch svých 17...  Smějící se
Já vim, že tady (taky jsem z východních Čech) se to nějak neřeší. Potkat 15tku neni problém Šťastný
V Praze jsou taky diskárny, do kterých tě pustí bez problémů. Já s tim ale nikdy problém neměl, takže nevim, který to jsou Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #311 kdy: 18. Únor 2009, 22:05:22 »

No jestli pojedete nonstop tak bych se k vám možná mohl po práci (cca v 22.00h) joinout. Ale fakt nevim jak to se mnou bude. S mojí účastí raději nepočítejte.

Isilwen:Vem si takovýho toho nalepovacího kníra. To zabere  Mrkající

Smoula: Na tu zmrzlinářku kašlu. Mám teď spoustu práce a především školy. Navíc šlo jen o nevinnou zábavu Smějící se  Nic víc v tom nehledám.
« Poslední změna: 18. Únor 2009, 22:11:21 od Comanch » Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #312 kdy: 18. Únor 2009, 22:12:26 »

Isilwen:Vem si takovýho toho nalepovacího kníra. To zabere  Mrkající
Tohle by mohlo zabrat http://www.e-ptakoviny.cz/SF11925X-knir-detektiv.html

A s timhle by tě pustili i bez placení http://www.e-ptakoviny.cz/SF22832X-plnovous-dlouhy-rovny-cerny.html
 Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #313 kdy: 18. Únor 2009, 22:31:33 »

Takže, LiWu zkonzultoval s rozvrhem takže ve 14:30 by měl být ready for action. Tudíž 14:30 a výš třeba pod tím koněm. Street bych viděl celkem jasně : Vencl, Příkopy, Palládko, Pařížká (Právnická fakulta a další fakulty v okolí - hodně holek na oslovování) + další co vymyslíme za chodu. Tipy pro clubgame : Bombay jak jsme byli, Pacha, Mecca (ale musím zjistit jak je tam tenhle pátek vstup, za 250 do toho nejdu)...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #314 kdy: 18. Únor 2009, 22:33:27 »


Tohle měl mít comanch když jsme dělali Krakonoše, bylo by to dokonalý
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #315 kdy: 19. Únor 2009, 09:48:39 »

- Mno, tak uvidíme, prosonduju ty podniky na netu...  Úsměv Jinak bych se přidal až nějak navečer, bohužel jedu pravděpodobně ještě ten den s tátou do Znojma a pak na výstavu do Brna, takže bych jel asi tamodtaď...  Smějící se Pokud se ale HBčka ozvou s tím, že by chtěli aby jsem s nima někam vyrazil, asi nepojedu...  Andílek
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #316 kdy: 19. Únor 2009, 10:15:26 »

Isi, chodis nekdy do total inferna nebo do toho druhyho klubu, jak vypada jak hollywoodskej? jak se jmenuje? je kousek od inferna.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #317 kdy: 19. Únor 2009, 10:25:25 »

- Nejsem přímo z Chrudimi a diskárny mě netáhnou (spíš vymetám akce jinýho typu), ale v Infernu jsem kvůli ženskejm párkrát byl a ten druhej klub kterej máš na mysli bude asi Baraka... Úsměvhttp://www.baraka-bar.cz/

- Pokud jde o HBčka tam, tak co mám odpozorováno, do Inferna choděj většinou děcka mýho věku, popřípadě mladší ( v drtivý většině v pátek), najdou se tam ale i starší holky. Většinou je tam dost lidí a pár holčin tam bejvá fakt pěknejch.

- Do Baraky choděj spíš starší, ale objevujou se tam docela často individua mýho věku (záleží na akci), takže je to prostě takovej mix. HBčka jsou tam taky docela slušný a co znám lidi, tak si to tam většinou pochvalujou víc než Inferno. Úsměv

- Mno a jako osobní typ na zábavu v Chrudimi bych ti doporučil klub Pitch, je to relativně novej klubík, kterej se snaží přitáhnout lidi hlavně rozmanitostí koncertů co pořádaj. Tohle není ale ani tak o těch ženskejch, jako spíš o skvělý atmosféře co tam je, když tam hraje třeba nějaký Skáčko...  Úsměv
« Poslední změna: 19. Únor 2009, 10:31:27 od Isilwen » Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #318 kdy: 19. Únor 2009, 12:14:40 »

- Nejsem přímo z Chrudimi a diskárny mě netáhnou (spíš vymetám akce jinýho typu), ale v Infernu jsem kvůli ženskejm párkrát byl a ten druhej klub kterej máš na mysli bude asi Baraka... Úsměvhttp://www.baraka-bar.cz/

- Pokud jde o HBčka tam, tak co mám odpozorováno, do Inferna choděj většinou děcka mýho věku, popřípadě mladší ( v drtivý většině v pátek), najdou se tam ale i starší holky. Většinou je tam dost lidí a pár holčin tam bejvá fakt pěknejch.

- Do Baraky choděj spíš starší, ale objevujou se tam docela často individua mýho věku (záleží na akci), takže je to prostě takovej mix. HBčka jsou tam taky docela slušný a co znám lidi, tak si to tam většinou pochvalujou víc než Inferno. Úsměv

- Mno a jako osobní typ na zábavu v Chrudimi bych ti doporučil klub Pitch, je to relativně novej klubík, kterej se snaží přitáhnout lidi hlavně rozmanitostí koncertů co pořádaj. Tohle není ale ani tak o těch ženskejch, jako spíš o skvělý atmosféře co tam je, když tam hraje třeba nějaký Skáčko...  Úsměv

díky za provedeni chrudimi:-) kazdopadne skacko fakt nemuzu.... takze asi nic pro me:-) nevim proc, Ska mi nejak nesedi rytmicky ci jak to nazvat, proste nemam dobrej pocit z te hudby, ale neodsuzuju ji, nejsem odpurce... k cemu to prirovnat:-) treba k tomu, ze nekdo ma rad adrenalinovou jizdu na kole, ale i kdyz vi, ze pri bunjee jimpingu si uzije taky adrenalin, nemuze to delat, protoze by z toho mel potize:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #319 kdy: 19. Únor 2009, 12:20:11 »

- Chápu, někdo má rád holky a někdo zase vdolky...  Smějící se
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #320 kdy: 19. Únor 2009, 17:44:39 »

- Jinak jedna z HBček se ozvala, tak asi u mě zvítězí pohodlí nad dobrodružstvím, každopádně někdy za váma určitě zajedu...  Mrkající
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #321 kdy: 19. Únor 2009, 22:07:38 »

Tak na zejtra mám free. Ale i přesto budu raději dřepět u učení. Na večer jdu však do JET klubu na Žižkově(cca od 20h) na kámošovo vystoupení. Minulej tejden sem tam byl na punkovym konzíku a holky tam byly kupodivu v drtivý většině "nepunkový". Otevřel jsem jich za ten večer tak 6. Tak můžete zabrousit i sem. Jak to bude se vstupem nevim.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #322 kdy: 19. Únor 2009, 22:59:02 »

Takže zítra v 15:00 pod ocasem koně. Budu tam já a LiWu. A účast přislíbil Blaueminence.
Kdo by chtěl, tak se určitě přidejte. Nemusíte už od těch 15:00. Klidně se můžeme domluvit osobně a srazit se později. Tak šup šup, pište kdo dorazíte Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Trier

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #323 kdy: 20. Únor 2009, 14:21:55 »

Tak to asi vypadá, že další pozorovatel je na cestě k vám  Šťastný Pokud to teda stihnu...  Smějící se
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #324 kdy: 20. Únor 2009, 14:51:06 »

smoulo, tak to vypada, ze by ses uz mel naucit ty holky balit, aby z toho nebyli pozorovatele zklamani:-D to je jak divadlo na ulici:-D streer art:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS