Veselé vánoce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:19:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Veselé vánoce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Veselé vánoce  (Přečteno 17961 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« kdy: 23. Prosinec 2009, 22:47:12 »

Za adminy fóra přeji všem hezké vánoce a ať se daří v osobním životě v roce 2010 Úsměv

Pokud chcete, připojte svoje přání níže.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Prosinec 2009, 23:02:42 »

Kdyz mas koule voskem zalite,
kdyz mas vetvicky v zadku zaryte,
kdyz ti na zaludu visi zvonek,
tak jsi prave vymrdal Vanocni stromek.
Šťastné a veselé Vánoce přeje pata07.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Prosinec 2009, 23:35:35 »

Zdravím Úsměv

Chtěl bych popřát veselé Vánoce a vše nejlepší do roku 2010 všem zde na fóru. Všem, kdo mi pomohli a vytáhli mě z mého minulého života. Na začátku tohohle roku jsem se skoro nebavil s holkama, a když už jsem s někým byl, bál jsem se cokoli udělat. Bál jsem se komunikace. Byl jsem naprosto někdo jiný. A za to co jsem dnes, vděčím jen a jen vám. To VY jste mi otevřeli oči a to VY jste posunuli mé hranice daleko tam, kam jsem myslel, že ani nedohlédnu.

Děkuju všem, na tenhle rok nikdy nezapomenu - změnil mi život. Veselé Vánoce Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Prosinec 2009, 09:37:38 »

U mě to sice není až tak horký, aspoň ne v tomhle roce Šťastný Ale stejně, konečně normální lidi, takže s chutí přeji Veselé Vánoce, hodně dárků a taky lásky Mrkající Úsměv Swot Úsměv
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Prosinec 2009, 09:50:03 »

Šťastné a Veselé.

Pokud je vám blbě, obklopte se správnými lidmi, kteří vás vyslechnou a ty, kteří vás podrazí, na ty se povzneste.
V tohmle roce nejvíc usměrňovaqli můj život moje bejvalka, lidi zde na fóru, lidé z práce a komu bych chtěl odsud nejvíc poděkovat, tak je šmoula, moje zpřízněná duše, skvělej chlap, výbornej člověk a hlavně čím dál lepší balič. A taky mi strašně pomohl teď, pár dní po rozchodu.

Šmoulo, chci ti poděkovat hlavně za jednu strašně důležiou radu, kterou jsem se dlouho řídil a jsem za ni rád. Neexistuje ideální ženská, jde jen o to, jaké chyby u ní budeš tolerovat a jaké ne. Tohle mi dalo strašně moc, protože když jsem byl nejvíc nasranej na bývalku, vzpomněl jsem si na to a zvážil pro a proti a fungovalo to tak dlouho a řekl bych šťastně.

Taky jsem strašně rád, že jsem jak přes net, tak v reálným životě, i když nakrátko a v hodně "dobré náladě" poznal Avu, Comanche, Barziniho a další.

Těším se na další rok, je plný výzev. dělám práci, která mě baví, nemám takovej problém oslovit pěknou ženskou. mám zkušenosti, který můj strach odbourávají. vypadám dobře, cítím se zdravě a je to super pocit.

rozhodně bych vás rád viděl znovu, ideálně někdy v lednu. asi až po výplatě:-)

takže do nového roku hodně zdaru, síly, pozitivní energie a úspěchů, který přicházejí po tom, co si posouváte vlastní hranice. Těším se na každou překážku, která mě čeká a i vám přeju hodně překážek, protože bez nich se nikam neposouváme.

Krásný rok 2010 přeje Pepa
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Prosinec 2009, 12:01:24 »

My sa ešte až tak dobre nepoznáme vzhľadom na to že sa tu túlam len krátko, ale veľmi sa mi tu zapáčilo. Objavil som fajn ľudí ktorých i keď, ako som už vravel, až tak dobre nepoznám, ale to sa možno časom zmení. Objavil som tu kopec rád a hlavne kníh ktoré ma určite posunú v živote o krok, ak nie o dva, ďalej.

Takže vám všetkým želám prekrásne Vianoce, aby ste ich prežili v kruhu svojich najbližších a nech sa vám teda splnia všetky želania.

A do nového roka želám taktiež len samé úspechy a aby ste dosiahli svojich cieľov.
Vlčisko
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Prosinec 2009, 12:48:22 »

Taky přeji štastné a veselé! A pokud zrovna nemáte nějakou "drahou" polovičku, nebo jste se zrovna rozešli tak je to určitě depkozní, ale buďte rádi za rodinu a užijte si aspoň kruh rodinnej ti vás určitě podrží a hlavně těšte se dopředu na pozitivní věci jako třeba silvestr... kde se spousta věcí může změnit Mrkající
Zaznamenáno
Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Prosinec 2009, 14:43:34 »

Taky preji vsem vesele Vanoce a stastny novy rok Úsměv
Dekuji vsem na tomhle foru, i kdyz jsem tu kratce, dost sem se toho naucil a hlavne to ze vsechno jde, kdyz se chce a verite si Úsměv Este jedou dekuju
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Prosinec 2009, 14:54:57 »

Taky, díky všem a přeji veselé vánoce a šťastný nový rok 2010.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Prosinec 2009, 15:25:53 »

Připojuju se k přání klidu a zdraví nejen o Vánocích.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Prosinec 2009, 16:33:01 »

I já se přidám.Všem přeji příjemné svátky a příjemné prožití roku 2010.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Prosinec 2009, 23:13:04 »

Vážení kamarádi, kolegové, bratři ve zbrani při lovu HB's,
sice se už pomalu blíží konec Štědrého dne, ale to mi nezabrání v tom, abych Vám všem popřál krásné a klidné vánoční svátky, hromadu dárků (které už máte rozbalené) a do roku 2010 spoustu zdraví, štěstí, spokojenosti a úspěchů jak v osobní rovině, tak v rovině pracovní či školní.

Uplynulý rok byl určitě velice zajímavý pro všechny z nás. Já osobně jsem vděčný zejména za to, že jsem zde potkal řadu výborných lidí (Ava, Barzini, Cactus, Comanch, Sun,... (řazeno v abecedním pořadí Úsměv)), kteří, bez ohledu na věk, mají stejnou touhu jako já. Touhu posunout se někam dál, něco dokázat a nepřijmout ten všední a nudný způsob života. Věřím, že stejně jako já, tak i Vy, na této cestě zůstanete a budeme se spolu setkávat i v roce nadcházejícím. Protože cesta, kterou jsme si vybrali, je velice dlouhá a těžká, ale odměna je o to sladší. Jsem rád, že jsem Vás poznal, že jste takoví, jací jste, že dokážete poradit, povzbudit, pomoct a v neposlední řadě i seřvat. Těším se na další rok s Vámi. Doufám, že bude ve všech směrech lepší, než rok tento Úsměv


Joei, nemám jednu konkrétní věc, za kterou bych Ti chtěl poděkovat. Celý náš "vztah" mi dává strašně moc. Když jsem kdysi dávno objevil toto fórum, ani zdaleka mě nenapadlo, že bych tady mohl potkat člověka, kterej bude tak daleko a přitom tak blízko. Přiznám se, že tomu vůbec nerozumim. Viděli jsme se dvakrát a přitom mám pocit, jako bysme se znali léta. Jsem rád, že jsem Tě poznal a doufám, že to, co jsme začali, bude pokračovat Mrkající Drž se chlape...
« Poslední změna: 24. Prosinec 2009, 23:16:15 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Prosinec 2009, 13:02:10 »

Od přírody sem sice hodně stručný, nejsem řečníkem, ale i přesto zde napíši Mrkající
Chtěl bych za sebe taky popřát hezké prožití svátků a hlavně hodně radosti a trpělivosti do nového roku (už 2010 Úsměv), poněvadž
tý je potřeba, ať už se jedná o Vaší kariéru, lásku, zdraví, ale i v sexu. Úsměv

Nebýt tohoto fora a lidí, které jsem měl tu čest poznat, nevím kde bych dnes byl (Ok vím přesně=> nikde). Velkou zásluhu mají pro mne tito lidé (namátkou), protože bez nich bych se nikdy neodhodlal vyjít do terénu a nezahodil bych svůj stud k ženám : Smoula007, Comanch, joei, petanx, paul C., Abruzzi, Ava, Barnicle, Beduin....) Nebýt Vás zřejmě bych byl jenom jedním z milionu kluků, co naříkají, že nemají holku a sedí na zadku. Podrželi jste mne a za vaše rady sem Vám vděčný, ale taktéž i vám ostatním.

Do nového roku s úsměvem a odhodláním, protože věřím, že úspěch čeká na toho, kdo si projde tu trnitou cestu plnou překážek a z chyb si odnenese to pozitivní do budoucna.
Když už Smoula s Joei nakousli konkrétní přání osobám, přidám i své.

Comanch:

Mohlo by zde psát mnohem více lidí, kteří jsou ti vděční, ale já sem ti ohromně vděčný.
Když jsme začínali se SP nenapadlo mne , že bychom mohli později navázat přátelství. Opak je však pravdou..
I když jsme se do těch dvojsetů nikdy nesehráli, mám pěkný zážitky jak z tvých seminářů, tak i z ostatních her a srazů...To, jak si mi pomohl, když sem byl v zahraničí mi změnilo život, protože kdyby si mne nepodržel ve chvíli, kdy sem si už myslel, že můj vztah krachuje, nikdy bych si nesplnil svůj cíl a myslím, že by moje trpělivost později přetekla (asi bych to vzdal). Díky moc, nemám už slov..Věřim, že naše spolupráce potrvá. Měj se Mrkající


« Poslední změna: 25. Prosinec 2009, 13:06:12 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Prosinec 2011, 18:17:21 »

Přeji Vám všem Šťastný Nový rok plný radosti, hezkých holek, sexu, zdraví a peněz.

Dávejte na sebe bacha a do Nového roku s pořádnou vervou !

s láskou,

Barz
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS