Zkratky v pickupu na foru

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:41:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  Zkratky v pickupu na foru
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zkratky v pickupu na foru  (Přečteno 12625 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 12. Květen 2009, 13:48:54 »

Napadlo me, jestli by se nekomu nechtelo udelat seznam zkratek co se v pickupu a tady na foru pouzivaji. Pro novacky to urcite bude vhodne, ale nekdy se uz ztracim i ja (BL ??).
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Květen 2009, 13:50:32 »

Alebo... ich nepouzivat.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Květen 2009, 14:16:16 »

Jsem pro nepoužívání, když není potřeba. Ale občas je účelnější napsat zkratku, která už definuje to co chceme vyjádřit, než se dlouze vypisovat.

Nějaké zkratky:
alfa - Vůdčí styl chování který má zvýšit zájem holek. Někteří lidé tenhle styl podporují a někteří to odmítají s tím že to je přetvářka.
approach - oslovení holky.
BL - Body language, řeč těla.
C&F - Cocky and funny, vtipně drzý. Styl chování, při kterém se odlišujete od ostatních hodných kluků tím, že děláte a říkáte něco, na co by si oni netroufli.
date - rande.
day2 - první rande. Jako day1 se označuje setkání.
HB / NG / UG - Hot babe, nice girl, ugly girl - označení vzhledu holek. Často se za ně přidává číslo od 1 do 10 (10 extrémně hezká, 1 extrémně hnusná).
hodný kluk, nice guy, beta - Přiřazuje holkám mnohem vyšší hodnotu, než ve skutečnosti mají. Potom pro tu holku dělá všechno, jen aby ji udělal šťastnou.
LMR - Last minute resistance, odpor na poslední chvíli. Chystáte se s holkou vyspat, už jste v posteli, všechno jde v pohodě, ale ona z ničeho nic odmítne. Na našem fóru se moc nepoužívá ale obecně v pickupu to je častá zkratka.
LTR - Long term relationship, dlouhodobý vztah. Nebo přítelkyně ve vztahu.
OC - Obchodní centrum. Začalo se tady na fóru objevovat při popisu pražských sargí.
set - Skupina lidí. Na začátek se přidává číslo podle počtu. Takže 2set je skupina dvou lidí (často dvou holek), 3 set je skupina tří, ...
sarge - Akce, při které jdete (ať už sami nebo s kámošema) cíleně balit holky.
report, FR - Field report. Zápis ze sarge - kde jste byli, kolik čísel/polibků/whatever jste dostali, jak jste to udělali.
target - Holka, kterou jste si vybrali, že budete balit.
NC, #C - Number close. Když dostanete číslo.
MC, KC - Makeout close, kiss close. Když dostanete od holky pusu nebo se líbáte.
FC - Full close. Když se s ní vyspíte.
« Poslední změna: 12. Květen 2009, 14:27:06 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Květen 2009, 14:53:03 »

A estě
BS - bitch shield - obraná reakce holky, když zjistí, že po ní někdo jede
ST - shit test - situace, kdy holka testuje (většinou hypernelogicky) jak zaregujetre a pak se podle toho zařídí - např. zkusí nahodit, že s někým někam jde a když se o to moc nezajímáte a nežárlíte  tak usoudí, že jí nechcete. jiný častý je "mám kluka", kdy testuje jestli máte koule na to jí oslovit, nebo se hned stahnete Úsměv

Ale FB, které použil šmoula, to nevim Úsměv Tipoval jsem Field Bitch - něco jako wingmanka? Úsměv Ha, tak šmoula už to osvětlit - je to Fuck Buddy - kamarádka na sex Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 12. Květen 2009, 21:03:22 »

Všechno je pěkně pohromadě na SocialDynamics - přesně tady - http://socialdynamics.cz/forum/slovnik.php
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Květen 2009, 22:11:40 »

Přesně tohle je to, co jsem měl na mysli. Super.
marcus: já bych je třeba i nepoužíval, jenže spíš se častěji potřebuju vyznat v cizích reportech. Stejne nakonec to je dobra vec. a) kazde lidske "odvetvi" ma svoje specielni vyrazy (treba rybari, autobusaci, vojaci nebo i zlodeji) tak proc ne pickuperi; b) setri se tim cas psani; c) Ti co tomu nemaji rozumet tomu rozumet nebudou Úsměv
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Květen 2009, 22:24:53 »

Něco podobnýho najdeš i tady http://www.pickup.cz/dictionary.html  Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS