změna?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:45:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Připomínky, náměty a další
| |-+  Tohle fórum
| | |-+  změna?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: změna?!  (Přečteno 12421 krát)
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« kdy: 11. Říjen 2008, 21:26:58 »

Tak mě napadlo....
Může někdo říct o sobě, že Vám qark.net změnil život, případně výrazně pomoh/ovlivnil?....chápete mě....
Řekněte v čem a jak....
Monny to moc zajímá Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Říjen 2008, 21:44:22 »

Mne teda qark.net naozaj zmenil zivot. Niektore clanky ma vyslovene dokopali k tomu, aby som nieco so sebou robil. Samozrejme bola to len motivacia. To je podla mna ten najdolezitejsi prinos. Tu prax si uz clovek musi odmakat sam.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Říjen 2008, 22:15:11 »

takže to zůstalo u motivace?...Nebo jsou i nějaké určité výsledky?....
« Poslední změna: 11. Říjen 2008, 22:30:48 od Monny » Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Říjen 2008, 22:40:08 »

První holku sem zbalil dost podivně. Na dálku 200km. Přes SMS. Asi tak 3 měsíce od chvíle, co sme se veděli jednou na jedné akci. Takže sem k ní přišel jako "slepý k houslím" - nemusel sem překonávat ostych, nemusel sem rychle reagovat. Nic z toho, co se děje při "normálním" balení. Mě Qark dost pomoh. Našel sem ho těsně po rozchodu s tou první a v tý době sem byl ve stavu "všechny holky mě nechtěji". A docela dlouho trvalo, než sem se z toho dostal. A když to bylo pryč, tak sem se vůbec neuměl chovat s holkama tak, abych neskončil jako kamarád. No a tak dlouho se to zlepšovalo, až sem teď zadán, toho času rok. Takže mě pomoh se změnit a pomoh mi pochopit určitý věci v komunikaci a hlavně mě teda hodně motivoval v tom, že sem na sobě měl chuť pracovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Říjen 2008, 23:18:32 »

takže to zůstalo u motivace?...Nebo jsou i nějaké určité výsledky?....

Su aj vysledky. Naucil som sa lepsie komunikovat a aj som zbalil jedno dievca Úsměv
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 12. Říjen 2008, 09:51:39 »

Hehe, já jsem na tom téměř stejně jako Avaranger - k první holce jsem taky přišel jako slepý k houslím a po tom, co mi dala kopačky, tak jsem objevil Qarkův web. Z něj mi pomohly dva články: Hodný blbec a Jak nebýt příliš hodný. Problém u mě byl v přílišné "hodnosti", nízkém sebevědomí a tom, že jsem si nevážil sám sebe - po tom co jsem tyhle problémy eliminoval, tak jsem v pohodě Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Říjen 2008, 10:07:20 »

Mě qark.net taky pomohl... tím, že je tu tohle fórum, kde můžu zabíjet čas s pár skvělými lidmi Šťastný
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Říjen 2008, 12:05:13 »

Určitě mi tento web pomohl. Našel jsem jej na rozdíl od ostatních ne po rozchodu, ale po dlouhodobém snažení a odmítnutí. Nedá se říct, že by mě web změnil, ale jsem odvážnější v komunikaci, snaživější. V případech, kdy bych jen stál s otevřenou pusou a slinou u brady se teď dokážu odhodlat a něco provést. Není to změna, je to motivace. Dobrá motivace. Přesně tak, Bobo.
Výsledky? U mě 0-0-nic, ale snad se to brzo pohne
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Říjen 2008, 13:25:13 »

Mě taky tahle stránka pomohla. Dřív jsem byl strašnej introvert, měl sem problém se bavit s holkama, pozvat holku na rande, nebo jí pak na konci rande vlepit pusu. Chtěl sem to změnit naštěstí sem našel tuhle stránku Úsměv. Výsledek : sem šťastně zadán, jakákoliv komunikační bariéra je pryč, prostě už mi nedělá problém oslovit holku na ulici, ná zábavě nebo kdekoliv jinde. Zkrátka jsem úplně novej člověk. Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Říjen 2008, 13:27:58 »

Mě osobně Qark.net dodal naději ... Jakmile jsem si přečetl spousty článků, tak jsem zjistil, že to asi nějak musí jít a že sbalit holku nemůže být problém ... Vpodstatě ale největší pokrok nastal v době, kdy jsem se tady dočetl o knížce "Hra" (všichni ví....) ... tu jsem si hned koupil, přečetl, vyzkoušel, sklidil úspěch a cítil se lepší ... vážil sem si sebe víc a víc ... pak jsem dokonce sbalil holku a měsíc s ní chodil (to je asi dva měsíce zpět) ... ale pak jsem si řekl, že by to chtělo něco normálního ...a tedka mám holku, která byla 4 roky moji hodně dobrou, a poslední dva roky tou nejlepší kamarádkou ... rozumíme si a je to skvělé ... a říkám si, že nebýt na začátku qark, tak se to všecko po tom nestane ... Takže qark mi určitě pomohl ... dodal motivaci a naději ... A to myslím, že spoustě klukům ...  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS