Poslední příspěvky: Maťko

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Květen 2024, 16:08:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 12
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše osudy kdy: 08. Červenec 2020, 14:50:27
Ani neviem, prečo mi dnes napadlo prísť sem, ale keď už je toto vlákno otvorené Úsměv

Dnes sa spätne pozerám na pickup dosť negatívne. Mám pocit, že to u mňa bol únik od jedného komplexu (zúfalec) k druhému (predstierané sebavedomie a pokrivené vnímanie vzťahov a žien ako takých). Predstava, že dnes idem von s partiou ľudí "oslovovať ženy" sa mi hnusí. Osloviť spontánne ženu na ulici je krásna vec, ktorú z času na čas rád urobím, ale robiť niečo také organizovane, s tým sa už dnes nedokážem stotožniť.

Na druhú stranu, otvorilo mi to úplne nové vnímanie sveta a získal som kopec skúseností, spoznal som kopec fajn ľudí, s ktorými dnes viem zájsť na pivko, výlet alebo motokáry. Začal som veriť, že to, kto som, je možné zmeniť a do istej miery sa mi to aj podarilo. Nabral som sebadôveru, posunul som sa ako muž vpred po viacerých stránkach a začal som konečne veriť, že nie som úplná nula. Celkom pekne som vďaka tomu nakopol svoju kariéru a dosiahol niektoré odvážne ciele, o ktorých som ako mladý chlapec len sníval.

Od čias, kedy som sa klepal z prvého oslovenia, som sa dostal do fázy, kedy pre mňa boli ženy len čiarky na zozname. Mal som ich v posteli niekde okolo 70, ak by som mal rátať tie, s ktorými som mal "MCčka", tak by som to tipoval cez 200. V minulosti by som bol na tieto čísla hrdý a dnes netvrdím, že sa za ne hanbím, ale povedzme že človek stratí všetky romantické ideály a začne vidieť svet taký, aký je - a nie je to moc pekný pohľad. Spočiatku to bolo dosť ťažké poznanie pre moju konzervatívne vychovanú myseľ a musel sa zo mňa stať silný stoik, aby som sa s tým vyrovnal.

Dnes som už mentálne odolnejší, emočne vyspelejší, pevne verím, že fyzicky atraktívnejší, ale romantik, melancholik a idealista, ktorým som bol, už dávno neexistuje. Stal som sa súčasťou sveta, kde je všetko o sexe. Okrem sexu, ktorý je o moci. A naučil som sa to brať také, aké to je.

P.S. Keby chcel niekto prehodiť pár slov zo starej party, ozvite sa mi do správy a kľudne vám pošlem svoj súkromný FB, rád zaspomínam a podebatím Úsměv
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Česká konference 2013 - už 16. 3. v Praze kdy: 30. Březen 2014, 21:34:59
Na 90% prídem  Úsměv
3  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 23. Leden 2014, 19:23:29
Tu to všetko začalo, tu to aj končí Úsměv

Je to asi 8 rokov dozadu, čo som na letnej dovolenke v Grécku stretol dve dievčatá, ktoré o mňa mali záujem. Jedna z nich sa volala Marianna. S Mariannou som ako 13-ročný zažil prvé bozky, prvú bolesť z odlúčenia a všetko, čo k tomu patrí. Na dovolenke som nejakým spôsobom dokázal stmeliť partiu a bol som jej "lídrom".

Po návrate som šiel so školou do Talianska, kde sa všetko vrátilo do starých kolají - nízke sebavedomie, hlavne zo vzhľadu, nemal som rád svoje zlé držanie tela, zlý prejav, veľké zuby, divnú chôdzu a ďalších milión vecí..., posmešky, odpor dievčat voči mojej osobe. Keď sa dozvedeli že som s niekym strávil v Grécku pekné chvíle, vysmiali ma, niektorí tvrdili že som si to vymyslel, iní ju automaticky označili za úplnú chuderu, hoci absolútne nemohli mať o nej poňatia. Chcel som opäť zažiť tie pocity z Grécka, ten pocit, že niekoho naozaj priťahujem a nie som preňho len šašek. Že ma ľudia počúvajú a rešpektujú ma. A hlavne, chcem som zase zažiť lásku. Preto som po návrate z Talianska sadol za počítač a vyhľadal výraz "ako zbaliť babu". Dostal som sa na Qarka.

V tej dobe bolo, ak sa nemýlim, na webe asi 15 článkov. Všetky som si vytlačil u tety a urobil z nich brožúru. Nové znalosti sme išli aj s brožúrou v ruke otestovať s kamarátom do terénu. Nezabudnem na svoje prvé oslovenie. Boli naozaj sexi. Jedna mala na sebe šaty a druhá kraťasy veľké ako opasok. Trvalo asi 40 minút, čo sme stáli opodiaľ a sledovali ich, čo si samozrejme všimli. Až sme sa konečne odhodlali, posadil som sa na lavičku chrbtom k nim a spýtal sa, ako sa majú. Po chvíli ticha sa krajšia z dievčat postavila, oznámila kamarátke že s "idú preč lebo s k*k*tmi sa baviť nebudú" a bol som tam kde som byť nechcel. Napriek tomu sme križovali asi 100 metrové námestie až do večera a keď som zbadal sympatickú hnedovlásku vo voľnej sukničke, vedel som že príde oslovenie č.2. Sledoval som ju asi 10 minút, keď som prišiel k nej a jej kamarátke a oslovil som ich s rovnakou otázkou. Reagovali dobre, pozval som ich do kina, vypýtali si moje telefónne číslo a bol som v eufórií. Ono to fungovalo!

Napokon to nedopadlo nijak zvlášť, napokon som bol v kine s tou druhou a jej kamarátkami a počas celého večera som povedal 3 vety (počítal som to). Napokon to dopadlo tak, že som si začal cez internet písať s jedným dievčaťom a pre potrebné uznanie a sebadôveru som všetkým povedal, že mám priateľku. Myslím, že viacerí vedeli, aká je pravda. Potom som až do sedemnástky zažil nejaké kratučké romániky, ale aj mnoho krutých odmietnutí a čo sa týka sebavedomia, nikam zvlášť som sa nedostal. Tesne po 17 narodeninách som sa stretol s jedným dievčaťom. Môj pôvodný zámer bol zachovať sa nečestne, pretiahnuť ju a nechať tak. Zvláštna predstava na to, že som bol stále panic. Každopádne, asi po mesiaci som sa zamiloval. Po roku a pol sa vyspala s mojím najlepším kamarátom, čo už bolo spomenuté v starom denníku tu. Napokon, v apríli 2012, ma opustila. Bol som na dne a to poriadne dlho. Vlastne, síce som na tom už fakt dobre, stále nie som na 100% zmierený s tým čo sa stalo. A asi ani nikdy nebudem.

Po tom, čo sa stalo, mal som chuť na dve veci..to čo dovtedy, mať čo najviac žien, aby ma ľudia začali rešpektovať(to som si aspoň myslel) a tak isto aj ja sám seba. Musím ale povedať, že počas toho vzťahu som získal už nejakú sebadôveru, veľa mi dal najmä ročný pobyt v Brne, kde som spoznal prvých ľudí z tohoto fóra a zažil pekné veci. Rozchod prišiel skoro rok po návrate z Brna a ja som začal blbnúť. Od mája 2012 do tejto chvíle som sa bozkával/dostal orál/pretiahol okolo 40 žien, mnohým som pri tej ceste klamal, zavádzal, sluboval vzťah, bol jednoducho nečestný. Zanechal som za sebou mnoho zlomených sŕdc, ale naučil som sa zaujať a zbaliť väčšinu žien, aj keď za takú cenu..

Ale malo to aj svetlú stránku. V snahe niečo robiť som začal makať. Rozbehol som svoju novinársku kariéru a aktuálne som popri škole zamestnaný v najväčšom a najčítanejšom denníku na Slovensku. Okrem toho som začal skúšať rôzne športy, aktuálne absolvujem niekoľko bežeckých pretekov ročne, skúšam triatlon a istú dobu som sa dokonca venoval rugby.

Koncom decembra som cez kamarátku stretol jedno dievča. Nepriťahovala ma tak úplne fyzicky, no mala úžasnú energiu a charizmu a bolo mi s ňou fakt skvele. Váhal som, no včera som dováhal. Áno, aktuálne som vo vzťahu. Ale to nie je ten dôvod pre koniec. Uvedomil som si to, keď som zverejnil svoj záväzok. Ozvali sa mi tri ženy, všetky boli sklamané z môjho vzťahu a vyznali mi svoje utajované city. A vtedy mi to došlo. Už nie som ten chlap, ktorý ženy odpudzuje a chlapi si z neho robia srandu. Dostal som sa do štádia, kedy som dostatočne sebavedomý, dostatočne si vážim sám seba (čo som spoznal napríklad tak, že som konečne dokázal zo svojho sveta vyhodiť ľudí, pri ktorých som sa necítil dobre), pracujem na sebe fyzicky, mám slušný príjem a všetko je fajn.Pointou je, že keď som sa ako 13-ročný pustil do pickupu, cieľom bolo stať sa niekým, koho budú ludia rešpektovať a vážiť si ho a o koho budú mať ženy záujem. A to sa mi, so všetko skromnosťou, konečne podarilo. Som v cieli Úsměv

Či má ten vzťah perspektívu, netuším. Či vydrží roky, mesiace alebo týždne, tiež neviem. Ale viem, že nech už bude čokoľvek, už nebudem ten starý Maťo, už poznám svoju cenu a som iným človekom. Je na čase sa posunúť ďalej, stanoviť si nové ciele a začať novú cestu. Tým by som chcel aj poďakovať všetkým, či už za pozitívny ale aj negatívny feedback v denníku, chlapom z Brna, ktorých som mal tú česť spoznať osobne a keby sa nevrátim na Slovensko tak verím, že by niektoré kamarátstva trvali dodnes, inšpiráciu, najmä z denníkov Abruzziho, ktorý mi bol a vlastne stále je asi spoločne so Stoudym z Brna najväčším vzorom. Bola to krásna cesta, prajem vám do života všetko dobré a snáď sa raz uvidíme pri pive Úsměv

Maťo
4  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 25. Srpen 2013, 11:48:29
Dovolenková

Vyrazil som k moru. Dva týždne sviežeho morského vzduchu, slniečka a život v prítomnosti, čo vám poviem, tešil som sa. Po príchode na hotel som si všimol čiernovlasú dievčinu a okamžite som ju pasoval za svoju najbližšiu "obeť". Po prvých náznakoch záujmu však tieto signály ako si prestali, napriek tomu som si ju však vyhliadol na večeri a napriek zvedavým pohľadom jej a aj mojich rodičov som vstal a bezmyšlienkovite som si k nej prisadol. Predstavil som sa a pozval ju na večernú prechádzku.

A tak sme sa hodinu na to stretli a vyrazili smer "nikam". Konverzácia neviazla, zistil som, že je to zaujímavé dievča, sám som sa snažil prezentovať v dobrom svetle. Potom sme sa zahrali na Titanic, naučil som ju pár krokov Salsy, zatancovali sme si aj valčík a všetko vyzeralo ako idylka. Až na jednu chybičku, niesol som ju do vody, keď som sa na prudkom zráze zošmykol a namočil mobil, ktorý mala vo vačku, na čo sa zasekol Šťastný

Následný bozk, ktorý som si na ňu prichystal, mal byť len nevyhnutným vyústením príjemného večera. No uhla. A to som nečakal. Sadli sme si na akúsi lavičku a vtedy to povedala: Vieš, ja som vlastne s tebou nikam ísť nechcela, mne sa tu už páči niekto iný. Poviem vám, nič príjemné to počuť, zvlášť po takom príjemnom večeri. Hoci pracujem na tom, aby som sa od svojho ega odprostil, toto som proste neustál. Vyrazili sme späť, rozlúčili sa objatím a bol som pevne rozhodnutý, že si nájdem iné dievča.

Aj som to skúsil. Na gauči na recepcii po mne vyslala pár pekných úsmevov svetlovlasá dievčina. Neváhal som, zoznámil sa, no ako sme obaja rýchlo zistili, nemalo to žiadnu perspektívu. Jednak deň na to odlietala a jednak mala 14, hoci som jej tipoval 20. Aspoň sme sa príjemne porozprávali, zahrali si biliard a odišiel som sa vyspať z náročného dňa.

Na druhý deň som si nanešťastie uvedomil, že kým som plával k ďalekej bójke v rámci tréningu na blížiaci sa triatlon, moja včerajšia spoločníčka si rozložila veci priamo pri mne, hoci zrejme netušila že sú moje. Tak či onak, keď sa nám pohľady stretli, zo slušnosti, no bez záujmu som sa jej spýtal na stav jej telefónu. Neváhala a prisadla si ku mne a po hodine zaujímavej konverzácie sme šli na chladený Staropramen.

Tri dni na to sme vyrazili na prechádzku č.2. Snažil som sa to brať čo najviac "ľahko". Prestal som byť reaktívny, prestal som sa ju snažiť zaujať, proste som bol len sám sebou a užíval si rozhovor. Sadli sme si na vežu pre plavčíka, vychutnávali si šum mora a ani neviem ako, ubehli 3 hodiny. Medzitým som jej dal svoje tričko a ona sa ku mne pritúlila. Keď sme z veže zišli, pretože už dávno mala byť na hoteli, ostali sme stáť oproti sebe, tváre asi 20 centimetrov od seba a čakala. Nemám problém dievča pobozkať, ale tento krát som to neurobil. Chcel som sa ušetriť sklamania, čo bol ďalší zlý nápad.

Záverečné dni som trávil s ňou a s jej sestrou, veľmi sympatické dievča, veľmi sme si sadli. Čoraz viac vo mne ale hlodala myšlienka, že som vtedy ten druhý bozk neskúsil, no už to nešlo. Jednoducho sme večeri trávili v trojici. Stupňoval sa v nás ten zvláštny pocit, keď vieš, že niekoho už pravdepodobne nikdy neuvidíš, tak si užívaš spoločné okamihy. Ubezpečujete sa, že to nie je naposledy, no poznáte realitu.

Do jej odchodu ostávalo 50 minút. Ak niečo nenávidím, tak je to otázka: Keby som len..? Desil som sa predstavy, že si túto otázku budem musieť položiť. Kývol som jej hlavou, čo okamžite pochopila správne - teda že s ňou túžim byť sám. Sama si ma zaviedla na akési zvláštne miesto, postavila sa oproti mne, presne tak, ako pod vežou. "Musím to urobiť", povedal som jej a nahol sa k jej smerom. Mierne ucukla, no okamžite na to sme sa začali vášnivo bozkávať. Niekoľko bozkov, smutné pohľady a posledné objatie. No nebolo mi to ľúto.

Bola to radosť, že som celú situáciu obrátil vo svoj prospech. Radosť, že človek sa tomuto všetkému venuje. Človek stretne 9 dievčat, ktoré nemajú v sebe žiadne kúzlo a potom príde desiata, ktorá za to všetko stojí. Radosť že sa to všetko stalo. Nemal som ju zbaliť hneď, takto to malo byť. Pre tieto pocity sa toto všetko oplatí robiť Úsměv
5  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 27. Červenec 2013, 21:12:44
Tak prvý zápisok je tu, v posledných dňoch som absolvoval 3 dejty.

Čiernovláska
S čiernovláskou som sa zoznámil asi 2 týždne dozadu, no keďže mi týždeň chýbal zub, radšej som dejt dlho posúval. Je skoro o 3 roky staršia, dlho sa mi ale staršie ženy vyhýbali. Nakoniec pricestovala za mnou a šli sme na moje obľúbené miesto za mesto. Bolo to fajn, reč nestála, ale bola viditeľne nervózna a splietala dve cez tri. Vodil som ju cez rôzne miesta, skôr sme vtipkovali, vážnym témam sme sa vyhýbali. V jednej chvíli som ale začal mať blbý pocit, že nemám attraction. Bolo to potom, čo som naznačil pokus o MC a ona sa stiahla. Pár minút na to mi ale povedala že sa strašne hanbí. Sadli sme si, oprela sa o mňa a vtedy som ju pobozkal. Začala byť dosť vášnivá, zjavne bola dosť nadržaná, ale každý môj pokus dostať sa jej pod šaty skončil odstrčením mojej ruky. Napriek tomu že mi to nedovolila, pri MC sa dosť intenzívne tlačila o môjho vtáka a dráždila sa rôznymi pohybmi. Neviem ako to prekonať, vždy majú ženy na prvom dejte akýsi "blok",že proste nevyspať sa s ním na prvom rande, lebo budem štetka. Aspoň to je môj pocit. Čo s tým?

Potom som mal nejaký divný pocit, že som niečo na dejte pokazil, no to sa rozplynulo keď mi 2 dni na to napísala aká bola nadržaná, že mala tisíc chutí ma tam znásilniť ale proste sa hanbila. A začala splietať rôzne scenáre o tom, ako bude náš druhý dejt vyzerať. Každopádne nechávam tomu voľný priebeh, je to milé dievča a sadli sme si, len na vzťah to z mojej strany nevidím, neviem ako ona.

Digi Mindfuck
Nudný večer som trávil na populárnej chat stránke a okolo 00:30 som sa chystal to zalomiť a odhlásiť sa, keď som si všimol na "ploche" zaujímavú správu. Dievča z môjho miesta hľadá niekoho na von, hneď teraz. Hovorím si či sa zbláznila a bez nejakých očakávaní som jej napísal. Vraj je s kamarátkou. Nemal som chuť na milé stretnutie v trojici, radšej so mchcel ísť spať, tak som rozhovor naťahoval nech to sama ukončí. JEj posledná správa bola, že kamarátka šla domov, že ostala sama. Navrhol som teda stretnutie, 20 minút neodpisovala. Napokon prišla s tým, že už bola v sprche a teda asi nikam nejde.

“Poď, vonku je teplo ani nemusíš sušiť hlavu” “Daj mi dobrý dôvod prečo ísť S jazykem “Ja S jazykem “Vravím dobrý Šťastný “Nebuď drzá a radšej sa choď nachystať.” “To sa ti oplatí drbať sa až na xxx aby si sa so mnou nudil?” “Či sa mi to oplatí? To sa uvidí až na mieste Šťastný A nudiť sa nebudeme Mrkající. ” Co budeme teda robiť?S jazykem “To nezistíš kým neprídeš S jazykem O 1 pred xxx?”

Neverila že prídem, stále dokola opakovala že si určite robím srandu. Btw.Je o rok staršia. Vyplížil som sa z domu a stretli sme sa. Išli sme asi 15 minút smerom do lesa, smiala sa na každej dementnosti ktorú som povedal a prišli sme až na jednu zašitú lavičku. Začali sme sa bozkávať, po chvíľu som ju začal dráždiť a potom aj prstovať. Po pár minútach sa začala činiť aj ona, vytiahla mi vtáka a začala honiť. Vtedy som ju zdrapil za vlasy: To sa patrí?! . Potom sa zohla a začala s luxusným blowjobom, bol fakt super a keďže držím PMO dietu, tak to ani netrvalo moc dlho Šťastný Medzitým nás vyrušilo nejaké auto, akonáhle prešlo som ju zas zdrapil za vlasy a nasmeroval k svojmu vtákovi. Dominancia jej zjavne robila dobre. Akonáhle ma ale dokončila a dostala plnú dávku do úst, nemal som absolútne žiadnu chuť pokračovať. PMO má hold aj svoje mínusy.. Potom ma to mrzelo, musela byť dosť nasratá že som ju tam nakoniec nepretiahol, niekedy v priebehu týždňa jej zavolám. Vidím to na potencionálnu FB.

Aziatka
Na záver 4-dńového záťahu ma čakal mladunká Aziatka. Bola strašne ukecaná, nedala sa jej zastaviť huba a ja som bol po tréningu a nedostatku spánku dosť mimo. Potom sme si ale sadli na lavičku v parku oproti sebe a začalo to byť fajn. Začala sa o mňa zaujímať a po chvíli som jej dal MC. Čo ma mrzelo, išla okolo pani na vozíku, pozrela na ňu a s maximálne pohŕdavým výrazom z nej vypadlo: "Vy kur*y". Verím že vo väčších mestách je to v pohode čo sa týka rasizmu, v menších sú niektorí ľudia fakt obmedzený a to že sú trebárs na vozíku ich v žiadnom prípade neospravedlňuje. Ona to ale zdá sa zobrala bez problémov, vraj je zvyknutá. Potom ma pozvala na kofolu a šli sme smerom s5 do mesta. Zvolil som trasu kde nás nemal nikto rušiť, opäť ale klasický problém, každý môj pokus dostať sa ďalej veľmi rýchlo uťala. Napriek tomu vyzerala až zamilovano, viac krát sa len tak zastavila a pobozkala ma, hovorila že som úplne iný ako všetci chalani ktorých kedy stretla. Uvidíme ako sa to vyvinie, tiež by som to chcel skôr dotiahnuť na FB, páči sa jej môj prístup k sexu ako takému.

V krátkosti ešte na záver, väčšinu voľného času v poslednej dobe trávim triatlonovým tréningom a veľmi zaujímavo sa vyvíja situácia s mojou kamarátkou zo školy, dlhodobo je medzi nami napätie a včera mi volala opitá, že som jej "najmilenejší" a že dúfa, že čoskoro pôjdeme na rande. Uvidíme ako sa to vyvinie.
6  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Casiddyho deník (remcy) kdy: 25. Červenec 2013, 12:30:14
Veľmi zaujímavý zápisok, vidím to tak, že tento denník budem čítať rád Úsměv Vitaj a nech sa darí
7  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 04. Červenec 2013, 01:13:14
Hoci je fórum už skoro mŕtve, rozhodol som sa, že sem napíšem. Je za mnou zaujímavý skoro rok, hoci..od posledného FC, ktoré som spomínal v denníku, som zanevrel na ženy. Na novej vysokej som mal akurát jedno alkoholické asi FC so spolužiačkou a teraz na jar 2 MC, všetko ale prišlo tak nejak samo, nie z mojej iniciatívy. Aj tie dejty čo som ale mal, myslím že tento rok ich bolo 4 alebo 5, neboli s takou ľahkosťou ako kedysi, proste to nebolo ono a chcem sa do toho znova dostať. Celkovo som sa ženám dlhodobo viacmenej vyhýbal, tak nejak som sa aj stále nejak vyrovnával s rozchodom, na moje narodeniny(cca. 2 mesiace dozadu) som to ale zdá sa uzavrel úplne, pretože od jedného momentu čo sa ten deň udial sa cítim v tomto ohľade super.

Veľa som začal za ten rok športovať(začal som chodiť aj na bežecké závody, v septembri idem na Moravu na Spartan Race) v podstate sa šport stal mojím druhým životom, veľa som pracoval na svojej duchovnej stránke, získal som flek v najväčšom slovenskom denníku(špinavý bulvár Šťastný ), ako som si ale dnes prečítaval niektoré pre mňa najviac inšpiratívne denníky(abruzzi + barz samozrejmosť, potom thyrael, smoula a comanch) tak som si nejak uvedomil, čím to všetko začalo a že mi to vlastne už aj po tom necelom roku chýba. Aj to, že som sa so svojimi zážitkami mohol podeliť na toto fórum ma v podstate motivovalo, vždy som to tu mal rád a stále tajne dúfam, že viacerých z vás raz spoznám osobne.

V podstate sa dá povedať že začínam od nuly, snáď to pôjde a snáď si z toho niečo zoberú aj ostatní.
8  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Zaujímavé knihy kdy: 21. Duben 2013, 23:21:53
Richard Bach - Čajka Jonathan Livingston

Najlepšia kniha, akú som kedy čítal. MUST READ! Navyše je veľmi kratučká, do hodiny ju máte pokojne prečítanú.
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 14. Leden 2013, 00:45:14
http://www.csfd.cz/film/260219-ma-me-rad-nema-me-rad/
Veľmi pekný film Úsměv
10  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 16. Listopad 2012, 17:33:43
Citace
Také nevím, zda se pokusit o držení za ruce?
Šťastný
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 06. Říjen 2012, 09:23:18
August Rush
Je pravda že ten film je tak trochu "naivný", ale inak je to skvelý počin s fantastickým soundtrackom, ktorý sa rozhodne oplatí vidieť. Človek začne vnímať hudbu inak.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na zadanou lásku:) kdy: 28. Září 2012, 13:03:14
Spanky bude určite rád za tvoju reakciu  Kroutící očima
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Medoda sebeanalýzy kdy: 26. Srpen 2012, 17:11:50
3 ale predsa najviac na mňa sedí
"Potlačené sklony: nestabilita, narcismus, exhibicionismus. Zdálo se vám, že se od této podivné dámy s těžkými víčky můžete dočkat lecjakých hanebností? To znamená, že ona ztělesňuje všechno, co na sobě nenávidíte - frenetickou chuť svádět, zálibu v okázalosti, touhu po uznání, sexuální přitažlivost...

Popření: Působíte dojmem rezervovaného, velmi do sebe uzavřeného člověka. Ve skutečnosti se ve vašem nitru stále hlásí o slovo a proti vaší vůli se neustále projevuje maskovaná faleš. Vaši touhu svádět často překrývají obsedantní projevy. Jste velmi pečliví, spořádaní ve svém chování, s puntičkářskými způsoby. Býváte "šik", máte klasický styl, jste zkrátka jako ze škatulky, ale vždycky s nějakým drobným doplňkem, který přitahuje pohledy.

Sublimace: Někdy si volíte neobvyklou specializaci (třeba latinskou filologii) nebo originální životní styl (rozhodnete se pro zaryté vegetariánství). Můžete mít po svém boku nápadnou osobu, aby s vámi kontrastovala. Nebo si osvojíte nějaký zvláštní zvyk - například olíznutí rtů, pokaždé než začnete mluvit."
14  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 16. Srpen 2012, 09:57:19
Je dosť možné že je to psychické..tam ide o to aby bola do maximálnej možnej miery uvoľnená a to je stále ťažšie, predsa len vám určite obom pred sexom behá stále viac hlavou že čo ak to zase nevyjde, ako to urobiť inak, či to nebude trapné a podobne. Skúsil by som si urobiť romantický večer s vínkom, sviečkami, vaňou a filmom, vopred avizovať že chceš večer bez sexu! Jemne pripitý a úplne uvoľnený sa začnete bozkávať a nejak plynule bez rečí k tomu sexu prejdete.

Nevravím že to bude fungovať Šťastný ale skúsiť to môžeš Úsměv
15  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 15. Srpen 2012, 15:18:28
Po zhruba 2 týždňoch sa hlásim. Dneska to moc o ženách nebude. Skôr všeobecne o živote, možno vás to nezaujíma, možno inšpiruje. Ako si tak spätne čítam môj denník tak by som vypichol Barziho.

Citace
Doporučil bych ti udělat obrovskou změnu a ženy třeba na chvíli dát na vedlejší kolej. Tím myslím zaměřit se na sebe, udělat si třeba novou image, začít dělat nějaký nový sport nebo meditaci (whatever..).
A pak ke svému novému já pust pomalu holky. Půjde to lépe;-)


Rozhodol som sa že do začiatku školy nebudem riešiť žiadnu ženu, tie s ktorými niečo riešil som postupne vyriešil, vyradil ich zo "zoznamu". Aj tak som nakoniec s jednou holčinou z môjho SC skončil pri vášnivom bozkávaní ale to je asi daň Šťastný.

Takže som sa zameral na nové veci, konkrétne na šport a aj meditáciu. Vždy som mal rád šport, rád som ho sledoval, rád som ho vykonával ale moja výkonnosť bola dosť slabá. Som asi najhorší bežec na zemeguli Šťastný. Zhruba každý druhý deň som na bicykli (30-60km), hoci na 40 ročnom Favorite, na jar už mám vyhliadnutý poriadny cestný bajk a cez knihu Tima Ferrissa som sa dostal k "totálnemu plávaniu", kúpil si kvalitné plavky a trénujem plávanie. Z tejto kombinácie mi vyšlo jediné, chcem skúsiť triatlon. Keďže hlavne plávanie je zatiaľ problém, našiel som si asi najjednoduchší triatlom ktorý sa koná 8.9. v Bratislave, 200 metrov plávania, bicykel(neviem koľko) a 2km behu nieje ťažké sústo, naopak, je to fajn začiatok.

Opäť som začal cvičiť, zatiaľ spevňujem doma, od septembra posilovňa. Skúsil som meditáciu, moc mi to zatiaľ nejde ale pomaly sa do toho dostávam. Každé ráno si dávam 5 tibeťanov, mám stále lepšie stravovacie návyky a na tuku je to už dosť výrazne poznať. Úplne som prestal piť alkohol, miesto toho pijem mätový čaj, uvažujem aj o čaji Matcha ale cena ma dosť odraďuje hlavne v tejto dobe. Opäť od septembra začínam nízkosacharidovú dietu. K tomu ešte kurzy Salsy popri škole.  Prečo až od septembra? Pretože čoskoro odchádzam na dovolenku a hneď na to idem s kamarátmi na veľké dobrodružstvo, 350km výlet do Popradu na bicykli. Prvý pokus s úplne iným kamarátom nevyšiel, ale to je na dlhé rozprávanie, s touto partiou by sa to mohlo podariť.

Zbavujem sa nepotrebných krámov čo mám doma a speňažujem ich, minimalizmus proste milujem. Nevnímam sociálny tlak, dokazujem si to sám sebe každý deň (tanec na verejnosti a podobne). Veľa čítam, rozširujem si obzory. Prerobil som si webstránku. Jednoducho a stručne, do nového kolektívu chcem prísť ako lepší človek, po všetkých stránkach. Keď na sebe stále pracujem cítim sa byť šťastný, cítim že všetko čo investujem sa mi raz vráti..dvojnásobne.

A tie ženy potom už prídu nejako samé Úsměv
16  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Srpen 2012, 19:18:05
Lubrikant si skúšal?
17  Pokecání / O čemkoliv / Re: Takové všeobecné povzdechnutí kdy: 08. Srpen 2012, 17:35:38
Hold, vitaj v dnešnom svete.. kde vládne sex a túžba po spoločenskom uznaní.
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 07. Srpen 2012, 15:24:43
Dave Days ft. Megan Nicole - Next to you (prinútila ma v parku plnom ľudí postaviť sa, zavrieť oči a tancovať Šťastný)
http://www.youtube.com/watch?v=AgH4gmm7xfg

The Temper Trap - Sweet Disposition
http://www.youtube.com/watch?v=jxKjOOR9sPU

Secrets in Stereo - Again(instrumental)(totálne neznáma kapela, pôvodná verzia za moc nestojí ale instrumental je super.)
http://www.youtube.com/watch?v=itzlUKfFcIA
19  Pokecání / O rozchodech / Re: kokot roku.. kdy: 03. Srpen 2012, 13:26:36
Niesi kokot roka, len si chodil s kravou..
20  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 30. Červenec 2012, 17:48:37
Nina

Išiel som na to prirýchlo, investoval som do toho príliš mnoho a ona sa popritom psychicky zosypala z minulosti a na 2 týždne odišla preč s tým že potom sa uvidí čo bude ďalej. Niesom naivný, nerobím si nejaké nádeje, hold..duša romantika sa nezaprie. Objavilo sa konečne dievča ktoré za to stálo a mne to hneď pomotalo hlavu. Nedá sa svietiť, príde ešte mnoho žien. Jednou z nich je aj Miška..

S Miškou sme sa prvýkrát stretli asi 2 týždne dozadu. Bolo to veľmi príjemné stretnutie, dozvedel som sa mnoho nového. Nieje ako jej rovesníčky, je naozaj inteligentná a má úžasný rozhľad. Boli to skvele strávené 3 hodiny, no dozvedel som sa o nedôvere k chlapom a na pokus o MC reagovala dosť agresívne Šťastný. Dokonca mala problém aj s objatím. Vraj ma pozná príliš krátko, nevyčítal som jej to, má naozaj nepeknú minulosť, no neplánoval som ju ďalej dobývať, 1. stretol som Ninu a za 2. s typom žien ktoré nedôverujú chlapom som sa niekoľkokrát stretol a keďže niesom tvor najtrpezlivejší, nechcel som to zažiť znovu. Ostali sme však v kontakte a pri sťažovaní sa na naše "crush" sme sa nejak zblížili, začali viesť často aj sexuálnu konverzáciu a dnes sme sa stretli.

Od začiatku bolo medzi nami cítiť niečo čo minule nebolo, také to úžasné sexuálne napätie. No pri pokuse o MC som opäť zlyhal. Nerozumel som čo sa deje, sadla si a a začala sa so mnou bozkávať, po chvíli sme začali byť vášnivejší, mne začal môj 13 dní neuspokojený kamoš staviať šapitó a prstíky by zablúdili k jej kundičke, chvíľu sme sa takto dráždili a potom som navrhol miesto kde budeme mať viac súkromia. Pri bozkávaní v stoji sa tlačila na môjho postaveného vtáka. Medzi tým a presunom na nové miesto to bola rozhodne najdivnejšia časť dňa. Fakt je to zvláštne.

Prišli sme na miesto a naozaj nebol nikde nikto..max. rybár na druhej strane rieky ktorý musel mať nádherný výhľad Úsměv) Začali sme prstovaním pri ktorom doslova kričala, pokračovalo to dokonalou fajkou, naozaj, najlepšia fajka akú som v živote dostal, to bolo niečo. A skončilo to sexom..ktorý však už úprimne povedané za toľko nestál..13 dní je 13 dní Šťastný

Obliekli sme sa a zvyšok dňa už len konverzovali, nepadla už ani pusa. Bolo to čisto fyzické a nemuseli sme si to ani ujasňovať, ona má srdce pre toho svojho kamaráta a ja..mám rád ženskú spoločnosť.

Inak sa snažím žiť aktívne, stále na sebe pracujem, akurát mi teraz nevyšiel jeden výlet. Chytila ma Saganmánia a tak sa vo veľkom venujem cyklistike. Chcel by som s kamarátmi koncom augusta prejsť až do Popradu(cca 300km). A ešte jedna pre mňa skvelá správa..som prijatý na VŠ Úsměv

P.S. Možno s tým má niekto skúsenosť..mám normálnu pevnú erekciu ale pri navliekaní gumy a po tom mi rýchlo "zmäkne", neviete niekto ako sa to dá riešiť? So sexom bez gumy má mnoho dievčat problém.

21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: klamat??.. kdy: 29. Červenec 2012, 10:39:15
Citace
mam hodnoty ktore 99% chlapov nema v mojom veku..
Veď to je úžasné Úsměv v dnešnom svete ovečiek je byť jedinečný terno.

Citace
ze alkohol disco a podobne veci su pre mna tabu.. toto je ta vec ktora zaujima baby v mojom veku..
Zbytočný limit, keď poviem ženám že som abstinent tak vždy tým viac získam ako stratím.
22  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 22. Červenec 2012, 23:34:44
Jo to je ona Úsměv
23  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 22. Červenec 2012, 21:41:46
Asi som vo vzťahu Úsměv

S Ninou zo streetu sme prepísali hodiny, zjavne po mne išla a mne bola tiež veľmi sympatická Úsměv Páčila sa mi jej netuctovosť, prekvapila ma aj inteligenciou a celkovo sme si nejak sadli + je to kočka Úsměv Tak sme sa dnes stretli na mieste kde sme ich s chalanmi odtiaľto stretli prvý krát a vyrazili smer mestský park. Bola ešte krajšia než prvýkrát, mala dlhší svetrík a legíny. Kúpili sme si niečo k pitiu, bavili sa, rýpali do seba, flirtovali a liezli bludiskom. Pod hradom som jej vysvetlil čo je geocaching a jednu kešku sám našiel(túto hru odporúčam, je to super vec na poznávanie nových miest a dievčatá to vždy zaujme Úsměv ).

Potom prišlo najväčšie prekvapenie dňa, to dievča sa naučilo moju obľúbenú pesničku spämeti (Lifehouse - Somewhere in between) a celú mi ju naživo zaspievala. Akože písala že mi ju zaspieva ale fakt som tomu neveril. Myslel som že sa roztopím. Ľudia okolo - žiadny problém. Takéto dievča hľadám. Potom mi rozprávala o problémoch v rodine, nebudem konkrétny ale vo chvíli keď jej bolo do plaču mi zazvonil mobil a kamarát sa pýtal ako sa hláskuje Mitsubishi Šťastný. Trapas. Na drevenom moste nad malým jazierkom kde som dal MC na dievča z minulého dejtu som usúdil že bude vhodné spraviť to teraz. Teraz som to ale myslel vážne, chytil som ju za ruku, pritiahol k sebe a pobozkal..nakoniec z toho bola len malá pusa, bol som trochu prekvapený že čo sa deje, zdalo sa mi že je to obojstranné..potom sa mi priznala že v záujme opatrnosti to chcela až na 3.rande lebo jej to tak povedala kamarátka Šťastný. Plán bol už však narušený Úsměv

V rámci srandy sme sa pri chatovaní dohodli na našej nedeľnej svadbe a keď som sa jej spýtal či vie čo je za deň tak nevedela, tváril som sa že trucujem, ona ma dobehla, chytila a pobozkala sama Úsměv To už som vedel že to bude dobré. Za celé 3 mesiace, po zhruba desiatke dejtov to bolo prvé dievča ktoré som naozaj chcel, ktoré mi naozaj vyhovovalo. Ešte sme sa prešli, spravili nejaké fotky a potom už musela ísť domov.  Dokopy sme strávili spolu 3 a pol hodiny ale prešlo to hrozne rýchlo. Na zástavke ma ešte chcela pobozkať tak som ju trošku ponaťahoval a z autobusu poslala krásnu pusu. Odtancoval som si to na stanicu a po dlhej dobe som sa cítil byť šťastný.

Doma ma už čakala nálož komplimentov, poďakovaní a túžieb znova ma vidieť.. je to vzájomné Úsměv

Spoločná foto: http://ulozto.cz/xX7FxHS/dsc-4831-jpg , heslo dám v PM Úsměv


24  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše nejoblíbenější citáty kdy: 19. Červenec 2012, 22:13:36
Citace
Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv
To by malo byť naše heslo Úsměv)
25  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 19. Červenec 2012, 01:41:48
18.7. Street v Nitre

Stretli sme sa s chalanmi(nerevar,maxx) na autobusovej stanici a vyrazili do spárov "veľkomesta". Najedli sme sa, podebatovali, pochodili mesto a zasadli do "artzóny". Chrbtom k nám si sadla trojica dievčat. Smiali sme sa na ich kecoch a jedna z nich povedala niečo v zmysle "oni sa nesmejú na nás určite že" na čo sa Maxx otočil a otvoril ich, hneď som sa pridal a začali sme ich "gejmiť" Šťastný. Oboch nás zaujalo asi rovnaké dievča, drobnejšia uletená červenovláska, nazvime ju Nina Šťastný ano tak sa volá naozaj. Stratil som pojem o čase, celkom ma to bavilo, 3.dievča bolo menej otvorené, sedelo na kraji a moc sa nezapájalo. Nakoniec si Nina vypýtala môj FB, vraj som mal kedysi super vlasy a nemal som sa vôbec strihať Šťastný potom sme zmizli, pridala si ma medzitým aj Veronika.

Aby v tom nebol chaos tak kapitolu rovno dokončím, večer sa mi Nina ozvala sama a začala ma dosť prudko baliť Šťastný, páčila sa mi, zdalo sa že aj ja jej, reč nestála, ťahala ma na date a aj sme sa dohodli na nedeľu, veľmi sympatické dievča na prvý pohľad..ALE, medzitým mi napísala aj Veronika a nakoniec sme sa nejak dostalo k tomu že mi musí niečo povedať. Vraj má Nina frajera, podvádza ho a ešte do toho rada namotáva aj iných chlapov. Takže som sa dostal do situácie keď neviem ako sa zachovať, sľúbil som že si to nechám pre seba.

Oproti mne sa premávala sympatická slečna a všimol som si krátky očný kontakt, okamžite som sa otočil, dobehol ju a použil svoj obľúbený direkt, bola v miernom šoku, vraj sa ponáhľa na druhé rande a že som to zabil Šťastný povedal som jej že jej zavolám ako jej to rande dopadlo, vypýtala si moje číslo s tým že mi napíše. Nečakám to, už mám skúsenosť Šťastný Nabudúce si dať pozor aby som to číslo mal.

Už rozbehnutý som o ďalších 50 metrov minul slečnu v hnedých šatách, ten istý scenár s jedným rozdielom, tu už som nebol prvý v živote kto ju oslovil, naopak jeden z mnoha. Vraj sa jej to stáva stále Šťastný. To som úprimne nečakal, tým pádom som sa direktom zaradil do davu ale svoj FB mi dala. Tipoval som jej tak 22 ale mala len 15 z čoho som bol úprimne v šoku. Zblízka mi neprišla sympatická, preto ju ďalej riešiť asi nebudem.

Nakoniec 2-set, blondýna a ryšavka ktorá sa strašne páčila maxxovi, predtým ich excusnul, teraz keď som ich zbadal, už rozbehnutý som sa za nimi vydal a maxx sa vydal za mnou. Aký máte názor na klokana ako domáce zviera?(tento otvárak prestanem používať Šťastný) Každopádne maxxovi sa to nezdalo tak sa otočil k ryšavke a vysypal na ňu direkt, ja ako správny wing som si odchytil tú blondýnu(2 veľké diery v uchu, vyholené boky, pre mňa UG minus milión Šťastný) a spýtal sa jej na ten názor. Bola to super hra, ja som bavil hnusnú blondýnu a zabával ju až kým maxx nedostal od ryšavky čo chcel. Tak nejak to má vyzerať Úsměv

Posledný ap bol v podstate reject, opäť raz ryšavka no s veľkým cestovným kufrom bola na ceste za frajerom s ktorým plánovali vyraziť do Chorvátska, od prvého momentu som vedel že je zadaná čo mi čoskoro aj potvrdila a tým pádom to bol aspoň jeden úplne nepodarený ap.

+ pri oslovení už niesom absolútne nervózny a strach je už naozaj minimálny
+ relatívne dobrá úspešnosť

- používam stále to isté
- vždy brať číslo, nikdy nedať len svoje


Okrem toho som včera začal podľa yourbrainonporn.com 100 dňový pôst od masturbácie a porna, sľubujem si od toho lepšiu erekciu, viac energie, čistejšiu myseľ, mnohí píšu že výrazne vzrástol počet IOI od neznámych žien, asi nejaké vyžarovanie alebo čo. Čo je na tom pravdy, neviem, Ale za pokus to stojí Úsměv Skúsenosti majú ľudia len veľmi dobré. Aj keď prvý deň bol dosť ťažký Šťastný Dokonca som si nebol istý či som sa inštinktívne neurobil a nevnímal to Šťastný.

Moja "exFB1" mi vyčistila žalúdok, neviem či to má súvis s tým že som ju odmietol ale vraj moje prehnané sebavedomie a strach o moje ego jej strašne lezú na nervy Šťastný že som rozumovo v škôlke, používam len superlatívy na seba, ako sa vidím v budúcnosti a podobné veci. Odpovedal som jej len že jej názor jej neberiem a týmto by som to uzavrel, napísala ešte úplne zbytočnú správu "zabudol si napísať bodku." Nevadí mi že sa so mnou už nebude baviť, skôr sa bojím či nemala pravdu, či naozaj niesom niekedy arogantný. Nechcem to spackať s dievčaťom ktoré za to bude stáť. Musím to vykalibrovať. Aj keď sa mi zdá že podobne neprimerane sa správam k ženám až potom keď stratím záujem.

Okrem toho sa mi začínajú konečne kopiť akcie na prázdniny, teším sa veľmi hlavne na stanovačku pod hradom, dneska mi ohľadom toho písala Lucka, veľmi zlaté dievča, takým nevinným spôsobom so mnou flirtuje, je medzi nami také to príjemné napätie ale býva strašne ďaleko a podobné spoločné akcie sú jedinou príležitosťou kedy sa môžme vidieť(od septembra ale študuje v BA). Pevne verím že na tejto akcii niečo spolu mať budeme.

Stran: [1] 2 3 ... 12
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS