Poslední příspěvky: Daidalos

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 08:42:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 23
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Česká konference 2013 - už 16. 3. v Praze kdy: 21. Duben 2014, 13:43:52
Taky tam budu  Úsměv
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 03. Únor 2013, 00:54:06
Looper
Docela dobrá scifárna, nijak zvlášť nevyniká promyšleným dějem nebo zpracováním, ale je to film, který mě po dlouhé době opravdu bavil a nenudil jsem se u něho, což se v poslední době docela cení Úsměv
3  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 11. Leden 2013, 20:19:40
Ne tak jasně, já jsem zrovna nemluvil o pivu s kámošema, myslel jsem obecně ve škole, nebo v obchodním centru, kdekoliv kde se nějak zabavim..
Každopádně si myslím, že je to celkem přirozená vlastnost.
Asi před rokem jsem četl jednu chytrou knihu kde jsem se dočetl toto:
Citace
Bolest si způsobujete sami, dokud se necháte ovládat svou myslí.
Což je poslední dobou asi můj největší problém..
4  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 11. Leden 2013, 17:43:06
Ano, toho jsem si také všiml, naneštěstí takové myšlenky neudržím dlouho. Většinou někde venku, v přítomnosti lidí jsem v pohodě, myslím do budoucna jak všechno bude super, pak příjdu domů a zas nemám co dělat, tak akorát zbytečně přemýlám minulost..

To video od Barze mě dost nakoplo, díky němu jsem dnes složil zkoušky na řidičský průkaz Šťastný (testy 100% S jazykem)
5  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 10. Leden 2013, 21:43:37
Díky Barzi, určitě to bolí, vzpomínám si na první rozchod těsně před pickupem, rozbrečel jsem se před tátou Úsměv
Každopádně, ať už mi toho tenhle vztah cokoliv ( a že toho nebylo málo), také mi toho spousta naučil, v interakci s holkama mi pomohl neuvěřitelným způsobem, a jsem rád, že jsem to mohl zažít a posunout se zas o kus dál Úsměv

Citace
Ať se daří, teď máš čas být ke svým emocem a sám sobě nejblíže, využij to jako příležitost se poznat a udělat ze sebe pro ty další holky lepšího člověka.

V to pevně doufám. Na druhou stranu, každá zrada a bolest od slečen ze mě dělá podle mého kluka spíše horšího, dlouho jsem nad tím přemýšlel, ale může to být jen vsugerovaná blbost.. protože jak se říká, sešitá rána drží o to pevněji Úsměv
6  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 10. Leden 2013, 14:29:32
Abruzzi: To máš asi pravdu, není to moc super přístup, ale byl to nějaký cíl, něco co mě nakoplo jít dál.
Joei: Souhlasím Úsměv
Pentrax: Každá člověk je svým způsobem jedinečný. Nebyla ani ta nejhezčí, ani nejhodnější nebo nejinteligentnější, ale byla to moje prdelka a měl jsem jí rád Úsměv. O tom máš možná pravdu, poslední dobou jsme se k sobě bohužel nechovali jako partner s partnerkou a bylo jen otázkou času kdy to mělo skončit. Jestli bych se k ní chtěl vrátit? Právě teď ano, ale nejlepší tomu bude dát čas, poznat jiné holky, a pokuď bych si byl stále jistý, že jí chci kvůli něčemu zpět, zpět jí prostě dostat. Ale popravdě, z jejího současného chování ke mě, jsem si celkem jistý, že tento vztah zpátky už vrátit nejde (opravdu už nechce) a bylo by lepší se s tím vyrovnat a jít dál  Mrkající

Díky všem za reakce, vážím si toho  Andílek
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 09. Leden 2013, 21:30:36
Well... aneb Daidalos's fucking life

Ahoj čtenáři, po dlouhé době se opět hlásím s dalším velmi pesimistickým zápiskem do mého deníku.
Jak všechno pokračovalo v mém životě? Po posledním příspěvku, kdy jsme se rozešli s přítelkyní, jsem dost poustoupil. A jak?
Dal jsem se s ní zpátky dohromady Šťastný a jak to pokračovalo? No jistě si někteří z Vás vzpomínají na topic, řešící problém se sexem, který se ovšem vyřešil po chvíli sám. Užil jsem si pár krásných sexuálních chvil s LTR. Pokud by Vás zajímalo pár podrobností, zažil jsem od ní třeba kuřbu na louce, nebo co je zajímavější na svatbě své nevlastní babičky. Šli jsme se projít ven (bylo mi blbě), byla tma, tekla řeka a nikdo z vás by neuhodl co se stalo! Moje péro se nějakým mě záhadným způsobem dostalo do její pusy!
Přikládám foto ze svatby (tam to expřítelkyni zrovna nesluší, vypadala mnohem lépe Úsměv )

  Pak už zde bylo jen pár nudnějších sexuálních zkušeností, jako sex po požití marihuany nebo sex v koupelně, popřípadě v komoře a nebo stará dobrá kuřbička při vaření pudingu.
Každopádně. LTR se se mnou po silvestrovské noci rozešla. Kde nastala chyba? No popravdě vztah neklapal moc dobře, hádali jsme se a vlastně docela často. Dalším problém vzniknul, když jsem se líbal se svojí kamarádkou na silvestra. Byl jsem opilý, nadržený, a moje holka nikde. Ok, jsem svině. I know it.
O tom se přítelkyně nedozvěděla, ale i tak se se mnou chtěla rozejít a za čas uvěřím, že to tak bylo rozhodně správně. Ale pár dní po té, jsem prožíval stavy hluboké deprese, nejedl jsem (shodil jsem 3kila), bylo mi na zvracení, zvýšený tlukot srdce.. Váženi a milý přátelé, rozchod vůbec není hezká věc a o to to bylo horší,  že jsem si začal uvědomovat, jak rád jsem jí vlastně měl, začal jsem jí psát, dolejzat.. jako klasické AFC, je mi ze sebe na blití. Ale zasloužím si to, zacházel jsem s ní jako s kusem hovna, nebyl důvod aby se mnou zůstavala, až na emoce které jsem jí dával, a těch bylo vskutku dost, bohužel poslední dobou spíš těch špatných.
O tom, že jsem za ní utratil za poslední měsíc skoro 2500Kč je asi zbytečné se zmiňovať, neboť sám se díky tomu považuji za velice velkého debila !

O víkendu jsem si zašel zde v maloměstě do jediného klubu, a snažil se z toho trochu dostat. Samozřejmě holky poznaly, jak na tom jsem. Vůbec na mě nereagovaly, nechtěly se mnou tancovat, neusmívaly se na mě a já začínal být čim dál tim nasranější... Naštěstí před půlnocí dorazila kamarádka s dvěma kamarádkamy (říkejme jim Pája a Dominika). Pája se mi hned od začátku líbila, a bylo jasné, že já jí taky (pořád mi říkala jak jsem hezký blabla, i don't care, i just want to fuck you). Šel jsem s ní ven, tam jsem se s ní začal líbat, ale nelíbala moc dobře, navíc jí tam v tom klubu furt oblejzali nějací její kamarádi, a mě to přestalo bavit.. Začal jsem si teda více všímat Dominiky, kterou jsem po chvíli vytáhl ven, ona byla jiná, nebyla to taková typická klubová děvka jako Pája, o to bylo horší na ní něco zkoušet. Bylo jasně vidět, že se jí líbím, ale byla zdrženlivá, na pokusy MC nereagovala. Řekl jsem si, sakra Daidalos! Seber koule zmrde! No nebudu Vás napínat, dal jsem s ní také MC a nelitoval jsem toho, libala skvěle! Narozdíl od Páji, se líbání s Dominikou ještě párkrát opakovalo, ale dotáhnout to dále jsem nebyl schopný.
Popravdě mě celý večer, ponořil ještě do větší deprese, byl jsem nasraný na sebe, na holky, na všechny.. Bylo by těžké přesně popsat moje myšlenkové pochody, ale necítil jsem se z toho vůbec dobře. Z klubu jsem chtěl odcházet s FC, ale na to čas příjde!
Popravdě i teď, při psaní svého článku, se necítím vůbec dobře.. vzpomínám na bývalý vztah. Na holku která mě mela opravdu ráda, ta se kterou jsem přišel o panictví, na tu kterou znala celá moje rodiny.. je to smutný příběh a konec jedné kapitoly mého života, na kterou nezapomenu a doufám, že časem budu vzpomínat i s láskou.. teď vzpomínám jen s bolestí..

Včera jsem byl na plese kamarádky, kde jsem původně zamýšlel sbalit nějaké mušličky, nakonec se to ukázalo jako špatný nápad. Ples byl nudný, proto jsme si s kamarády daly alespoň brko na záchodě Úsměv
Přikládám foto s kamarádkou :

Nakonec písnička, která mě vždy hezky nakopne a zlepší náladu.


A co teď....?
8  Pokecání / O čemkoliv / Re: Poučení z cesty životem kdy: 30. Říjen 2012, 22:25:21
Tak to samozřejmě záleží na hodnotách jaké preferuješ, každý to má jinak. Kdo říká, že dřívější hodnoty byly ty správné? Nebo jaké jsou vůbec správné?
Podle mě jde hlavně o to být šťastný a nenechat se ovlivňovat okolím (třeba zrovna v případě těch hodnot), pokud si je člověk stanový sám, pak jsou opravdu správné (pouze pro něj ale samozřejmě).
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Poučení z cesty životem kdy: 30. Říjen 2012, 22:05:08
Matth3w: Rozhodně to tak je, nemá cenu řešit proč nebo jak, jen si to uvědomit a pak se tomu přizpůsobit. Většina ani nepotřebuje hajzlíka, ale spíš chlapa který si nenechá srát na hlavu  Úsměv
10  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Deník na oslavu života! kdy: 04. Říjen 2012, 11:37:26
Citace
suckout

Je to blowout chlape  Smějící se
Alespoň ses odhodlal, nesmíš ihned čekat zázraky  Mrkající
Držím palce!
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se mi celý život (málem?) otočil - aneb pár vět o zodpovědnosti kdy: 04. Říjen 2012, 11:31:56
Atto hodně inspirující příběh.
Popravdě mě teď něco podobného trápí také dost. Moje současná přítelkyně začala brát prášky teprve před týdnem a něco, ihned jsem si přečetl celý příbalový leták na internetu, a průběžně na ní dohlížím aby je brala (i když jsme se o tom bavili několikrát, a snad i ona nechce mít dítě takhle mladá).
Ale představa být v 18 táta je velmi znepokojující  Smějící se
12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 20. Září 2012, 16:21:03
Puzzle, v jistých věcech bych si v článku dovolil nesouhlasit, a hlavním důvodem je tento článek :
Citace

Podle mého naopak většina můžů a hodně žen je ve vztahu s partnerem nespokojených, právě z výše psaného důvod, protože si většina z nich myslí, že na lepší nemají. Dokonce jsem viděl někde průzkum, nepamauji si přesně kolik to bylo procent, ale docela hodně vypovědělo, že je s partnerem jen aby nebyli sami ..
To s vedením rozhodně souhlasím Úsměv
13  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Září 2012, 19:46:08
Však většinou ano Úsměv nepamatuji si, že by jsme to někdy zkoušeli dříve jak za půl hodiny, resp. možná poprvé, ale to se nepočítá Šťastný

Každopádně jí bolí i dva prsty..
14  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 13. Září 2012, 20:50:58
Dobře, zkusím Úsměv
Máš pravdu, že pro ní je 10 minut málo.. jenže pro mě je to docela dost no, je tam hodně velký nepoměr, protože ona prostě fakt potřebuje hodně času a já bych zas nejradši co nejdřív. Každopádně co jsem se bavil tak nějak s kamarádama, většina z nich má předehru 15-30 minut cca. takže jsem se většinou prostě řídil podle toho Úsměv

Citace
Já myslela, že to je buď ano, nebo ne,

Nevím, neznám, neumím Šťastný Popravdě si příjdu jak ve španělské vesnici s tímhle vším okolo. Celý život jsem byl zviklý na ten mužský pohled na sexualitu a teď teprve vidím jak hrozně jiné to dámské pohlaví má..
15  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 13. Září 2012, 20:07:25
No podle mě je to všechno způsobené hlavně psychicky, že se nedokáže pořádně uvolnit a tak celkově Úsměv Nedávno jsem zkoušel třeba tu vanu, svíčky .. myslím že to bylo hodně dobré, ale na druhou stranu se mi zdá, že to ani moc neocenila a celkově to ničemu moc nepomohlo Smutný
Gel nanáším .. no dám si ho na prsty a pak jí ho tam prostě dám Šťastný a samozřejmě sobě si tím pořádně napatlám kondom.
Mám ještě pár postřehů. Hlavně jsem si všiml, že mi dělá problém vůbec penisem trefit se "tam", prostě to dobu trvá než proniknu přímo do vagíny ..

Druhá věc je, že poslední dobou je čím dál tím těžší jí vzrušit. Pamatuji si, jak jsme se ze začátku jen líbali, a když jsem si šáhnul byla hodně vlhká, ale teďka ležíme třeba 10minut v posteli, líbáme se, hladíme .. a když sjedu dolů je úplně suchá, i když jí začnu hladit tam a hrát si s ní, opravdu dost dlouho to trvá než trošičku zvlhne. Je to normální? Respektive je uřcitě někde problém, ale potřeboval bych opravdu poradit kde ..

P.S.: Avo děkuji, vážím si tvých rad a popravdě nebýt tebe nevím co bych si počal Úsměv
16  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 12. Září 2012, 18:03:46
Mladá tedy byla na gynekologii.
Samozřejmě nevím co se tam odehrávalo (rozhovor), ale gynekoložka jí řekla, že na to nejspíše moc spěcháme, což jsem pochopil tak, že hodina a půl předehry zdá se nestačí Úsměv.
Na druhou stranu říkala, že s lubrikačním gelem by mělo být vše v pořádku (který jsme zkoušeli několikrát, nevím jestli se přítelkyně zmínila doktorce).
17  Pokecání / O ženských / Re: Jak se vyrovnat s bývalými milenci přítelkyně? kdy: 05. Září 2012, 13:29:03
Tvé pocity naprosto chápu, mě se zvedá žaludek stačí si představit u mé přítelkyně, že byla s někým jiným přede mnou (měla sice jen jednoho).
Taky jsem před ní nikoho neměl sexuálně, možná je to způsobené i tím.

Prostě na to nemyslet Úsměv
18  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 16. Srpen 2012, 21:54:52
Co jsem pochopil tak doktor nepomůže, protože po fyzické stránce je ok Úsměv
19  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 16. Srpen 2012, 11:42:10
No teď už ani ne, ze začátku taky ne, ale jak jsem psal.. hodně mě naštvali ty její rodiče, i když měli z části pravdu, prostě mě to hodně naštvalo a na prášky jsem z toho fakt byl Šťastný
Teď už to nebudu hrotit, hlavně jsem si čim dál tim víc jistý, že nám ten vztah dlouho nevydrží, tak si nechci kazit ty chvíle s ní takovouhle .. blbostí Úsměv
20  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 16. Srpen 2012, 10:05:37
Rád to vyzkouším, až budu mít příležitost Úsměv (což jen tak nebude)
Samozřejmě máš pravdu s tím uvolněním, částečně je také problém, že jí nedokážu dobře nažhavit/uvolnit, proto to chce čas, abych se to naučil Úsměv
21  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 16. Srpen 2012, 09:47:44
Už je tam objednaná, tak uvidíme Úsměv.
Ale řekl bych, že je to opravdu spíš psychické viz. vaginismus
22  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 15. Srpen 2012, 13:57:41
Sammys: Něco podobného jsem zkoušel, šampáňo, svíčky.. relax Úsměv

Av4: Zrovna jsem včera narazil na podobný topic, ve kterém si se ozýval a také hledal východisko, proto jsem doufal že se ozveš a poradíš mi Úsměv. Je to tak jak jsem si myslel, chce to pravděpodobně počkat, až si na mne zvykne, ale nepřestávat to zkoušet. Nikdy jsem na ní žádný velký nátlak nedělal, vlastně naopak, vždycky mě k tomu vyzvala ona abych to zkusil.
Problém je, že nemáme moc šancí k pokus, ani jeden nemáme vlastní byt a navíc ona to má dost složité doma, takže máme třeba 1,2 pokusy týdně max..
S tím kouřením jsem si všiml také, teď naposledy jsme se hladili, líbali atd. dobrých pár desítek minut, ale dole mi přišla naprosto suchá, po chvíli se sama odporoučela dolů pohrát si se mnou a když se vrátila, hezky tekla, což musím říct že mě opravdu dost překvapilo Úsměv
Vlastně jsem to tak bral, že to pro mě není nic důležitého, a taky jsem jí to tak podával, ať se tím hlavně netrápí, že to časem půjde a byl jsem o tom přesvědčen, ale po tom co to její rodina začala házet celé na mě, jsem se akorát nasral .. (a přiznejme si, že přijít o panictví tím, že si jen zastrčíte a zas musíte ven není nic moc Úsměv )
Akorát si mi potvrdil to co jsem si myslel, jedná se o psychický blok, pravděpodobně od jejího předešlého kluka (což jsem se také dočetl v jednom článku). Bude to chtít čas, aby si na mě zvykla, a hold to pořád zkoušet. Každopádně tohle všechno hlavně zlepšilo můj postoj k tomuto a snad už to budu brát lépe Úsměv
Nejdůležitější věc je, abych si hlavně já srovnal v hlavě, jestli mi ta holčina za to stojí, protože popravdě si nemyslím, že by nám ten vztah měl vydržet nějak dlouho, ale třeba budu překvapen..  Super!
23  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Srpen 2012, 22:04:12
Jenže já prostě nevidím žádnej postup, tam kde jsme začali jsme pořád a to mě na tom hrozně ubijí ..
24  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Srpen 2012, 20:41:34
I když bych rád řekl, že ano, ve skutečnosti ho mám naprosto průměrné Smutný Šťastný
I se dvěma prsty, si někdy trochu stěžuje..
25  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Srpen 2012, 19:19:23
Ano, po druhé i po třetí, vlhká byla sice dost, ale i tak jsem jí tam nakydal tunu gelu, i sobě na ptáka a vůbec to nepomohlo Úsměv

Nevím, třeba opravdu dělám něco špatně, jenže se to nemám jak dozvědět  Bláznivý
Stran: [1] 2 3 ... 23
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS