Bojím se, že mi zmizí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:39:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Bojím se, že mi zmizí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Bojím se, že mi zmizí  (Přečteno 12262 krát)
fidla

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 19. Březen 2011, 21:04:21 »

Asi se spíš potřebuji vypsat.Abyste rozumněli situaci: já doteď nikdy nikoho neměla. Žádným způsobem. Dlouho jsem to neřešila, prostě to tak bylo, nechávám věcem volnej průběh. Ne že by mě to vůbec neštvalo, to ne, občas jsem měla takovej duševní záchvat, že to neni možný, že mně nikdo nechce, že se nikomu nelíbím a strašně toužila po vztahu. najevo to ale nedávám znát, nejsme zoufalec.
A najednou asi přišla doba, kdy o mně pravděpodobně začal stát spolužák z VŠ . A já se nebráním, je moc fajn a pomalinku se asi začíná něco vyvíjet? Snad...aJenže já mám na jednu stranu chci, na druhou se obávám a zjišťuji, že se asi nechci vázat? MÁM STRACH Z PRVNÍHO SEXU a dost z toho, že mi skončí ta svoboda, co momentálně mám. Chápete mně? Víte, jak to myslím?
Zase je ale dost divný napsat "že se asi nechci vázat", když je mi 20 a ještě jsem si ani nic nezažila, neznám pocit být zadaná a po rozhodu mít dobrej pocit z toho, že na druhou stranu má na sebe člověk aspoň trochu víc času...na druhou stranu zas vím, že ho uvidím až ke konci týdne a STRAŠNĚ se mi stýská. Ještě jsme si nedali ani pusu a nepíšeme si, ale vím, že tam něco je a mám hrozný strach, že se to v něm otočí a vykašle se na to/sbalí ho jiná/prostě to nevyjde. Sedím to, i tohle mě dost bolí a nejradši bych o těch několik dní posunula čas.

Zažili jste to někdy? Myslíte, že je to třeba strach z nového, neznámého?
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Březen 2011, 21:35:29 »

Pokud se jedná o prvního kluka, tak je jasný, že nějakej strach mít budeš. Zkus si vzpomenout na to, jak si někoho chtěla a teď, když máš příležitost, tak jí nevyužiješ?  Mrkající To, že ho budeš chtít nebo on tebe přece neznamená, že se s tebou hned vyspí. Klidně mu to časem řekni a on to určitě pochopí. Ale hlavně bych to toho šel  Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Březen 2011, 23:22:37 »

Blbost, neztratíš nezávislost/svobodu, ale příležitost. Zažil sem si to sám - dramatizoval sem situaci, že si na nezávislosti zakládám a tak podobně. Byla to jen výmluva z mojí strany - pokud si člověk neudělá středem života svýho partnera, tak nepřijde o svou svobodu. No nakonec sem nic nepodnik a holka se vytratila.

Tak se pořádně podívej do svého nitra, jestli se náhodou nejedná o ochranej pláštík lenosti, obuj si boty s ostruhama a vyraž do světa  Mrkající
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2011, 12:27:41 »

Buď se na to vykašleš, při další příležitosti se nejspíš taky neodhodláš a pak už vůbec ne, a nebo to zkusíš. Neriskuješ skoro nic, získat můžeš hodně. Kdyby to nevyšlo, máš alespoň zkušenost do začátku dalšího vztahu.
Jo a ten strach je normální.. Úsměv
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2011, 14:42:08 »

Přejdi na "řeším problémy až když přijdou" Úsměv To ti nejvíc pomůže. Nepřemejšlej dopředu. Vztah neni jako vězení, kam tě zavřou a 20 let nepustí. Není se čeho bát. Nic ti nebrání ten vztah ukončit, když ti nebude vyhovovat a budeš se cítit moc vázaná Mrkající Ale něco mi říká, že budeš mnohem víc řešit to, abys najednou nebyla zase sama. Protože ten pocit, kdy víš, že na tobě někomu záleží je hrozně opojný a příjemný a dává životu úplně nový smysl.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2011, 15:14:57 »

Naprostý souhlas s každým písmenem v posledním příspěvku. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Březen 2011, 08:31:42 »

Najhorsie je riesit nieco, co neexistuje. Este spolu ani nie ste a uz mas kopu problemov. Sibe ti? Šťastný Daj mu pusu radsej Mrkající
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Březen 2011, 23:28:00 »

Pokud se máš něčeho obávat, tak ne toho, že by ses musela vázat, ale toho, jestli ti ten vztah vůbec vyjde! Jseš nešťastná co by kdyby, ale z toho, že to nevyjde nebudeš nešťastná? Myslím, že odpověď je jasná.

Nechci v tobě vzbudit pocit, že ti ten vztah nevyjde. Přeju ať vyjde. Ale stůj nohama na zemi a přestaň snít. Jasně, nech tomu volnej průběh. Každopádně nebuď negativní, bráníš se tomu co jsi předtím chtěla. Možná by to spíš chtělo na chvíli vypnout mozek a jednat "od srdce"?
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS