Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:03:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173372 krát)
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« kdy: 23. Říjen 2008, 06:03:24 »

Čaues všichni ! Nejprve se omlouvám za ten sloh , ale…potřebovala bych radu… Netušila sem že se někdy dostanu do týhle situace, ale bohužel… Nedávno sem se po třech letech rozešla s klukem a samozřejmě on pro mě byl jedinej pod sluncem a já zjistila, že už ani nevim jak se chlapi balej. Potřebovala bych poradit asi spíš od nějakýho kluka, páč můj problém momentálně spočívá v tom, že sem poznala fakt „kus“ … Nejdřív sme se bavili, vzal si na mě číslo (všechna iniciativa z jeho strany), ten večer sme skončili v autě, ale já mu samozřejmě první noc nohy neroztáhla, tak sem myslela že bude druhej den dělat že mě nezná a ejhle - psali sme si asi dva tejdny cca 20 smsek denně o tom jak se chcem (má přítelkyni 3 roky, ale stereotyp atd už ho asi dostih), no a furt sme řešili kdy přijede a tak. Jednou se  zjevil a skončili sme u mě, vyspali se spolu, ale druhej den zdrhnul a už přestával psát. Klasika …. No tak sem to pomalu vzdala a po tejdnu přijel zase, vyspali sme se spolu opět ( i ráno za střízliva když se vzbudil) ale zase už se ani neozval…Neodepisoval na sms, nic.No zjistila sem že tohle mu cizí neni, prostě nezávaznej sex, a nejhorší na tom je že já neprahnu po vztahu s nim, ale taky po tom sexu. Jenže sem mu jednou psala jestli nemá v plánu dorazit, on že bohužel ne, a na to já mu odvětila že je to škoda, že sem na něj měla zrovna fakt chuť …. Tohle sem nikdy dřív nenapsala, ale všichni řikali že to s nim určitě pohne, no ale asi nepohlo, protože se neozval…..Pak sme se viděli zase na akci a začal ráno něco zkoušet, ale já bohužel neměla sílu na nic, takže sem to vzdala….No zkrátka po tomhle všem bych chtěla poradit, protože se vídáme fakt jen hodně náhodně, jak na něj (pokud to má vůbec smysl) - co mu napsat nebo čim ho dostat až ho uvidim…. Nějaký klasický zbraně co na chlapi fungujou ?? Dělala sem nedobytnou, to jednou zabralo, jednou ne ….Prostě nevim, ale chci ho …. Nebudu na něj vytahovat nějakej vztah, to ani sama nechci, ale potřebuju něco, aby když už ho uvidim se mnou prostě odešel domů Mrkající … Samozřejmě by bylo úplně nejlepší napsat mu nebo zavolat něco aby přijel hned Šťastný …. Takže prosim ty chápavý duše o rady Mrkající … Moc děkuju  Stydlivý
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Říjen 2008, 06:12:39 »

Tak mu to řekni že ti vyhovuje nezávaznej sex. Že od něj nic jinýho ani nečekáš. Protože on podle mě (pokud to není vyloženě ha*zl) má taky nějaký ty výčitky kvůli přitelkyni...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Říjen 2008, 07:36:29 »

No bohužel si myslim že z přítelkyně si dělá asi nejmenší starosti….Oni jsou oba takový…Nic si nevyčítaj. Otevřenej vztah nebo tak nějak …? Já právě nevim jak mu to mám říct, nechci ho vystrašit nebo ze sebe udělat „děvku“, protože taková fakt nejsem, ale líbí se mi strašně on i sex s nim, tak proč se tomu mám bránit… Jenom vlastně nevim jak ho svést
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Říjen 2008, 11:17:26 »

Pir3k: Tak podle popisu tenhleten mrd*č výčitky mít nebude
Kobliha: Dej si bacha na pohlavní nemoci, když ti ten tvůj kus chodí každej večer za jinou Mrkající

Jinak si počkej na odpověď od D9, ten ti určitě poradí
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Říjen 2008, 11:44:00 »

No on nechodí každej večer  Šťastný ....Jen víkendy  Smějící se ...Ne já vim, neni to moc vtipný...Mám pomalu strach z toho D9 když mě tak upozorňuješ ...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Říjen 2008, 11:47:19 »

Jinak si počkej na odpověď od D9, ten ti určitě poradí

Odborník na tuhle problematiku je spíš SpeedMaster
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Říjen 2008, 15:14:51 »

Já přesně nechápu, v čem je problém... vždyť spolu spíte, ty nic jinýho nechceš... akorát ho chceš furt a on prostě nemá furt čas... to je celý...

btw Kobliha... podle toho, co čtu, co píšeš tady i v jiných diskuzích, si myslim, že my dva bysme to tutově měli dát dohromady Šťastný
« Poslední změna: 23. Říjen 2008, 15:26:52 od D9 » Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Říjen 2008, 06:28:11 »

Já přesně nechápu, v čem je problém... vždyť spolu spíte, ty nic jinýho nechceš... akorát ho chceš furt a on prostě nemá furt čas... to je celý...

btw Kobliha... podle toho, co čtu, co píšeš tady i v jiných diskuzích, si myslim, že my dva bysme to tutově měli dát dohromady Šťastný

Problém je v tom že ho vůbec nevídám, protože je odjinud  Šťastný...a už se mi stalo že přijeli, já si začla brousit zuby, ale on se najednou sebral a prostě odjel domů ...Sem chtěla poradit co mu mám v takovou chvíli říct...Jako vybalit na něj narovinu - ty vole kam jedeš já chci sex  Šťastný Šťastný ?? To asi ne že ???

Myslíš že by sme to měli dát dohromady jo ?? He , to teda nemůžu posuzovat  Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Říjen 2008, 06:41:17 »

Jako vybalit na něj narovinu - ty vole kam jedeš já chci sex  Šťastný Šťastný ??
Ano, přesně to! nebo to řekni sprostě, to ho určitě dostane...
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Říjen 2008, 06:49:11 »

Jako vybalit na něj narovinu - ty vole kam jedeš já chci sex  Šťastný Šťastný ??
Ano, přesně to! nebo to řekni sprostě, to ho určitě dostane...

No ale to je na mě trochu moc...Nejsem žádná dračice abych ho takhle napadla  Šťastný ....Já sem myslela že mi tady někdo řekne jak se chovat, nebo co dělat aby on sám začal toužit po tom jít se mnou....Pochybuju že na úsměvy a tak se ještě hraje....Nevypadám zas tak strašně asi, ale nemám takový ty ženský zbraně  Šťastný...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Říjen 2008, 06:58:23 »

Napadlo tě, že možná je nějaká chyba v tobě? třeba nejsi moc dobrá, třeba se ten sex líbí víc tobě než jemu... navíc je tu problém, že jste spolu už spali, tím pádem pro něj už nemáš nic, co by ještě neměl. Vztahy, kde je jen sex, rychle omrzí, pokud oba nejsou sexualní bozi...
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Říjen 2008, 07:11:51 »

No dík, tys mi ale dodal sebevědomí  Šťastný ....To víš že mě to napadlo, ale myslim že sme si rozumněli....A právě nemáme vyzkoušený všechno, takže tam je furt něco co neni dotažený do konce  Znepokojený ....Víš jak...jak sem řekla, byla sem zabitá 3 roky s jednim s prominutim hovadem a vlastně sem nezažila nic, takže ani nevim jak chlapi vztahy o sexu berou....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Říjen 2008, 07:31:56 »

Vždycky bude něco, co jste ještě nezkusili, ale jde tu o to, že tě už prostě měl (několikrát, hodněkrát?) a jestli je jen trochu jako já, tak chce změnu Šťastný ... ale taky je možný, že prostě jen jednou neměl náladu...
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Říjen 2008, 07:46:13 »

Tak to je jasný že bude , ale já mám na mysli třeba jen ten orální sex, kterej ví že ráda dávám, ale nebyla na to nejvhodnější příležitost....Tomu jen tak někdo neodolá ne ?? Nebo se zase pletu  Šťastný ?? A spali sme spolu právě že jen 3x.....Z toho sme jednou byli oba tak moc, že z toho v podstatě nebyl žádnej závěr  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Říjen 2008, 07:47:24 »

Tak se mu to asi nelíbilo Šťastný

orální sex, kterej ví že ráda dávám
to je náhoda, já ho zas rád dostávam Úsměv
« Poslední změna: 24. Říjen 2008, 07:52:18 od D9 » Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Říjen 2008, 07:52:25 »

Ach jo...ty mi dáváš ... Šťastný ....  No já teda nechci vypadat za úplnýho idiota, ale jak se vlastně pozná jestli je holka v posteli dobrá nebo neni ?? Jako samozřejmě chápu rozdíl v tom bejt akční nebo ležet jako prkno, ale ... co víc v tom  hraje nějakou radikální roli ??
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Říjen 2008, 07:55:33 »

Já si z tebe dělam jen srandu Úsměv ... v podstatě pořád platí ten můj první příspěvek... nemá čas furt, kdy ty chceš...
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Říjen 2008, 08:05:18 »

Ach jo...ty mi dáváš ... Šťastný ....  No já teda nechci vypadat za úplnýho idiota, ale jak se vlastně pozná jestli je holka v posteli dobrá nebo neni ?? Jako samozřejmě chápu rozdíl v tom bejt akční nebo ležet jako prkno, ale ... co víc v tom  hraje nějakou radikální roli ??

No si hodnej že mě uklidňuješ  Šťastný, ale mě by skutečně zajímala odpověď na tohle Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Říjen 2008, 15:24:36 »

No nevim... tak třeba jsem měl jednu holku, která byla taková hrozně suchá, nudná, obyčejná... a jedna kamarádka je v posteli zas uplná raketa... takže asi tak Šťastný
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Říjen 2008, 22:51:46 »

kde je problem? ma pritelkyni, se kterou se zna dyl nez s tebou, a protoze je s ni tak dlouho, tak mu s ni  sex nejspis maximalne vyhovuje. to ze si rad uziva s jinejma je vec druha. proste ma dobrej sex s pritelkyni, tak nema potrebu s tebou spat petkrat tydne, ok?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Říjen 2008, 00:43:46 »

Stereotyp. Měl. Pak měl tebe. Nemá. A tím pádem už nepotřebuje ani tebe.

A ohledně toho, jak se pozná, jestli ho to s tebou baví? Nemyslím, že máš šanci to poznat. Snad kromě toho, že se neudělá. A/Nebo řekne "mě už to takhle stačí" Šťastný (protože tohle chlapy v 99,9% případů neřikají - vyjímkou budiš abs. vyčerpání nebo nějaký jiný tělesný problém). A nevim, jestli sis toho všimla, ale i chlapy potřebujou trochu "rozehřát". A jestli ho ani maličko nesvádíš, tak ho to úplně klidně nemusí bavit. Rozehřátím nemyslím nutně nějaký sladký slovíčka do ouška, ale důležité je, že musí mít pocit, ŽE HO CHCEŠ (jeho konkrétně). Ne, že "si tam prostě něco musíš strčit a okurky došly"...

Myslim, že kdybys ho pořádně sváděla, tak to nevydrží (už jen proto, že jednou nevydržel - někdo by třeba přes svoje morání zásady nešel - ale co jde jednou, jde kdykoli)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Říjen 2008, 13:49:49 »

Tak vážení, děkuju za rady, ale ....zrovna sem opět ve svym živlu  Šťastný ... O víkendu byl sex.... Nedalo mi to, tak sem mu napala jen tak nevině,a  on už v pátek odpoledne psal jestli může dorazit a tak a nakonec sme se dohodli na sobotě že se ještě ozve....Volal, sešli sme se , byl skvělej tříhodinovej sex....aaaaaale, ráno zase zmizel jak kdybych ho měla ukousnout ?? To mi asi nikdo nevysvětlí co  Smutný ?? Jasně ...znamení toho že fakt jen sex a nazdar....
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #22 kdy: 29. Říjen 2008, 14:12:47 »

z toho co tu pises mi pripada, ze ty ho nechces iba na sex. zeny nie su ako chlapi. chlap si chce iba uzit a hotovo. na chodenie ma ine baby. zena je v tychto veciach citovo zaangazovana. chlap nie. teda aspon vacsina nie.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Říjen 2008, 15:27:18 »

zeny nie su ako chlapi
Tos vymyslel sám? Úsměv
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Říjen 2008, 15:32:03 »

z toho co tu pises mi pripada, ze ty ho nechces iba na sex. zeny nie su ako chlapi. chlap si chce iba uzit a hotovo. na chodenie ma ine baby. zena je v tychto veciach citovo zaangazovana. chlap nie. teda aspon vacsina nie.

Možná to beru jinak, ale sem úplně nejvíc přesvědčená že vztah s nim by neměl nejmenší smysl....Ale asi ho chci vidět častějc než on mě, to nepopírám....Ale mě hlavně rozčiluje, že si pak ráno přijdu jako kus masa a ne baba chápeš...? Nejde mi o nějaký sladký řečičky, mazlení a tak, ale chci aby si se mnou taky pokecal a ne aby si sebral oblečení a vypadnul  Kroutící očima
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS