Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:45:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173426 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 29. Říjen 2008, 15:55:55 »

Co jsi chtěla, to jsi dostala. Že roztahuješ nohy takovýmto týpkům (nebo aspoň tomu jednomu) tak se nediv jak to dopadá. Za večer měl tebe, tak dopoledne musí stihnout ještě další babu...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Říjen 2008, 17:15:28 »

neni pravda, mela jsem milence, kteri vedel, jak se ke me chovat a oba jsme vedeli o co jde... pravda tricet uz mel, takze rozum a znalosti, jak zachazet se zenskou taky
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 29. Říjen 2008, 17:21:57 »

chci aby si se mnou taky pokecal a ne aby si sebral oblečení a vypadnul
Eh, přesně tohle dělam... ^^
Zaznamenáno

p@lo
Host
« Odpověď #28 kdy: 29. Říjen 2008, 17:46:22 »

zeny nie su ako chlapi
Tos vymyslel sám? Úsměv

pisal som niekde, ze som to vymyslel? a diky ze si mi znizil karmu
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Říjen 2008, 18:15:44 »

to byl překlik, chtěl jsem ti jí zvýšit... tak zejtra...
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Říjen 2008, 19:08:41 »

ty vole tys musel bejt hodně šikanovej...a možná ještě seš
Zaznamenáno
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 29. Říjen 2008, 20:29:14 »

podle mě chce s ní zůstat a s tebou si užil. co více bys chtěl slyšet, ovšem není vyloučeno že se to bude opakovat. i že jí opustí.

pokud chceš sex myslím že kluků se najde dost nejenom tady  Provokatér
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 29. Říjen 2008, 21:17:51 »

neni pravda, mela jsem milence, kteri vedel, jak se ke me chovat a oba jsme vedeli o co jde... pravda tricet uz mel, takze rozum a znalosti, jak zachazet se zenskou taky
O to víc mě právě přijde tenhle chlapík horší, že si to ani neuvědomí. A ona se navíc nechá takhle využívat (chtěl jsem napsat zadarmo, ale to se sem nehodí).
Ale k věci, když pominu všechno okolo, tak třeba stačí, když mu Kobliha řekne: teď chci aby jsi se se mnou 3 hodiny miloval a pak si se mnou hodinu povídal.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Říjen 2008, 07:18:57 »

Koukám tady se rozjela taková debata.... No každopádně když to zkráceně shrnu, tak vim že fakt asi nejsem jediná s kterou spí, ale že by se hned ráno sbíral a utíkal za jinou ?? To byl fakt blbej příklad..... Noghri má naprostou pravdu....Sice mu nemusí bejt 30 aby věděl jak takovejhle vztah nevztah může fungovat, ale rozhodně to jde .... A D9 co děláš ? To že si povídáš nebo to že se sebereš a zdrhneš Šťastný ?? No a k poslednímu příspěvku....neschánim nikoho na sex. Chci sex s nim ! Nejsem takovej zoufalec že bych musela schánět chlapi na netu. Měla bych možností dost, ale mě prostě zaujal on.... Pro ty co to nechápou, on je můj druhej frajer...Předtim sem byla 3 roky s jednim a s nikym jinym sem nespala ....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Říjen 2008, 09:34:20 »

Kobliha: to, že se ráno seberu (ani to nemusí bejt ráno, ale prostě po sexu) a vypadnu beze slova... netušil jsem, že to těm holkám vadí a že by si ještě chtěly povídat... možná to změnim Úsměv
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Říjen 2008, 12:33:29 »

to, že se ráno seberu (ani to nemusí bejt ráno, ale prostě po sexu) a vypadnu beze slova... netušil jsem, že to těm holkám vadí a že by si ještě chtěly povídat... možná to změnim Úsměv

No možná jak jaký holky, ale já to neberu jako sex na jednu noc - pak bych to možná i uvítala kdyby ten dotyčnej zdrhnul a nedošlo by k nějaký trapný situaci....Šťastný ...Tohle beru jako opakovanej příležitostní sex a chtěla bych asi aby mě ten člověk bral trochu jinak než - jeee, dopr... kde sem se to zase vzbudil, rychle pryč  Šťastný .. Tak jako už jen tim že je to tak trochu plánovaný, respektive dost plánovaný, očekávám i něco jinýho než "jak to chceš" ...  Šťastný ...Ale bohužel to nějak nejde....Večer něco určitě prohodíme než k tomu dojde, ale pak ?? Proč to nejde i ráno.... Neutrální ... Jinak sem už zase v zoufalý situaci...O víku sice super sex, ale teď opět když sem mu psala jestli nemá čásek, tak nic moc...Teda spíš nic než moc  Smějící se ... Já prostě asi nikdy nebudu rozumnět týhle situaci.... Napsala sem mu že ok, když nechce, nenutim, chápu....Ale samotnou mě to vytáčí jako prase  Šťastný ... Dělám že mi to vůbec nevadí, a očekávám že mu to začně vrtat hlavou ?? Naivně ?? Chjooo..... Kroutící očima
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 30. Říjen 2008, 12:46:06 »

to Kobliha : Vypadá to že holt chtě nechtě budeš muset přijmout fakt, že chlap prostě někdy čas má a nekdy ne. Jestli ho od toho sexu náhodou neodrazuje i to že ho prostě "uháníš", to nás chlapi moc nebaví, zkusila jsi ho nechat ať si před tím sexem trochu zadobývá?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 30. Říjen 2008, 12:55:26 »

že ho prostě "uháníš", to nás chlapi moc nebaví
Blbost, to mě právě baví nejvíc... když o to ta holka vyloženě prosí na kolenou Úsměv
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 30. Říjen 2008, 12:58:10 »

že ho prostě "uháníš", to nás chlapi moc nebaví
Blbost, to mě právě baví nejvíc... když o to ta holka vyloženě prosí na kolenou Úsměv

Spíš jsem měl na mysli to uhánění ve smyslu kdy bude mít čas, než potom uhánění u ní v posteli stylem, jak říká známej, "vidět děvky prosit o sex"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 30. Říjen 2008, 13:05:08 »

to Kobliha : Vypadá to že holt chtě nechtě budeš muset přijmout fakt, že chlap prostě někdy čas má a nekdy ne. Jestli ho od toho sexu náhodou neodrazuje i to že ho prostě "uháníš", to nás chlapi moc nebaví, zkusila jsi ho nechat ať si před tím sexem trochu zadobývá?

No jasně že jo...Když se mu dva tejdny neozvu, neozve se. Ale jakmile napíšu zprávu, rozjasní se že si myslel že se nudim, a  myslel že bych chtěla zabavit ...  Andílek .. Tak to prostě takhle zkoušim, ale nevim jak často je to optimální ?? A co mu vlastně napsat aby zapřemejšlel jestli má přijet kdyby se mu nechtělo....
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Říjen 2008, 18:22:41 »

Pokud nemas doma nic hodnotneho, tak mu udelej klicek Mrkající
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 30. Říjen 2008, 18:29:20 »

Nebyl by lepší robertek? Máš ho vždy po ruce...

A baterky vydrži tejden nepřetržitého provozu. Vím to od jednoho zahradníka, kterej robertkem vyhání krtky z děr...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 30. Říjen 2008, 18:33:17 »

no jako ty z toho máš prdel D9...ale takovejch mentošů se najdou fakt mraky
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 31. Říjen 2008, 08:12:06 »

Tak na klíček si bohužel nejsme tak blízko....A s robertkem to nestojí za nic. Sice ho člověk má po ruce, ale já potřebuju celýho člověka a ne jenom kus  Smějící se .....
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 31. Říjen 2008, 17:29:27 »

takhle to dopada, kdyz ma nekdo za sebou jen jednoho partnera a chce dostat do postele nekoho, kdo ma podstatne vic zkusenosti Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 31. Říjen 2008, 17:52:23 »

afi: jenže to je trochu něco jinýho... ona je holka Úsměv
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 01. Listopad 2008, 09:35:54 »

ne, vazne? Smějící se a co se jako meni? Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 01. Listopad 2008, 13:34:20 »

ona do postele může dostat i toho nejzkušenějšího...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 01. Listopad 2008, 15:01:18 »

no to samozrejme Šťastný ja to myslel tak, jakoze dostat do postele opakovane a pokud mozno pravidelne.. proste on tech zkusenosti ma vic a urcite je lepsi mit k sobe nekoho, kdo ma tech zkusenosti a pocet sexualnich partneru zhruba podobny.. coz rozhodne neni tenhle pripad
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 02. Listopad 2008, 15:30:19 »

no to samozrejme Šťastný ja to myslel tak, jakoze dostat do postele opakovane a pokud mozno pravidelne..
Proc, aspon je tvarna jeste pro nej.
Jinak to ma jako jit, a nez se s nim vyspi, tak se jako zeptat, zlato, nemas hodne zkusenosti, ze ne? Ptz ja ne, tak at nemame nerovnocenny sex. Hovadina, neber sex tak vazne, ale jako hru. Sex by mel byt zabavny a hravy.
S prknem nic neudelas, at chces nebo ne, s nezkusenou holkou zazijes retro svych nezkusenych let a posunes ji dal.
Jinak si jeste myslim, ze nezkusena holka je v lepsim postaveni, nez nezkuseny chlap.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS