Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:49:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173389 krát)
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 03. Listopad 2008, 12:35:49 »

No já právě vůbec nevim.... Podivený ... Jako bojim se že když to zkusim, bude z toho strašněj trapas  Šťastný , ale zas potřebuju něco, co ho prostě dostane ;-) ... Aby se teda měl chuť vracet  Úsměv
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #76 kdy: 03. Listopad 2008, 12:57:26 »

no neviem. ty sama musis vediet najlepsie co ma rad. ale zase odtial potial. netreba zo seba robit slapku, ze? ked bude mat zaujem, tak dolezie aj sam. len by ma zaujimalo, ze co na to ta jeho priatelka.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 03. Listopad 2008, 13:07:46 »

No to nemůžu vědět dokud to nezkusim Šťastný .... To je jasný že nebudu dělat všechno, zas mám svojí hrdost ! .... Jen chci experimentovat Úsměv .... Ta jeho přítelka ?? To nevim, je to prej pěkná krá*a řikaj úplně všichni co jí znaj a i on tvrdil něco o stereotypu.....Takže spíš jen tak ukončit vztah nejde po tolika letech ....Nevim....mě to začíná bejt jedno...Nebude to dělat se mnou, bude s jinou....Ten vztah ničí on, ne já... Mě můj frajer podváděl 3 roky a já to vždycky dávala za vinu těm holkám, ale teď už vim že za to vždycky může ten co to dělá...
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #78 kdy: 03. Listopad 2008, 13:16:09 »

tak pokial chces experimentovat, tak chod do toho ale nerob mu zase vsetko co mu vidis na ociach. treba mat aj svoju hrdost. to s tou neverou nie je take jednoznacne, lebo na neveru treba troch. tvoj frajer bol slaboch, pokial bol nespokojny vo vztahu s tebou, tak sa mal s tebou radsej rozist. nevera je az konecne stadium, takze nejaky dovod na to mal. aj ked, niekedy netreba dovody...
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 03. Listopad 2008, 15:01:47 »

Tak to je jasný že nebudu dělat nic co by mě nebylo příjemný Úsměv ... Možná vypadám dojmem že udělám cokoliv aby byl můj, ale to zas neee.... Tak jasný že v tom musí být 3, ale prostě já do něj nezačala šít první, takže mám klidný svědomí (tak nějak) .... Ten můj bejvalej byl jak už sem řikala magor. On osouložil všechno na co přišel... Neřešil jestli sem to já, moje kamarádka nebo úplně cizí holka z nádraží... Byl maximálně výkonej asi ... Vim že nám dvoum to extra neklapalo, protože on byl trochu extrémista. Nutil mě do čtyřky násilím atd, což já samozřejmě sabotovala, a jelikož měl moc velký nářadí, dost poloh mě i bolelo takže měl smolíka pacholíka...Asi si to snažil najít jinde. Ale máš naprostou pravdu, měl mi říct že mu nevyhovuju a nazdar, ale vim že podváděl úplně stejně i holku s kterou byl přede mnou a to vim že u nich sex byl špičkovej...On prostě potřeboval hodně hodně různorodosti....
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #80 kdy: 03. Listopad 2008, 15:07:38 »

ked si vedela, ze tu pred tebou podvadzal, tak si s nim preco isla do vztahu? chlap sa nezmeni zo dna na den.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 03. Listopad 2008, 15:19:36 »

Strkat prsty do zadku chlapovi... na co dneska ty děcka nemyslí Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 03. Listopad 2008, 15:20:54 »

p@lo: Klasický důvod proč je holka s blbcem je "Je úžasnej a má jen jedinou chybu je [děvkař|násilník|ignorat], ale to ho odnaučim..."

D9: JJ. No, nevim, no, jak už sem někde psal, úplně vodvařenej sem z toho nebyl. Leda kdyby to samotnou slečnu vzrušovalo, tak bych do toho asi šel. Nažhavenější slečna stojí za cokoli xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 03. Listopad 2008, 15:32:39 »

Věděla jsem že jí podváděl, ale samozřejmě sem si myslela že do mě se nejvíc zamilovala  že mě by to v životě neudělal... Šťastný ... Malá naivka Šťastný .... A se strkáním prstů do zadku - právě neřikám že by mě to nějak lákalo, ale měli sme o tom s kámošema debatu, tak sem chtěla vědět jak na tom jsou jiní.... Kdyby to byla nějaká joo hitparáda tak bych to možná zkusila Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 03. Listopad 2008, 15:44:49 »

Slyšel jsem že to je dobrý. Ale nevim jestli by mě nadchlo kdyby mi někdo zničehonic nějak strčil prsty do zadku...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 03. Listopad 2008, 15:47:26 »

Slyšel jsem že to je dobrý. Ale nevim jestli by mě nadchlo kdyby mi někdo zničehonic nějak strčil prsty do zadku...

Já ti nevim, byl by to jeden prst a asi ne jen tak z ničeho nic  Smějící se ... Tak je jasný že bych ho na to asi nejdřív decentně připravila Šťastný ... Žádný přepadovky...Vim jak by bylo mě nee Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 03. Listopad 2008, 16:29:57 »

Slyšel jsem že to je dobrý. Ale nevim jestli by mě nadchlo kdyby mi někdo zničehonic nějak strčil prsty do zadku...

Já ti nevim, byl by to jeden prst a asi ne jen tak z ničeho nic  Smějící se ... Tak je jasný že bych ho na to asi nejdřív decentně připravila Šťastný ... Žádný přepadovky...Vim jak by bylo mě nee Šťastný
[/quote

No nevím, jestli to má rád tak do toho, ale je dost velká šance že se netrefíš, radši si to nejdřív zjisti. A nebo se prostě zeptej co by chtěl zkusit, nejjednodušší cesta...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 03. Listopad 2008, 17:23:56 »

Mr.LiWu: když ti někdo strčí prst do zadku, tak tě to okamžitě neuvěřitelně vzruší... nevim, čim je to daný...
Zaznamenáno

qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 03. Listopad 2008, 18:09:32 »

k tomu prstu Úsměv.. nevim jestli je to dobrej napad.. treba me by se to nelibilo

nekomu se muze libit to drazdeni
nekomu muze zase vadit uz jen fakt ze ma neco tam nekde Úsměv... rek bych ze spousta chlapu by s tim mela problem.. kdyz uz vlastne spouste zenskejch se to taky nelibi...sice jde o neco trochu jinyho ale i tak.. proste kdyby sam nechtel dopredu neco takovyho tak se mu to pak nejspis ani nebude libit...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 03. Listopad 2008, 18:31:28 »

Mimochodem musíš počítat s tim, že budeš mít prst od... něčeho... a že ten smrad nejde skoro vůbec smejt...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 03. Listopad 2008, 19:40:44 »

Mr.LiWu: když ti někdo strčí prst do zadku, tak tě to okamžitě neuvěřitelně vzruší... nevim, čim je to daný...

No nevím nevím, moc mě nebere když mi někdo strká něco do zadku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 04. Listopad 2008, 01:08:14 »

a že ten smrad nejde skoro vůbec smejt...
No, když se člověk připraví, tak tohle nemusíš řešit. Vice informací na sexus.cz
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 04. Listopad 2008, 07:19:09 »

To tak když tak čtu vaše reakce asi se do toho po hlavě zrovna vrhat nebudu Šťastný ..... Radši..... Uvidíme, třeba se to vyvrbí nějak samo.... Každopádně dík za názory, vemu si z toho ponaučení..... Ale jelikož sem si včera nechala udělat gelový nehty, asi bych nerada riskovala nějakou nehodu Šťastný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 04. Listopad 2008, 12:12:36 »

Tak ti nevim, ale mě by se zrovna moc nelíbilo, kdyby mi někdo (ať už klidně holka) něco strkal do zadku. Analání sex mě vůbec neláká, ale s bejvalou příztelkyní, když sme se jednou srpchovali, tak sem ji strčil prst do zadečku (jenom kousíček) a teda říkala, že jí to bylo docela příjemný. Jenže pak mi chtěla udělat to samý, abych věděl, jaký to je a popravdě, mě to nebylo vůbec příjemný. Jako vzrušovalo mě to, to jo, ale že bych z toho byl hotovej to v žádným případě. Spíš sem měl dost blbej pocit z toho, že mi někdo strká něco do zadku. Prostě takový to povědomí toho, že to dělaj hlavně gayové (vůbec nic proti nim nemám. Mám i takovýho kámoše), tam pořád bylo.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 04. Listopad 2008, 13:55:37 »

Tak jasný, jelikož chápu že jsou chlapi který by si připadali jako teplouši..I když zas já si nemyslim že to má s tim něco společnýho.... Někomu se to líbí, někomu nee....
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 04. Listopad 2008, 13:58:02 »

A ještě mě tak napadlo, když už, tak s co nejkratšíma nehtama  Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 04. Listopad 2008, 14:10:29 »

Tak to je jasná věc  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 04. Listopad 2008, 17:59:29 »

Tak jasný, jelikož chápu že jsou chlapi který by si připadali jako teplouši..I když zas já si nemyslim že to má s tim něco společnýho.... Někomu se to líbí, někomu nee....
Je to jediný irracionální předsudek v sexu, který si hlídám a střežím a opečovávám Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 04. Listopad 2008, 20:19:37 »

Tak jasný, jelikož chápu že jsou chlapi který by si připadali jako teplouši..I když zas já si nemyslim že to má s tim něco společnýho.... Někomu se to líbí, někomu nee....
Je to jediný irracionální předsudek v sexu, který si hlídám a střežím a opečovávám Šťastný

Absolutně s tebou souhlasim. Holce se to může zdát divný, ale každej chlap potvrdí, že by se mu taková představa vůbec nelíbila.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 04. Listopad 2008, 20:23:22 »

Nechápu... jaká představa?... mě se ta představa líbí...
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS