Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:42:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173386 krát)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 04. Listopad 2008, 20:54:36 »

Nechápu... jaká představa?... mě se ta představa líbí...

Tak dobře, každej chlap asi ne  Šťastný
No prostě kdyby mi holka strčila prst do zadku, tak bych si připadal jako teplouš. Nevim čim to je, ale prostě by mi to tak přišlo.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 04. Listopad 2008, 21:18:49 »

nechápu proč jako... když to tý holce přijde sexy, tak to i mě přijde sexy... nevadilo by mi ani nechat se píchat umělákem Šťastný
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 04. Listopad 2008, 21:21:28 »

Koukám že se to tu posunuje od získání častějšího sexu k análnímu dráždění Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 04. Listopad 2008, 21:47:10 »

nevadilo by mi ani nechat se píchat umělákem Šťastný

No potěš koště Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 04. Listopad 2008, 21:54:49 »

ja si to s homosexualitou ani nespojuju ale nelibi se mi ta predstava
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 05. Listopad 2008, 06:59:16 »

Tak já si myslim že na takovouhle věc kouká každej jinak, ale tušim, že když se klukovi líbí anál (což neznamená že je teplouš - snad  Šťastný ) , tak by mu tohle nevadilo....Svym způsobem když dělá holce něco takovýho, nemyslim si že by jí sejmul kdyby mu ona udělala v podstatě totéž.... ? Ale k píchání umělákem ....to už je asi i na mně moc  Andílek ....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 05. Listopad 2008, 13:06:38 »

...ale tušim, že když se klukovi líbí anál (což neznamená že je teplouš - snad  Šťastný ) , tak by mu tohle nevadilo...
Hehe, tak to teda tušíš špatně Šťastný Aspoň u mě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 05. Listopad 2008, 13:58:03 »

Sakra  Smějící se ...No nevadí...třeba si vyjímka z pravidla  Šťastný ... No každopádně zase dotaz...Když víte že do vás dělá buchta, pěkná, líbí se vám, nějakej sex teda proběhne, vy se jí neozýváte a ona napíše že na to kašle, že ze sebe nebude dělat blbečka a vnucovat se ...Pusobí to jak ?? Jako že se najednou začnete snažit, nebo naopak - když nechce , tak nechce ???
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 05. Listopad 2008, 15:08:30 »

To záleží jestli chci nebo ne Úsměv

Když bych chtěl znova, tak mě tohle vyburcuje k větší snaze, ale kdybych měl možnost i jinde, tak se ti na to vyprdnu a nebudu se vnucovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 05. Listopad 2008, 15:29:37 »

Kobliha: to, co ta buchta napíše, mi je uplně ukradený... jde jen o to, jestli jí chci nebo nechci...
Zaznamenáno

p@lo
Host
« Odpověď #110 kdy: 05. Listopad 2008, 15:31:23 »

ja si prave nemyslim, ze by sa zacal viac snazit Mrkající z jeho strany mi to pride asi tak, ze si sem tam zasuka a nemusi riesit teba.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 05. Listopad 2008, 15:32:25 »

Hm, takže člověk se tady prostě asi stejně nedozví nic jinýho než že všechno záleží na jedinci  Smutný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 05. Listopad 2008, 15:40:05 »

A to je taky to nejdůležitější a nejpodstatnější zjištění... (btw pošleš fotku do soukromé zprávy a napíšeš mi odkud jsi? Šťastný Šťastný)
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 05. Listopad 2008, 15:52:44 »

A to je taky to nejdůležitější a nejpodstatnější zjištění... (btw pošleš fotku do soukromé zprávy a napíšeš mi odkud jsi? Šťastný Šťastný)
D9, ona není zoufalá a nepotřebuje zoufale sex Úsměv Ona prostě chce dostat JEDNOHO KONKRÉTNÍHO TÝPKA DO POSTELE
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 05. Listopad 2008, 17:25:43 »

Avaranger: no a? nechápu jakou to hraje roli Šťastný
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 06. Listopad 2008, 10:46:42 »

Hele dobře ty Avarang3r  Smějící se ...Skutečně to tak je Šťastný .... Promiň , nerada posílám svý fota D9, ale sem kousek od Prahy
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 06. Listopad 2008, 12:01:18 »

Hm, takže člověk se tady prostě asi stejně nedozví nic jinýho než že všechno záleží na jedinci  Smutný
Mu na ferovku rekni co a jak chces, jak casto se s nim chces vidat, co chces, aby delal...jinak se nikdy nic nedozvis, bud si namlatis hned, nebo pozdeji, o  mnoho a mnoho ostudy pozdeji. Ver mi, pokud to nevyjde po case, aniz bys pro svou spokojenost neco udelala, budes se bit do hlavy, ze jsi to neprubla hned a neusetrila cas a nervy.

Jinak to samozrejme nepodej uplne bez obalu, nejak to zaonac, aby nemel pocit, ze na nej tlacis, jsi hysterka a podobne...proste rekni co od nej chces, ale rekni to pekne.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 06. Listopad 2008, 20:11:38 »

Kobliha: no vidíš, to neni daleko.... (já ti svojí pošlu taky Úsměv)
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 07. Listopad 2008, 07:36:53 »

Hm, takže člověk se tady prostě asi stejně nedozví nic jinýho než že všechno záleží na jedinci  Smutný
Mu na ferovku rekni co a jak chces, jak casto se s nim chces vidat, co chces, aby delal...jinak se nikdy nic nedozvis, bud si namlatis hned, nebo pozdeji, o  mnoho a mnoho ostudy pozdeji. Ver mi, pokud to nevyjde po case, aniz bys pro svou spokojenost neco udelala, budes se bit do hlavy, ze jsi to neprubla hned a neusetrila cas a nervy.

Jinak to samozrejme nepodej uplne bez obalu, nejak to zaonac, aby nemel pocit, ze na nej tlacis, jsi hysterka a podobne...proste rekni co od nej chces, ale rekni to pekne.

Já nevim jak takovouhle věc mám vysvětlit....Neřikám že se nedokážu bavit o vztazích nebo tak, ale vybafnout na něj s timhle ....? Tady jde o to že v hospodě tohle řešit nechci, když dorazíme domů, je jasný co se stane, a ráno zdrhne jak už sem řikala jako kulovej blesk.... A na zprávy mi opět přestal odpovídat, takže sem zase tam kde sem byla... No jo, ale divit se prostě nemůžu když má buchtu a navíc největší stíhačku.... Kroutící očima ....No prostě je to v pr......
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 07. Listopad 2008, 07:37:32 »

Kobliha: no vidíš, to neni daleko.... (já ti svojí pošlu taky Úsměv)

Pošli mi jí první a já popřemejšlim  Smějící se
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 07. Listopad 2008, 09:00:56 »


Pošli mi jí první a já popřemejšlim  Smějící se

Já ti svoji fotku taky klidně pošlu  Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 07. Listopad 2008, 09:57:25 »

Ale tak pánové, vyměňovat si fotky s koblihou....čekal bych od vás něco stylovějšího Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 07. Listopad 2008, 10:20:26 »

Já nevim jak takovouhle věc mám vysvětlit....Neřikám že se nedokážu bavit o vztazích nebo tak, ale vybafnout na něj s timhle ....? Tady jde o to že v hospodě tohle řešit nechci, když dorazíme domů, je jasný co se stane, a ráno zdrhne jak už sem řikala jako kulovej blesk.... A na zprávy mi opět přestal odpovídat, takže sem zase tam kde sem byla... No jo, ale divit se prostě nemůžu když má buchtu a navíc největší stíhačku.... Kroutící očima ....No prostě je to v pr......
Tak kdyz jsi nespokojena? Cekas na zazracnou radu?...zadna neni. (a ty to podle me dobre vis)
Podle me te jen vyuziva, kdyz reknes neco vic, tak se na to stejne nebude ohlizet a do te doby, nez mu to prestanes dovolovat si s tebou jednou za cas zasoulozi. Tebe to bud prestane bavit, nebo se zamilujes uplne, pokud jeste nejsi. Krasna vyhlidka co? Mozna si pak reknes, proc jsi to delala, ale to uz bude pozde...ale tak nebudme pesimisti, on to muze byt i happyend.(naivita vladne dusevnimu svetu Mrkající)

Ted jedna otazecka na zaver, uprimne, ty ho opravdu chces jen a ciste primarne na sex?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 07. Listopad 2008, 10:23:08 »

Podle me te jen vyuziva, kdyz reknes neco vic, tak se na to stejne nebude ohlizet a do te doby, nez mu to prestanes dovolovat si s tebou jednou za cas zasoulozi.
Přesně tak... ale horší než to, že tě využívá na sex, je fakt, že ty se využívat klidně necháváš... Smutný
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 07. Listopad 2008, 10:28:46 »

Já nevim jak takovouhle věc mám vysvětlit....Neřikám že se nedokážu bavit o vztazích nebo tak, ale vybafnout na něj s timhle ....? Tady jde o to že v hospodě tohle řešit nechci, když dorazíme domů, je jasný co se stane, a ráno zdrhne jak už sem řikala jako kulovej blesk.... A na zprávy mi opět přestal odpovídat, takže sem zase tam kde sem byla... No jo, ale divit se prostě nemůžu když má buchtu a navíc největší stíhačku.... Kroutící očima ....No prostě je to v pr......
Tak kdyz jsi nespokojena? Cekas na zazracnou radu?...zadna neni. (a ty to podle me dobre vis)
Podle me te jen vyuziva, kdyz reknes neco vic, tak se na to stejne nebude ohlizet a do te doby, nez mu to prestanes dovolovat si s tebou jednou za cas zasoulozi. Tebe to bud prestane bavit, nebo se zamilujes uplne, pokud jeste nejsi. Krasna vyhlidka co? Mozna si pak reknes, proc jsi to delala, ale to uz bude pozde...ale tak nebudme pesimisti, on to muze byt i happyend.(naivita vladne dusevnimu svetu Mrkající)

Ted jedna otazecka na zaver, uprimne, ty ho opravdu chces jen a ciste primarne na sex?

No jasně, vim jak to myslíš...Jako já s tim v podstatě počítám že to skončí tak, že mě to přestane bavit...Nebo teda doufám....Protože bohužel sem asi úplně blbá a sem z něj strašně vyplesklá...bohužel tak, že mě nezajímaj jiný....Neřikám že sem zabouchlá, jen luxusně oblbnutá....Ale jako furt mám jasnou vyhlídku toho, že s nim by to v životě smysl nemělo, takže nic nelámu přes koleno...Sme oba svym způsobem úplně jinde....On je zazobanej, já sem chudý děvče Šťastný ...Nehodili by sme se k sobě vůbec asi....Jako upřímně na něj myslim určitě častějc než on na mně, ale protože sem byla naivka největší v minulym vztahu, mám sundaný růžový brejle....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS