Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:49:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173406 krát)
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 07. Listopad 2008, 10:29:23 »


Pošli mi jí první a já popřemejšlim  Smějící se

Já ti svoji fotku taky klidně pošlu  Šťastný

Posílej  Smějící se
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 07. Listopad 2008, 10:33:48 »

Protože bohužel sem asi úplně blbá a sem z něj strašně vyplesklá...bohužel tak, že mě nezajímaj jiný....Neřikám že sem zabouchlá, jen luxusně oblbnutá....
Ano, to je poměrně luxusní zamilovanost...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 07. Listopad 2008, 10:44:24 »

Byla jsem v podobne situaci, taky ze startu spokojena s tim sexem...ja se do nej nemuzu zamilovat, kdyz vim jaky je, jak se k sobe nehodime a jak se chova...blablabla. Jiste, ze jsem se zamilovala, delsi dobu trvalo, nez mi to doslo, tak jako ted podle me tobe. Byl to rok a pul plny slz a zlych nalad. Nakonec se mi zadarilo a dali jsme to dohromady, tak jak jsem si to vysnila, vse bylo uzasne, vse bylo podle tech snu, tak jak jsem chtela, zamilovanost z obou stran....jenze ta moje po case zacala odchazet pryc, uz jsem nemela tak ruzove bryle a videla jsem na nem ty chyby, znova trapeni, rozchazeni, slzy....uzasna zivotni lekce.

My jsme meli nazorove problemy, proc nemuzeme byt spolu, jeho strach a jeho zkusenosti...bylo to jine, ale zacalo to ciste na sexu, tak jako u tebe, u me se ten kurevnik uklidnil a zmenil, nemusis mit takove stesti i ty. Kdyz se na to podivam zpet, mam za sebou hnusne zazitky, jsem z toho poucena a asi bych do toho nesla znovu, kdybych vedela, co vse me to bude stat. A ver mi, ze jsem zaplatila hodne.

Co jsem tim chtela rict? - Vis proc jsme se spolu nakonec dali do hromady jako dvojice? Ptz jsem se prestala bat, ze ztratim i to malo, co mam a rekla jsem mu to narovinu, bud vse nebo nic....dva mesice nebylo nic Provokatér
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 07. Listopad 2008, 11:02:13 »

Páni dobře ty .... Tak to je hustý.... Jako já fakt nejsem zamilovaná....On je takovej rozmazlínek a tak, prostě se mi na něm dost věcí nelíbí, ale spousta mě jich přitahuje....A myslim si že mě to fakt přestane bavit dělat někomu matraci (i když z mojí iniciativy) ... Já takovej typ člověka fakt nejsem a když uvidim nezájem z jeho strany, spíš ohrnu nos a půjdu dál.... I když teď to zatim nejde....Ale v tomhle se znám....až mi přeteče pohár, vzdám to...Jen prostě dokud něco chci, tak si za tim jdu no .... Podivený .. Beran
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 07. Listopad 2008, 11:30:35 »

Jako já fakt nejsem zamilovaná....On je takovej rozmazlínek a tak, prostě se mi na něm dost věcí nelíbí, ale spousta mě jich přitahuje....
Jsi zamilovaná až po uši jentak mimochodem Úsměv
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 07. Listopad 2008, 13:00:57 »

Jako já fakt nejsem zamilovaná....On je takovej rozmazlínek a tak, prostě se mi na něm dost věcí nelíbí, ale spousta mě jich přitahuje....
Jsi zamilovaná až po uši jentak mimochodem Úsměv

Tak já asi zamilovanost beru nějak jinak když si to nemyslim  Smutný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 07. Listopad 2008, 18:34:12 »

Tak já asi zamilovanost beru nějak jinak když si to nemyslim  Smutný

A jak bys teda definovala zamilovanost u sebe?
Já to beru tak, že jakmile na tu holku aspoň trošku občas myslim a něco mi kvuli ní vrtá hlavou, tak už v tom jsou nějaký city a už z toho kouká zamilovanost. A podle toho, co si tady zatim napsala, si mysilm taky, že seš v tom až po uši.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 08. Listopad 2008, 16:57:08 »

Páni dobře ty .... Tak to je hustý.... Jako já fakt nejsem zamilovaná....On je takovej rozmazlínek a tak, prostě se mi na něm dost věcí nelíbí, ale spousta mě jich přitahuje....A myslim si že mě to fakt přestane bavit dělat někomu matraci (i když z mojí iniciativy) ... Já takovej typ člověka fakt nejsem a když uvidim nezájem z jeho strany, spíš ohrnu nos a půjdu dál.... I když teď to zatim nejde....Ale v tomhle se znám....až mi přeteče pohár, vzdám to...Jen prostě dokud něco chci, tak si za tim jdu no .... Podivený .. Beran
Jestli ty nejsi zamilovana, tak ja jsem horolezec. No nic no, to je jedno.
Jen by me zajimalo, co je teda to, co chces...ty chces jeho.
Jinak taky jsem si hodne dlouho namlouvala, ze je to ego a ne zamilovanost...omyl.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 10. Listopad 2008, 07:19:02 »

Já vám nevim....čim víc s tim do mě hustíte, tim víc začínám věřit tomu že je v tom fakt něco víc.... Ale to je fakt špatně....O víku sem ho viděla na akci, ale byl tak na šrot že nepobral že tam asi vůbec sem....A v sobotu byl pozvanej na párty co sme dělali na chatě, ale nedorazil...Sice volal kámošovi co tam byl asi ve 2 ráno, a ptal se jak to de, ale  nic víc....Smolík pacholík....Ty jo sere mě to.... Takže nějaký návrhy jak se odmilovat Šťastný ???
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 10. Listopad 2008, 13:08:29 »

Takže nějaký návrhy jak se odmilovat Šťastný ???
Jako nejakou rychlou ucinnou pooc, jo?....kdo s ni prijde, ten bude nominovany na cloveka roku Provokatér
Jen jedna rada, kterou stejne nedodrzis Mrkající....nevyhledavat ho, nechodit tam, kde ho muzes potkat...coz jeste stejne dlouho budes delat.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 10. Listopad 2008, 13:44:17 »

Sakra asi sme fakt všichni z jednoho těsta  Smějící se ... No jo no, tomu se asi neubránim...páč...co kdyby  Znepokojený ...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 10. Listopad 2008, 14:09:28 »

Udělej přesně tohle: zruš s ním jakýkoliv kontakt... jakmile toho člověka nebudeš vůbec vídat, ani s nim nebudeš mluvit (nebo si psát), tak na něj přestaneš myslet a odmiluješ se (opravdu to je nejlepší způsob a funguje!)...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 10. Listopad 2008, 14:18:12 »

Udělej přesně tohle: zruš s ním jakýkoliv kontakt... jakmile toho člověka nebudeš vůbec vídat, ani s nim nebudeš mluvit (nebo si psát), tak na něj přestaneš myslet a odmiluješ se (opravdu to je nejlepší způsob a funguje!)...
Podle me tohle ale neudela, ptz porad veri a chce, vlastne ji to ted castecne staci, jeste ji to neodjebava tak, jak zacne po case...ale tva rada je ta jedina ucinna.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 10. Listopad 2008, 14:48:07 »

No, mě by stačilo bohatě kdyby mě poslal do prdele abych se s tim smířila, ale kolikrát sem si o to svym způsobem řekla a on to neudělal...Radši se nevyjádřil...A proto tu malinkou naději furt mám.....Zas to nechci zahazovat úplně no...Ale jasný....Vy si myslíte že sem úplně blbá a  naivní a já si myslim že vim všechno nejlíp...Klasika....Dojde mi to až se z toho fakt po*eru ....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 10. Listopad 2008, 16:57:57 »

Kobliha: hezky si s tebou hraje... žádnej kluk tě nepošle do prdele, protože si přece nenechá odejít možnost sexu...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 10. Listopad 2008, 18:28:56 »

Takže, jaké plyne poučení z tohohle vlákna, milé děti? Kdopak ví?

Ano, správně. Když žena něco říká, tak ve skutečnosti chce něco úplně jiného Šťastný A pokud říká "chci jen sex" tak to určitě znamená, že chce něco víc Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 10. Listopad 2008, 19:10:19 »

kontrast k: kdyz chlap rika chci vazny vztah a mysli chci jen sex, pro boha Šťastný:D.. ne vsichni sme takovy.. ale je dobry doplnit to aby to nebylo jen na ucet zen
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 10. Listopad 2008, 20:01:49 »

Mě to bylo čudný od začátku, nekoukalo z toho nic dobrýho.
Jen si říkám že když se mu ona nebude dlouho ozývat, jestli ho tím naopak nepřitáhne zpátky? Šťastný
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #143 kdy: 10. Listopad 2008, 20:06:12 »

kontrast k: kdyz chlap rika chci vazny vztah a mysli chci jen sex, pro boha Šťastný:D.. ne vsichni sme takovy.. ale je dobry doplnit to aby to nebylo jen na ucet zen
Ne, na chlapi to neplatí. Ti většinou říkají věci narovinu Mrkající
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 10. Listopad 2008, 20:36:16 »

augi: jasny, ja sem toho priklad Šťastný ale... kde myslis ze vznikly predstavy ze chlapy se s holkou vyspi a pak ji uz ani nezavolaj Mrkajíc튝astný
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 10. Listopad 2008, 20:49:44 »

Ale podla mna je rozdiel v tom, ze taky chlap vie, ze ju chce len do postele.  Úsměv
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 10. Listopad 2008, 20:57:13 »

holka by to vedela taky kdyby se nesnazila presvedcit sama sebe ze to tak neni.. spousta chlapu si neprizna neco jinyho.. je to normalni lidsky chovani.. sebeucta a sebevedomi nekdy zastini sebereflexi uvedomeni... zas to tu nekdo vidi prilis cerno bile
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 10. Listopad 2008, 21:17:04 »

Ano, správně. Když žena něco říká, tak ve skutečnosti chce něco úplně jiného Šťastný A pokud říká "chci jen sex" tak to určitě znamená, že chce něco víc Mrkající
Omyl...nekdy to je mysleno vazne, minimalne ze startu.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 10. Listopad 2008, 21:25:50 »

No, mě by stačilo bohatě kdyby mě poslal do prdele abych se s tim smířila, ale kolikrát sem si o to svym způsobem řekla a on to neudělal...Radši se nevyjádřil...A proto tu malinkou naději furt mám.....Zas to nechci zahazovat úplně no...Ale jasný....Vy si myslíte že sem úplně blbá a  naivní a já si myslim že vim všechno nejlíp...Klasika....Dojde mi to až se z toho fakt po*eru ....
Tak za prve to neudela, ptz kdyz s tebou spi, tak je to pro nej dobry sex (POZOR - sex a laska je rozdil! - coz damy vetsinou nechteji pochopit)
Za druhe - jsi si rekla...chlap ma odlisne mysleni nez baba, co nereknes primo, to muze byt pochopeno uplne jinak - aneb zivot je jedna velka skola. Nenaznacuj, ale vyjadri se primo, usetreny cas.
Za treti -  nadeje umira posledni, nadeje je krasna spasa, ale i devka, zalezi, kdy a pri cem se ji chopis -  v tomhle propade to asi nebude prvni moznost.
Za ctvrte - ja mam pocit, jako bych cetla sama sebe...neboli z tve vety "nechci zahazovat uplne" citim, ze to nezahazujes vubec.
Za pate - nemyslim si, ze jsi blba-tohle k zivotu patri, ale ty si to budes myslet, pokud to zle dopadne.
Za seste - nejak to dopadne, treba to bude ruzova knihovna - uprimne ti to preju, treba taky doba trapeni...kazdopadne pri negativni moznosti to bude ohromna zkusenost, pokud te to psychicky neznici a ty se z toho budes umet vyhrabat.

Takze good luck, ptz rady jsou zbytecne, stejne si udelas podle sebe.

Maly tip na zaver, vyzkousej, zda zarli.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 10. Listopad 2008, 22:49:42 »

OK, cassies Úsměv Upravím to Úsměv
Když žena něco říká, tak ve skutečnosti chce něco úplně jiného Šťastný A pokud říká "chci jen sex" tak to určitě znamená, že chce něco víc Mrkající
Když žena něco říká, tak (byť by byla přesvědčena, že to chce) ve skutečnosti chce něco úplně jiného...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS