Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:19:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173385 krát)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 10. Listopad 2008, 22:54:55 »



Když žena něco říká, tak (byť by byla přesvědčena, že to chce) ve skutečnosti chce něco úplně jiného...
[/quote]
Souhlas Mrkající
Ale i vyjimky se najdou...tak jako ctyrlistek.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 10. Listopad 2008, 22:56:19 »

A našla jsi někdy nějakej?
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 10. Listopad 2008, 23:09:40 »

ctyrlistku je fura, mam doma minimalne dvacet ususenych...

stejne jako zen, co dokazou mluvit na rovinu... zda vzdy vedi co chteji...no to uz je jina Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 10. Listopad 2008, 23:19:34 »

Konkrétně čtyřlístky sbírá moje partnerka po tuctech (asi aby mi naznačila, že vyjímek je spousta). A pokud je ekvivalence těchto ženských vyjímek a zmutovaných travin skutečná, tak je to velmi uklidňující.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 10. Listopad 2008, 23:25:43 »

A našla jsi někdy nějakej?
Nenasla.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 11. Listopad 2008, 10:07:43 »

Ty jo cassies mě dobře rozebrala Mrkající .... Jako jo, udělám si všechno podle sebe,to máš pravdu Úsměv .... a žárlí..... to mám ozkoušený.... Ne nějak radikálně, ale všimla sem si že ho sere když sem ve společnosti jinýho frajera a bavim se....Ale to je zas ego asi...Milí drazí, jdu marodit Smutný .... Budu tu až tak za tejden, nebo dýl, tak na mě myslete.... Ten fešk má spoustu volnýho času, takže nějaký dopoledne by se stavit mohl Mrkající ...Akorát nevim jestli seberu odvahu mu napsat  Smějící se ....Tak zatim
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 11. Listopad 2008, 17:31:00 »

A už jsme tam, kde jsme byli  Projel jsem to
...takže nějaký dopoledne by se stavit mohl Mrkající...  >>   VS  <<  Jako já fakt nejsem zamilovaná
Padne to jako z vystřihovánky:
Když žena něco říká, tak (byť by byla přesvědčena, že to chce) ve skutečnosti chce něco úplně jiného...
Už nebudu nic radit, je to stejně zbytečný Mrkající. Buď budeš šťastná, nebo padneš na hubu - něco z toho se musí stát. A já už mám tip co se stane Úsměv
« Poslední změna: 11. Listopad 2008, 17:44:14 od petanx » Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 24. Listopad 2008, 07:23:49 »

Tak pozor, náhodou....byl za mnou dvakrát v jednom tejdnu Mrkající ....A za střízliva Úsměv ... Sice nic nebylo, páč sem zjistila že za střízliva je strašně stydlivej a já nějak nedokázala udělat první krok... Šťastný ....Ale žádnej velkej pokrok v tom nevdim zase Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 24. Listopad 2008, 08:29:08 »

A už sis rozmyslela jestli ho teda chceš takovýho jakej je?
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 24. Listopad 2008, 11:59:14 »

Zjistila sem že to vypadá, že ty kecy o něm nejsou pravda....Vypadá to že sem jediná s kym si takhle ujíždí...Samozřejmě za tři roky vztahu toho má na kontě asi víc, ale za poslední dobu.....Takže sakra....asi bych ho chtěla.... Ale prostě vim že to neni reálný.....S ní se jen tak nerozejde a já nejsem taková hvězda abych to rosekla asi....
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 24. Listopad 2008, 13:44:38 »

Konkrétně čtyřlístky sbírá moje partnerka po tuctech (asi aby mi naznačila, že vyjímek je spousta). A pokud je ekvivalence těchto ženských vyjímek a zmutovaných travin skutečná, tak je to velmi uklidňující.

Čtyřlístků se prý hodně urodilo po havárii v Černobylu. Otázka zní, jestli to tehdy zafungovalo i tak, že by se urodilo víc upřímných žen Smějící se
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 24. Listopad 2008, 13:59:43 »

Kobliha: Kolik je tobe, kolik jemu a kolik jeho pritelkyni?
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 24. Listopad 2008, 14:08:03 »

Jemu bude 24, mě bude 23 a jí asi taky tak nějak ..... Prostě ale kdyby ona nebyla taková dilina !!! Řikaj to všichni jeho kámoši, že je prostě debilní, že z něj saje jenom prachy, jeho kámoše buzeruje jak kdyby byla ředitelka zeměkoule....Nedává mu ani korunu na nájem...no zoufalá !!!!!! Takže když je s ní když je taková, a tak nějak jim to klape,  co já zmůžu.....?? Ale prej spolu spěj tak jednou za měsíc, že on prostě hrozně kalí i doma, a kalí dokud neusne s flaškou  v ruce....To neznačí asi idilku co ??
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 26. Listopad 2008, 14:57:39 »

on prostě hrozně kalí i doma, a kalí dokud neusne s flaškou  v ruce....To neznačí asi idilku co ??

A nemáš pocit, že máš na lepšího? Jako mě je jasný, že srdci neporučíš, ale vážně tě tohle na něm tak přitahuje? Po světě běhá tolik kluků...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 26. Listopad 2008, 15:04:35 »

on prostě hrozně kalí i doma, a kalí dokud neusne s flaškou  v ruce....To neznačí asi idilku co ??

A nemáš pocit, že máš na lepšího? Jako mě je jasný, že srdci neporučíš, ale vážně tě tohle na něm tak přitahuje? Po světě běhá tolik kluků...

Tak já věřim že kdyby bylo všechno ok, nebyl by takovej.... Když byl u mně, přišlo mi že je z úplně jinýho těsta.....
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 26. Listopad 2008, 16:04:08 »

Sorry, nepročetl jsem to tu úplně celý, ale mám pocit, že ty ho chceš nejen na ten sex, ale třeba i jako partnera... ale proto, že víš, že z jeho strany to asi tak horký nebude a navíc má přítelkyni, hledáš si různý racionální důvody, proč by nebyl do života dobrá partie.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 26. Listopad 2008, 18:57:59 »

A nemáš pocit, že máš na lepšího? Jako mě je jasný, že srdci neporučíš, ale vážně tě tohle na něm tak přitahuje? Po světě běhá tolik kluků...

Podle mě je Kobliha zamilovaná a jakoe každej zamilovanej si ten protějšek idealizuje. Nestalo se ti nikdy že jsi myslel že holka se kterou jsi a kterou milluješ jé užasná, a po čase když už jste spolu nebyli ti  už tak úžasná nepřišla? Celkem běžný projev zamilovanosti, vidět spíš dobrý stránky a nad slabýma zavírat oči, nehledal bych v tom něco špatnýho
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 26. Listopad 2008, 20:21:08 »

Já vim. Chápu, že když je člověk zamilovanej, tak ty chyby prostě nevidí. Taky sem tam napsal, že srdci neporučíš. Ale prostě si myslim, že má na lepší.

A k tomu jestli se mi to někdy stalo, tak právě teď. Občas si napíšu s bejvalkou a popravdě mě strašně překvapujou některý věci na ní. Dřív sem je vůbec neviděl.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 26. Listopad 2008, 22:09:40 »

Vis co, strasne bych ti prala stastny konec, nebo aspon to, co se stalo me, ze jsem nakonec dospela k tomu, po cem moje srdce tak strasne touzilo. Dneska vim, ze to byla ztrata casu, ze mi ten clovek z velke miry jen ublizoval.Zmenil mi vnimani sveta, neverim ted lidem, mozna je to dobre, mozna ne. Kazdopadne me vylecil z naivity, dal mi okusit hrozne chvilky, trapeni, ale zase i krasne, na co budu vzdycky vzpominat. Ted bych asi nechtela vratit cas, ptz mi to vlastne prospelo, dostala jsem se vys, jinak hodnotim, jinak si cenim lidi. Ale ztratila jsem hodne mesicu, cas ktery jsem mohla vyuzit k radostem.
Kdyz to ted pisu, tak mi vlastne dochazi, ze je dobre, ze jsem to delala...posunula jsem se dal a ty, at se zachovas jakkoli, dostanes z toho velkou zkusenost.
Zaverem bych ti chtela rict jen jedno, co bych ja na svem predeslem chovani zmenila (moje a tvoje situace je jina, ale ve svem smyslu stejna)...nikdy nejdi pod sve hodnoty, to je to jedine, ceho budes v budoucnu litovat. Pokud to dopadne zle, budes litovat vseho, ale casem ta litost prejde v neco, co bude tvym materialem, ze ktereho budes cerpat do budoucna, do dalsich vztahu.
Nereknu ti, nech ho, ptz to nechces slyset a ani bys to neposlechla, proto: Jdi do toho, pokus se o sveho prince, ale uz neco udelej, bude mene ztraceneho casu v pripade prohry. Mrkající

Mozna jen jeho vytahnes ze srabu a sebe do nej shodis, treba mu to tak vyhovuje, treba se do tebe zamiluje, treba budete spolu, treba te to bude nicit...ale pozdeji si nejspis reknes, aspon jsem zila tak, jak chtelo moje srdce a nebudes litovat toho, co jsi neudelala.

Hodne stesti.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 27. Listopad 2008, 07:07:46 »

Cassies : Teda děkuju ti za krásnej vzkaz ..... Jako jak už sem určitě psala , nejhorší je že já sem se poučila maximálně z předchozího vztahu...O toho trotla sem se snažila 2 roky a nakonec se teda povedlo a názor na tu situaci po 3 letech vztahu trápení a slz¨, (samozřejmě i krásných chvil) mám takovej, jako ty.... Jedna obrovská zkušenost ! Sem na jednu stranu smutná že sem ztratila tři roky s někym, komu sem za to vůbec nestála, ale na druhou, nebejt toho, tak sem asi furt to nejnaivnější stvoření na světě .... Jako tenhle "princ" je někdo, koho i přes to všechno chci zkusit ulovit.....Sem sice furt blbá, kdo ne když je zamilovanej, ale myslim si že s nim by mi to vyhovovalo.... Pokud teda nejsou pravda ty řeči, což si myslim že ne......Ale nemůžu mu teď říct - nechceš se vysrat na tu svojí a bejt se mnou ?? Dám tomu čas, třeba se to nějak vyvrbí.... Ale ještě toho o sobě nevíme tolik, aby kvůli mě zahodil 3-letej vztah....to chápu.
A pro ostatní....hledám důvody jak si ho znechutit, ale zároveň hledám to hezký.... Z obojího sem vyřízená, ale jelikož sem beran, vždycky si jdu za svym....Sice ne střemhlav, ale nevzdávám nic pokud nejsem přesvědčená o prohře...bohužel....
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 16. Leden 2009, 12:58:42 »

Zdravim docela po dlouhý době.... Úsměv ... Potřebuju opět radu, nebo spíš vysvětlení... Nehodlám to nějak moc rozebírat, už sem pomalu smířená s nejhoršim, ale navazuju na tenhle předchozí příběh. S panem X proběhl ještě nějakej sex, docela po dlouhý době a asi jenom proto že sem po něm nejvíc vyjela Šťastný ...Nechápu, přišel ke mně, snažil se se mnou bavit a když šel na záchod a já po něm vyjela, začal se cukat že tohle nemůže, že pak poslouchá strašný kecy (od jeho skvělejch kámošů) atd...Tak sem se chvíli snažila ho líbat a pak sem to vzdala s tim že se vnucovat nebudu, najednou mě čapnul a už sme byli u mně doma Šťastný Jenže sme zdrhli a všichni věděli o co de... Všecko super, řek mi že zase někdy, ale pak sme se viděli na akci, kde mi jeho kámoši řekli že si mě asi ani nevšimne, že řikal že si myslí že to všichni vědi a že když se spolu budem bavit, budou ho s tim prudit...(dětinský - jako by to někoho zajímalo).Tam odtud odešel, neřek ani bůů a já mu napsala kam jako zmizel, že sem myslela že dáme sex a tak, a ani nenapsal.....Od tý doby kdekoliv se někde vidíme, nepromluví na mně, ale furt na mně čumí (spíš sleduje každej můj pohyb), všimla sem si že si mě fotí do mobilu, když se se mnou bavili jiný kluci, fakt je odehnal, ale sám neřek ani popel...pak jel s náma kalit do stopu, už to vypadalo že to dopadne jako vždy, ale jeho kámoš začal komplikovat a odjeli kvůli němu (cca v půl 7 ráno). Tak sem mu napsala jestli už na to teda sere úplně,že bych byla ráda kdyby mi odpověděl abych věděla že už mu fakt nemám psát, že mě ta chuť jinak asi nepřejde ;-) .... Odpověď žádná, akorát asi v půl 10 mi volal ten jeho kámoš a já už chrněla , tak sem to típla..A pak mi kámoška řekla že se okolo 10 v tom stopu ukázali zase ?? PREJ se rozhlíd jak kdyby hledal mně, a když mě neviděl, zase odjeli....  Takže moooc prosim, žádný velký rozebírání ;-) ... ale potřebuju vědět co tohle znamená.. ? Kdyby ste se chovali tak jak sem napsala - co to je asi za postoj k tý buchtě ?? :-D ... Sem bezradná.... Jde jen o to že vim že iniciativa musí bejt na mý straně když něco chci, ale zas nevim jestli to má vůbec smysl něco ještě zkoušet.....Dá se z tohodle vydedukovat něco ?? Třeba že sem mu fakt u prdele , ale protože je to majetnický hovado, dělá to co dělá :-D ?? Díky za všechny odpovědi !!!
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 16. Leden 2009, 13:22:52 »

všimla sem si že si mě fotí do mobilu, když se se mnou bavili jiný kluci
Co to má znamenat... Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se

Dá se z tohodle vydedukovat něco ?? Třeba že sem mu fakt u prdele
Je mi jasný, že rada od 16letýho kluka se bere tězko, Šťastný ale vykašli se na něj. Opravdu ztrácíš tady kus života Velmi smutný nad něčim naprosto zbytečnym, přitom si už mohla mít jinýho, lepšího! borce. Mrkající
Zaznamenáno

Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 16. Leden 2009, 13:29:20 »

všimla sem si že si mě fotí do mobilu, když se se mnou bavili jiný kluci

To souvětí sem asi blbě rozdělila :-D .... Prostě si mě fotí do mobilu a když se se mnou baví jiný kluci, odhání je Šťastný .... No vim že bych mohla mít jinýho borce, ale mně tenhle baví.... Chci vědět co tohle znamená a dál se to nějak vyvine samo.....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 16. Leden 2009, 13:40:41 »

To znamená že to moc řešíš a už jsi z toho psycho
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 16. Leden 2009, 13:55:27 »

To znamená že to moc řešíš a už jsi z toho psycho

He, tak to dík....Já chtěla jenom vysvětlení toho chování...Protože sama na to nepřijdu :-D .... Chlapi to maj v hlavě jinak ... A jenom ze sebe nechci udělat dilinu nějakym špatnym krokem....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS