Co s ním?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:56:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co s ním?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co s ním?  (Přečteno 13097 krát)
knoflicek27

Karma: -2
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 31. Červenec 2009, 11:00:04 »

Ahojik,nikdy by mě nenapdalo,že se takhle budu radit,ale už nevím,jak na něj.Znám chlapa 5 let,3 roky zpět se u mě o něco pokoušel a i přes to,že jsem ho taky chtěla ve finiši z mé strany se nic neuskutečnilo.Nedávno jsme se opět sblížili,říkal mi,že je mezti námi platonická láska a prostě keci,krom polibků na nic víc nedošlo,nebyl čas.Jenže já bych chtěla,psala jsem mu sms,že bych se stavila na kafe a tak,ale pořád neodepisuje a pak říká,že neměl kredit.Ale tak proč potom neodpoví,když ten kredit má.Ze začátku jsem na něj byla trochu hr ale pak jsem se stáhla,ale on i přes to,že říká,že mě chce,zároven se mi vyhýbá.Nevyznám se v tom.Myslíte,že je pro něj překážkou,že mám chlapa?děti?I když tvrdí že ne?Jk se mu mám dostat víc pod kůži,aby projevil více zájmu nebo už ho nemá?
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Červenec 2009, 11:09:08 »

tak volej Úsměv
a ne že bych chtěl bejt moralista, ale ty máš chlapa, děcka a s ním chceš co? vyspat se s ním, odejít od chlapa a začít si s tímhle..?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Červenec 2009, 11:10:19 »

třeba nechce vztah, ale jen sex a ty to bohužel hraješ na vztah. proto se straní.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
knoflicek27

Karma: -2
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Červenec 2009, 11:16:44 »

Začala bych u toho sexu a při dobré cestě skončila u vztahu Šťastný
Chlapa mám,ale máme trochu jinej vztah
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Červenec 2009, 11:51:59 »

když se o něco pokoušel 3 roky zpět a nedopadlo to dobře, tak už se to táhne dost dlouho... je taky možný, že vyprchalo počáteční nadšení a jemu už se do toho moc nechce... můžeš mu to zkusit vyklopit narovinu a uvidíš jak zareaguje, ale žádný zaručený recept na to, jak ho přimět, aby tě miloval, neexistuje... a pokud máš děcka a manžela, tak tahle úvaha zavání průšvihem...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Srpen 2009, 19:17:25 »

Chlapi neradi, když se s nima vyjebává Úsměv

A úplně nejméně rádi, když se snaží, ženská se tváří jak královna ze Sáby a když je to přestane bavit, tak se jim začne vnucovat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quadarq



Pravda osvobozuje, ale nejdříve pěkně nasere.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Únor 2010, 12:41:16 »

...a ještě když má chlapa a děcka. To je úplně k smíchu.
A balit jej přes sex a doufat, že to skončí u vztahu?
Pokud má ten chlap aspoň trochu pudu sebezáchovy (což vypadá, že má), tak do toho nikdy nevleze, protože by se jednak musel starat o cizí děti a za druhé si nebude nikdy jistý, zda mu neuděláš to samé, co bývalému, až se ti omrzí.

Jedno staré čínské přísloví praví:
"Neberte si ženu, když je příliš silná."
« Poslední změna: 21. Únor 2010, 12:44:44 od Quadarq » Zaznamenáno

"Sex between a man and a woman can be absolutely wonderful - provided you get between the right man and the right woman." — Woody Allen

“Love is the answer, but while you are waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.” — Woody Allen
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Březen 2010, 20:11:17 »

Podle mě je to zbytečný trápení jak pro tebe tak pro toho chlapa.
A jak můžeš uvažovat nad tim, že se s někym vyspíš jen tak když doma vychováváš vlastní děti ?
Co si pak maj ty děti myslet o své matce, když se to za pár let dozví ?
Zaznamenáno

minea

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Březen 2010, 20:47:42 »

Pokud jsi opravdu rozhodnutá mít dva muže, chtělo by to pro tebe víc než jen sex, ne? Nech je investovat - ne peníze, ale něco mnohem cenějšího, čas, myšlenky, snahu, nápady, pozornost. Zaujala jsi ho jednou? Zaujmi ho podruhé, ale nesmíš být moc přístupná. Milá, usměvavá, ale zaneprázdněná. Nevykládej o rodině, svadbě, starostech - buď milá, veselá, nadšená životem "nezávislá", ale k nesehnání - nemůžež za to, máš jen moc nabytý program, nejsi tu od toho, abys čekala, až zavolá. On volá aby tě konečně sehnal. Ale když si konečně najdeš čas někam vyrazit - buď natolik okouzlující, aby mu to námahu vynahradilo. Broblémy jsou tabu - má svých dost, k této části se dostaneš, až když ve vztahu pokročíte... Nedovol mu toho moc. Máš svou sebeůct a hrdost. Nejsi k mání pro každého, už jenom to, že jsi sním je pro něj odměna. Nesmíš být ale nabubřelá - milá, veselá, spontální. Nedobytná pevnost je lepší než předem dobytý hrad.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS