Kašle na mě?????

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:48:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kašle na mě?????
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Kašle na mě?????  (Přečteno 67952 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Srpen 2009, 14:45:41 »

Trosku OT, ale vy ostatni kolem 20 let, vy jste se bezne ozirali, kdyz vam jeste nebylo 18?

...nicmene to neni nic proti autorce tematu.

Ehm..ne Šťastný:D

Mimochodem zůstat "jen" kámošem, o to většina nestojí. To radši holku vymažou ze svýho života než by se s ní museli vídat jen jako ti druhý, kámoši. Ale nechápu to. Ty ho chceš jako kamaráda, nebo jako kluka? Jestli jako kamaráda tak to se ti z vysoka Šťastný ale jestli jako kluka tak je tady fůůůra možnejch řešení situace Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Srpen 2009, 15:10:29 »

No "běžně" ne, ale tu a tam (2x - 3x za rok něco bylo)... zas to bylo takové "zajímavější"... Ono většinou stačilo od někoho staršího nechat koupit ruma, kolu a jednu lahev zelené a bylo S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Srpen 2009, 17:18:44 »

Mě je teda 16 a na alkoholu (alespoň zatím) vůbec nic nevidím... Pivo je "snesitelné", ale ne, že by mi vyloženě chutnalo. Proč si zbytečně ničit mozkový buňky v mozku? Nevim no... nechutná mi to a k tomu to škodí (a do 21 let obzvlašť Úsměv), takže já se nikdy úplně neopil. Ani nevim, proč bych to dělal. Navíc rum je extrémně hnusnej Šťastný Nevim no, třeba to přijde, ale zatím nemám jedinej důvod, proč si místo sprite koupit nějaký alko... Důvodů proč ne bych vymyslel nejmíň 10 Šťastný

Jinak k těm kamarádům... o to fakt moc kluků (včetně mě) nestojí - obzvlášť, když chtějí něco víc. Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Srpen 2009, 17:28:34 »

Pivo mi taky nachutná a to čemu se tady říká rum, lacinej šmejd - ochucenej líh. O pravým rumu z cukrový třtiny bys mluvil s respektem Šťastný. Občas si dám panáka dva na lepší náladu, do poblití sem se ztřískal jen jednou...
a citát z textu Morčat: "Sex je pro děcka, dospělý chlastaj" - nemám nejmenší problém bejt děckem Šťastný:D
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Srpen 2009, 17:34:43 »

Mě pivo chutná. Vždycky jsem se chtěl střískat tak, abych si nic nepamatoval a museli mě od nést domů, bohužel se mi to ještě nepodařilo...
Jinak než mi bylo 18 let, tak jsem decentně pil alko akorát na rodinných akcích, jinak mě to nelákalo.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Srpen 2009, 17:57:46 »

Taky tě mužou nést domů,nebo z domu...v rakvi...
To co ted řeknu zní tak trochu směšně,a každý se tomu vysměje ale: Každé opití,kdy jste na mol,se každou setinou promile ničí neuvěřitelné množství mozkových buněk...sice se vám to zdá takové směšné,ale je pravda,čím větší opilost tím víc se to znásobuje,a další opilost se jen přičítá k te minulé...geometrickou řadou...

Mimochodem,když už jsi na mol,a nic si nepamatuješ,a musí tě nést domů,tak už máš poškozené játra,buť to dají nebo ne...jeden kluk naproti od ulice se ožral k smrti (a to normálně ještě došel dom,nebyl uplně namol).Možná nad vším moc uvažuji...

P.S.Mě pivo chutná,opitý jsem nebyl,jen hodně přiopitý na rodinné...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Srpen 2009, 18:03:12 »

Vždyť jo, to o těch mozkových buňkách jsem psal Mrkající asi jsem vadnej, ale prostě mi víc chutná Cappy než pivo nebo rum Smějící se a navíc - po Cappy určitě neodumíraj mozkový buňky Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Srpen 2009, 11:25:53 »

Mně taky v 16 chutnalo víc Cappy... Smějící se Ale teď... Šťastný
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Srpen 2009, 19:39:09 »

Ono to neni jen o chuti, taky mam radsi fantu, nez vodku a energy, ale i to je pro me chutove prijatelne, takze je jasne, co budu pit v sobotu ci patek vecer.
Taky jednou dojdes k tomu, ze budes pit i to, co ti chutna mene, ptz to nebudes pit primarne za ucelem chuti.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Srpen 2009, 20:44:06 »

Já piju jenom abych nekazil partu (rozlučky a podobný), ale někde na všední zábavě bych si rozhodně nedal a když, tak minimálně Úsměv Přeci nebudu pít něco, co mi moc nechutná, je to škodlivý a navíc drahý jak prase, když můžu pít něco, co mi chutná, není to škodlivý a je to levný? Tak nejsem blbej ne? Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Srpen 2009, 21:03:16 »

Já piju jenom abych nekazil partu (rozlučky a podobný), ale někde na všední zábavě bych si rozhodně nedal a když, tak minimálně Úsměv Přeci nebudu pít něco, co mi moc nechutná, je to škodlivý a navíc drahý jak prase, když můžu pít něco, co mi chutná, není to škodlivý a je to levný? Tak nejsem blbej ne? Smějící se
V 16ti bych ti ani nedoporucovala nic jineho, nez chlemstat dzus Úsměv  Blby bys byl v opacnem pripade.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 11. Srpen 2009, 21:07:36 »

Jinej kraj jinej mrav. Na Ostravsku se chlastá pokud to jde.
Já ale piju jen když nejdu balit  Mrkající
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Srpen 2009, 21:30:12 »

Jinej kraj jinej mrav. Na Ostravsku se chlastá pokud to jde.
Já ale piju jen když nejdu balit  Mrkající
Taky jsem z ostravskeho kraje Úsměv
Zaznamenáno
Gregory
Host
« Odpověď #38 kdy: 11. Srpen 2009, 22:30:54 »

nevím,ale mozkové bunky podle mě odumírají po alkoholu stejně v šestnácti tak i ve dvaceti jinak výrazně nezhloupneš pokud člověk není v lihu deně  a tak i ve dvaceti jinak jsem jedním z těch co pijí i ted v sedmnácti i když ne zas tak často ten lehký pocit po opití je celkem k nezaplacení já začal asi od minulého září a prozatím nevidím důvod přestat  Úsměv
Zaznamenáno
Gregory
Host
« Odpověď #39 kdy: 11. Srpen 2009, 22:41:59 »

jinak k tématu,kdyby se moje holka i kdyby byla třeba Jessica Alba a  byt i opilá se líbala s někým jiným a ještě k tomu s mým kámošem byl by to pro mě důvod k rozchodu jelikož bych to bral nevěru a nebyl bych si jistej co od ní čekat dál a rozkmotřil bych se s tím kámošem jelikož se u něho potvrdilo kamarád taky rád a věta co je mé je i tvé dostane znepokojivě realistický ráz takže je fajn že máš tak tolerantního kluka  Neutrální 
Zaznamenáno
Gregory
Host
« Odpověď #40 kdy: 11. Srpen 2009, 23:04:47 »

záleží samozřejmě na situaci,ale musel bych mít konkrétní a hodně závažný důvod ji odpustit,právě z toho důvodu holka co chodívá na pařby není mým ideálem a moc je nevyhledávám,ale tohle je vážně čistě můj názor Neutrální
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 12. Srpen 2009, 07:28:36 »

a navíc drahý jak prase
No nevim, v hospodě bývá často pivo levnější než čistá voda Mrkající
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 12. Srpen 2009, 07:52:48 »

nevím,ale mozkové bunky podle mě odumírají po alkoholu stejně v šestnácti tak i ve dvaceti jinak výrazně nezhloupneš pokud člověk není v lihu deně

Ano, jelikož se lidské tělo vyvíjí až do jeho 21 let. Do 21 let se ti tvoří všelijaké buněčné struktury a další kopa věcí, včetně dotváření povahy člověka. Alkohol tyhle struktury ničí a ničí s nimi i mozkové buňky.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 12. Srpen 2009, 10:13:55 »


Ano, jelikož se lidské tělo vyvíjí až do jeho 21 let. Do 21 let se ti tvoří všelijaké buněčné struktury a další kopa věcí, včetně dotváření povahy člověka. Alkohol tyhle struktury ničí a ničí s nimi i mozkové buňky.

Diky Mrkající
Zaznamenáno
Gregory
Host
« Odpověď #44 kdy: 12. Srpen 2009, 10:47:26 »

nevím,ale mozkové bunky podle mě odumírají po alkoholu stejně v šestnácti tak i ve dvaceti jinak výrazně nezhloupneš pokud člověk není v lihu deně

Ano, jelikož se lidské tělo vyvíjí až do jeho 21 let. Do 21 let se ti tvoří všelijaké buněčné struktury a další kopa věcí, včetně dotváření povahy člověka. Alkohol tyhle struktury ničí a ničí s nimi i mozkové buňky.

pro mě zajímavá informace nějak jsem po tom moc nepátral,prostě jsem s tím nějak samovolně začal,ale když je to takhle asi s tím zase zkončím zas takový problém to u mě nebude,jelikož jsem si na tom závislost nevypěstoval taky jsem to spíš bral tak,že to dělají všichni  Přemýšlím
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 12. Srpen 2009, 10:57:22 »

Stejně jednou všichnu umřeme  S jazykem
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 12. Srpen 2009, 11:30:01 »

umrou jenom slabe bunky, ty silne prezijou - darwinismus v praxi. Takye cim vic pijes tim chytrejsi budes. Šťastný
Zaznamenáno
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 12. Srpen 2009, 17:01:40 »

Uala páni a dámové koukám,že se tu rozpoutala extrémistická debata o alkoholu... či ještě lépe o ničení jater a mozkových buněk a jejich nedbalé alkoholové záhubě Šťastný :Dje to pěkné ano ano pěkné :DTedy myslim pěkné,že se tu takhle debatuje o alkoholu .......Dobrá tedy já pivo taky nějak nemusim a nepiju to ......a jen pro zajímavost aby jste neměli ze mě pocit,že jsem nějaká alkoholička co jen smaží a paří hlava nehlava a líbá se i se psem když je v náladě.....kdež!!! prostě a jednoduše tady jsem se holt opila a holt jsem to zmrvila a čistě pila jsem jelzina zlatýho:D

Jinak co se týče toho kluka jak tak nad tim dumám vydumala jsem tu věc,že opravdový přátelství mezi mužem a ženou aniž by ani jeden z nich neměl nějaký sexuální choutky či představy o tom druhém neexistuje...A po tomto hloubání a dloubání jsem si uvědomila,že ano ano přiznávám asi ho neberu jako jenom kámoše,ale možná bych  zkusila s ním i něco víc něž se jen přátelit .....Takže jaký je plán na obnovení vztahu???Jako to mu mam napsat:halet promin,že jsem tě brala jenom jako kámoše,ale ted jsem si to rozmyslela -jdeme na to bejby:D.....to asi ne co tak co mám dělát???.........Jo a mimochodem děkuji že se takto aktivně zapojujete do debaty...v.y.n.i.kajícně
Zaznamenáno
Krilka



Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 12. Srpen 2009, 17:04:41 »

Jo a mimochodem ještě tomu (kámošovi) jsem psala jestli se na mě tak nějak náhodou nezlobí a on napsal:ne nezlobim nemam proč Mrkající.......ted se zlobim na nikoho jinýho...........A to bylo všechno ted když se připojim na icko tak zas nenapíše zas se ani neozve zas nic a nic......Tož čekám vaše rady:D.....Jo a Ostrava je skvělá ikdyž tam nebydlim:-))
Zaznamenáno
DanielHlas
Host
« Odpověď #49 kdy: 12. Srpen 2009, 17:49:27 »

Zkus si představit, že by si přišla s tím, aby si ho poznala/ sbalila a on by se ožral a skončil by v posteli s nějakou jinou, myslím že by sis neřekla: ,,Byl opilý, to nemůžu brát vážně", druhý den nechtěl být za bručouna a raději se převařovat a taky si nám moc nepopsala to povídání...možná se mu zdálo, že se víc bavíš s tím se kterým sis užívala a on se cítil hrozně, protože k tobě něco cítí/cítil. Nebo když máš ráda dlouhovlasé, možná si mu to řekla a on dlouhé vlasy má, říká si jak se k sobě hodíte a pak skočíš po nějakém krátkovlasém tak se cítí  podraženě. To co píše na íčku bych si vybavil jako že je naštvaný, on si asi nerad stěžuje tak říká tohle, ale moc ti neodepisuje, nebo jen stručně viď?
Drží od těla, aby netrpěl svými city nebo už nahání nějakou jinou a na tebe vážně kašle.
PS: nebyla na té pařbe i Eliška Heřtová?  Šťastný To je moje dlouholetá kámoška a mluví podobně jako ty...možná jí znáš
OPS (opravdu poslední zpráva): Vyřiď svojí nej kámošce, že má dobrý vlasy  Úsměv
« Poslední změna: 12. Srpen 2009, 17:56:46 od Keri » Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS