poslední šance

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:25:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  poslední šance
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: poslední šance  (Přečteno 12121 krát)
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 13. Květen 2011, 19:22:31 »

Obracím se na Vás s žádostí o radu, protože jinde o ni prosit nemůžu. Možná už je i pozdě.
 Pokusím se Vás stručně uvézt do obrazu. V práci mám kolegu, první 3 roky se mi nelíbil a nezajímal mne. Pak proběhlo pár firemních akcí a já zjistila, že je docela fajn. Ale měl slečnu. S tou se rozešel, protože ještě nebyl připravený na vážnější vztah, po předchozím rozchodu s dlouholetou přítelkyní (a tu měl vážně hodně rád). Proto jsem se do ničeho nepouštěla. Až na Vánoce 2009 na firemním večírku, jsem se chystala s ním trochu sblížit. Byla jsem dost nervózní a tak jsem si dodávala kuráž Jimem, Jackem nebo Johnem - už nevím. Kolegyně zpozorovaly, že se něco děje a tak ze mě vytáhli, že se mi líbí a chtěli to podporovat.Takže fiasko  Smutný Když jsem šla kolem něj, tak do mě strčily, abychom si mohly dát pusu pod jmelím. To se sice zdařilo, ale byla to jen opilecká pusa s následky naražených žeber a rozlitých sklenic. Ještě ten večer jsem se dozvěděla (náhodou a ne od něj), že se vrátil ke své bývalé dlouholeté přítelkyni. Protože jsem mu přála štěstí, dala jsem od něj ruce pryč, city ale zůstaly. Jak se říká dokud dýchám, doufám.Nyní už s přítelkyní zase není a asi už delší dobu. Včera jsem zjistila, že na konci měsíce odchází. Bydlí dost daleko a práci má slíbenou v místě bydliště. Takže šance, že ho ještě uvidím je mizivá. Nemám na něj žádný kontakt krom služebního telefonu, který bude vracet.
 Tak abych to shrnula, nikdy jsem na něj nic nezkusila, ve flirtování jsem naprostý břídil a ještě se stydím. Takže pokud mu tenkrát na Vánoce některá z mých kolegyň nic neřekla, tak ani nic netuší. Navíc se v něm moc nevyznám, někdy jsem měla pocit, že zájem má, jindy, že mě ignoruje. Teď mi zbyly jen oči pro pláč Velmi smutný , ale něco hluboko ve mě se s tím nemůže a nechce smířit. Člověk vždycky chce nejvíc to co je mu odpíráno.
Zbývá mi 14 dní, než odejde. Co mám dělat?
Díky za čas, který věnujete mému trápení.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Květen 2011, 23:46:15 »

Upřímně myslím, že nemá cenu se zbytečně trápí, když víš, že odchází. Už se radši o nic nepokoušej. Hezky se s ním rozluč a najdi si nějaký jiný objev. Ať se na to koukám jak chci, tak mi tohle přijde jako nejrozumnější řešení. 
Kdyby o tebe nějaký hlubší zájem měl, tak by snad nějakou náznakovou aktivitu vyvinul, poté co odešel od přítelkyně, nemyslíš?

Hlavu vzhůru a hleď vpřed!

- Paul
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Květen 2011, 23:51:25 »

Příjemný večer Malenkajo.
Na tvůj věk už bys to trochu měla mít v hlavě srovnaný a cítit, co chceš udělat a co jsi ochotna pro to obětovat.
Pokud se v práci běžně stýkáte, můžeš za ním zajít a začít se s ním bavit, třeba o práci a postupně rozhovor vést odlehčeně, v osobnější rovině a nechat volně plynout konverzaci a poznáš, podle jeho zájmu a pokládání otázek, jestli ho zajímáš, případně pak pokud je třeba stydlivej, tak se ho zeptat, jestli by nechtěl zajít po práci třeba na skleničku...

To už záleží na tobě, jestli to chceš zkusit, nebo jsi smířená později litovat, že ses o nic nepokusila.

Za sebe říkám, rozhodně je lepší to zkusit, než později litovat.

I špatný rande je lepší, než žádný.

Myslím si, že mu kolegyně nic neřekla, ale chlap prostě pozná, že se ti líbí, tedy pokud jsi to dala najevo třeba visením pohledu na něm, zájmem o komunikaci s ním, řečí těla, atd.
Promarněných šancí jsem si prožil taky spoustu, to zažil každý, určitě se ale najdou momenty, který to kurva vyvažujou, to mi věř! Takže nezahořknout, hlavu vzhůru, pozitivní přístup a nahoď úsměv:-).

Teoretizovat nemá smysl, jakmile někam pokročíš, pak se můžem bavit dále.

Když to nevýjde, tak budeš mít třeba pěkný vzpomínky na vydařené rande, budeš mít zkušenosti, překonáš trému a nervozitu a při dalších schůzkách už to tak hrozný nebude.

Tohle není zrovna moc dobrý přístup, je to spíše cesta do pekel:
Jak se říká dokud dýchám, doufám.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Květen 2011, 12:24:59 »

Zabudni naňho.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červen 2011, 19:11:52 »

Ženská funguje jinak než chlap.
Chlap si řekne, že to nemá cenu zkoušet (logicky) a že šance je minimálí a že by byl blbec, kdyby to zbytečně zkoušel.
Ženská to sice taky nezkusí, ale bude si to pěkně dlouho vyčítat, i když ví, že to nemělo cenu.

Takže za mě zkusit. A protože není co ztratit a opravdu ho chceš, tak to zkus přímo. Zavolej mu a zeptej se ho jestli by nešel po práci na kafe. Je šance, že nebude mít čas, ale třeba navrhne jiný den. No a když tě slusně odmítne (což pochybuju), tak není co řešit. Stejně odchází.

A budeš mít dobrý pocit. Hned dvakrát. 1) že ses k tomu odhodlala 2) buď že jste spolu a nebo že jsi to aspoň zkusila i když to nevyšlo
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červen 2011, 08:58:13 »

Díky všem za názory, ale kapku čáru přes rozpočet mi udělalo, že zůstává Úsměv
Včera jsme se už stihli i pohádat, kvůli kravině samozřejmě. Ale ani jeden jsme to nejspíš nemysleli ve zlém. Doufám. V pátek máme zase firemní akci, takže buď tam, nebo na to fakt kašlu. Však se ještě nestalo, aby to nějak nedopadlo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen 2011, 14:12:28 »

Díky všem za názory, ale kapku čáru přes rozpočet mi udělalo, že zůstává Úsměv
No vida Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS