průzkum

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:35:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  průzkum
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: průzkum  (Přečteno 23582 krát)
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 15. Květen 2012, 14:23:38 »

Ahoj, měla bych takový dotaz, možná trochu průzkum. Je to spíš dotaz na chlapy. Takže, kdyby za vámi přišla holka, hezká, atraktivní, kterou znáte spíš jen od vidění, nebo vůbec a navrhla by vám sex, přijali byste? Nebo spíš jak velká je pravděpodobnost, že muž tuto nabídku odmítne? Zeptala bych se kamarádů nebo kolegů v práci, ale nerada bych, aby to brali jako výzvu  Šťastný. Předem dík
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Květen 2012, 14:42:47 »

Tak určitě Šťastný
« Poslední změna: 15. Květen 2012, 14:50:15 od Ezio » Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Květen 2012, 14:51:26 »

Tak nějak jsem o tomhle psal tady: http://forum.qark.net/o-cemkoliv/otestujte-si-sveho-partnera/
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Květen 2012, 16:45:37 »

Tak určite 2 Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Květen 2012, 18:45:59 »

Jasně  Šťastný Ovšem pokud by se nehrálo zrovna El clasico, nebo finále LM...to má přednost, jak jsem psal ve svym deníku  Smějící se
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Květen 2012, 19:40:15 »

Ty vole Lustri, já snad do tebe zainvestuju, zaplatím nějakou kurvu a trochu tě prozkouším Šťastný tohle mi přijde typicky racionální rozhodnutí, který by neobstálo v návalu emocí Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Květen 2012, 23:17:20 »

Takže, kdyby za vámi přišla holka, hezká, atraktivní, kterou znáte spíš jen od vidění, nebo vůbec a navrhla by vám sex, přijali byste?
Ne, protože je to podezřelý.

Ovšem zásadní rozdíl by byl kdybych jí víc znal - myšleno že by byla nějak součástí mého social circlu... třeba kamarádka někoho známého nebo tak. Ale úplně cizí holku nebo holku se kterou jsem nikdy neprohodil ani slovo - to asi ne Úsměv

A ne proto, že bych s tim měl nějakej morální problém nebo tak, ale prostě jen proto, že bych za tim hledal nějakej podfuk (že mě chce okrást, že ma AIDS a mstí se chlapum tim, že ho roznáší, že mě chce dostat někam kde na ní čeká její ruský bratranes s baseballkou, nebo v nejlepším případě bude chtít zaplatit Šťastný, atp.) - holky tohle prostě nedělaj.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Květen 2012, 09:28:35 »

Ne, protože mam přítelkyni.

Jinak podezřelost toho je subjektivní. Pro Avu je to extrémně podezřelý, protože nabídky sexu od atraktivních cizinek nedostává a velmi pravděpodobně nikdy nedostane, ale mam třeba kamaráda, který tyhle nabídky dostává dokonce celkem často, takže jemu by to podezřelý vůbec nepřišlo. Leoš Mareš těchhle nabídek taky dostává hafo.
« Poslední změna: 16. Květen 2012, 09:33:43 od D9 » Zaznamenáno

Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Květen 2012, 13:43:11 »

kdybych neměl přítelkyni tak asi ano  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Květen 2012, 13:52:16 »

Pokud by to bylo po chvilce bavení a svádění se na akci, tak bych přijal.
Kdyby přišla jen tak, tak bych se cuknul.

I když kdo ví, možná bych nepřijal ani tak. Buď totiž k sexu potřebuju hodně chemie a sexuální energie a nebo i trochu citu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Květen 2012, 18:29:59 »

Já dostal nabídku na nezávazný sex pouze jednou a to od holky, která byla dost pod parou. To jsem fakt neměl zájem, na mě to působí úplně asexuálně, když je holka opilá. Jinak, kdyby nabídka přišla ze strany "kamarádky", odpověď by byla možná ano.... dle situace. S cizí holkou bych do toho nešel. Jak bylo řečeno, tyto nabídky narozdíl třeba od Leoše Mareše Šťastný nedostávám každý den, a tak by mi to přišlo lehce podezřelé... a u tý opilý mě to divný ani nepřišlo, po pár tulamorkách měla prostě chuť... určitě se pak v klubu někdo z kluků obětoval Šťastný
Zaznamenáno
HonkL

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Květen 2012, 20:59:01 »

Byl bych dost zarezeny Úsměv a rikal bych si ze v tom urcite neco bude Úsměv.Hned z fleku ne... mozna az bych se vice seznamil
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Květen 2012, 09:02:57 »

Musím tedy říct, že jsem docela překvapená. Čekala bych právě, že nebudete váhat, vzhledem k vašemu mládí (bez urážky). Já totiž sebrala odvahu, a šla se zeptat mužského osazenstva u nás v práci (věkový průměr cca 34). No když pominu jejich rádoby vtipné narážky, musím konstatovat, že by si dal říct každý. A kdyby ta dotyčná neznámá přišla s návrhem orálního sexu, tak by šli i ti ženatí a zadaní. Njn  Smutný
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Květen 2012, 11:34:52 »

A teď seš z toho zklamaná? Šťastný Nebo co byl smysl tohodle průzkumu? Šťastný
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Květen 2012, 12:40:45 »

Zklamaná ne, překvapená rozhodně. Opravdu jsem si myslela, že mladí kluci by na takovou nabídku přistoupili spíš, než starší chlapi. No a smysl? Prostě mě to zajímalo, když něco nevím, tak se zeptám  Šťastný Rozhodně večer nevyrazím do víru města, abych si to vyzkoušela v praxi. Ale třeba by to byl dobrý námět pro vědce z UK.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Květen 2012, 13:24:40 »

Nedávno jsem se bavil s kolegou o jedné naší společné kámošce. (ona věk kolem 40).
On : a ty ji pícháš?  Smějící se
já : ne, jsme jenom kamarádi, proč se ptáš?
on : že to tak vypadá. Ale ty seš mladej a zamilovanej. Já jsem v tvým věku (mě 23, mu cca jednou tolik) taky nepodváděl.
      A ted když bych chtěl tak zase nemám s kým  Šťastný Šťastný

Myslím, že tohle přesně potvrzuje výsledky tvého průzkumu 
                                                                                                                                                            Milhaus  Úsměv
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Květen 2012, 13:47:01 »

Teď jsem zamilovanej do mé přítelkyně, takže bych neměl zájem....

Jinak jak už říkali kluci nademnou, určitě by mně to přišlo zpočátku divné, pokud by se jednalo o úplně cizí holku. Pokud by se jednalo o nějakou aspoň trochu známou, u které bych věděl, že jsem jí jaksi sympatický, tak bych si říct určitě dal  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Květen 2012, 14:38:40 »

Tak především osazenstvo tohohle fóra neni uplně idealní vzorek mužské populace pro výzkumy, páč tu jsou lidi s dost specifickým pohledem na vztahy.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Květen 2012, 15:00:24 »

No když pominu jejich rádoby vtipné narážky, musím konstatovat, že by si dal říct každý.
Tak ono je něco jiného se ptát anonymně lidí na netu a naživo kolegů. Jediný způsob, jak to ověřit IMO je to zkusit Úsměv

D9: Mě naopak připadá, že čím jsem starší, tím víc se blíží zbytek světa mému chápání vztahů Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. Květen 2012, 23:45:06 »

Na jednu stranu bych byl nedůvěřivivý
Na druhou stranu musim přiznat fakt, že jsem nadržený prase, a co si budeme povídat - nejdražší sex je ten zadarmo, většinou maj mladý holky plnou hubu keců jak "šoustaj"  ve výsledku toho nejsou schopny a když už, tak to stejně nestojí za nic. Mají "kamarády" a když spolu začnete chodit, nic se nemění - stále má kamarády. Pokud má kluk koule plný testosteronu je pravděpodobné že to s ním holka minimálně jednou dělala - v tom spočívá jejich kamarádství.... a co se jednou stalo se jednou bude opakovat....Stáváme se svědky nevěry. Každá holka je nevěrná, už i takové chatování s jinejma by se dalo považovat za podvod.

proto vztahy dočasně odsuzuji, a pokud by mi přišla upřímná nabídka, a věděl bych že se jedná o solidní službu, neváhal bych a šel do toho.
Zaznamenáno

L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Květen 2012, 08:33:07 »

... Mají "kamarády" a když spolu začnete chodit, nic se nemění - stále má kamarády. Pokud má kluk koule plný testosteronu je pravděpodobné že to s ním holka minimálně jednou dělala - v tom spočívá jejich kamarádství.... a co se jednou stalo se jednou bude opakovat....Stáváme se svědky nevěry. Každá holka je nevěrná, už i takové chatování s jinejma by se dalo považovat za podvod.


Měla bych otázku:
Ty ses s každou svou kamarádkou vyspal, nebo kde jsi na to přišel??? Podle tebe bych totiž já měla mít sex min. s 5 "kamarády" najednou... a to ještě navíc rozlišuju kamarády a známé  Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Květen 2012, 13:28:51 »

Taky jsem to nějak nepochopil, co Abruzzi napsal...
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS