Balení v baru

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:25:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení v baru
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Balení v baru  (Přečteno 30300 krát)
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 15. Srpen 2008, 11:50:52 »

Ahoj všichni
Měl bych jednu otázku, se kterou si nevím rady.
Jak postupujete, pokud v baru (hospodě) oslovujete skupinky neznámých holek?
To zahájení je mi jasné, o tom zde již několik článků je. (přijít za nimi a zeptat se jich, jestli si můžu přisednout, popř. zeptat se jich na to, co pijou,...)
Mi ale není jasné, jak v té komunikaci s nimi pokračovat poté, co se jich zeptám, smím-li si přisednout. Kromě toho mi to přijde jako hodně vtíravé - skupina holek si domluví schůzku v baru, dobře se tam baví, popřípadě řeší svoje problémy a náhle se k nim pokusí vetřít někdo uplně cizí. Nepříjde vám to podivné a vtíravé?
Jak byste tedy pokračovali, kdyby vám tedy dovolili si k vám přisednout a napjatě by očekávali, co po nich vlastně chcete nebo naopak pokud by vaší přítomnost ignorovali a pokračovali by v diskusi mezi sebou?
Na jaké téma byste zahájili diskusi s takovou skupinou holek?
Napadlo mě zeptat se jich poté například jaký mají názor na to, když k nim přijde někdo cizí a začne se s nimi bavit i když je nezná,  jak se mají,  jestli tady chodí často, o čem se baví, odkud jsou,kam chodí na školu,......
Co si o tom myslíte?
Jak byste v těch prvních fázích postupovali vy?
Uvítal bych, kdyby ti zkušení např. napsali nějaký konkrétní příklad jejich rozhovorů s takovými slečnami v těchto situacích.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2008, 12:29:27 »

Jestli sis ještě nepřečetl knihu HRA, tak si ji přečti, tam najdeš inspiraci....

(teď upozorňuji, že to co teď píšu není z praxe, ale z toho, co jsem načerpal z teorie)

1. přijít za holkama (radši bych se ani neptal na to, jestli si můžeš přisednout, protože tě hned můžou odpálkovat že ne)
2. uvést se do časové tísně (když to neuděláš, tak si budou říkat: "Snad tu s náma nebude celej večer", když řekneš: "Zajímala by mě jen taková jedna věc......za chvilku musím za kamarády, za známými...", tak nebudou tak ostražité)
3. zeptat se na jakoukoliv blbost, třeba že potřebuješ názor na to a na to (třeba už ohrané a omílané Kdo lže víc, muži nebo ženy, s tím že jim přiblížíš, že jste se hádaly s kámoškou, a chceš vědět jejich názor, bla bla)
4. po tom až ti řeknou svoje názory na tohle (můžeš to ještě chvilku rozmazávat), je musíš nějak zaujmout - demonstrace vyšší hodnoty (opět viz kniha HRA - dát jim test nejlepších kamarádek, číst z ruky, zahrát si s nima hru s 5ti otázkama - prostě něco aby si řekli ten je zajímavej.....)
5. když dojdou k názoru, že jsi zajímavej (poté co jsi je něčím originálním zaujal), tak se s nima můžeš začít bavit víc v osobnější rovině + do toho zkusit nějakou rutinu (třeba podle prstýnků na rukou jim říct jejich vlastnosti atd.)
6. pokud je tvůj cíl nějaká z těch holek, tak jí v tý konverzaci věnovat nejmenší pozornost (aby po ní toužila) a bavit se hlavně s jejími kamarádkami
7. jestli chceš prohloubit nějak svůj vztah s jednou z těch holek tak ji musíš izolovat od těch dalších, někde jsem četl třeba že jim řekneš, že jim předvedeš své nejnovější kouzlo a že budeš potřebovat jejich kamarádku jako asistentku (tvůj cíl), řekneš jim aby včechny kromě ní zavřeli oči, vezmeš tvůj cíl za ruku a utečeš s ní někam od nich, kde jí pak řekneš, tohle kouzlo nazývám: Absolutní zmizení Šťastný )
8. když se ti to podaří ji takto izolovat, tak je vhodné ji říct nějakou historku, která jí vypoví o tom, jak jsi skvělej, že máš vysokou hodnotu, prostě už se nebavit moc stylem otázek, ale v důvěrnější rovině....+ dotýkat se jí (bez toho to nejde a žádnou nesbalíš)
9. až uvidíš že tě žere, že na tobě visí pohledem, tak k ní můžeš klidně přistoupit a začít jí líbat

tak, snad jsem to aspoň trochu vystihnul Šťastný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2008, 15:10:45 »

Je to pekne, ale je to vsetko len teoria. Tym nehovorim, ze nemusi fungovat. Hodne veci je tam zaujimavych. A moja rada? Co takto chovat sa uplne prirodzene? Dievcata nechcu vidiet niekoho umeleho, ale chcu vidiet teba. Takeho, aky si.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen 2008, 15:16:19 »

Citace
A moja rada? Co takto chovat sa uplne prirodzene? Dievcata nechcu vidiet niekoho umeleho, ale chcu vidiet teba. Takeho, aky si.

vážně???? Úsměv tak to se obávám že už mě nebudou chtít vidět podruhý a a ještě v tu chvíli za 5 minut od toho baru ode mě odejdou Šťastný přirozenej jsem byl doteď a nevedlo to nikam...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2008, 15:53:54 »

Dievcata nechcu vidiet niekoho umeleho, ale chcu vidiet teba. Takeho, aky si.
To ano, ale to vyžaduje, abys byl takový jakého chtějí už ze své přirozenosti.

Čímžto pádem by někdo kdo je jinej měl logicky útrum. A tak to neni. Henry má pravdu. Přirozenost odsud až podsud. Hraní také. Nic se nesmí přehánět...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2008, 16:20:19 »

Otazka je, co vlastne chcete. Pokial chcete len nejaku jednorazovu zalezitost, tak treba byt trochu hercom a byt taky, akeho chcu. Pokial vsak idete do vztahu, myslite si, ze vas bude bavit robit sa stale inym, akym ste?
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2008, 16:23:28 »

Henry
To je sice pěkné, těší mě, že sis našel čas na obsáhlou odpověd ale obávám se toho, že od 4.bodu to je pro mě v natolik teoretické obecné rovině, že vůbec netuším, jak to udělat v praxi.
V podstatě jsem to vůbec nepochopil. To ale není tvoje vina, je to jen moje vina protože jsem velmi neznalý.
Nevím, co je test nejlepších kamarádek, nevím, co je hra s 5ti otázkami, neumím číst z ruky ani to předstírat, neumím podle prstýnků na ruce říct vlastnosti, neumím kouzla
Tak jak bys postupoval v mém případě- v pípadě neznalosti těchto postupů.
Jak bys přešel z 3. bodu (ten chápu) k osobnější diskusi nějakým méně akčním způsobem.
Chápu, že ty jsi jistě v těchto záležitostech zkušený a znalý ale já jsem absolutní amatér a neumím si takto hrát.
Tak existuje nějaká rada pro nezkušeného amatéra jak zaujmout bez nějakých náročných kousků z the game?
Já prvně, než proniknu k těmto postupům, tak si musím vystačit s klasickou verbální komunikací.
Tak jak bys tedy vedl rozhovor od 3.bodu?
(prosím o jakékoliv ale pro nezkušeného neznalce použitelné konkrétní ukázky vět)
« Poslední změna: 15. Srpen 2008, 16:33:28 od Petr M. » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2008, 17:31:31 »

Sežeň si knihu Hra od Neila Strausse. Tam to máš. Nebo pokud dáváš angličtinu, koukni se na téma Prosba o e-knihy. Jsou tam různý knihy a v nich rutiny (čtení z ruky.., prostě příklady). Hodně štěstí.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2008, 17:40:00 »

Citace
že od 4.bodu to je pro mě v natolik teoretické obecné rovině, že vůbec netuším, jak to udělat v praxi

pro mě zatim taky, taky to zdůrazňuju nad mým článkem, není to z mý hlavy, je to právě z tý knihy jak ti doporučuju k přečtení, i když tě nenutím, abysis ji přečetl nebo ne, a už vůbec ti neříkám že se tím máš řídit...ber to jen jako tip.

Citace
Nevím, co je test nejlepších kamarádek, nevím, co je hra s 5ti otázkami, neumím číst z ruky ani to předstírat, neumím podle prstýnků na ruce říct vlastnosti, neumím kouzla

nejsou to žádný těžký věci, jsou to laciný triky a úplný blbosti, který tě ale můžou pomoci k tomu, aby tě holky měly za "zajímavého"

Citace
Jak bys přešel z 3. bodu (ten chápu) k osobnější diskusi nějakým méně akčním způsobem.

to ti neporadím, protože tohle je můj hkavní problém a komunikace vůbec, vždycky to dopadne tak, že až se zeptám na všechny možný otázky: "Co děláš:" "Co studuješ?" "Jaký máš záliby?" "Jak tě baví škola?" atd., tak nevím co dál. Jasně, můžeš si říct, že se budeš bavit tímto způsobem, ale nikam jinam než do "kamarádské" roviny tě to neposune....

Citace
Chápu, že ty jsi jistě v těchto záležitostech zkušený a znalý ale já jsem absolutní amatér a neumím si takto hrát.

Tak to nechápeš, protože já o tom se zkušenostma nejsem asi o nic líp než ty, jen chci začít zkoušet ty věci co jsem psal...nemysli si, mě je jasný, že ze začátku budu vypadat jak tragéd, kterej se něco naučil, ale chci se tak otřískat, aby postupem času už prostě tenhle způsob navazování kontaktů byl pro mě přirozenější....jasně že nechci celej život odříkávat nějaký naučený věci z knížky, testy nejlepších kamarádek atd., ale od něčeho se odrazit musím

protože: ZATÍM NEUMÍM S HOLKAMA KOMUNIKOVAT TAK, ABY O MĚ CHTĚLY JAKO PŘÍTELE.....(i když je fakt že malý náznaky už vidím, ale nechci to zakřiknout)

Abych to shrnul, rád bych ti poradil jak na to, ale jelikož na tom jsem v podstatě stejně jako ty, jen vím teoreticky co jo a co ne, ale prakticky na tom budem stejně Šťastný

kdybych věděl jak na to jinak (opakuji: tak aby mě holky chtěly jako přítele, ne jako kamaráda), než jsou postupy z THE GAME a jiný pickuperský triky, tak na to tak třeba jdu, jenže zatím právě nevím, čím zaujmout tak, aby to bylo pro mě přirozený, tak hodlám vyzkoušet postupy z THE GAME Šťastný







Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Srpen 2008, 09:20:38 »

Henry
Tak mohl bys alespon na nějakých konkrétních případech podrobněji popsat, co to je a jak se konkrétně provádí věci jako test nejlepších kamarádek, hra s 5ti otázkami,  čtení z ruky, hádání vlastností podle prstýnků a další postupy z The game?
Protože mám v plánu jít na lov tento týden a tu knihu Hra budu mít k dispozci až za několik týdnů a bude trvat dalších několik týdnů, než ji přečtu.
Tak mohl bys tedy pro všechny neznalé nějak shrnout a vysvětlit ty balící metody?
Prosím o konkrétní příklady.
« Poslední změna: 16. Srpen 2008, 09:24:36 od Petr M. » Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Srpen 2008, 10:23:14 »

Test nejlepších kamarádek:

Citace
Přijdeš za holkama a zeptáš se: "Jak dlouho už se znáte"? Řeknou třeba 6 let. Ty řekneš:"No to jsem si mohl myslet, dám vám test nejlepších kamarádek!"

Pak se jich zeptáš jestli používaj stejnej šampon. Jestli se znají dlouho, tak se na sebe podívají. Než stačí cokoliv říct, tak řekneš:"Test jste úspěšně absolvovaly. Pak ti můžou říct že ale nepoužívaj stejnej šampon.
No a ty jim vysvětlíš, že než odpověděly, že se na sebe podívaly. Že kdyby se moc dobře neznaly, že by zůstaly koukat na tebe. Když ale existuje mezi lidma nějakej užší vztah, tak se vždycky na sebe nejřív podívají a sdělí si telepaticky odpověď a nepotřebujou k tomu vůbec mluvit.

Prstýnky:

Citace
Podstatné je cíl zaujmout, aby měl pocit, že opravdu odhalujete něco z jeho nitra (v podstatě se nemůžete netrefit, jelikož jsou vaše odpovědi koncipovány tak, aby se v nich našel de facto každý cíl, který oslovíte)

PUA: Víš že to, na kterých prstech nosíš prstýnky, říká hodně o tobě samotné? (úsměv, oční kontakt a při replice "o tobě samotné" ukažte ukazováčkem na cíl)
Cíl: blablabla (zaujetí, zájem, ale i pochybnost)

Uchopte cíl za ruku a otočte dlaní vzhůru. Zeptejte se, zda cíl nosí prsteny stále na stejném místě (pokud má jen jeden nebo jste si již dřív všimli, že prsteny nemá, tak položte otázku "Kdyby jsi měla dva prsteny, tak na kterých prstech by jsi je nosila?")

Zatímco jednou rukou ze spodu podpíráte ruku cíle, prsty druhé ruky při výkladu neustále zůstáváte v kontaktu s dlaní cíle (efektivní kino, kdy cíl zvykáte na svůj dotyk + navíc jemným a lehkým dotykem prstů stimulujete příjemné pocity v cíli..)

S předstíraným zájmem ruku krátce studujete (1-2 sec)

PUA: Opravdu to chceš slyšet? Je to hodně osobní... (úsměv a oční kontakt) (háček pro zvýšení zájmu cíle) (nebo jakákoli jiná replika zvyšující zaujetí cíle)
Cíl: blablabla (zaujetí a zájem)
PUA: Jsi si jistá? (další háček) (nebo jakákoli jiná replika zvyšující zaujetí cíle)
Cíl: blablabla (potvrzení zájmu)

Palec: Když nosíš prstýnek na palci, znamená to výjimečnost a individualitu.
Ukazováček: Když nosíš prstýnek na ukazováčku, znamená to dominanci a skrytou agresivitu. Když něco opravdu chceš nebo po něčem hodně toužíš, tak si za svým cílem jdeš, dokud nedosáhneš svého.
Prostředníček: Když nosíš prstýnek na prostředníčku, znamená to, že hodně dáš na to, co si o tobě lidé okolo myslí. Snažíš se vypadat dobře, pečuješ o sebe, ráda býváš centrem pozornosti a obdivu svých přátel.
Prsteníček: Když nosíš prstýnek na prsteníčku, znamená to, že jsi romantická a citlivá. Máš ráda přírodu, zvířata a nesnášíš násilí. Když má nějaká tvá kamarádka problémy, snažíš se jí pomoci a nevykašleš se na ni.
Malíček: Když nosíš prstýnek na malíčku, znamená to skryté tajemství uvnitř tebe samotné.

Hra "5 otázek"

Citace
Takze tuhle hru je vhodnou si zahrat treba o drink s holkou. Probiha takto:
Ty: Zahrajeme si hru o 5-ti otazkach, na kazdou z mych otazek musis odpovedet opak pravdy. Kdyz te dostanu, kupuju piti, kdyz ne, tak naopak.
Holka: ok:)
Ty: Takze dame si nejdriv zahrivaci otazku a pak jedem naostro: bla bla?
Holka: blabla
Ty: zeptaš se na 3 otazky, jako 4. otazku pouziješ: Na kolik otazek jsem se te uz ptal? Vnimavejsi holka odpovi nejakou blbost, jako treba 17x. Ale pomerne casto se mi stalo, ze se chytly uz tady:) Kdyz vas teda jakoze dostane, tak nasleduje:
Ty: Aaah, dostalas me. Ty uz jsi tuhle hru nekdy hrala? (toto je 5. otazka)
Holka: Ne, nehrala.
Ty: Dostal sem te na pate:)

čísla:

Citace
Holky, mám pro vás takový test. Kolik 9tek je mezi jedničkou a stovkou? Holky začaly počítat a samozřejmě všechny špatně. Po chvíli jejich odhadů povídám, že je jich 20, ať počítají se mnou. 9, 19, 29, 39, 49, 59, 69, 79, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 (tady je devítka 2×).

Kostka:

Citace
Celou následující situaci můžeš různě rozebírat do podrobna a vymýšlet si další detaily. Řekneš holce, ať si představí, že jede po poušti a najednou před sebou vidí kostku. Zeptáš se jí na velikost kostky, ona něco odpoví. Potom se zeptáš na barvu. A zeptáš se na průhlednost - jestli je průhledná nebo z nějakýho pevnýho materiálu. Potom jí řekneš, že k té kostce vede žebřík (když je malá, tak třeba schody nebo žebřík pro trpaslíky  ).

A teď co je co:
velikost kostky = velikost sebevědomí
průhlednost a materiál = otevřenost - průhledná nebo měkká (třeba papírová) kostka značí extroverzi, kostka z betonu je logicky introvertní
žebřík - čím výše je žebřík, tím méně důvěřuje svému okolí

Když to správně okecáš, je to skutečně kvalitní rutina a překvapíš tím, že umíš číst lidi. 

Ještě jsem zapomněl vysvětlit ty barvy. Je to tradiční význam barev používaný při cold reading - čtení lidských obecných informací, které vypadají jako že jsou přímo jejich osobní. Význam velké spousty barev najdeš kdekoliv na internetu - popíšu tady jen ty základní.

bílá - snaha o dokonalost, žádné kompromisy, nevinnost, přemýšlivost
černá - tajemno, smutek, extroverze, zvýšená citlivost
červená - energie, upřímnost, spravedlnost, tvrdohlavost
hnědá - trpělivost, spolehlivost, barva lidí kteří "ví co chtějí"
modrá - povinnosti, snaha utéct z těžké situace
oranžová - optimismus, radost, extroverze
růžová - jemnost, romantika, naivita
šedá - kompromisy, nízké seběvědomí
zelená - příroda, klid, motivace
žlutá – inteligence
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Srpen 2008, 10:35:56 »

Díky za vysvětlení ale ještě nechápu dvě věci.
Nepochopil jsem to s těmi 5 otázkami. Mohl bys uvést někaký konkrétní příklad těch pěti otázek?
A nepochopil jsem, co znamená ta kostka v poušti? Co jsi tou kostkou myslel? Myslel jsi tím nějaký domek? Tedy chápu ten smysl toho testu ale proč se to nazývá zrovna kostka?
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Srpen 2008, 10:50:34 »

A odkud jsi čerpal ty definice? Odkud jsi to citoval?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Srpen 2008, 10:51:19 »

Petr M.: dám ti radu, nepřemýšlej nad tím logicky, tady nejde o to jestli to je nebo není reálný, vídět kostku v poušti (taky nevim proč je to kostka, můžeš jí místo toho říct třeba kouli na ledovci, to je jedno)

k těm otázkám:

Ty: Máš hnědý oči? (má ve skutečnosti modrý)
Ona: jo
Ty: Máš růžový triko? (má ve skutečnosti růžový)
Ona: ne
........prostě  jakýkoliv blbinky, jde o to ji nachytat na konci, aby se rozesmála, nejde o obsah otázek.....
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Srpen 2008, 10:54:05 »

Ano ale jde o to, že jí to zřejmě budu muset vysvětlit co to kostka v poušti znamená a těžko ji to vysvětlím, když to sám nechápu. Můžu to definovat jako domek nebo nějaký úkryt v poušti?
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Srpen 2008, 11:27:05 »

A ještě s tou kostkou nechápu ten žebřík - jak si to myslel s tím, že čím výše je žebřík, tím méně důvěřuje svému okolí?
Tím jako chceš říct, že pokud tam ten žebřík neuvede tak důvěřuje svému okolí a když tam žebřík dá, tak nedůvěřuje svému okolí?
Nemá to být naopak?
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Srpen 2008, 13:11:33 »

To jí právě nevysvětluj a nedefinuj! Je to test imaginace. Kostka je to proto, že je to dostatečně neurčité, aby si pod tím mohla představit cokoliv. V tom právě tenhle test spočívá. A kdo tam ten žebřík dal a takové věci, to vůbec neřeš.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Srpen 2008, 14:00:31 »

Když jí řekneš ať si to jen představí a neřeší to, tak je to v poho.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Srpen 2008, 14:52:10 »

Petr M.: Doporučil bych jí v tvém případě balit spíš na sbírku brouků. /* no offense */ Tohle bude vypadat děsně nevěrohodně...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Srpen 2008, 15:34:13 »

Jestli vy si to chlapi kurňa tak nějak nekomplikujete... Většina ženských, co jsem poznal, nebyla zvědavá na nějaký psychologický rozbory. Ocenily spíš, že s nima hraju rovnou hru a že se chovám přirozeně. A nemyslím si, že bych si zrovna vybíral snadný cíle. Ženský nejsou mimozemšťani, mluvte s nima stejně jako s kýmkoilv jiným a nesnažte se je hned tlačit do pelechu. Pokud budou chtít, řeknou si o to dostatečně důrazně samy, pokud ne, nemá cenu si něco dokazovat a vykecávat jim někde na baru díru do hlavy.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Srpen 2008, 15:56:12 »

Citace
Ocenily spíš, že s nima hraju rovnou hru a že se chovám přirozeně

už se to rozebíralo s tou přirozeností mockrát, pokud je tvoje přirozenost pro ženy přitažlivá, tak s tebou naprosto souhlasím že nemá cenu cokoliv hrát, moje bohužel ne, tak zatim hrát musím.

Citace
Ženský nejsou mimozemšťani, mluvte s nima stejně jako s kýmkoilv jiným a nesnažte se je hned tlačit do pelechu

právě to jsem dělal celej život, že jsem se je nesnažil nikam tlačit a nepodařilo se mi tam zatáhnout taky ani jednu, nebo spíše proto....
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Srpen 2008, 17:46:49 »

prirozene dat najevo, co chci != tlacit zenskou nekam

vase (tuntovska) chyba je, ze nedate najevo, ze vas pritahujeme + ze mate zajem i o neco vic
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Srpen 2008, 18:11:24 »

Quilty
A mohl bys ten tvůj přístup upřesnit? Mohl bys napsat nějaké konkrétní příklady?
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Srpen 2008, 08:38:56 »

Dám příklad. Většina hezkých "barových" holek se hrozně ráda fotí. Nevěřili byste, jak parádně funguje na kolektiv načesaných pipinek solidně vyhlížející fotoaparát (žádnej dvoumegáč v mobilu!). Přeci jen nějakej ten čas před nástupem na plac u zrcadla trávily a myšlenka toho, že by své dílo zvěčnily, pro ně bývá dost přitažlivá. Když je požádáte o to, jestli si můžete s nima udělat snímeček, 4 z 5 řeknou, že jo a ještě vám budou cpát maila, abyste jim ty fotky poslali. Není to nic vlezlýho, dá se s tím tématem vydržet celkem dlouho a když umíte  lhát "s úsměvem", můžete se sebe udělat klidně i Saudka.
Zaznamenáno
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Srpen 2008, 08:46:30 »

A nemáš nějakou jednodušší klasičtější metodu?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS