Čekání až se rozhodne který

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:59:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čekání až se rozhodne který
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Čekání až se rozhodne který  (Přečteno 37194 krát)
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2010, 04:51:27 »

Je to už tříměsíční "vztah" a doteď jsem se snažil více méně úspěšně bojovat o mojí vysněnou a bohužel zadanou dívku. Pokud to nebude nutné, nechce se mi všechno rozepisovat, takže ve zkratce:

Znali jsme se cca 2 měsíce jako kamarádi, pak po jedné akci to nějak zajiskřilo a vyspali jsme se spolu, bral jsem to jako příjemný úlet. Ale v návaznosti na to jsme se začali spolu více bavit a poznávat. Postupně jsem zjistil, že si sedneme a trávili jsme spolu téměř všechen volný čas a já se do ní zamiloval. Naše schůzky dost často končili líbáním. Postupně se to snažila eliminovat a odmítat mě, protože se cítila provinile, ale já se nenechal odradit a vždycky jsem jí to nějak vymluvil, pokaždé úspěšně. Až začala připouštět, že si se mnou nezačíná jen z pocitu vzrušení a nemohla by to dělat s kýmkoli jiným.

Přesto se stále bránila tím, že miluje svého kluka a ke mně nic necítí. Postupně to dospělo k tomu, že se mnou začala spát a párkrát přespala i u mě. Z nikdy se postupně stávalo, mám strach zahodit dlouholetý vztah kvůli tobě, co když to nevyjde. Dále se odbourávali bariéry, že už se například nebránila polibku na ulici. Odjela na týden pryč. Psali jsme si a v půlce naznačovala, že se rozhodla a nevyznělo to kladně pro mě. Řekl jsem jí, že pokud chce o nás mluvit, tak jedině osobně. Poslední dny zase pookřála a naznačovala, že se na mě těší. Když přijela řekla mi, že byla rozhodnuta to skoncovat, ale když mě viděla, tak neví proč, ale nechce.

Další týden dost často byla u mě a dvakrát i přes noc, i když bydlí s ním. A posunula se k tomu, že přemýšlela který je ten pravý. Možná jsem svou snahu přehnal a začala mě brát jako jistého, což mi naznačovali i kamarádi. A párkrát mi řekla, že by nejraději byla s oběma a nedokáže se rozhodnout a taky, že jeho pořád miluje. Vždy jsem to rezolutně zamítl, že nebudu jen její milenec. Ale počkám až se rozhodne, dokud budu vidět, že se snaží rozhodnout.

Poslední noc byla u mě a moc se ke mně neměla, kvůli černému svědomí. Pak měla odjet s ním na týden. Před odjezdem jsme si psali a já to trochu vyhrotil, začal jsem jí tlačit k rozhodnutí. Dost si protiřečila, na jednu stranu ho bránila a padali argumenty, že on by si nenašel jinou apod. což mi přišlo úplně scestné  a pak mi třeba napsala, že nebýt s ním, tak jsem pro ní úplně ideální partner.

Od té chvíle jsme nebyli v kontaktu kromě dvou smsek po 4 dnech ve stylu jak se má. Ještě před odjezdem říkala kámošce, že se na té dovolené rozhodne. Jela s ním a partou kamarádů pod stany. Myslím si, že má vybitý mobil, takže čekám až se vrátí.

Chápu, že hodně záleží na tom, jak se to bude vyvíjet na té dovolené, jestli se tam rozhádají nebo ne... Zároveň vím, že jsem to napsal hodně zkráceně a útržkovitě, ale za každou radu budu vděčný... Záleží mi na ní, jak na nikom předtím...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2010, 14:28:34 »

Měl bys udělat několik kroků:
1) trošku se stáhnout, vyčkávat, netlačit a nestresovat. Ale když to půjde, tak si s ní klidně užívat dál
2) když nepovede k rozhodnutí 1), tak se stáhnout ještě víc a naznačit, že se nechceš být jeden ze dvou, ze kterých si ona může vybírat. Buď ty, nebo on. A nechat ji v tom si to promyslet. Úspěch není zaručen, ale bývá to tak, že zdánlivě horší varianta pro holku bývá lepší pro tebe (aneb říct jí: končím s tebou je lepší, než ji přemlouvat - v prvním případě přileze)
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2010, 21:24:48 »

Tak teď jsem mluvil s kámoškou, které napsala sms: měla vybitý mobil, vrací se zítra dopoledne s ním, i když mně říkala, že se mají vrátit až v neděli, a nejhorší je, že napsala, že to bylo perfektní a s ním naštěstí taky super. Jsem z toho totálně zničený... Nevím jak se zachovat... Snažím se nějak vzpamatovat, abych mohl bojovat dál, ale bojím se, že až mi přijde vrátit spacák, tak vynese konečný ortel...
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červenec 2010, 17:08:53 »

Stále se mi neozvala, ale kámoška s ní dneska mluvila a prý už jsou s přítelem doma, ale ať jí nepíše podezřelé zprávy, protože jí kontroluje smsky.

Tak jsem jí dneska napsal jak se ji stanuje (protože já ještě vlastně "nevím", že jsou zpátky) a že se na ní těším a mám pro ní překvápení...

A stále to je bez odezvy Smutný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Červenec 2010, 08:37:02 »

K čemu chceš rady, když dostaneš dobrý a neřídíš se jima absolutně?....
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červenec 2010, 10:34:11 »

Tak jsem jí dneska napsal jak se ji stanuje (protože já ještě vlastně "nevím", že jsou zpátky) a že se na ní těším a mám pro ní překvápení...
Ty voe ty jsi fakt trubka Úsměv

"...jsou s přítelem doma, ale ať jí nepíšu podezřelé zprávy, protože jí kontroluje smsky"

Obecně tohle přebírání je pěkná humusárna. Děte s tim někam S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Červenec 2010, 11:22:08 »

Tak se pak na to ozvala, že už jsou zpátky a mohli bychom večer někam zajít. Odepsal jsem jí, že jsem teď 2 dny v práci, takže nemůžu, ať si užijou s kámoškama a že je to fajn, že se možná uvidíme dřív než jsem předpokládal.
Napsala, že to nakonec padá, ale jdou zítra na tenis a že se můžu přidat.
A hodinu na to mi přišlo: A taky se na tebe těším. Na to už jsem neodepsal.

Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Červenec 2010, 12:54:36 »

Po celkem čerstvý zkušenosti ti radim ruce pryč.Holka neví co chce a to je horší než cokoliv jinýho.Spadneš do toho ani nevíš jak a pak se z toho dostává hodně hodně blbě.Navíc holka nemá co ztratit,tak to bere všechno jako hru,kde myš jsi ty a kočka je ona.Můžeš ztratit uplně všechno jako já a nebo se na ní vykašlat a jít do jiný.Nech jí bejt,mluvim z vlastní zkušenosti,klidně si přečti muj topic o pár řádek níže!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Červenec 2010, 13:20:49 »

on už do toho, podle mě, spadnul dávno
Zaznamenáno

HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Červenec 2010, 13:44:05 »

Jenže má relativní šanci se z toho dostat,holka mu nezačala slibovat hory doly a nedávat mu naděje.Teď by bylo nejlepší se stahnout a chovat se jako kámoš,se všim všudy,žádný líbání,hlazení a tak,tohle kámoši nedělaj.Ona si to uvědomí a pak jen stačí vyčkat,jak se bude tvářit...
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Červenec 2010, 14:13:29 »

K čemu chceš rady, když dostaneš dobrý a neřídíš se jima absolutně?....

Pretože má vlastnú hlavu.

Je to celkom prúser, kámo Úsměv. Ako radia iný, trocha sa stiahni a daj jej najavo, že istý určite nie si. Trocha ju potráp, maj svoju hrdosť. Ale neprežeň to, može sa naštvať tiež a stratiť záujem - však jedného má. Musíś skrátka tú hru pehodiť tak aby ona bola myš a ty mačka.
je to hrozne neurčité, nepoznám podrobnosti takže nemožem poradiť nič konkrétnejšie.

Snáď len: nepýtaj sa na jej priateľa, tvár sa, že ťa vobec nezaújma a on nie je tvoj súper, pretože na teba nemá.

Pokiaľ si zamilovaný, je veľmi nepravdeopdobné, že to skonćíš tým, že si skrátka povieš. / moja skúsenosť/. Bu´d chytrý, počítaj s tým, že to nemusí výjsť a hľadaj si nejakú ekvivalentnú stranou... alebo hneď niekoľko Mrkající

Och, bože, toto je pickup fórum, pošli to radšej do Slovenky alebo Ženy a život  Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Červenec 2010, 19:11:45 »

Je tu ešte jedna zaújmavá varianta, ak sa chceš trocha "pobaviť"... Šťastný

Odchyť si svojho "súpera" niekde, najlepšie keď to nebude moc čakať. A trocha sa s ním porozprávaj. naznač mu, že ju miluješ a že by mal svoje dievča radšej opustiť. Pokiľ je na tom rovnako ako ty, tak mu povedz niečo v zmysle " tak to je blbé, lebo ja cúvnuť nemožem. Musíme to vyriešiť tu a teraz." Ďalej už vieš, čo bude následovať.  Šťastný Ak nie je, nečakaj na odpoveď, pokiaľ ti ju nedá hneď na mieste, počkaj si ešte chvíľu a keď sa nespakuje / čo veľmi pochybujem/ tak bude čas ešte na jeden "chat".

 Musíš mu nahnať riaden strach, takže žiadne "mekké" techniky / nejaké fackovanie alebo strkanie/ ale priamo na vec. Ak je to možné, začni priamo bombou do nosa, to ho celkom zhúli a ty to budeš mať jednoduchšie neskor. Nezdráhaj a používať kolená či lakte. Ak si typ, "čo sa moc nebije", navštív pár tréningov boxu alebo thaiboxu, uvidíš, že na tom nič nie je - pokiaľ sú sily vyrovnané / tj. sila a skúsenosti/. Ak si motoricky nadaný a súper je relatívne silnejší, dostaň sa mu na telo, . Ak máš dobré údery ale bojové umenia ti nikdy moc nešli, udržuj si odstup.

 Kroutící očima Ja viem, moja rada neznie moc sympaticky, ale ber to takto: si do nej zamilovaný a to znamená, že máš ten najsilnejśí dovod, aký len je, aby si ju pre seba získal. Buď ju získaš, alebo ťa čaká celkom nepríjemná doba, kámo...

Ako píše Strauss, neobviňujte hráčov ale Hru.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červenec 2010, 19:40:24 »

Artiste, nevim, ale podle mě by ta holka na to zareagovala logicky ochranářsky, tebe poslal do prdele a zůstala s ním...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Červenec 2010, 21:45:55 »

Artiste, nevim, ale podle mě by ta holka na to zareagovala logicky ochranářsky, tebe poslal do prdele a zůstala s ním...

Presne tak a druha vec je ta, ze vlastne zbijes uplne nevinneho cloveka.

Aritst: Co ti ten clovek vobec spravil? Cim sa previnil, ze ho chces takto dobit? A co ti to vlastne da? Takymto sposobom nielen ze neziskas dievca (a ak hej, tak urcite nie dievca, ktore bude stat za to), ale neziskas si ani len kamaratov. Takto sa sprava clovek, ktory navonok vystupuje ako silna osobnost, no vo vnutri je uplne prazdny. Clovek, ktory vie, ze nema na to, aby dievca zaujal normalnym sposobom, tak sa snazi vsetko riesit hrubou silou.

Takychto ludi su plne diskoteky a to je tiez jednym z dovodov, preco na diskotekach sa vazny vtah hlada velmi velmi tazko.

Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Červenec 2010, 10:24:37 »

Poradim ti jedno,ten kluk se to v žádnym případě nesmí dozvědět od tebe nebo přes tebe.Já takovou chybu už udělal-v návalu zlosti a žárlivosti,že jsem sám,kdo se trápí jsem mu napsal zprávu o tom,že jsem pro jeho holku byl 3 měsíce hračkou na dobrou noc.Jak to dopadlo?!Holka mi napsala,že jsem na ní nasypal tolik špíny,že to nikdo před tim neudělal a přesvědčila svojeho kluka,že se vlastně nic nestalo-tím jsem nepřímo pomohl ukotvit jejich vztah a vyšel jsem z toho jako největší hajzl.Jedna z největších chyb v životě,protože tu holku jsem měl jistou...
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Červenec 2010, 12:11:30 »

Tak po včerejšku, kdy jsme byli skoro celý den spolu, mi řekla, že se začíná zamilovávat, ale chvíli to potrvá. Kdybych chtěl, ať se rozhodne teď, tak si vybere jeho a dodala, že už teď mě má moc moc ráda. Myslím, že to je na dobré cestě:-) Budu se snažit držet petanxova prvního bodu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Červenec 2010, 14:53:06 »

Tak po včerejšku, kdy jsme byli skoro celý den spolu, mi řekla, že se začíná zamilovávat, ale chvíli to potrvá. Kdybych chtěl, ať se rozhodne teď, tak si vybere jeho a dodala, že už teď mě má moc moc ráda.
IMO Bullshit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Červenec 2010, 15:19:53 »

Já bych to bral jako že mě vodí za nos a krapet bych se stahnul a přemejšlel nad tim,že to stejnak dopadne blbě,pak tě to tolik nepřekvapí a ona se bude snažit víc, a když ne,tak aspoň budeš v pohodce.
Já to tak teda spočátku bral,ale pak se to přehouplo a já se začal topit ve vlastních chybách,nedodržel jsem ten odstup...
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Červenec 2010, 23:44:20 »

Ja som vedel, že to nevyzneje dobre: Hele, ja sám som si tým už preśiel a tou najhoršou možnou variantou a keby som bol na jeho mieste a hroziilo by mi takmer šialenstvo a toto by bola najúćinejšia možnosť...V láske a vojne sa smie vśetko a na nehovorím zmlatiť ale pomerať si sily a to je ÚPLNE niečo iné. Predpokladám, že je to vyrovnané a to je naprosto fér.Nie je to žiadny útok zo zálohy. "Ja ju milujem a moje štastie závisí teraz len na nej. Bu´d mi ustúp, alebo sa mi postav." Čo je na tom zlé??? Keby sa to stalo mne, rozhodnutie je jesné a VOBEC sa na neho nebudem hnevať, práve naopak, budem vďačný za príležitosť skúsiť svoje kvality. "pochoduj alebo zomri", vravia francúzsky legionári. S ochraniteľským inštinktom máte pravdu, preto to treba politicky pretočiť na rytiersky zápas...

Moja viera je: On bol možno prvý, ale je dosť dobrý? Ak áno, budiś, ak nie, prežijú len tí najsilnejší. Láska nie je fér, život nie je fér. Good morning, everybody.

Ešte nikdy nić som neriešil hrubou silou pokiaľ nebola VOBEC iná možnosť. Vždy, keď ku konfliktu dochádza, cúvam. Nie zo strachu, ale pre to, že vidím lepšie riešenia. Ešte nikdy som nikomu nevyhrážal hrubou silou ani keď som mal k tomu sakra dobré dovody či príležitosti. Jediný prípad, keby som bol shopny niekoho napadnúť v súlade so svedomím je v záujme ochrany, napr. dievčaťa pred buranom ći násilníkom.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Červenec 2010, 08:45:26 »

Jak odstranit její pocit viny? Jak odblokovat to, že má z našeho vztahu černé svědomí? Nebo to je dobře?
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Červenec 2010, 19:54:03 »

Tak jsem konečně dočet všechny komentáře přede mnou a řeknu ti tohle: je blbá a neopustí ho. Má takovou povahu, že to s tebou bude táhnout klidně i rok a bude nadále měnit rozhodnutí, ale neopustí svýho partnera s kterym bydlí, protože je na něj zvyklá. Bohužel jsem tenhle typ holek poznal moc dobře. Ačkoliv jí kontroluje smsky (což sám píšeš), icq, omezuje jí a vlastně je to zoufalec, kterej si /podle ní/ neumí najít jinou, tak s nim i po třech měsících, co to táhne s tebou, a udajně se do tebe zamilovává, pořád zůstává.

Sorry, ale ať už tě miluje nebo ne, tak to nic nemění na tom, že seš v solidnim průseru a jestli to budeš táhnout dál, dostaneš se do ještě většího. Nedávej jí nůž na krk, tim hodně spadneš, radši to sám ukonči, a pokud tě miluje, vykašle se na něj a příde. Pokud to bylo jen takový vzplanutí, zůstane s nim a na tebe časem zapomene.
Zaznamenáno

Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Červenec 2010, 09:35:28 »

Tak je tu velká změna, protože se vrátila její kámoška, co jí v tomhle strašně moralizuje a včera jí totalně naočkovala, aby to se mnou ukončila, pže nás někdo spolu viděl a strašně se to rychle šíří k jejímu příteli...

Ta moje kamarádka to s ní dneska probírala a je prý zmatená cítí se jak schizofrenik a prý to musí nějak rozseknout a je rozhodnutá mi to dneska říct až se sejdeme... Řekla, že ke mně něco cítí, ale neví, co dělat, že by potřebovala víc času, ale nechce riskovat svůj vztah, dokud si nebude jistá. A že to pozná když to se mnou ukončí a taky podle toho jestli já se budu snažit dál, aby věděla, že to myslím vážně...

Prosím řekněte mi, jak se mám zachovat? Až mi to dneska řekne, i když už to vlastně vím a tušil jsem to už včera, kdy jsem se s ní setkal potom, co byla s tou svojí kámoškou, co se ostatním štve do vztahů... Uvažoval jsem, že bych přišel jako by se nic nedělo s růží a čekal, co udělá ona, s tím že když mi to oznámí, tak to vemu se vztyčenou hlavou... pokud to půde... a odejdu a budu čekat, co udělá ona a třeba pak budu projevovat dál zájem... Nebo to ukončím první a nechám tomu uplně volný průběh...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Červenec 2010, 10:38:48 »

Zkus to ukončit první...tím bys jí mohl vzít trochu vítr z plachet
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Červenec 2010, 13:57:29 »

Zkus to ukončit první...tím bys jí mohl vzít trochu vítr z plachet
Nazdar, kde ty se tady bereš? Úsměv

Jo, je to dobrá rada. Taky bych to ukončil jako první. Ale řekl bych jí něco v tomto smyslu: "3 měsíce se ti snažím dokázat, že to s tebou myslím vážně. 3 měsíce se ti snažím dokázat, že máš na výběr lepší možnosti, než teď. Nicméně se ti přiznám, že mě už nebaví bojovat s větrnými mlýny. Já se ti otevřel a ty si se mnou jenom hraješ. Vidím ti na očích, že mě máš ráda, že mě miluješ, že nechceš, aby to takhle skončilo. Ale taky ti vidím na očích, že jsi slaboch. Že místo toho, abys riskovala, tak budeš radši zůstávat tam, kde tě už nic nepřekvapí. Mrzí mě, že to sama víš, ale že s tím nechceš nic dělat."
Nebo prostě něco v tomhle smyslu...
A pak bych jí řekl ještě něco takovýho, že prostě má ještě šanci, ale že se musí snažit sama. Že na vztah musí být dva a že máš pocit, že zatím jsi sám.

Jde o to, že pokud chceš něco získat, tak se nesmíš bát všechno ztratit. To na lidi strašně působí Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Červenec 2010, 15:05:52 »

Šmoulovy rady se mi líbí. Do toho bych šel. Přijít k ní klidně s kytkou, nenechat ji říct její rozhodnutí, ale vyplácat pár šmoulových vět a skončit to tím, že budete kamarádi. A odejít se vztyčenou hlavou. Možná si to holka uvědomí, možná ne, podle mě tímhle nic nepokazíš a dopadne to úplně stejně jako kdybys byl bezhlavě zamilovanej trouba. Ale líp pro tebe - nebudeš z toho tak nešťastnej a hlavně nebudeš vypadat jak zoufalec.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS