Čekání až se rozhodne který

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:06:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čekání až se rozhodne který
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Čekání až se rozhodne který  (Přečteno 37519 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Srpen 2010, 11:34:31 »

2 smoula : tu a tam to tady pročtu, ale už moc nepřispívám Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Srpen 2010, 00:38:15 »

Nakonec jsem to stejně vyřešil po svém:-) a v první fázi úspěšně...

Teď je rozhodnutá se s ním rozejít, vidí na něm všechny chyby a štve jí, že jí omezuje a zakazuje plno věcí. Zároveň na nějakou dobu jsme si nastavili mantinely - žádný fyzický kontakt. Které ona porušuje aspoň pusou. A píše mi, že po mně touží. Ale v musí s ním bydlet kvůli nájmu do září, jak říká, i když jsem jí nabídl, že může být u mě. To před kámoškou zvažuje, mně samozřejmě říká, že by to nešlo.

A hlavně teď hovoří o tom, že neví, když se s ním rozejde, že možná chvíli bude chtít být sama, že nechce ze vztahu do vztahu - tady směřuje můj dotaz.
Tvářit se chápavě a nechat jí prostor nebo jí lehce tlačit do toho, aby začala okamžitě se mnou. Nejdřív jsem myslel A, ale pak jsem nadtím přemýšlel a došel k závěru, že v tu chvíli by mohla potkat někoho jiného popřípadě, by jí mohlo začít vyhovovat být sama a užívat si. Co je správně?

Zároveň padlo to, že teď se cítí prázdná a že jakoby nechce ani jednoho, ale když jsem to s ní probral, tak z ní vyšlo, že je do mě zamilovaná, ale je to vratké a není si jistá.

Celkově mám dobrý pocit, že se to posunulo konečně do bodu, kdy se chce s ním rozejít, ale cítím, že je ještě třeba udělat malý poslední krok a to bude nejtěžší.

Zdá se mi, že jsem tady kdysi četl nějaké vlákno na podobné téma, kdy se konečně rozešla, ale pak nechtěla být s ani jedním, ale bohužel už ho nemůžu najít.

Díky za rady.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #27 kdy: 06. Srpen 2010, 18:39:38 »

Jako bych to psal já...Vím, že není pěkný to číst, ani mi to nebudeš věřit, ale přesně tohle znám...Tyhle řeči, tohle chování.Rozejde se s ním, protože jí štve a má tebe, jenže pak si uvědomí co s ním prožila a zasteskne se jí. Hodně záleží na něm, jestli se o ní bude snažit nebo ne. V prvním případě je to špatný. Bude mu hrát do karet, že na něj má slečná krásný vzpomínky a bude jí to chybět. Řeči, že by chtěla být sama jsem začal, dá se říct, nesnášet. Tohle pro mě není řešení a holka to říká tehdy,kdy sama neví co chce. Stejně jako s tím, že tě bude zatajovat jak nejdýl to půjde, aby tě pak (v krajní nouzi) mohla snáz odstrčit a nic neřešit. Když si tímhle vším projdeš, uspěješ. Vyzkoušel jsem něspočet "metod" jak jí přesvědčit a skončil jsem u jedný, která mi do teď vychází. A je jednoduchá: Neřeším s ní jeho, nebudu jí přeci dávat možnost myslet na něj! Jsem lepší než on a dělám vše proto, aby se jí to semnou líbilo. Nemám špatný nálady (před ní ne), netrcuju a ani se neurážím. Možná mně někdo řekne, že jsem hodnej blbeček, ale takhle to prostě dopadlo a doufám, že tak to dokážeme. Prostě na ní buď moc hodnej  Mrkající

PS.:Jednou mi do mého tématu někdo napsal, že nejvíc sblíží a rozhodnutí ženy utvrdí sex. A je to pravda  Mrkající
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Srpen 2010, 11:18:27 »

Jsme spolu, jsem šíleně šťastný...

Ale stále má ještě takové výkyvy, vždycky když už to začne být úplné a já cítím jistotu, tak ona trochu cukne, že je to moc rychle nebo že potřebuje být po tom rozchodu chvíli sama.

Dnes mi napsala, že včera to na ní všechno dolehlo a probrečela odpoledne a že se z toho potřebuje dostat, musí být sama a snad to pochopím...
Odepsal jsem jí, že to chápu, ale mrzí mě, že mi to neřekne osobně. A přesto bych si s ní ještě chtěl o tom promluvit.

Pak jsme si psali na ICQ a ona že mi akorát psala sms jako odpověď a že to nemyslela jako rozchod ani jako to že by mě nechtěla už vůbec vidět.
Jen se prý z toho potřebuje dostat a vytruchlit ten pětiletý vztah a že nějakou dobu nikoho nechce vidět.
Trochu jsme to rozebírali a ona napsala, že chce být se mnou, ale neví jestli se zamiluje, že je ještě zamilovaná do něj a dokud ho potáhne za sebou, tak se do toho nemůže se mnou úplně ponořit. A že by se týden nechtěla vidět. Tak jsem jí napsal, že mi to je trochu líto, ale respektuju to, pokud jí to má pomoct. A že se u mě zatím nic k ní nezměnilo a snad do té doby ani nezmění. Ona mi napsala, že pokud jí miluju, tak jak říkám, tak by se to změnit nemělo.

Nevím, jestli jsem na ní neměl víc přitlačit, aby šla ze vztahu do vztahu nebo jestli je to správně nechat jí trochu prostoru, ať si plně uvědomí, že chce být se mnou, když jí začnu chybět. Nechci na ní tlačit, ale zároveň se vždycky přiklonila ke mně, když jsem jí víc naznačil, že nejsem tak jistý a nebudu tady věčně. Poprvé se s ním kvůli tomu rozešla a podruhé když chtěla trochu přibrzdit nebo cuknout zpátky, tak pak řekla, že chce být určitě se mnou. Ale teď tak nějak citím, že možná bude lepší ji nechat trochu srovnat se.
Nebo ne?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Srpen 2010, 13:22:48 »

No já teda nevím, vezmi si to takhle:
ona chce zapomenout na něj, ale nechce vidět tebe...není to trochu divný? ...Není to třeba tak, že tě nechce vidět, aby zapomněla na tebe a ve skutečnosti se bude stýkat s ním?? A nebo nějakej shittest, kdy očekává, že za ní přilezeš a pozveš ji na večeři atd. Já bejt tebou, tak jí pauzu nedám. Tedy ano, pauzu takovou, kdy se jí třeba den nebudeš ozývat vůbec a pak s ní budeš a pak zas ne. Žádný vypisování po icq a takových blbinách. Už jsem přišel na to co je špatně. Myslíte si, že jste na icq spolu, ale opak je pravdou.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Srpen 2010, 14:05:49 »

tohle skončí špatně... uplně ji vidím, jak se po rozchodu hned vyspí s jiným klukem.... a myslím si, že to nebude s tebou:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Srpen 2010, 14:21:58 »

to joei: myslím, že to není ten případ, od rozchodu je to cca týden a spíme spolu pravídelně...

to petanx: taky si říkám jestli nepřitlačit, i když ona říká, že teď na ní nesmím tlačit, že chce být se mnou jen se potřebuje trochu sama vybrečet a nechce, abych jí takhle viděl a že to je jediná cesta pro ní, jak se pak naplno oddat mně... dneska jí psát nic nebudu, max jí odepíšu večer, jestli napíše na dobrou noc a pak se s ní zkusím zítra sejít...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 18. Srpen 2010, 17:08:19 »

Já tomu taky nevěřim, ale přeju ti, ať nemám pravdu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 18. Srpen 2010, 17:22:09 »

mně to taky přijde divný, tak nevím jak se zachovat, poraď Avo nebo myslíš, že to je ztracené?
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Srpen 2010, 15:23:54 »

Tvůj příběh úplně jakoby z oka vypadl tomu mému.

Takže z vlastní zkušenosti: Všechno co říká, že se musí odmilovat, potřebuje čas a bla bla bla- to všechno jsou jenom kecy, které nemají žádný faktický význam. Pokud ti mohu poradit, tak jdi od toho, nic dobrého z toho nekouká. Já tu moji nakonec zlomil a asi měsíc jsme spolu chodili, ale stejně to stálo za starou belu. Pořád výkyvy nálad, neočekávané zkraty v chování, nezvedání telefonu. Nakonec se vrátila k tomu bývalému, podle mě chtěla jen v jeho očích ,,společensky a žensky" stoupnout v ceně.

Hlavně neztrať svou hrdost. To je ta věc, o kterou přicházíš, když se začneš chovat jako zamilovaný blbeček a až když je po všem, tak si teprve uvědomíš, že jsi o ni přišel a strašně tě to mrzí. Mě to s odstupem času mrzí daleko víc, než jedna pitomá holka.

Vím, že mě určitě neposlechneš, já bych to tehdy taky neudělal Šťastný navíc, jestli je ta tvoje taky tak krásná... Šťastný Třeba se ti to taky podaří zlomit do vztahu, ale vztah s takovou holkou ti víc bere než dává. Při těch výkyvech budeš psychicky v prdeli a když bude všechno zrovna ok, tak se budeš podvědomně bát, kdy a co se zase posere.

Tak hodně štěstí sebevrahu:-D
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Srpen 2010, 18:06:04 »

Nedávej lidem to co chtějí, ale to co potřebují. - V tomto případě je to můj názor, teda pokud víš co potřebuje. Ztracené to není. Hodně štěstí snad ti to vyjde.

Artist: v jednom příspěvku říkáš, že je to forko o pickupu a v druhým popisuješ jak nejlíp sundat soupeře Šťastný
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 20. Srpen 2010, 10:37:16 »

Tak ani včera se mi nepodařilo jí vytáhnout aspoň na oběd, ale nijak jsem to nehrotil, nechce vidět nikoho. Kámoška se s ní bavila a ona jí říkala, že uvažuje, že je zmatená a přemýšlí o tom, že se mnou nechce vůbec nic.

Večer jsem jí jen napsal, že jí do ničeho nechci tlačit a že nejsem na ní naštvaný a protože mi na ní zaleží, tak jí dám čas. Dobrou
Ona poděkovala a popřála mi dobrou noc.

V pondělí se má vrátit zpátky, do té doby jí nebudu vůbec psát... nic. A uvidím, buď se vrátí a uvědomí si, že chce být se mnou a nebo ne a v tom případě jí jen poděkuju za hezké chvíle, co jsme spolu strávili a řeknu sbohem. A víc se s ní už neuvidím.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 20. Srpen 2010, 11:29:01 »

si děláš srandu? proč ji pořád píšeš? vybodni se na ni. je to extrémně těžký, ale tak někde vyraz s kámošema, ať na ni chvilku nemyslíš. věnuj se svým koníčkům, ventiluj to nám a neukazuj jí svoje nálady, já tě klidně vyslechnu a rád ti poradím pokud budeš chtít, ale tohle ber jako že je to rozchod....

ona tě nechce, ale protože ženský nemaj koule, nemůžou si je vzít a říct ti na rovinu, že je konec, protože pak by neměly zadní vrátka!!!

JE KONEC, JE TO KRUTÝ, HNUSNÝ, NASER SE NA MĚ, NADÁVEJ MI, ŘEKNI SI JAKEJ JE JOEI BLBEC, PRAŠTI DO ZDI, ŘEKNI SI, ŽE MÍT MĚ V RUCE, DOSTAL BYCH PO TLAMĚ, ALE PROSTĚ NA NI V TUHLE CHVÍLI ZAPOMEŇ
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 20. Srpen 2010, 13:22:51 »

Prave mi napsala sms: Že domů o víkendu nejede, ale stejně se chce vidět až příští týden.

Nevím jak si to vyložit. Proč mi to vůbec píše, když se stejně nechce vidět. Nebudu na to reagovat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Srpen 2010, 17:00:59 »

Holky neumí ukončovat "vztah". Neuvěřitelně se bojí toho, že by mohly mít výčitky svědomí z toho, že ti ublížily.

Dozvíš se, že
* nikoho nehledá
* si potřebuje urovnat myšlenky
* právě ukončila dlouhej vztah
* chce bejt nějakou dobu sama
* se nedokáže zamilovat, protože jí někdo ublížil
* by ti jen ubližovala
* atd.

A ani jedna z těch věcí není pravda. Je to jen způsob, jak ti vysvětlit, aby ses přestal snažit. Když zítra potká někoho, kdo jí učaruje a koho bude chtít, tak na všechno to "chci bejt sama" hnedle zapomene a nechá se sbalit Úsměv

Je třeba odlišovat skutečné problémy a skutečné důvody od těhle kamufláží. Stejně jako je rozdíl mezi "Promiň, ale v pátek nemůžu, musím jít se psem na injekci. Nešlo by to v pondělí?" a "Promiň, ale v pátek nemůžu, musím jít se psem na injekci. Tak někdy jindy, jo?"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Srpen 2010, 17:10:24 »

Jj s tímhle se nějak pomalu smiřuju a pochopil jsem to, ale stále mi vrtá hlavou, proč ten někdo koho chce nejsem já?

Nějak nemůžu najít ten okamžik, kde jsem udělal chybu, kde se to celé zvrtlo. Už jen proto, abych se toho příště vyvaroval.

Prostě čtyři dny zpátky jsem byl ten nejúžasnější, ten s kým je rozhodnutá být, ten koho miluje a na druhý den o stoosmdesát stupňů.

Myslím, že jednou příčinou by mohlo být, že ten druhý den se viděla s tím bývalým a vrátilo jí to do porozchodového mindráku, s tím, že já jsem ten viník a proto ty její city tak náhle ochladly. Fakt netuším, tohle mě teď žere nejvíc, aspoň znát pravdu. Ale na to asi nikdy nepřijdu, takže se tím neužírat bude nejlepší řešení. I když pořád v sobě skrývám malý plamen naděje, že si to třeba urovná v hlavě a zas jí začnu chybět a v pondělí bude rozhodnutá pro mě... No uvidím, teď už nic neovlivním k lepšímu...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 20. Srpen 2010, 17:40:34 »

Tys to posral v tom, že se moc snažíš a stavíš se do pozice "udělám cokoli bdueš chtít a budu čekat". To není sexy ani přitažlivé. Správně bys měl šířit image "Chci bejt s tebou, ale jestli nechceš, je mi to jedno. Nejsi jediná holky na světě" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Srpen 2010, 19:07:09 »


Nějak nemůžu najít ten okamžik, kde jsem udělal chybu, kde se to celé zvrtlo. Už jen proto, abych se toho příště vyvaroval.
To není v Tobě, ale v té holce. Fakt věř mi, jestli ses dostal do stavu, kdy v noci nemůžeš spát a pořád si to přemítáš v hlavě, kde jsi to posral, co se pokazilo... Kašli na to, stejně na nic nepříjdeš.



Prostě čtyři dny zpátky jsem byl ten nejúžasnější, ten s kým je rozhodnutá být, ten koho miluje a na druhý den o stoosmdesát stupňů.

 

To jsou ty výkyvy, o kterých jsem mluvil předchozím příspěvku. A takhle by to bylo, i kdybys to dostal do vztahu s ní. Ona by se nezměnila. Takovéto typy holek mluví, jen aby neměly zavřenou pusu. To, co říkají, nesmíš brát vážně, protože ony to taky vážně neberou. Často něco řeknou a za 10 minut to úplně negujou a otočí. Záleží podle nálady. Hlavně se strašně rády rochní v pocitech, jak jím bývalý ublížil, jak je celý svět proti nim, jak si musí dávat teď pozor... Myslím, že už to dobře znáš Šťastný
Fakt netuším, tohle mě teď žere nejvíc, aspoň znát pravdu. Ale na to asi nikdy nepřijdu, takže se tím neužírat bude nejlepší řešení. I když pořád v sobě skrývám malý plamen naděje, že si to třeba urovná v hlavě a zas jí začnu chybět a v pondělí bude rozhodnutá pro mě

A i kdyby se zas rozhodla pro tebe, tak za týden si to zas rozmyslí. Fakt to nemá cenu. Ty bys vydržel žít v takovém vztahu?
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 21. Srpen 2010, 13:27:55 »

Jediné, čo ti môže pomôcť je vytĺcť jej z hlavy to, že ťa má istého, a získať nejakú atraction (a lá "Chci bejt s tebou, ale jestli nechceš, je mi to jedno. Nejsi jediná holky na světě").
Nateraz sa vys*r sa na akékoľvek kontaktovanie - daj si do telefónu pripomienku za 3-4 týždne a potom sa jej ozvi posledný krát. Keď sa nechytí, nemá to cenu. Každopádne na to pre istotu prestaň myslieť. Pokiaľ to vydržíš 3-4 týždne, to že ti ani potom nezareaguje ti nebude vadiť. A trebárs ťa prekvapí a napíše ti medzi tým sama, lebo sa zľakne že jej utečie hračka...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 23. Srpen 2010, 12:41:54 »

No po třech dnech nevšímání konečně napsala, že dnes nemůže, ale zítra bychom mohli zajít na oběd. Tak jsem zvědavý, jak se jí to uleželo v hlavě. Pak dám vědět, jak to dopadlo.

Pokud přijde s něčím jakože teď nebudeme spolu chodit, snaž se dál nebo varianta kamarádi, tak se s ní rozloučím.
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Srpen 2010, 00:13:21 »

Takže jsme se potkali, všecko bylo fajn jakoby nic, tak jsem jí pak na procházce přitlačil, jak se teda rozhodla a ona ze sebe vysoukala, že stále neví.
Řekl jsem jí, že to není pro mě východisko. Že já chci slyšet, jestli se mnou chce být nebo ne a je konec. Pak jsme to rozebírali a ona, že stále nedokáže jít ze vztahu do vztahu apod.

Až jsem to vyhrotil, že v tuhle chvíli je to pro mě všechno nebo nic a to s ní celkem zacloumalo. Začala mě líbat a chtěla ať počkám do večera, kdy ke mně měla přijít pro nějaké věci.

Večer jsme to řešili a ona přišla s tím, že stále neví, tak jsem jí řekl, že mé stanovisko zná. A ona jak to myslím, tak jsem jí řekl, že pro mě je její nevím stejné jako ne, takže se nebudeme vídat a až si to rozmyslí, tak mi může dát vědět a já možná budu mít ještě zájem nebo možná ne, ale snažit se bude muset ona. Na to se rozbrečela, že se se mnou chce vídat, ale zase že teď fakt nemůže jít do toho vztahu... No a pořád jsme se o tom tak nějak bavili a vyplynulo z toho mezi řádky, že vlastně není ještě za tím starým vztahem.

Do téhle chvíle jsem si říkal, že dělám správné kroky, ale pořád jsem nedokázal říct holce, kterou z celého srdce miluju, tak teda sbohem a je konec.

Skončilo to nakonec tím, že jsme se spolu vyspali, to vidím jako chybu:-( Pak jela domů, ještě uvažovala o tom, že u mě přespí, ale neměla tu věci na zítřek do práce.
Před spaním mi ještě napsala sms: Takže se teď nebudeme vídat? Tak jsem jí napsal, že to dorešíme zítra.

Tak nějak cítím, že jediná šance je v tom to useknout a buď jí budu natolik chybět, že přijde a bude chtít vztah nebo prostě konec. A vím, že asi nesmím kývnout na její chci čas, budem se vídat a až si budu jistá, tak s tebou začnu naplno, protože to by asi byl můj postupný bolestivý konec. Ale prostě je to těžší než jsem si to představoval, říct do očí lásce, že je konec. Ještě k tomu, když se mnou chce být... ale jak...
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 26. Srpen 2010, 11:18:15 »

dořešili jsem to ukončil jsem to, ona to probrečela, odvedl jsem jí na zastávku, jen jsme mlčky smutně šli a oba čekali, jestli to ten druhý vezme zpět...
na zastávce se ke mě smutně tulila a dotýkala mé tváře, přesto jsem vydržel nic neudělat nepolíbit ji, pak to přijelo a řekli jsme si jen poslední ahoj a ona se slzami rychle utekla dovnitř...

a pak jsem to celé zkazil a zabil její city ke mně... udělal jsem největší blbost svého života... nechal jsem se v té agonii vyhecovat kámoškou, že jí přece chci vidět, tak ať za ní okamžitě jedu... ve dvě ráno, no co aspoň si člověk uvědomí, že život není americký slaďák... teď už je to definitivní...

Napsala mi ráno ať si to nevyčítám a podobně, tak jsem jí jen napsal, že se omlouvám a děkuji za hezké chvíle a že chápu jak teď vypadám v jejích očích, ale co se stalo nejde vzít zpět a že si nevyčítám to, že jsem se ztrapnil, ale že jsem o ní přišel... už se neuvidíme...

Docela si to celé uvědomuju, o to víc to bolí. Připadám si jak největší kretén, že mě to vůbec napadlo taková dementní věc, fakt nechápu co jsem čekal. Takže než mi začnete psát, že jsem blbec, tak si to teď uvědomuju až moc dobře  Velmi smutný  Doufám, že tohle vlákno aspoň pomůže jiným se vyvarovat takových osudových chyb.

Díky za všechny rady.
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #47 kdy: 26. Srpen 2010, 12:01:42 »

Můžu říct jen jedno. Obdivuju tě, že jsi to dokázal  Mrkající To co se stalo večer je jedna něc, ale už to, že jsi to začal a setrval. Pro mě jsi borec, protože vím, jak nepředstavitelný to pro mě je. Děkuju ti za to
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 27. Srpen 2010, 00:47:04 »

aspoň jsi to zkusil, to se počítá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 01. Září 2010, 19:49:20 »

Tak asi jsem zpátky ve hře:-)

Poté eskapádě jsem se vůbec neozýval, ona byla o víkendu doma a na chatě s kámošema. Psala kámošce a ostatním jak mi je a že jí je smutno.
Včera a dnes jsme si psali na icq, z její strany to bylo stále takové, jestli mi to nevadí a jako by se cítila provinile a nevěděla jestli si s ní chci psát nebo se vůbec vídat.

Dneska se mě už ptala, že když bude mít díru mezi stěhováním z koleje na kolej, jestli si u mě může nechat věci a popřípadě i přespat, ale jen tak informativně, ale dodala, že by klidně spala na zemi.
A odpoledne jsme šli na squash s tím přišla ona, tak jsem nejdřív říkal, že asi ve čtvrtek půjdem všichni. A ona, že by šla i dřív, tak jsem nadhodil, že odpo mám čas. Původně měli jít i ostatní, ale ti to nakonec odřekli, takže sami dva...

Zahráli jsme si, byla pohoda. Snažil jsem se být co nejvíc v pohodě. Povídali jsme si o všem možném. Po squashi jsme šli ještě spolu na jídlo, tam to bylo zase fajn, uvolněné, místy jsem měl pocit, že měla takové ty pohledy jako dřív...

Pak jsem musel do práce, před restaurací jsme se rozloučili, čekal jsem jestli se ona bude k něčemu mít, ale nic, ale taky zároveň neodešla. Tak jsem jí dal pusu, říkal jsem si jen zlehka, zatím ne polibek. Doufám, že jsem tím dal najevo, že nechci být jen kamarád.
No uvidím, co bude dál.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS