Čekání až se rozhodne který

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 14:17:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Čekání až se rozhodne který
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Čekání až se rozhodne který  (Přečteno 37352 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 01. Září 2010, 20:47:25 »

Hezky.  Super!
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 03. Září 2010, 19:47:01 »

Tak tohle je fakt na posrání... už musím být sprostý...
Výsledek nejsem sám, kdo je zpátky ve hře :-/

Takže další den po squashi a restauraci jsem hrál nevšimáka a vůbec jí nenapsal, až dnes kolem oběda něco ve stylu: Jak ti jde učení? Můžeš přijet mi pomoct s obědem na odreagování. Na to mi napsala, že už byla bohužel na obědě. A učení má kopec. Víc jsem neodepisoval.

Chvíli potom jsem se připojil na FB a hned mi napsala a v podstatě zopakovala tu smsku, nic jsem nepsal a ona, ze ve tři jede do centra. Já zas nic. Ona, že bude asi do pěti v knihovně a kdyby jí to přestalo bavit, tak že by na mě chvíli měla čas. Tak jsem si řekl no to si dělá srandu, abych za ní potom všem na chvíli letěl do centra. Tak jsem jí napsal, že mám v plánu se podvečer dívat na film a když chce tak ať přijede ona a tečka.

Už ve tři mi psala, že se jí tam nechce a jestli může přijet hned. Já, ať přijde, že jsem doma. Tak jsme zkoukli půlku filmu a pak se pomilovali, říkal jsem si, že to šlo rychleji než jsem čekal. No a jak si tak ležíme, tak ona, že mi musí něco říct a že se budu na ní zlobit, tak jsem začal čuchat nějaký problém.

Řekla mi, že po té noci jak jsem za ní přijel a vylekal ji. Tak z toho byla celá špatná a zanedlouho se jí ozval bývalý, že by se k ní chtěl vrátit... A ona na to kývla, že by tomu dala ještě šanci, protože si myslela, že já jsem už zabitý. Ale že pak celou dobu myslela na mě a bylo jí za mnou smutno. No tak jsem zůstal zmražený, ani jsem nebyl naštvaný, spíš jsem měl chuť se začít smát.

Ona, že teď by chtěla být vlastně se mnou, ale je jí blbé mu zase po týdnu dát kopačky. Tak jsem jí řekl, jestli jí není blbé s ním být z lítosti, že já bych chtěl konec, než aby se mnou byla jen proto, že mi nechce zlomit konec. A ona, že je blbá a zas neví co dělat a má nás prostě ráda oba.

Pak se ještě ke mně tulila a líbala mě a nějak jsme se o tom trochu bavili, ale nic kloudného z toho nevzešlo. A pomilovali jsme se znova. Na závěr mi řekla, že jsem nějaký hezčí, a pak jí on zavolal, kde je. A v tu chvíli jsem se trochu naštval. Ona hned jestli se teď už zlobím a já jí řekl, že teď už jo a doufám, že to nějak rychle vyřeší. A ona na to, že teď se už musí hlavně až do středy jen učit a uvidíme se až pak. Ještě mě na rozloučenou políbila.


Tak teď prostě nevím. Ani z toho nejsem nějak v prdeli. Spíš prostě maximálně zaskočený! Čekal jsem, že řekne, že mě nechce nebo, že ještě stále neví, ale že se k němu vrátila?!?

No nejvhodnější mi teď přijde zase hrát nevšímáka a myslím, že jí zase budu chybět a ozve se dřív než ve středu. Co vy na to?


Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #52 kdy: 03. Září 2010, 22:17:22 »

Mně přijde, že jestli nás (mám to stejný) opravdu ty naše milujou a nelžou, tak by přeci měli kašlat na bývalýho a žádný být s ním z lítosti,tohle jsou jen keci. Samozřejmě vím jak se cítíš. Nasere tě, pak jste spolu a zdá se ti být v vše ok. Tak hrozně nerad to říkám, ale přestávám nám dávat naději. Když je necháme, oni se nebudou snažit o nás,ale toho druhýho maj jistýho, proto se k němu vrátila a ta moje by udělal to samý. Když je budem tlačit ať to skončí, naštvou se ony, že jim nedáváme na výběr, ale takhle to ve vztahu sakra chodí... Nejsme jejich hračky.
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 03. Září 2010, 22:24:37 »

Trochu se mi to rozleželo v hlavě a ještě jsem jí napsal.

Nekompromisně, že nehodlám zase spadnout do toho, co bylo předtím. Štve mě, že mi o něm řekla až po tom a buď se s ním rozejde nebo jsem s ní skončil já.
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 09. Září 2010, 04:47:38 »

happy ending Úsměv tak teď už jen budu makat na tom, ať nám to vydrží... díky všem
Zaznamenáno
.Honza.
Host
« Odpověď #55 kdy: 09. Září 2010, 14:18:52 »

Rozepiš se trochu, minimálně mě to zajímá  Mrkající Slovo po slově Úsměv)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 10. Září 2010, 20:16:02 »

Wow, taková červená knihovna. Šťastný A přej že americká romanitka neni ! Šťastný

Nejdřív že ne, pak ona ho chce ale vrátí se k bejvalýmu, pak si to rozmyslí, chce se vrátit, on si to rozmyslí, zjistí co se stalo nechce se vrátit, pak si to rozmyslí a vrátí se a pak Happy End Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 15. Září 2010, 10:08:40 »

Chce se mi smát a brečet zároveň...

Je to stále dokola...

Prožili jsme čtyři úžasné dny, kdy mě zahlcovala tím, jak mě miluje.
Pak jsme zkoukli Klamače srdcí a na konci se ona rozbrečela, že bývalému strašně ublížila a začala zase přemýšlet.
A samozřejmě zákon schválnosti - druhý den v práci na ní čekala obrovská kytka se vzkazem: Můžeš jí vyhodit nebo se dívat jak postupně umírá. Stejně tě budu milovat.
To jí rozsekalo a začla být zase divná a schizofrenní. Prostě zase nevěděla.
Večer jsme se o tom začali bavit, pže jsem cítil, že to není ok. A ona s každou větou se víc odpoutávala ode mě. Až nakonec řekla, že jí je smutno a je strašně emocionální a ty negativní pocity si teď spojuje se mnou, pže je v mé přítomnosti a chce mě jakoby odstrčit. Ještě pár vět jsme prohodili a já se oblékl vzal si věci a chystal se odejít. Jen jsem se k ní otočil a čekal, že ještě něco udělá, zastaví to. A ona řekla: Cítím se nešťastně. Já: I se mnou? Ona: Ano.
Otočil jsem se ona se mě pokusila chytit za rameno se slovy promiň, já se jí vysmekl a zabouchnul za sebou.

Pak mi přišla sms: Asi o mě už nechceš slyšet, ale promiň vážně mě to mrzí.

Odepsal jsem: Mrzí? To je všechno?! Já mám taky city... Proč jsi se mnou byla, když ses celou dobu cítila nešťastná, jak říkáš.

Ona: Celou dobu ne! Ale prostě se teď cítím tak jak cítím a nedokážu dělat, že se nic neděje... Já vím, že máš, ale cokoli teď napíšu bude málo...

Na to jsem jí už neodepsal. Mám pocit jakoby mi vrazila do srdce nůž a párkrát ho v něm otočila a nejhorší je, že přesto stále jsem schopný jí odpustit. Ale ne jen tak... Nerozumím, proč se to stalo, asi ještě pořád nedokázala spálit to pouto z minulého vztahu. Myslím, že mu ani neřekla, že jsme spolu začali chodit.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 15. Září 2010, 10:35:52 »

Ta holka nebude normální...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 16. Září 2010, 23:44:03 »

Liwu: No neni to typická vyronaná extrovertka, které balíš ty Úsměv Holt je prostě trochu labilní a furt moc přemejšlí Mrkající Ale IMO je to naprosto normální. Taková je a jiná nebude...
z.v.p: Udělals to dobře. Nevnucuj se. Jestli chce k němu zpět, tak s tím nic neuděláš. Ale tím, že přilezeš se nic nezlepší. Rozdíl bude v tom, že tím, že ukážeš, že jí nepotřebuješ a že toho máš dost zvýšíš v jejích očích svou cenu. BTW: Mám rád větu "Jsi sobecká. Než aby ses rozhodla, ubližuješ radši všem!" (emoce nemusí (stejně jako zážitek) být pozitivní, musí být SILNÁ Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 17. Září 2010, 09:19:48 »

Musím se přiznat, že tenhle topic mě celkem zajímá, hlavně to,  jak to celé dopadne. Jenom připomenu svůj asi měsíc starý příspěvek.

Tvůj příběh úplně jakoby z oka vypadl tomu mému.

Pokud ti mohu poradit, tak jdi od toho, nic dobrého z toho nekouká. Já tu moji nakonec zlomil a asi měsíc jsme spolu chodili, ale stejně to stálo za starou belu. Pořád výkyvy nálad, neočekávané zkraty v chování, nezvedání telefonu.

Hlavně neztrať svou hrdost. To je ta věc, o kterou přicházíš, když se začneš chovat jako zamilovaný blbeček a až když je po všem, tak si teprve uvědomíš, že jsi o ni přišel a strašně tě to mrzí. Mě to s odstupem času mrzí daleko víc, než jedna pitomá holka.

Vím, že mě určitě neposlechneš, já bych to tehdy taky neudělal, navíc, jestli je ta tvoje taky tak krásná...Úsměv Třeba se ti to taky podaří zlomit do vztahu, ale vztah s takovou holkou ti víc bere než dává. Při těch výkyvech budeš psychicky v prdeli a když bude všechno zrovna ok, tak se budeš podvědomně bát, kdy a co se zase posere.

Tak hodně štěstí sebevrahu:-D


Docela jsem se trefil, ale nemůžu říct, že by mě to těšilo. Fandil jsem ti Úsměv
Teď zkusím další radu, třeba si z ní něco vezmeš.
Za několik dnů/týdnů se dostaneš do stádia, kdy ti rozum bude říkat: ,,Ukonči to, ty vole" Pokud mohu poradit, ukonči to, i když city budou jednoznačně proti. Tohle je na tom vůbec nejtěžší. Opustit ji, i když ji miluješ. Udělej to ty, rozejdi se s ní ty. Ne proto, že by to byla nějaká soutěž, rozchod je stejně prohra. Ale jde o to, že po tom čase, kdy jsi byl pomalu závislý na každé myšlence, která jí probleskla hlavou, ti zase dojde, že o svém životě si rozhoduješ ty sám.

Zkusím malé přirovnání, i když proti tomu je tahle situace směšná pitomost, ale jistou symbolickou podobnost v tom vidím.

K popravě jsou odsouzeni dva lidi. Jeden z nich řve, křicí, prosí o slitování a pusu mu zavře až dopadlá gilotina. Ten druhý kráčí k popravišti vzpřímeně a se vztyčenou hlavou a před samotnou popravou ještě poučí popravčího, jak to má správně udělat, protože by se mu opravdu nechtělo si nechat hlavu sekat naněkolikrát. Pak sám zaklekne ke špalku a rukou dá ještě sám signál popravčímu.

Vždyť oba umřou, tak co, řekne si někdo. Já v tom vidím obrovský rozdíl  Úsměv





Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 17. Září 2010, 10:16:11 »

Druhý den mi napsala jestli si může přijít pro věci, tak jsem odepsal, že klidně může, ale nevím, kdy budu doma, že jí dám ještě vědět.
Přišla a bylo toho hodně, tak jsem jí s tím pomohl na kolej, celé to bylo takové smutné, moc jsme nemluvili, kromě takových zdvořilostních frází, jak se tan druhý má a co dneska dělal.
Na koleji mi vrátila peníze, co jsem jí dal na půlku antikoncepce, v tu chvíli to bylo až komické, hledala ještě deset korun, tak jí říkám celkem důrazně, pže mi to přišlo oproti tomu celému absurdní: Na to se vyser... Takže tohle je konec?

Ona: Já teď prostě nevím. Chci být asi sama.

Bylo mi fakt do breku, ale držel jsem se a jen jsem procedil mezi zuby po chvíli mlčení: Ty jsi mu ani neřekla, že už jsme spolu, že?

Ona podrážděně: To jako chceš říct, že jsem si to celé tak plánovala, abych se mohla vrátit nebo co?

Já: To jsem já neřekl...

Ona: Já teď zase nevím, musím se z toho dostat celé si to srovnat a nejlíp, když budu sama. Kdybys to včera možná neřešil, tak to přejde a bude to v pohodě.

Já: Tak to jsem se měl koukat, jak je něco divně a ty jsi smutná. Poznám na tobě, když je něco špatně... Možná neměl... Tak už nebudu a časem to přejde...

Ona: To už teď nejde. Jsem strašně zmatená a musím se přesto dostat a celé si to rozmyslet. Teď chci být sama.

Sednul jsem si na postel chvíli koukal, co bude a pak povídám: Víš co, až si to rozmyslíš, tak se ozvi, jestli ještě budeš mít zájem... Možná ho budu mít i já... Uvidíme... Čau...

Ona: Čau

To bylo v úterý, teď je pátek a neproběhla vůbec žádná komunikace, občas jí potkám na icq, ale nehodlám jí nic napsat. Snažím se z toho nějak dostat, ale stále na ni myslím... Nejhorší je, že už nevím jestli jí ještě můžu důvěřovat, potom, co to zase takhle otočila... Nevím, co by musela udělat... Snažím se chodit ven na pivo, na párty, na fotbal, ale jsem totálně bez elánu... Vím, že teď nic nenadělám a až čas ukáže.

Strašně mě to štve, protože jsme si rozuměli, přitahovali se navzájem a tady ty její šílené výkyvy emocí to takhle pohřbily... Myslím, že u mě nechala nabíječku, ale už je to celkem dlouho a mobil jí tak dlouho nevydrží, takže má asi druhou... Nevím jestli se k němu vrátila, nebo je sama nebo se schází teď s jinýma, asi se tím teď zbytečně užírám... Bohužel celá naše parta je teď v zahraničí až do neděle, takže jsem tady zůstali jen my dva...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 21. Září 2010, 13:28:31 »

Citace
Ona: To už teď nejde. Jsem strašně zmatená a musím se přesto dostat a celé si to rozmyslet. Teď chci být sama.
Přeloženo: Vrátím se k němu, ale to ti přece nebudu řikat, protože by to vypadalo, že sem to plánovala. Tomu mmch odpovídá i "To jako chceš říct, že jsem si to celé tak plánovala, abych se mohla vrátit nebo co?", což je typické pro to, když nemluvíš pravdu, že druhého obviňuješ, co si o tobě myslí ... Mrkající

Myslim, že zapomínání je nejlepší investice do budoucnosti tohohle vztahu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 26. Září 2010, 22:20:19 »

Takže milý rádcové Úsměv Celá Love story je u konce...

V krátkosti - celou dobu to tahala i s ním, nikdy to s ním neukončila úplně. A teď ve finále je zase s ním, což jsem zjistil dneska při rozhovoru s ní, když jsem se snažil domluvit se, kdy jí donesu zbytek věcí... tak jsem jí nachytal, řekl, že tohle přehnala a že jí všechno nechám na vrátnici, když nemá ani kousek odvahy a úcty se mi podívat do očí i s dopisem, co jsem jí chtěl říct... A položil jsem to.

Kámoška řekla, ať schválně počkám na koleji až přijde s ním, ať on vidí jaká je mrcha. A nakonec přišla ona sama bez kabelky a báglu, takže jeho nechala někde pro jistotu čekat nebo ho poslala na jeho kolej, abychom se náhodou nepotkali :-D

Řekla mi, že nechápe proč jsem naštvaný a že nic neudělala a že ona nemůže za to jak to dopadlo... Tak jsem se jí vysmál: A kdo za to může jiný než ty...

A ona vylekaná se začala dožadovat toho, kde je ten dopis, pže si myslela, že jsem ho někde nechal, aby ho našel on. Odsekl jsem jí, že jev krabici s věcma a ať si ho přečte a dá mi navždy pokoj a odešel jsem. Smáznul jí z FB a z ICQ...

V dopise bylo asi toto zkráceně:

Že jsem jí vážně miloval, ale ona si prostě se mnou jen hrála a zničila to díky tomu, že neví co chce. A jestli si myslí, že tím, že mě nechala není mrcha, tak se mýlí, protože ho se mnou podváděla a nejen se mnou a to už tím nesmaže. Minulost se vrátit nedá. Taky, že v lásce se toho dá odpustit hodně, ale v přátelství ne a proto nikdy kamarádi nebudeme. Byl jsem blázen, když jsem si myslel, že můžeme být spolu, když je taková jaká je. Sobecká a nehledí na city jiných. Že si nezaslouží mě ani jeho a že je mi líto jeho, protože on může jen čekat, s kým ho zase podvede, aby uspokojila své touhy... Že jí už nikdy nechci vidět, ať se mi už neplete do života, že podělala, co se dalo. V závěru: Možná ti to jednou odpustím, ale nikdy nezapomenu, co jsi mi udělala.

Už mi i volala kámoška, že jí psala, takže očividně to s ní dost hnulo ten dopis... Něco ve stylu, že si tohle nezaslouží, tak jí ona napsala: A co jsi čekala, když po tom všem, co pro tebe udělal, jsi ho takhle tahala za nos a ještě se vrátila k Tomovi ani si to s ním neukončila... A ona se už jen zmohla na to, že je kámoška na mojí straně a že to tak není a nemá cenu to vysvětlovat...

Je jasné, že nemá, protože není co, jelikož to tak bylo a ona nemůže přiznat ostatním, že je s ním, protože by jí odsoudili... Co už btw udělali, protože věděli, jak se chovala..

The End

Děkuji za pomoc, chvíli se teď budu věnovat sobě a práci a pak začnu hledat nějakou hodnou stabilní extrovertní holku Úsměv a hlavně, která je single :-D
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 27. Září 2010, 15:40:48 »

Lock? Úsměv Kdyžtak na PM.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L88K



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 27. Září 2010, 20:59:19 »

Čekala jsem, jak celý tento "příběh" dopadne... ale tohle mě nenapadlo. Co říct? Snad jen, že ta holka je absolutně mimo a opravdu za to nestála. Pozná, co ztratila, ale to už bude opravdu pozdě. Vím, že teď to tak nevypadá, ale v podstatě jsi vítěz. Jistě, miloval jsi ji, ale teď lásku pravděpodobně vystřídá hněv a nenávist. A můžeš jí poděkovat, takhle aspoň nebudeš mít žádné výčitky, že jsi třeba udělal něco špatně apod. A pro příště jsi poučený (i když to není taky jisté?), že zadané holky za tu námahu a nervy nestojí.  Super!
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 27. Září 2010, 22:04:37 »

Ještě tady zítra doplním náš rozhovor. Prý mi k tomu ještě chce něco říct, tak jsem jí řekl, že já problém s tím se sejít nemám.

Ona: A kde se sejdem?
Já: Muzem do parku nebo nekam sednout.
Ona: Nechci, aby nas poslouchal cely lokal...
Já: Nemám se za co stydět a scény tropit nepotřebuju:-)

 Smějící se

Takže jsem zvědavý, jak se zítra bude snažit mít poslední slovo a celé to hodit na mě...
A tím to asi hasne, pak to klidně můžeš zavřít...
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 27. Září 2010, 22:30:38 »

Jsem zvědavej.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 27. Září 2010, 22:35:09 »

Hlavně, aby ses udržel a neudělal scénu a podal jí celou věc a sám sebe jako jednu velkou, nezničitelnou a nepohnutelnou vyrovnanost Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 28. Září 2010, 15:35:09 »

Tak myslím, že jsem to zvládl... Mluvili jsme, ona se to snažila stále postavit do roviny, že za to nemůže a já ji klidně říkal, že to takhle cítím a do hlavy jí nevidím a že by měla začít dělat věci za sebe a ne dávat příčinu stále mimo sebe nebo pocitům...

Na to hned zareagovala, že jsem jí celou dobu přemlouval, já ji zastavil a řekl, vidíš to je přesně o čem mluvím, na to musí být dva a ty jsi se tomu svolila... tak mlčela... A v tomhle duchu se to celé neslo...

Když už to bylo pořád dokola, tak jsem jí pohladil po tváři a řekl: Mrzí mě to, já tě miloval a věřil v tebe. Čau.
Otočil se o pomalu v klidu kráčel domů, ona se rozešla za mnou a po pár krocích řekla ať počkám. Tak jsme došli až k mým dveřím.. 40 metrů... a tam mi řekla, že jí někdo něco tak hnusného nikdy nenapsal a ať jí to řeknu do očí... Tak jsem jí to v podstatě zopakoval, řekl, že ji před nikým shazovat nemám zapotřebí a že to je jen mezi náma... a ona, že jestli se teda nechci už vůbec vidět? A já jií řekl že neznám důvod proč se vídat. Ticho. řakl jsem ahoj a šel domů. Ona: ahoj.

A teď mi ještě napsala na icq:

ona16:01
no stejne jsem nejspis v ignore listu
já16:01
nejsi
ona16:02
ok
ona16:12
a az budes nekdy v situaci, ze budes mit rad dva lidi, tak si na me vzpomen...  ahoj
já16:19
mozna je to ten problem, mela by ses proste rozhodnout a snazit se a ne pochybovat a hledat dalsi a nebranit se, jinak se to zase bude opakovat, at uz kvuli tobe ale i tomovi, tak doufam, ze uz to vickrat neudelas... ahoj
ona16:23
ja jsem nikoho nehledala "Zamilovany v patu:-)"... jenom jsem byla prostм slabá ti říct, že se nebudeme stýkat, což by bylo i složžité, a pak užž tě na to měla moc ráda.. a myslím, žže po tomhle rozhodně neudělám. pa
já16:24
dobre pro tebe cau

Tak co vy na to... stejně to zamrzí, ale nemělo to cenu, aspoň si můžu vážit některých věcí v čem mě to změnilo k lepšímu...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 28. Září 2010, 23:50:31 »

Respect, že se držíš a nepodlehneš tomu vábení, abys to vrátil nebo jí aspoň opět začal mít rád... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 29. Září 2010, 07:19:20 »

Taky sleduju tohle téma od začátku a teď se jenom nechápavě ptám - jak můžou existovat na světě lidi, kterým je zřejmě úplně lhostejný, když si zahrávají s city druhých? A potom ještě dokáží sebevědomě tvrdit, že oni chybu neudělali? Jsou to tak bezcitní lidé, nebo jim to snad dělá potěšení? Už jsem se s tím trošku taky setkal, ale tento příběh je fakt dost síla. Jak je tohle možný? Bude za pár let takhle jednat každej v domnění, že je to standardní jednání? Tohle prostě nepochopím, asi žiju ve špatné době...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 29. Září 2010, 08:23:33 »

nechápu to, zrovna včera jsem cestoval vlakem domů a do kupé si přisedla holka, která se loučila se svým přítelem, pusinkovala ho, hladila, kecala, že se jí bude stýskat apod....
jeli jsme asi 10 minut a volala jí kamarádka... té kamarádce potom vyprávěla, jak jde večer na rande s nějakým klukem atd... no a ta její kámoška uplně stejná pi * *tcha a taky podvádí, kde se dá... no a když se zmínili o klukovi, který hledá jiné, i když má holku, tak to hrozně odsuzovaly.... nepochopim, trefit na normální holku je asi fakt vzácnost a jsem rád za ženskou, kterou mám....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 29. Září 2010, 17:17:02 »

...nepochopim, trefit na normální holku je asi fakt vzácnost a jsem rád za ženskou, kterou mám....
Tu jistotu bereš kde? Šťastný (sry, ale říkal jsis o to tím, jaks to napsal)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 05. Říjen 2010, 00:10:52 »

Můžu dostat nový nick? stačí zkrátit to na třeba Zavpa, ať si pamatuju chyby a můžu začít znova Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS