Jak ji dostat ven :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 20:14:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak ji dostat ven :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak ji dostat ven :(  (Přečteno 17681 krát)
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Říjen 2008, 21:52:19 »

Pak sem ji zeptal jestli by semnou vubec šla ven a ona mi odpověděla že se moc neznáme, vlastně že ona o mě ví  jen že si furt stežuju a mluvim o sobě.. Tak jednoduchá otázka se složitou odpovědí, mám u ní šanci popř jak na ni..?
Zažil sem, zkusil sem, prosral sem. Smějící se Je to v pytli. Radši vraž úsilí do něčeho, co má smysl (páč tohle ho podle mě nemá).

Nemáte nějakou radu kdy ji pozvat? asi to neumím správně vystihnout...
Instinkt? Úsměv Prostě to musíš citem odhadnout sám. Pak to jen buď klapne, nebo ne. Když se to zase nebude zdát tobě, tak se na to vyser. Je to na tobě. Myslim, že těžko někdo vymyslí univerzální, zaručenej fígl na každou holku a situaci.

Jak mám teda postupovat když si někoho najdu na netu?
Když už vážně musíš hledat holku zrovna na netu, tak bych jí asi nelovil přímo přes profil. Je to strašně profláknutý a jak tu padlo, slušně vypadající babě píšou kvanta chlapů. Radši se porozhlídni po různejch diskusních fórech, na společenskejch portálech toho budou mraky. Daleko snáz tak navážeš kontakt a nepůsobí to tolik uměle.

Potřeboval bych sehnat nějakýho kámoše kterej by šel semnou za tema holkama a začali jsme s nima kecat.
No vidíš, já měl zase s kámošema vždycky jen trable navíc. Šťastný

První je děsně stydlivej, stojí tam jak socha a čumí do země, jen občas zamžourá vzhůru. I na mý vybídnutí reaguje jednoslovně. Slečnám to za chvíli připadá divný, mně postupně dochází střelivo. On mě svou přítomností táhne dolů, nedokážu se pořádně uvolnit, když tam jen tak stojí… Slečny odchází. Šmitec. (Poté je všechno svedeno na mě.)

Druhej je přesně opačnej extrém. S komunikací nemá sebemenší problém, sype fóry jak z rukávu. Žvaní, žvaní a žvaní, ta huba se mu nezastaví – ale přitom to dovede podat poutavě. Slečny s údivem poslouchají. On si kromě do slečen občas rejpne i do mě, na co už kolikrát nevim, jak mám reagovat. Zezačátku se sice držim, ale za chvíli mě úplně převálcuje, takže tam zůstanu jen jak jeho stín…

Se třetím sme přibližně na stejný úrovni. (Následně popsaná situace se odehrála na jedný zábavě.) Prvně je to paráda, přijdem za slečnama, bez problému oslovíme, bavíme se a navzájem doplňujem. Ale ouha, dyť on mi dělá kazišuka! Následuje scénář dvou kohoutů na jednom smetišti. A tu přichází další dva borci. My s kámošem stále zabraný do debaty, lejem do sebe další a další panáky. Slečny už maj jiný starosti – jedna se s někym cucá na parketě, druhá právě roztáhla nohy na záchodě. Lovu zdar!

Jj, každýmu hold sedí něco jinýho. Mrkající
« Poslední změna: 28. Říjen 2008, 21:56:12 od Stranger » Zaznamenáno

Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Říjen 2008, 07:39:41 »

No vidíš, já měl zase s kámošema vždycky jen trable navíc. Šťastný

Není kámoš jako kámoš. Mám kamaráda a ten se jen chlubí, tím kolik na diskotéce za ním příjde holek (a tím mě děsně sere) a žádnou ti ani nepředstaví.
A jinej kámoš mi jich představil toliko... Úsměv
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 29. Říjen 2008, 20:27:34 »

hoši tyhlety příběhy jak jedna holka se volizuje na parketu a druhá roztáhne nohy na záchodě slýchávám pořád.. nikdy jsem ale ještě nic takovýho neviděl a an inezažil..a to sem na diskoteku chodil jeden čas každej tejden v pátek i sobotu  Šokovaný
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 29. Říjen 2008, 20:37:43 »

To já sem jednou viděl, jak šel kluk s holkou na záchod a člověče, nezlob se tam asi nehráli...
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Říjen 2008, 21:36:45 »

hoši tyhlety příběhy jak jedna holka se volizuje na parketu a druhá roztáhne nohy na záchodě slýchávám pořád.. nikdy jsem ale ještě nic takovýho neviděl a an inezažil..a to sem na diskoteku chodil jeden čas každej tejden v pátek i sobotu  Šokovaný
To je zvláštní... asi nechodíš na správný diskotéky Šťastný
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 29. Říjen 2008, 21:42:01 »

hoši tyhlety příběhy jak jedna holka se volizuje na parketu a druhá roztáhne nohy na záchodě slýchávám pořád.. nikdy jsem ale ještě nic takovýho neviděl a an inezažil..a to sem na diskoteku chodil jeden čas každej tejden v pátek i sobotu  Šokovaný

Tak to já sem zažil..ale nebyla to moc pěkná zkušenost...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 29. Říjen 2008, 22:50:22 »

hoši tyhlety příběhy jak jedna holka se volizuje na parketu a druhá roztáhne nohy na záchodě slýchávám pořád.. nikdy jsem ale ještě nic takovýho neviděl a an inezažil..a to sem na diskoteku chodil jeden čas každej tejden v pátek i sobotu  Šokovaný

Tak to já sem zažil..ale nebyla to moc pěkná zkušenost...

Jo to teda neni Šťastný
Holt nekdo ma to stesti nebo smulu  Mrkající
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 29. Říjen 2008, 23:50:58 »

Není kámoš jako kámoš. Mám kamaráda a ten se jen chlubí, tím kolik na diskotéce za ním příjde holek (a tím mě děsně sere) a žádnou ti ani nepředstaví.
A jinej kámoš mi jich představil toliko... Úsměv
Tak to jó. Úsměv Ale já když už, tak nejradši sólo. Kámoši sou fajn, ale nikdy nevíš, co vyvedou... Andílek

hoši tyhlety příběhy jak jedna holka se volizuje na parketu a druhá roztáhne nohy na záchodě slýchávám pořád.. nikdy jsem ale ještě nic takovýho neviděl a an inezažil..
Třeba ses nepohyboval v tý "správný" společnosti. Nebos to jenom nezaregistroval - mně se běžně stává, že si z akcí spoustu věcí nepamatuju. Mrkající Cucačky na parketě a všade možně sou dneska normálka... a to druhý (pro některý lidi) koneckonců docela taky. Šťastný

To já sem jednou viděl, jak šel kluk s holkou na záchod a člověče, nezlob se tam asi nehráli...
To určitě hráli tu hru vlka a jeskyni. Znáte to, ne? Pravidla sou jednoduchý, prostě ten hladovej vlk zaleze do tý útulný jeskyně... Smějící se V sousední vsi pořádají v létě zábavy na fotbalovym hřišti. No a jak máte budku, kde se při zápasech normálně prodávají lístky, stačí si tam po půlnoci odskočit se vychcat a už slyšíte jen ááách - óóóch... Smějící se

Jeden týpek v návštěvní knize na mainwebu napsal dokonce návod. Už sem to sem pro pobavení jednou postoval, ale že ste to vy:

Citace: ''Vláďa''
T I P : Jak se vyspat s holkou…

Nejlépe se balí holka na zábavě. U nás máme zábavy pořádané v lesním parku, což dává hodně příležitostí. Většinou ji pozvu na ploužák a po pár skleničkách Jelcina jí řeknu, jestli se nechce projít. Pak vyrazíme na nějakou cestu kolem. Po pár minutách jí řeknu, že se mi točí hlava a bolí mě nohy. Tak si oba sednem. Pak jí stačí dát ruku kolem ramen, po pár ukecávacích větách ji políbit a přitom na ni pomalu lehnout. Když si to nechá líbit, je dobré si lehnout tak, aby měla nohy rozkročmo okolo mě. No a pak už ji stačí nenuceně osahávat a zeslíknout. Postupně jí strčit ruku do rozkroku, a pokud si i tohleto nechá libit, tak je jasná.

Takhle jsem během 14 dnů sbalil pět holek a se třema se na louce vyspal… =O) Brr, to je nechutný, když si na to vzpomenu. Měly hlínu až v zadku.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS