Jak na ni?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:42:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na ni?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak na ni?  (Přečteno 12365 krát)
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 25. Prosinec 2011, 21:04:05 »

Čaues, potřeboval bych poradit s jednou dívčinou, kterou se snažím dostat už tak 2 měsíce. Známe se tak jakože z party jelikož každej den chodim na jedno místo kde se sní vídám a se svejma a jejíma kámošema ale to moc řeči spolu neprohodíme, mě se prostě nechce si povídat s dalšíma, ale prostě sní. A to je ten problém, že je hrozně "závislá" na těch kamarádech z toho místa. Dřív se do toho pletl kluk kterýho ona chtěla, ale od tý doby co se na ní vyprd mi dává furt jakože náznaky, naděje (z mého pohledu) ale jakmile dojdu k tomu, že bychom byli někde sami tak je to těžší domluvit. Teď sem se sní dohod že sní ve čtvrtek půjdu v půl pátý ven, říkala že má radši procházku než kino tak musim zvolit něco adekvátního.

Potřeboval bych ale poradit, jak si sní víc začít povídat mezi těma lidma, jejíma kamarádkama, popř. jak si dodat odvahu tam stát mezi nima a bavit se jen sní?
Další otázkou je jaký jsou ideální témata na povídání na chatu? Já sem hrozně upsanej člověk a nejvíc mě štve když holka odpovídá jedním nebo dvěma slovy, přitom se někdy i rozepíše a fakt mě to psaní sní baví, ale někdy prostě jen samý nn, odpovídání jedním slovem.. Jak sní začít pořádně diskutovat bez toho abych se furt jen ptal? Vůbec nevim jak jí rozpovídat, aby se ptala i ona. Pokud sme ale venku a ona je trochu přilitá, tak vždycky za mnou přijde, přilepí se na mě a řekne že si chce povídat se mnou a ať si sní povídám.. vůbec nevim co si o tom mam myslet.Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Prosinec 2011, 22:48:40 »

Na netu ti to nejde, tak na něj nelez. To tak prostě je, to nejde nikomu. Dělej s tím, co můžeš. Bav ji, když sama chce. Ono to samo přijde až bude čas.
a pár rad na závěr:

-nedolézej za ní
-nebuď z ní paf, nejdřív se snaž, ať je ona ulítlá z tebe
Zaznamenáno
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Prosinec 2011, 23:27:31 »

No, už jsem jí párkrát říkal že prostě nechci sní chodit ven tim stylem že půjdem na to místo kde se scházíme a tam se sní budu bavit mezi ostatníma lidma. Řekla, ať si za ní dojdu a odtáhnu jí, že si se mnou pokecá když je tam celej den s těma ostatníma. Jinak jí tam mam celkem šumák, když na mě nereaguje, protože tam mam i svoje kamarády.Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Prosinec 2011, 15:56:43 »

Na internet se upřímně vyser, to neni skutečná konverzace a navíc počítej s tim, že nejsi jedinej s kym si píše. Má svoje kamarády a ty určitě taky, pokud se budeš snažit bavit jen s ní a srát na její kamarády tak tě nebudou mít rádi. A i kdyby ses jí sebevíc líbil tak jí to ti kámoši rozmluví, protože se nelíbíš jim.
Prostě buď friendly v celý skupině, přijď tam, bav se se všema, udělej si mezi nima nové známosti, TO TA HOLKA OCENÍ. Ne nějaký písmenkování na ajsku či fejsbuku.

A jestli s ní chceš bejt sám, tak jí řekni upřímně, že se ti líbí a že s ní chceš být na chvilku sám, že ji chceš trochu poznat. Obávam se ale, že tim psanim si to už podělal. Ale nehaž flintu do žita.

Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Prosinec 2011, 20:29:23 »

Já bych nejprv chtěl vidět ty vaše party, kde se potkáváte. Ale dost si to dokážu představit jako takový ty 16letý kšiltovkáře potulující se po sídlištích, kteří nemají do čeho píchnout a kecají, hulí atd. Neber to jako urážku, já to beru jako definici toho co vidívám.

Pokud jsem se trochu trefil, tak v téhle společnosti nemám zkušenosti. Ale princip bude stejný, musíš jim zapadnout do party a nakecávat si ji. Dost bych si tipnul, že jestli ale v gangu nevydržíš, neudržíš si ani babu.
Zaznamenáno
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Leden 2012, 19:22:06 »

Tak jsem ve fázi kamarád, co má reálnou šanci na to, že bych sní v budoucnu byl? WTF? Nemůžu pochopit, jak můžu bejt kamarád a do toho mít šanci že bych sní byl.Šťastný (Pokud nelže, ale tim si sem tak na 90% jistej, že ne) Prej potřebuje čas.. když sem sní tak jí je i mě fajn.. Ale vzhledem ke všem radám a celkově základu tadytoho fóra, se mi to úplně oponuje.. Tak se zeptám, má to fakt cenu nechat jí ten čas?  
Chtěla kluka, kterej jí nechce a dostává se z toho hrozně dlouho.. Když jsme spolu držíme se za ruce, objímáme, smějeme se, občas padne nějaká ta pusa ale kousnutí ne, že potřebuje čas.  Bohužel jsem spadl do hrozný zamilovanosti, tak je pro mě těžký udělat jakýkoliv rozhodnutí.

PS : Nikdy to nechce řešit, zdá se mi, jako by chtěla za každou cenu zapomenout na Davida(ten kluk, co ho chtěla ale on SNÍ ani nebyl --), a bejt se mnou, přitom jí to city nedokážou. Ale, když chce bejt se mnou, tak taky něco musí cejtit?Šťastný Hrozně těžký téma a nikdo neví co na to říct, doufám že na tomhle fóru najdu na to odpověď. Děkuju všem za pomoc, sem asi jen děcko co všechno moc hrotí a hledá v tom to nejhorší.
« Poslední změna: 03. Leden 2012, 19:26:14 od Narayen » Zaznamenáno
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Leden 2012, 20:06:20 »

+ sem si všiml, že jakmile si všimla, že se na ní nedívám, tak hned po mě pokukovala, kam koukám.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Leden 2012, 20:27:51 »

Předem se omlouvám jestli muj komentář k tématu bude moc ofenzivní, ale nenecháš se od ní tak trochu tahat za nos (v tomhle případě za koule)?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2012, 20:46:32 »

Já to chápu. Ale problém je, že ona si myslí, že ví jak to je, jenže neví, že skutečnost je jiná. Ženský neumějí popisovat své skutečné myšlenkové pochody - jen to jak by si představovaly, aby fungovaly.

Ona by ti třeba skutečně ráda dala šanci, protože "jsi hrozně hodnej a fajn a tak" a sama si myslí, že se "jen potřebuje zbavit té zamilovanosti k tomu druhému". Ale ve výsledku je jí v tvojí přítomnosti příjemně, protože má díky tomu pocit, že o ní někdo stojí i když jí ten druhý nechce. Pokud by tě skutečně ve skrytu duše chtěla, už by příležitost využila.

Takže podle mého je tvoje jediná šance hrát vabank - tj. vysvětlit jí, že s ní nedokážeš být jen jako s kamarádkou. Výsledky jsou možné dva - skutečně tě chce = uvědomí si, že tě může nadobro ztratit a odhodlá se k tomu, aby tomu dala šanci .... a nebo tě vlastně tak moc nechce a ty jí prostě musíš dostat z hlavy, protože z toho nic nebude.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden 2012, 21:04:10 »

a hrát hned, nebo až později? (zítra by to byla 3. samostatná schůzka, jinak hodněkrát s kamarády - ale furt napjatej vztah)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Leden 2012, 21:22:44 »

To já nevim. Musí být věrohodný, že jsi o tom dlouho přemýšlel a nechceš jí jako kamarádku (tj. v holčičích mírách přemýšlení aspoň pár dní) - tzn. jestli jsi jí teď pár dní neviděl, tak naprosto OK, podle mého.

Kdybyste se viděli včera, tak by to působilo možná trochu divně Úsměv Ale klidně tomu dej chvilku čas, ale během té doby nad tím přemýšlej tak, jako kdyby tě už odmítla. Rozhodně se neoddávej nějakejm scénářům, jak si to rozmyslí a budete šťastní až do smrti Úsměv To ti umožní bejt vyrovnanej a působit, že to myslíš vážně, až jí to budeš řikat...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2012, 21:31:05 »

Tady je ten problém v tom, že my se vidíme každej den.. Ať se domluvíme že spolu půjdem někam, nebo když se potkáme na stejným místě, kam chodíme s přáteli.
Zaznamenáno
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Leden 2012, 22:08:44 »

Nevim proč mi nejde upravovat minulej koment, když ještě nikdo nic nepřipsal, ale to vem čert.Šťastný Každopádně díky za rady.Úsměv Mě se zdá že ona každou minutou přemejšlí úplně jinak, po dnešním setkání sem v ní asi trošku něco vzbudil, i přes to, co mi řekla.Úsměv Protože i večer, když sme si psali, to už bylo o něčem jinym.Úsměv Vabank využiju 100%, kdybych si už nevěděl rady.Úsměv Zatim jí na to můžu částečně připravit.Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Leden 2012, 08:14:26 »

Začni ji lehce ignorovat, protože člověk si uvědomí, co má, až ve chvíli, kdy to ztrácí.

Ty jsi tady pro ni pořád, ona se může spolehnout a to ženským vyhovuje.... ale neimponuje, pokud ji nedokážeš vzrušit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Únor 2012, 17:02:51 »

Čaues, potřeboval bych znova poradit s jednou štabajznou.Šťastný Viděl jsem se sní poprvé v hospodě, kde dělala BARMANKU a navázal sem sní nějakej ten oční kontakt. Pak jsem si jí přidal a vypadlo zní, že mi sama chtěla podstrčit číslo.Šťastný
Což by mělo bejt na dobrý cestě a doufal jsem, že bude chtít jít ven co nejdřív, jenže místo toho si chce (asi ?) zatím furt jen psát a (asi?) mě poznat víc přes FB.

Jenže kdybych začal do ní víc rejt a zakaždou cenu bych jí táhl ven, tak jí by bylo jasný, že mě má obmotanýho..? Takže? Díky.Úsměv)
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Únor 2012, 17:42:44 »

Tak si s ní nějakou dobu nepiš, a pak jí vytáhni ven, to je jednoduchý. Ty si psát nechceš, tak to musí pochopit, jinak nevím.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Narayen

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Únor 2012, 18:17:37 »

No, tam jde hlavně o to, že my si teď píšeme dá se říct celý den. (s přestávkama, protože máme oba FB v mobilu) ale jakmile tu konverzaci vyloženě nezaložim já, tak ona to nedokáže.... i přes to, že vidím že má zájem.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Únor 2012, 18:25:22 »

No, to je v pytli.


Každopádně stále může platit to, co jsem psal.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS