Jak na tuhle

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 02:39:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na tuhle
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na tuhle  (Přečteno 17499 krát)
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« kdy: 08. Prosinec 2008, 21:06:29 »

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti od vás zkušenějších.
Znám delší dobu jednu holčinu,hrozně krásná,příjemná,na nic si nehraje,zkrátka super kamarádka.
Problém je v tom,že mi neni úplně jasný,jak na ní jít, aby byla víc než kamarádka.Je to totiž typ holky,která furt paří s kamarádkama,o chlapy se moc nezajímá,teda alespoň mně to tak přijde.Furt samá zábavička,zkrátka taková zastydlá puberta,bez hledání sexu.
Máte s tim někdo nějaký zkušenosti,jak na takovou buchtu?
Jo lesba to asi nebude,ale chová se obdobně.
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:37:02 »

Já osobně bych to vzdal. Balit kamarádky je uplně na nic za
1. z  toho na 95% nic nebude.
2. je totiž velice pravděpodobné, že propadneš One-itis jako většina wbAFC.
Radši na ni zapomeň a vyraž do terénu ať na ní zapomeneš. Jestli bydlíš v praze klidně pudu na sarge z tebou. Jestli ti za to stojí, ikdyž máš jen malou šanci tak to přeci jen můžeš zkusit. Nemá cenu abych ti psal jak na to... když už je to tady  - http://www.qark.net/clanek/baleni-zname-holky-a-dobre-kamaradky?slovo=kamar%C3%A1dku

Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:45:58 »

Pokud jseš si jistej tím že nemá na těch zábavičkách pokaždé nějaké úlety, tak to vypadá na slušnou holku a mám pocit že tady bude fungovat postupné poznávání, společné trávení volného času, a takový přechod z kamarádství na vztah. Sice se říká: "jednou kamarádka, navždy (už pouze) kamarádka", ale jestli ta holka dlouho nikoho nemá, tak asi nedává jen na první dojem a čeká na toho pravýho, a nezahazuje se s kdekým. Z toho usuzuji, že se vyplatí jít cestou kamarádství (samozřejmě to neprotahovat moc dlouho). Přirovnal bych to k tomuto případu, takhle by se to mělo vyvíjet: http://forum.qark.net/jak-na-zensky/momentalne-nechce-kluka/
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:02:17 »

taky jsem se snažil minulý rok o jednu podobnou....v životě nechodila s klukem (je jí 19), ale strašně časově vytížená, pořád nějaký kino s kámoškama, bojový umění, já nevím co ještě....nevyšlo to, pak jsem jí napsal něco co jsem napsat neměl a co bych dnes už nenapsal...a teď chodí na stejnou vejšku jako já a pořád nikoho nemá, přitom je to krásná holka (roztomilej obličej, krásná postava)

si říkám taky, že jestli čeká na nějakýho prince na bílým koni nebo co? protože takovýhle holky samy nebejvaj, a už vím aspoň o 4 klucích co ji chtěly (jeden si kvůli ní pořídil taky jezevčíka (ona ho má taky), aby s nima mohli chodit spolu na procházky a že když bude mít jezevčíka tak jí určitě sbalí  Šťastný a ani jezevčík nezabral)
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:06:28 »

Šťastný ten jezevčík měc pobavil  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Prosinec 2008, 00:21:37 »

(jeden si kvůli ní pořídil taky jezevčíka (ona ho má taky), aby s nima mohli chodit spolu na procházky a že když bude mít jezevčíka tak jí určitě sbalí  Šťastný a ani jezevčík nezabral)

omg
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Prosinec 2008, 00:31:05 »

Díky profi,ale nejsem bohužel z Prahy,jinak bych určitě šel.
Petanxi:Tahle holka fakt žádný úlety to jsem si jistej,až se tomu člověk diví.Je to dobrej nápad jít do toho jako kamarád,ale zase aby to nespadlo jen do toho kamarádství,to bych si pak musel pořídit jezevčíka Šťastný
Teď jsem s ní byl na jednom maturáku a sama mě vyzvala k tanci,což jsem se divil.Jsem dokonce pozvanej na její maturák teď v pátek.Ale nevim,jak se tam k ní chovat,zase se mi nechce vtírat,to bych si asi nepomohl.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Prosinec 2008, 01:26:54 »

Musíš dát najevo zájem, bez toho to nepůjde, ale na druhou stranu, jestli je skutečně tak svatá, jak píšeš, tak by neměl bejt problém na ní jít pomaloučku polehoučku přes takové "ne úplně blízké kamarády". Ale v principu budeš stejně muset použít stejné postupy jako na "normální" (raději bych byl, kdyby TOHLE chování bylo normální) holku.

Doteky, negy, flirt. Pokud nikoho doteď nechtěla, tak si nedělej naděje, že se to změní jen proto, že přijdeš TY ! Úsměv (syndrom sebestřednosti) Budeš se muset hodně snažit a třeba z toho ani nic nebude, tak se na to připrav Mrkající Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Prosinec 2008, 18:50:16 »

Svatá je,až se tomu nechce věřit.No je to hold oříšek,ale stojí za to ho rozlousknout.Apropo co jsou negy?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Prosinec 2008, 20:02:42 »

Negy jsou trefné, veskrze negativní, ve vtipu myšlené poznámky na její chování, vzhled, atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Prosinec 2008, 21:52:52 »

No jo to mi jde:)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Prosinec 2008, 23:15:59 »

porad sama zabava.... proc tam chodi? kvuli pohybu? pokecu? kvuli tomu, aby ji nekdo balil? pokud jo, tak jako klasicky balic budes jen dalsi z hromady.... odlis se... zjisti, co ji tesi, hudba, cinnost, sport... jaky, kde, kdy? jak casto? je neco, co chce zkusit a nezkusila a t to muzes nejak snadno zaridit? sice to neni uplne podle mysteryho... mozna kdyby jsi k tomu vsemu nahodil trosku nezajmu... aspon hraneho nezajmu... sem tam negnout, ale zase pokud jsi s ni ted vzdycky kdyz to jde a pak takhle obratis a prezenes to, necha te byt... kdyz to dobre nadavkujes, bude si rikat... sakra, ten stoji za to a neslinta po me, jen je se mnou rad... navic mame spolecny zajmy... mozna jsem trochu afc, ale prece jen holky se daji balit i takhle
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Prosinec 2008, 00:32:49 »

Trochu negnout by to chtělo,protože je už asi imunní z toho,jak jí každej chválí.Ale jak jí něco znegovat,aby se pak na mě nenastvala?Nebo to pak hodit do srandy,aby si nemyslela,že jsem moc upjatej.Prostě něco na ten pátek musim vymyslet,nějakou taktiku,ale nevim jakou.Má ples na kterej mě pozvala,tak by to chtělo nějakej dobrej nápad.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Prosinec 2008, 02:14:51 »

hele, jestli jdes na ples a budes tam znat i jiny lidi... zkus pouzit casovou tisen... prijde pro tebe, rekni, jasne, na 1 pisnicku muzu, pak musim za kamosem nebo rovnou za kamoskou, ze jsi ji neco slibil... uvidis reakci, timhle jeste nikdo nikdy nic nepodelal, pokud to melo nadeji... ukaz svou cenu:-) a nebo zkus test vune:-D znas?.... i kdyz nevim, jestli je to dobre pouzitelny u delsi znamosti... ale slo by to... i kdyz svym zpusobem je to trapny a neprimy.... ale treba se ji prave bude libit ta zaminka...

ale nevim, neznam ji, jak se presne chova...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Prosinec 2008, 11:13:20 »

a nebo zkus test vune:-D znas?.... i kdyz nevim, jestli je to dobre pouzitelny u delsi znamosti... ale slo by to... i kdyz svym zpusobem je to trapny a neprimy.... ale treba se ji prave bude libit ta zaminka...

Test vůně neznám, ale jestli je to něco jako nevěrná kamarádka nebo kostka, tak to funguje u holky kterou znáš 20 vteřin, u delší známosti tim nezaujmeš. Kouzlo tady těch kravin je v tom že přijdeš za holkou kterou neznáš, a vybalíš na ni věc kterou ona nečeká, čeká takovej ten klasickej seznamovací pokec odkud jsi, kolik ti je a tak, namísto toho ty přijdeš s tímhle, tak jsi zajimavej týpek.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Prosinec 2008, 12:11:04 »

s kostkou můžes zaujmout po nějakém delším čase - fieldtested  Vykřičník
s testem kamaradek asi ne, protože to je jednoznačný opener
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Prosinec 2008, 13:25:13 »

a nebo zkus test vune:-D znas?.... i kdyz nevim, jestli je to dobre pouzitelny u delsi znamosti... ale slo by to... i kdyz svym zpusobem je to trapny a neprimy.... ale treba se ji prave bude libit ta zaminka...

Test vůně neznám, ale jestli je to něco jako nevěrná kamarádka nebo kostka, tak to funguje u holky kterou znáš 20 vteřin, u delší známosti tim nezaujmeš. Kouzlo tady těch kravin je v tom že přijdeš za holkou kterou neznáš, a vybalíš na ni věc kterou ona nečeká, čeká takovej ten klasickej seznamovací pokec odkud jsi, kolik ti je a tak, namísto toho ty přijdeš s tímhle, tak jsi zajimavej týpek.

mozna jsem to blbe nazval... myslel jsem Barankovu myslenku, jak divku polibit... nadhodis, ze se si k ni chces cichnout... ona: Coze? no ze je dulezity, aby si 2 lidi voneli a ze to vlastne jeste nezkoumal. Pak se nakloni a privoni ke krku a jemne se dotkne nosem, popripade da rovnou pusu na krk... a pak uz uvidi co a jak, jak zareaguje
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Prosinec 2008, 13:38:59 »

a pak uz uvidi co a jak, jak zareaguje

Jsou 2 možnosti :
  • zájem tam je, tak se políbit nechá a je uplně jedno jak a to pujde
  • nelíbí se jí, tak ho odstrčí a políbit se za střízliva nenechá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Prosinec 2008, 21:52:27 »

Citace
....ale jestli je to něco jako nevěrná kamarádka nebo kostka.....

ty jo teď si nějak nevybavuju co je to zač ta nevěrná kamarádka...to je něco ze HRY? Nebo je to jen něco co znám pod jiným názvem...
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:09:59 »

jj je to ze hry. mysteryho opener
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:16:25 »

Citace
jj je to ze hry. mysteryho opener

já znám opener na žárlivou přítelkyni, tohle je něco jinýho??? Popřípadě jestli mi to můžete objasnit, to není možný že by mě to uniklo Šťastný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:34:49 »

Citace
jj je to ze hry. mysteryho opener
já znám opener na žárlivou přítelkyni, tohle je něco jinýho??? Popřípadě jestli mi to můžete objasnit, to není možný že by mě to uniklo Šťastný

Rekl bych, ze tim myslel zarlivou pritelkyni. O neverny kamaradce ve HRE nic nebylo...
Teda pokud to nebyla ta pasaz, kterou sem cetl, kdyz sem se vracel totalne na srot z hospody, abych neusnul v metru Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:55:07 »

to si z toho čtení musel mít zajmavé postřehy a hlavně velký zážitek  Super!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Prosinec 2008, 00:50:35 »

Jelikož jsem tu nový,tak bych se chtěl zeptat:O čem to tu sakra mluvíte?Jaký kostky,jaký vůně?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Prosinec 2008, 08:28:38 »

to si z toho čtení musel mít zajmavé postřehy a hlavně velký zážitek  Super!
No zážitek to byl fakt úžasnej Šťastný, ale vůbec sem nevěděl, o čem to bylo...

Jelikož jsem tu nový,tak bych se chtěl zeptat:O čem to tu sakra mluvíte?Jaký kostky,jaký vůně?
Kostka je metoda, jak zjistit o člověku informace ohledně jeho osobnosti formou, dalo by se říct, hry. Je to takovej test
Test vůní je opener. Na každý zápěstí si natříkáš jinou vůni a pak se ptáš holek, která jim voní víc a která z nich se k tobě víc hodí
Když si trošku projdeš tohle forum, tak na všechno naraziš. A nebo si přečti knihu The Game od Strausse
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS