Jak nejlépe zbalit holku po ICQ

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:38:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nejlépe zbalit holku po ICQ
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak nejlépe zbalit holku po ICQ  (Přečteno 42036 krát)
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 03. Červenec 2009, 23:41:06 »

Jako balit holky po icq mi příjde dost losersky. Hlavně když se chcete rozmnožovat...  Šťastný
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 04. Červenec 2009, 10:07:07 »

Ale fakt sem nepobíral jak to dělá Šťastný

Třeba jí podplatil, co ty víš.. Šťastný
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Červenec 2009, 14:32:16 »

To já dřív na základce potkával takovou jednu moc hezkou holku, ale protože po dost ošklivých zkušenostech sem nechtěl chodit s nikým ze školy, jen jsem si na ní sehnal ICQ a čekal na prázdniny Šťastný Během čekání jsem ji napsal a myslím, že jsme si celkem padli do noty. Na konec školního roku po rozdání vysvědčení jsme se všichni loučili, objímali a tak podobně, však to znáte. No a konečně tu byly prázdniny a já si řekl, že jí tedy konečně napíšu. Napsal jsem a domluvili jsme si někdy na prázdniny až budem oba v Praze schůzku (schůzka zní divně, ale randem bych to nenazýval - zatím Úsměv), tak doufám, že to vyjde S jazykem

To jen k tomu tématu, že myslím, že holku přes ICQ nesbalíš. Co jsem udělal já bylo snad maximum, co přes ICQ jde, protože v reálu jsme neprohodili ani slovo Úsměv

P.S.: Díky bohu, že jsem s ní nebyl dřív, než jsem byl na Comanchovým semináři. Dost věcí jsem si tam ujasnil a vím, že bych to zvoral Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Chrizofilax
Host
« Odpověď #53 kdy: 18. Červenec 2009, 09:56:49 »

Včera jsem zkusil co je na tom pravdy. Sice jsem nevlezl na icq ,ale na chat. Docela mě překvapilo, že se to tam řídí podobnýma pravidlama. První musí oslovovat většinou muž. Málo kdy se mi stalo že by holka sama od sebe napsala a pokud jo šlo o starší a ošklivější ženy. Pokud se nějaká chytla už nebyl problém dál vést konverzaci. Přesto mi to připadá takové neosobní a člověk necítí žádné napětí jako při klasické konverzaci. Je to sice zajímavá alternativa, ale furt jsem si připadal jako úchyl a nesedlo mi to.

Co se týče otázky jestli jde sbalit po icq tak jednoznačně souhlasím. Vždy, ale rozhodne první rande nebo setkání. Seznamování po internetu by se dalo přirovnat k balení podnapilé slečny očním kontaktem. Bude mít víc sebevědomí se vám koukat do očí a možná se i usměje, ale po prvních pár prohozených slovech vám bude jasné, že to není tak růžové jak se zdá. A až možná vystřízliví (první rande nebo schůzka) a koukne na vás s čistou hlavou tak už se jí nemusíte líbit tak jako před tím.

Inzeráty jsou taky zajímavá věc jen je to často o vzhledu. Když se holka bude rozhodovat mezi 20 inzeráty vyhraje ten nejpěknější kluk nebo ten co napsal originální odpověď ovšem jeho šance jsou nulové pokud vypadá jako zrůda už jen na fotkách. Navíc slečny často neodpovídají a tak chudák luk je schopen čekat i několik dní v napětí jestli  to vyšlo.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 26. Říjen 2009, 21:06:20 »

Napadla mě jedna věc, když zvolíte target, ale už delší dobu na něj mate icq, jestli je dobrý psát, nebo icq absolutně ignorovat a věnovat se konverzaci jen když se s targetem vidíte na živo ??
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 26. Říjen 2009, 22:17:05 »

ICQ je zabiják lidských vztahů. Jednou s mojí první LTR (14 let mi bylo) se mi stalo, že sme furt kecali přes ICQ a pak v reálu jsme si neměli co říct. Jsme byli hodinu venku a neprohodili ani slovo... Ohhh, to byl trapásek Smějící se Nicméně je známo, že holka se do tebe zamilovává v době, kdy s ní nejsi a myslí na tebe (stejně jako se svaly tvoří v době, kdy necvičíš). Takže pokud s ní budeš furt venku a nebo furt na ICQ, vezme to rychlej konec (vlastní zkušenost).
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 26. Říjen 2009, 22:32:52 »

Já volím u svých targetů "občas napsat", ale ony často píšou samy  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 26. Říjen 2009, 22:38:30 »

Takže odpovíš pár větami a pak řekneš, že máš ještě práci. A bye Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 27. Říjen 2009, 16:49:07 »

Já volím u svých targetů "občas napsat", ale ony často píšou samy  Šťastný
Preto používam QIP "Visible for All except invisible list" a targetom sa to javí, ako by som bol offline.  Šťastný
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Říjen 2009, 23:04:31 »

Dřív jsem sem tam (asi jednou za 2-3 týdny) napsal, měl jsem sice dobrej pocit že to byla supr net komunikace, ale zároveň mam špatnej pocit ,že jsem byl o trošku lepší na icq než v reálu, a taky že jsem napsal první čímž jsem jí dal IZ ze své strany, a pak by si mohla myslet že má větší hodnotu než já.
Zaznamenáno

jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 29. Říjen 2009, 20:49:45 »

holku kero bych chcel zbalit, bych si z icq vymazal... miluju totiz zhavy holcici pohledy Úsměv

a icq je zbytecny plytvani temat k pokecu dyz ju potkas...
« Poslední změna: 29. Říjen 2009, 20:54:17 od jesse » Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 29. Říjen 2009, 21:44:01 »

sme furt kecali přes ICQ a pak v reálu jsme si neměli co říct.

Taky nepříjemnost.
No když se na to podívám ze svýho pohledu, hodně se mi stávalo, že si slečna přes
icq o mě udělala jiný dojem a myslela si, že se přetvařuju, ale mýmu myšlenkovýmu C&F humoru se
zabránit skoro nedá.. Smějící se Ono neni v dnešní době, tak uplně jednoduchý vypustit icq a FB, tim se toho nezastávám,
ale nemohu ani říci, že by to k něčemu nebylo prospěšné.  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS