Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:31:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 105702 krát)
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Červenec 2007, 09:55:50 »

tak příští tejden za ní jedu :Dteda jako na oko jedu za kámošem ale určitě se s ní potkam ale jak řikam dopředu nic neplánuju uvidíme co se z toho vivrbý tak my držte palce Šťastný
« Poslední změna: 09. Červenec 2007, 16:57:52 od martanc » Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Červenec 2007, 17:49:06 »

Tak jak sem psal už jsme se setkaly ale všechno se to nějak zkomplikovalo takže jsme spolu byly jen chvíly a ještě násu toho rušily kamarádi, Bláznivý takže můj problém se nevyřešil. Za tu chvilku sem jí stačil pozvat akorát ke mně na chatu, takže uvidíme, jestli to pozvání výde. Šťastný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Září 2007, 14:41:40 »

Takže začala škola tak už se sní zase vídam alespoň ve škole Šťastný Příští týden se asi potkám stím jejím přítelem tak alespoň budu vědět jak to mezi nimi vypadá a jestli mám šanci (já doufám že jo). Ale asi do toho pudu a uvidíme jak to dopadne Podivený Díky všem za rady.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Září 2007, 17:16:50 »

Tak já bych do toho naopak šel. Když ses do ní zamiloval, co s toho, že je to kamarádka? Jak psal Qark v jednom článku, když ses do ní zamiloval, o kamarádství už jsi přišel. Je to hop nebo trop, takže to buď zkušíš a v případě nezdaru rozchodíš, nebo nezkušíš a budeš si říkat, jaký by to bylo. Já to kdysi v obdobné situaci zkusil, jenže sem byl pako a zkoušel to úplně jinak než by to teoreticky mohlo zabrat. Vypořádával sem se docela dlouho s nezdarem, dá se říct, že kus toho, co tu holku chce ve mně je pořád (a jsou to víc než 2 roky). Ale na druhou stranu jsem nikdy nelitoval toho, že jsem to zkusil...
« Poslední změna: 07. Září 2007, 17:20:12 od B961 » Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Září 2007, 15:21:21 »

určitě to zkusím a počítám stím že to bude chtít určitě hodně času takže to nechci uspěchat Šťastný takže vám budu vděčnej za každou radu Šťastný
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Září 2007, 17:19:02 »

Tezko rict, jaky mas sance, kdyz nevis nic o jejich vztahu..... Jestli je se svym pritelem spkojena, tak te podle me chtit nejspis nebude. Pokud v tom vztahu neni moc spokojena, tak mas vetsi sanci. Mozna uz si te zafixovala jako kamarada, takze o vztahu s tebou ani nepremysli. Kazdopadne bude asi lepsi, kdyz to zkusis, i kdyz te odmitne, tak na ni aspon prestanes po case myslet a najdes jinou
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Září 2007, 17:34:15 »

Tezko rict, jaky mas sance, kdyz nevis nic o jejich vztahu..... Jestli je se svym pritelem spkojena, tak te podle me chtit nejspis nebude. Pokud v tom vztahu neni moc spokojena, tak mas vetsi sanci. Mozna uz si te zafixovala jako kamarada, takze o vztahu s tebou ani nepremysli. Kazdopadne bude asi lepsi, kdyz to zkusis, i kdyz te odmitne, tak na ni aspon prestanes po case myslet a najdes jinou
o jejich vzathu tak nak nic nevím jen to že sou spolu díl než se známe no a teďka to bude rok co ji znám Šťastný no a stim jejím přítelem se zejtra poprve potkam Bláznivý takže třeba se dozvím nečo nového Velmi smutný jinak určitě to skusím ale chce to najít vhodnou dobu a příležitost protože ve škole to moc vhodný místo není Šťastný nechcete něco poradit Šťastný
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Říjen 2007, 17:21:42 »

Tak už jsem delší dobu nepsal jak to pokročilo i když ono vlastně není moc o čem psát. Smutný Nedávno sem potkal toho jejího přítele je to takovej namyšlenej  zazobanej frajírek. Já sem toto setkání využil pro to abych poznal jak ten jejich vztah vlastně vypadá a na to jak už sou spolu dlouho se k sobě moc neměli spíše to vypadalo že sou dobří kamarádi a ne že spolu už 2roky chodí. Bláznivý Já teď akorát nevím jestli to mam brát jako pozitivum že jim to spolu neklape a tudíž mám šanci a nebo je možné že se k sobě neměli schválně. Takže teďka nevím jaké mám šance jinak se s ní vídám každý den ve škole, občas zajdeme na kafe atd Šťastný. Ale už sem si řekl že na nic nebudu spěchat a dám tomu čas akorát nevím jak se jí ještě více přiblížit abychom nebyly pořád jen kamarádi. Šťastný Dík za každou radu.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Říjen 2007, 19:21:22 »

Přečti si Qarkovy články, dělej správně to, co on špatně a to, co dělá správně dělej ještě líp Úsměv. Já vim no, vono se lehce mluví...
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 10. Říjen 2007, 19:27:38 »

Přečti si Qarkovy články, dělej správně to, co on špatně a to, co dělá správně dělej ještě líp Úsměv. Já vim no, vono se lehce mluví...
no jenomze ja tak moc nevim co on dela spatne takze nevim co mam delat jeste vic. Vym jen od kamose ze se moje sace asi snizuji Velmi smutný protoze slecna o kterou se jedna je takova zvlastni a uz fakt nevim jak na to Velmi smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Říjen 2007, 22:07:31 »

"je takova zvlastni" muze znamenat cokoli Mrkající Musis to rozvest. Muze bejt:
* punkerka
* depresistka
* goth
* hippie
* porad v nebi
* nesmela
* vyzyvava
* devka
* ...

Pokud on nedela chyby a ty nemas co delat lip nez on, tak => mas smulu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Říjen 2007, 22:23:08 »

2 Avaranger : Moje řeč...  Šťastný
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 11. Říjen 2007, 15:24:12 »

"je takova zvlastni" muze znamenat cokoli Mrkající Musis to rozvest. Muze bejt:
* punkerka
* depresistka
* goth
* hippie
* porad v nebi
* nesmela
* vyzyvava
* devka
* ...

Pokud on nedela chyby a ty nemas co delat lip nez on, tak => mas smulu Šťastný

no spis naivka :?no a jestli on dela chyby nebo ne tak to fakt spis nevim
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Říjen 2007, 16:23:45 »

je to naivka bavily sme se o tom s kamosem a i on stim souhlasy. Posledni dobou bych řekl ze se se mnou trochu pretsava bavit takže nevím jestli to dělá schvalne Bláznivý ale pomalu my to začíná vadit :cry:tak už nevim co delam spatne
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 28. Říjen 2007, 16:59:40 »

Z mojí role nezávislýho pozorovatele, špatně děláš hlavně to, že ti na celý věci až moc záleží. "Co dělám blbě? Proč se se mnou nebaví? Dělá to schválně? A co ten její mladej?" ... Úvahy NAPRD!

 Vykřičník Nebaví se s tebou? - No tak se s ní taky nebav. Vykřičník

Když nechce, její smůla. Ty přece nemáš zapotřebí se někam vtírat, a ona nejni jediná holka na světě.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 28. Říjen 2007, 21:47:13 »

A navíc, jak jí přestaneš chtít, tak pokud tě trochu chtěla předtím, tak jí bude vrtat hlavou proč už jí nechceš a to je nejlepší cesta jak jí donutit k akci Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 29. Říjen 2007, 14:42:33 »

A navíc, jak jí přestaneš chtít, tak pokud tě trochu chtěla předtím, tak jí bude vrtat hlavou proč už jí nechceš a to je nejlepší cesta jak jí donutit k akci Mrkající
jj nad tim uz sem taky premejslel a je to asi moje posledni šance
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 29. Říjen 2007, 19:18:09 »

Vykřičník Nebaví se s tebou? - No tak se s ní taky nebav. Vykřičník

imo blbost ... znam holky se kterejma se bavime jen kdyz sme uplne sami (asi jim nic jinyho nezbyva Mrkající, ne ja bych rek ze si to uzivame) ale proste mezi lidma se nak nase svety oddali a ony se se mnou moc nebavi

tim ze bych je ignoroval ... no nevim

spis je to kvuli tomu ze tu holku zaujme nekdo lip nez ty ... takze ja bych rek ze na nebavi se se mnou no tak se starej o to abys ji bavil ty tak aby bylo o cem povidat

pokud mi neco v tomhle topicu uniklo tak sry
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 29. Říjen 2007, 20:35:55 »

no tak se starej o to abys ji bavil ty tak aby bylo o cem povidat
pokud mi neco v tomhle topicu uniklo tak sry
Já se snažil brát situaci v potaz jako celek, tzn. pročet sem si celej problém od začátku...

Martanc DĚLÁ MAXIMUM (aspoň sem to tak z jeho příspěvků pochopil), jenže efekt je stejně nulovej, ba navíc ta slečna ještě ztrácí zájem -> a on neví, co je teda špatně.

...Ono moc tý snahy taky někdy škodí! Holka si na to zvykne, má tě za spolehlivýho kámoše, a hold jí začneš bejt po nějaký době lhostejnej, když má jistotu a může si přijít, kdykoliv se jí zachce (nemá po čem jít a tim pádem vlastně ztrácíš v jejích očích hodnotu). V tomhle je celej ten podělanej princip. - Já chodim na školu se značnym zastoupenim děvčat, takže to dobře znám; u spousty holek je todlencto úplně standardní způsob chování (i když je pár vyjímek).

Jj, přiznávám, že to občas i přeženu s odměřeností, ale sem už hold takovej. Smějící se
Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 31. Říjen 2007, 15:58:00 »

Stranger já taky schodou okolností chodim na školu se značnym zastoupenim děvčat Šťastný no asi si budu muset rozmislet jestly se pokusit zaujmout a nebo si dat naopak na chvily odstup ale jak se znam tak si urcite vyberu tu spatnou moznost Podivený
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 31. Říjen 2007, 18:45:05 »

delat maximum neznamena vsechno. teda myslim to tak ze proste pokud se s tebou slecna nebavi ptze ma i na lepsi tak proste nejde udelat nic jinyho nez ze sebe udelat zajimavejsiho ... pokud nekdo nevi jak tak holt smula ... ale tim ze holka slinta po jinejch je jen dukaz ze lze byt lepsi

tohle sem psal s tim ze pocitam pripady kdy neni duvodem to ze by se kluk slecne necim primo hnusil
kdyz se s vami nekdo nebavi ptze ho nudite tak to neni nic za co se na nej/ji zlobit ...a tim ze se s nim/ni prestanete bavit taky tak se jen uzavirate, odmitate fakt ze muze bejt problem ve vas ... unik bez reseni

(nejspis se to nevztahuje primo na tenhle pripad ale tak pro uplnost a do topicu to snad spada)
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 31. Říjen 2007, 20:08:06 »

delat maximum neznamena vsechno. teda myslim to tak ze proste pokud se s tebou slecna nebavi ptze ma i na lepsi tak proste nejde udelat nic jinyho nez ze sebe udelat zajimavejsiho ... pokud nekdo nevi jak tak holt smula ... ale tim ze holka slinta po jinejch je jen dukaz ze lze byt lepsi

tohle sem psal s tim ze pocitam pripady kdy neni duvodem to ze by se kluk slecne necim primo hnusil
kdyz se s vami nekdo nebavi ptze ho nudite tak to neni nic za co se na nej/ji zlobit ...a tim ze se s nim/ni prestanete bavit taky tak se jen uzavirate, odmitate fakt ze muze bejt problem ve vas ... unik bez reseni

(nejspis se to nevztahuje primo na tenhle pripad ale tak pro uplnost a do topicu to snad spada)

S nekterymi povahovymi rysy se ovsem tezko neco dela. Taky nevim, proc by ze sebe mel clovek delat neco co neni. Spis prijmout to, jaky je a s tim pracovat a byt si jisty, nez se stale trapit, ze neni jiny.
Zaznamenáno

qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 01. Listopad 2007, 16:22:29 »

S nekterymi povahovymi rysy se ovsem tezko neco dela. Taky nevim, proc by ze sebe mel clovek delat neco co neni. Spis prijmout to, jaky je a s tim pracovat a byt si jisty, nez se stale trapit, ze neni jiny.

ja to nijak nevyvracim Mrkající ... rikam ze pokud se nekomu nelibi ze se s nim nekdo nebavi tak si musi nejdriv uvedomit jakej k tomu ten nekdo ma duvod.......a ne hned utocit na city atd tim ze prestanu komunikovat...znam par lidi co to tak dela vuci nekterym dalsim a uprimne je to jedina vec co mi na nich vadi ... je to nekdy az dost egocentricke
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 01. Listopad 2007, 16:54:33 »

No tak umele hledat chyby v druhych abych zamaskoval vlastni je jina vec samozrejme.
Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 01. Listopad 2007, 20:44:09 »

S nekterymi povahovymi rysy se ovsem tezko neco dela. Taky nevim, proc by ze sebe mel clovek delat neco co neni. Spis prijmout to, jaky je a s tim pracovat a byt si jisty, nez se stale trapit, ze neni jiny.

ja to nijak nevyvracim Mrkající ... rikam ze pokud se nekomu nelibi ze se s nim nekdo nebavi tak si musi nejdriv uvedomit jakej k tomu ten nekdo ma duvod.......a ne hned utocit na city atd tim ze prestanu komunikovat...znam par lidi co to tak dela vuci nekterym dalsim a uprimne je to jedina vec co mi na nich vadi ... je to nekdy az dost egocentricke
no tak bavit se spolu bavime to jo ponevadz tedka spolu sedime v lavici ale nerekl bych ze je to tak jak bych treba ocekaval proste se mi zda ze mne mezi ostatnimy trochu prehlizi
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS