Jak přebrat dosavadní kámošku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 01:04:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak přebrat dosavadní kámošku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk
Autor Téma: Jak přebrat dosavadní kámošku  (Přečteno 106598 krát)
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 05. Únor 2008, 17:21:13 »

Protože jedná emotivně. Sice si teĎ hezky v klidu rozmyslí, co udělá, ale až na to dojde, tak znervózní a bude jednat zkratkovitě a na základě v tu chvíli vzniklích emocí (čili CHCI JI)
jses mimo,takhle to nefunguje, teoretiku
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 05. Únor 2008, 19:21:11 »

tim ze do nej budes furt rejt ci karmo nezvysis kamo Mrkající
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 05. Únor 2008, 19:36:58 »

Protože jedná emotivně. Sice si teĎ hezky v klidu rozmyslí, co udělá, ale až na to dojde, tak znervózní a bude jednat zkratkovitě a na základě v tu chvíli vzniklích emocí (čili CHCI JI)
jses mimo,takhle to nefunguje, teoretiku
no jenomže u mně to asi přesně takhle funguje, prostě v tu danou chvíli mozek vypne a řídím se asi, když to tak řeknu jen svým srdcem a tam jí prostě pořád miluju a podle toho se dále chovám a změnit už se asi nedovedu
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 06. Únor 2008, 13:19:50 »

No tak i přes to že při každodenním setkání s danou slečnou my vypíná mozek tak to začíná vypadat dobře teda myslím stím mluvením prostě to stím kamarádstvím. Kupodivu je to díky tomu že podvádí přítele s mým nejlepším kamarádem, protože tohle jí má celý kolektiv za zlé a skoro nikdo už se sní nebaví a nebo ona se nebaví s nimi, takže když to řeknu blbě tak jí jako kamarád ve třídě za chvíli zbudu jen já a možná ještě někdo. No a to je plus pro mě protože díky tomu že jí mam pořád rád tak jsem na ní pořád milý a příjemný a ona jse se mnou začíná opět bavit a opět mně bere jako dobrého kamaráda takže alespoň že je to takhle. A asi platí přísloví že všechno špatné je k něčemu dobré. Já jen doufám že to bude takhle dobře pokračovat i nadále. A když si to tady teďka všechno zpětně čtu tak už chybí jen svatba na konec a je z toho telenovela.  Šťastný Šťastný Šťastný(to jen tak na okraj pro zasmání)
Zaznamenáno
matt

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 08. Únor 2008, 14:25:49 »

Ahoj, po delší době jsem se tady zase objevil a přicházim jak jinak než s dalším dotazem. Blíží se Valentýn, a tak se má otázka možná trochu nabízí. O své situaci jsem psal na třetí stránce.
Myslíte, že by stálo za zkoušku se o něco pokusit? Nějakej malej tajnej dáreček případně kytka?
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 09. Únor 2008, 19:15:38 »

Ahoj, po delší době jsem se tady zase objevil a přicházim jak jinak než s dalším dotazem. Blíží se Valentýn, a tak se má otázka možná trochu nabízí. O své situaci jsem psal na třetí stránce.
Myslíte, že by stálo za zkoušku se o něco pokusit? Nějakej malej tajnej dáreček případně kytka?
No něco zkusit můžeš, ale bacha byl bych opatrný, jestli tě bere jako kamaráda tak maximálně nějakou blbost a možná ani to ne protože Valentýn je svátek zamilovaných a to si stejně jako já jen ty ona asi ne takže by to nemusela vzít dobře proto radši ani já nic nekupuju. Nějakou pozornost jí koupím až k svátku na konci února ale Valentýna radši vynechám.  Jinak teďka k mojí věci abyste věděli, jak to pokračuje tak sem včera sebral všechnu odvahu a prostě jsem to s danou slečnou v autě narovinu pěkně mezi čtyřma očima probral no a kupodivu to po hodinovém rozhovoru dopadlo dobře. Sečna my řekla že si na mně zvykla a že teďka už ví, že se na mně může ve všem spolehnout ale, že mně má ráda jen jako kamaráda že je prostě zamilovaná do někoho jiného to stím kamarádem jak sem říkal, bere jako náhlý úlet a o nic nejde. Tak to nakonec dopadlo docela dobře, i když pro mne je to pořád špatný protože já jí pořád miluju, ale ona mně bere pořád jako kamaráda. Takže jse alespoň něco vyřešilo a já pořád doufám že se my splní i to moje poslední přání že se dáme dohromady takže všem dík za rady já jsem od daný slečny zjistil že je pro ní důležitá upřímnost takže se podle toho budu dále chovat a snad mi to k něčemu i pomůže.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 09. Únor 2008, 20:08:23 »

No něco zkusit můžeš, ale bacha byl bych opatrný, jestli tě bere jako kamaráda tak maximálně nějakou blbost a možná ani to ne protože Valentýn je svátek zamilovaných a to si stejně jako já jen ty ona asi ne takže by to nemusela vzít dobře proto radši ani já nic nekupuju. Nějakou pozornost jí koupím až k svátku na konci února ale Valentýna radši vynechám.  Jinak teďka k mojí věci abyste věděli, jak to pokračuje tak sem včera sebral všechnu odvahu a prostě jsem to s danou slečnou v autě narovinu pěkně mezi čtyřma očima probral no a kupodivu to po hodinovém rozhovoru dopadlo dobře. Sečna my řekla že si na mně zvykla a že teďka už ví, že se na mně může ve všem spolehnout ale, že mně má ráda jen jako kamaráda že je prostě zamilovaná do někoho jiného to stím kamarádem jak sem říkal, bere jako náhlý úlet a o nic nejde. Tak to nakonec dopadlo docela dobře, i když pro mne je to pořád špatný protože já jí pořád miluju, ale ona mně bere pořád jako kamaráda. Takže jse alespoň něco vyřešilo a já pořád doufám že se my splní i to moje poslední přání že se dáme dohromady takže všem dík za rady já jsem od daný slečny zjistil že je pro ní důležitá upřímnost takže se podle toho budu dále chovat a snad mi to k něčemu i pomůže.

tys to nepochopil? V tom případě ti uplave spousta báječných holek. Tvůj názor samozřejmě respektuju.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 09. Únor 2008, 22:49:23 »

Slečna my řekla že si na mně zvykla a že teďka už ví, že se na mně může ve všem spolehnout [...] že je pro ní důležitá upřímnost takže se podle toho budu dále chovat a snad mi to k něčemu i pomůže.
Kecy, kecy, kecy... Řekni to mé ruce Holky si neumí vážit přátelství. Pravda, sice vyžadujou od ostatních jednání narovinu, ale ony samy se tim zásadně neřídí! Byla by chyba za svou upřímnost snad ještě něco očekávat. Ta slečna se na tebe s klidnym svědomim vykašle, až ji přestaneš bavit - ať to zní kdovíjak hnusně, teď seš jen takový dočasný nouzový řešení, když se potřebuje aspoň o někoho ve třídě opřít - a ty ji potom budeš zbytečně nenávidět (stejně jako já svoji bývalou nejlepší kamarádku). Přitom si za to můžeš TY sám (stejně jako já), protože prostě odmítáš vidět realitu, a na to taky dojedeš.

BTW vsadil bych se, že ten tvůj nejlepší kámoš zatim ani neví, případně celou dobu nevěděl, že je branej jen jako takovej "náhlej úlet". (Zase jiná děvka přesně to samý udělala na horách mýmu spolužákovi, a tomu se pak o ní málem aji zdálo.) Já tě nechcu k ničemu navádět, ale mám-li připojit svůj skromnej názor, ONA by ve stejný situaci, kdy TY něco podobnýho provádíš s její nic netušící nejlepší kámoškou, tu kámošku na 100% varovala!

MarŤas má pravdu; já snad ještě dodám: Kolik novejch holek jsi za poslední rok poznal, hm? Projel jsem to

Přestaň to brat tak, že ji musíš dostat. Já nechápu, kde's přišel k tomu, že právě tahle je ta jediná pravá? To je jako někde vytesaný? Zkus aspoň jednou udělat, co ti tady píšu, a místo sbírání odvahy na další srdceryvný vyznání se seber a radši vyraz někam na ples nebo aspoň na zábavu ( *klik* ). Poznáš, že na světě sou i jiný dobrý holky hodný pozornosti. Tamta pro tebe najednou přestane bejt středem vesmíru - a věř mi, že ti za to možná bude vděčná + zároveň uděláš i něco pro sebe.
« Poslední změna: 10. Únor 2008, 00:18:23 od Stranger » Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 10. Únor 2008, 10:08:19 »

Stranger: říkat můžeš, co chceš, stejně to neudělá.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 10. Únor 2008, 10:46:38 »

Stranger: ty jsi na ty holky nějak vysazenej... copak ti udělaly? Úsměv (mluvim o tom "další děvka" apod...)
Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 10. Únor 2008, 13:20:47 »

No asi máte pravdu ale je vidět že stejně víte, že na vás momentálně nedám a možná na to časem přijdu možná taky ne. To stím kamarádem že je to úlet ví kupodivu i on a od začátku ale nevyjadřuje se a podle mě taky někde ve skrytu duše doufá v to samý co já a to že daná slečna se do něj zamiluje. Samozřejmě nemůžu vědět jestli je to ta pravá ale pořád doufám že ano protože už sem se kvůli ní dost změnil a to bych přece kvůli každý holce nedělal. To jestli je pro ni důležité jednáni narovinu a nebo ne stejně nezjistím, takže se teďka budu chovat jako že jo a doufám, že se to vyplatí a já doufám, že to že se o mne může opřít daná slečna ocení a zase se díky tomu o trochu sblížíme.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 10. Únor 2008, 15:49:32 »

Njn, zlom vaz... Neutrální
« Poslední změna: 10. Únor 2008, 15:53:04 od Stranger » Zaznamenáno

martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 10. Únor 2008, 19:30:28 »

Njn, zlom vaz... Neutrální
jj dik za podporu :)snad my to vyjde
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 10. Únor 2008, 22:42:48 »

snad my to vyjde
Ne, nevyjde. Ale tim, že ti popřejem štěstí nic nezkazíme Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 11. Únor 2008, 16:22:50 »

snad my to vyjde
Ne, nevyjde. Ale tim, že ti popřejem štěstí nic nezkazíme Úsměv
jj i tak dekuju i to potesi a motivuje
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 12. Únor 2008, 17:08:42 »

Tak zatím to nějak nepokračuje, i když tím že jsem se dané slečny zastal jsem si znepřátelil část kolektivu ale to mi nevadí, prostě pro ní bych udělal cokoliv a ona to ví takže doufám že to alespoň ocení. Jinak k našemu vztahu teďka se moc nepotkáváme ale zase si místo toho píšeme a občas voláme tak to snad už bude všechno dobrý.
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 05. Březen 2008, 12:42:09 »

tak už jsem dlouho nenapsal jak to pokračuje ono vlastně ani není moc co psát protože se toho zase za poslední dobu tolik nezměnilo, snad jen to že se slečnou se zase normálně bavíme Úsměv no a na druhou stranu pro změnu stím kamarádem o kterém sem tady psal se zase skoro nebavím, řekneme si prostě jen to nejnutnější je to tedy hlavně z mojí strany a on to ví a respektuje to asi pochopil že my dost ublížil. No já doufám že už se to teda všechno konečně vyřešilo a že teďka už to bude jenom lepší, já vím že se opakuji ale já prostě stále doufám v to že daná slečna si ke mě najde cestu jelikož já sem jí našel už dávno ale bez výsledku.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 05. Březen 2008, 13:59:41 »

prostě stále doufám v to že daná slečna si ke mě najde cestu jelikož já sem jí našel už dávno ale bez výsledku.
Přeju hodně štěstí ať ti to vyjde... Úsměv
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 05. Březen 2008, 19:37:45 »

prostě stále doufám v to že daná slečna si ke mě najde cestu jelikož já sem jí našel už dávno ale bez výsledku.
Přeju hodně štěstí ať ti to vyjde... Úsměv
dekuju je fajn že my tu každej přeje štěstí za to ďekuju Šťastný určitě ho budu totiž potřebovat pak napíšu jestli mi to k něčemu pomohlo ale já doufám že jo Podivený Podivený
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 10. Březen 2008, 21:39:55 »

snad my to vyjde
Ne, nevyjde. Ale tim, že ti popřejem štěstí nic nezkazíme Úsměv

jsem za Avim. Mrkající
Radši hledej jinou, nekazil bych si život touhle holkou..fakt ne. Věř mi, zamiluješ se do jiné a pak budeš řešit: "Co s Tebou?" - myslím tu tvou "kámošku"
Zaznamenáno
martanc
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 87


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 12. Březen 2008, 20:46:49 »

snad my to vyjde
Ne, nevyjde. Ale tim, že ti popřejem štěstí nic nezkazíme Úsměv

jsem za Avim. Mrkající
Radši hledej jinou, nekazil bych si život touhle holkou..fakt ne. Věř mi, zamiluješ se do jiné a pak budeš řešit: "Co s Tebou?" - myslím tu tvou "kámošku"
já zatím žádné kažení života nepozoruji, ba naopak i když se někdy nervuji tak zase naopak někdy mam radost a dobrý pocit a momentálně mam právě dobrý pocit tak je to fajn Šťastný a ty nervi k tomu asi paří i když by nemuseli být v takové míře :?no a dokud budu tuhle slečnu ještě pár měsíců potkávat tak prostě jinou hledat nebudu když mam na očích tu svojí vyvolenou, možná začnu hledat potom ale pořád doufám že k tomu nebudu mít důvod Šťastný   
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 17. Březen 2008, 08:39:50 »

Budu stručný:
Ona(18) Já (26)
-Seznámení před pár týdny v supermarketu
-o pár týdnů později náhodné setkání na jiném místě a výměna kontaktu
-několikatýdení intenzivní komunikace na icq a sms, spíše kamarádska, zjistil jsem,že má přítele(půl roku, je stastna a zamilovana,jen jednou si lehce stezovala,ze ji nevěnuje dost pozornosti)..
-1.setkání v mém rodném měste - v brně,kde se slečna chystá studovat(od září tu bude od pondělí do pátku - asi 120 km od přítele), nádherný den,procházka, restaurace, úsměvy, dlouhé výměny pohledů, držení za ruce, objetí
-od kamarádky jsem zjistil,že je docela zmatená, cítí se provinile,lituje toho..
-2. setkání, romantické odpoledne kousek od Brna, první polibek při západu slunce, večerní procházka, dlouhý polibek na rozloučenou, celou dobu jsem ale iniciátorem všeho byl já, byla silně pasivní ale ne odtažitá
-den po tom zjistila,že jí přiítel podvedl, ona se teď už necítí provinile, ještě větší zmatek, neví,co má dělat, asi s ním chce zůstat,možná bude šťastnější bez něj, chaos.. (vše vím z doslechu)
-dalsi večer rozhovor se mnou na icq na neutrální témata, příjemný,  nezávazný..

co mám teď dělat já?
u nezadaných holek se osvědčil často předstírany pokles zájmu a podobné triky, u téhle ale větším projeveným zájmem mohu překonat jejího přítele,který už tolik pozornosti nevěnuje,ale zase tím klesne moje cena
« Poslední změna: 17. Březen 2008, 09:06:54 od Brnator » Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 17. Březen 2008, 09:20:25 »

má cenu trošku přitlačit? věřím,že když bych zajistil,abysme spolu byli někde sami doma, tak bych se možná dostal hodně daleko (myslím,že ji dost přitahuju),ale je to risk,pozvání by mohla odmítnout a to by všechno dost zabrzdilo..také nevím,jak by se to vyvinulo pak
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 17. Březen 2008, 09:40:55 »

Já být Tebou, tak do toho jdu a to i s rizikem, že snížíš svojí cenu, protože když budeš čekat a váhat a tvářit se nedostupně, tak naběhne někdo jinej a budeš ze hry, pokud přitlačíš a ona na to přistoupí, tak jsi vítěz a pokud ne, tak si tam kde bys byl i  kdyby ses tvářil nedostupně. Takže hurá do toho  Mrkající. Jenom bych se na ni být Tebou nějak zvlášť neupínal, 18 leté holky mají svoje rozmary a je otázka, jestli je reálné si ji dlouhodobě udržet. Prostě jdi, zkus to a poděl se s náma o výsledek. Good luck.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 17. Březen 2008, 10:06:35 »

takze doporucujes ji nejakou lsti dostat k sobe do brna domu a tam ji vojet?  Šťastný   od zari tu bude a nikoho tu nebude znat,takze prilezitosti by bylo dost pozdeji, nevim,jestli bych to tim spechanim nepokazil.. precejen je zadana..  ale fakt je,ze hormony pracují a napadaji mě nejrůznější věci
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS