jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 19:08:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 84190 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 24. Červenec 2009, 16:49:29 »

Proč chceš zrovna takovou holku?  Překvapený
Protože nechce "jen tak nějakou" S jazykem Tohle není pickup, ale život Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 24. Červenec 2009, 17:01:09 »

Citace
Abych citoval jednoho uživatele tady na foru: Míň myslet, víc dělat.

co víc dělat?
Právě že já se jí dotýkám až až, bych řekl spíš moc než málo...to ona vůbec.....
a jak se mam na ní vrhnout když se mi nepodívá skoro ani do očí když s ní mluvim...já od ní nečekám první krok, já bych rád jen nějaký reakce, třeba když jí položim ruku na její ruku, aby mě chytla, nebo když jí chytnu kolem pasu aby mě taky chytla....nic....

Ava: nu je pravda že jsem to s ní trochu rozebíral, ale neříkal jsem jí nic o tom, co je tamto za holku, jakej s ní mam vztah nebo tak....

Citace
Proč chceš zrovna takovou holku? 

protože jsem se do ní já kretén zamiloval  Smějící se
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 24. Červenec 2009, 17:07:20 »

Tak je asi nějaká rozbitá. Reklamuj jí. Máš ještě doklad o koupi?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 24. Červenec 2009, 17:54:31 »

Napadá mě, jestli nebyla znásilněná? Pak bych to docela chápal. A že ti o tom neřekla? Ono se o takovýczh věcech špatně mluví.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 24. Červenec 2009, 17:56:50 »

Jestli s tebou furt chodí někam, tak je to prostě tím, že je stydlivá. Co na ní zkusit nějakou tu rutinu - třeba myšky (slepá, němá a hluchá - běhají po ruce nahoru a ona je může zastavit když řekne STOP, jenže ta poslední, hluchá jí neslyší), když to uděláš někde "nesedíc" tak máš šanci, že budeš mít správnou náladu na to, abys jí chytil a políbil a bude posekáno Úsměv

A znáslinění neřeš. Nezměníš to, neřekne ti to a odvádí tě to od toho, co máš udělat (=políbit). Pak se jasně ukáže, jak se to má. Buďto uhne a řekne že ne (=pešek a špatenka) a nebo už nebudeš nic řešit Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 24. Červenec 2009, 19:23:35 »

Jasně, lepší strkat hlavu do písku a nebejt na takovou situaci připravenej. Pokusíš jí strčit jazyk do pusy a ona ti jednu ubalí nebo začne nepřiměřeně řvát nebo brečet. A ty nebudeš vůbec vědět, která bije. Takhle můžeš počítat i s tím a třeba si o tom i něco přečíst, ale chápu. Je to nepříjemný. Raději strčit hlavu do písku a jednat z holkou jako se zbožím:
Tak je asi nějaká rozbitá. Reklamuj jí. Máš ještě doklad o koupi?
Myslíte, že jsem to napsal, protože se mi to líbí?
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 24. Červenec 2009, 19:53:21 »

Jasně, lepší strkat hlavu do písku a nebejt na takovou situaci připravenej.
Ano, protože pokud jí bude tak blízko, že by mu to řekla, tak z něj bude na 90% kamarád.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 24. Červenec 2009, 19:59:09 »

Aha, takže podle tebe, aby spolu mohli chodit, musí být k sobě neupřímní.  Andílek
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #133 kdy: 24. Červenec 2009, 22:42:31 »

Neřekl bych neupřímní, ale musí se k sobě chovat jako ne-kamarádi Úsměv
Jinak pokud jsi ve fázi, že jí nevadí chytnutí za ruku nebo kolem pasu, tak bych zkusil pusu...nejdřív klidně jen na tvář, třeba pookřeje Mrkající
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 25. Červenec 2009, 10:07:27 »

Znásilněná nebyla určitě....
jen má prostě v hlavě pořád toho svýho bejvalýho, i její kámošky mi to potvrdili, že se jim teda moc nesvěřuje s tímhle, ale že má prostě kvůli němu asi nějakej blok...(její kámošky mě mimochodem mají rádi, na rozdíl od jejího bejvalýho)  Šťastný

já už zkoušel všechno snad...
i to jak říká Avaranger, prostě přitáhnout si jí k sobě, třeba něco hezkýho, vtipnýho, laškovnýho jí pošeptat do ucha, aby se začala chichotat a pak jí zkusit políbit, ale ona udělá třeba to, že jak zjistí, že mi asi jde o polibek, nebo že by k němu mohlo dojít, že zničehonic se mi vytrhne a začne si hrát třeba se psem (jednou za náma přiběh jejich pes, když jsme seděli kousek od jejich baráku)...všemožně se brání prostě tomu, abych já se na ní vrhnul....

Citace
Jinak pokud jsi ve fázi, že jí nevadí chytnutí za ruku nebo kolem pasu, tak bych zkusil pusu...nejdřív klidně jen na tvář, třeba pookřeje

nepookřeje, kolik já už jí dal pus na tvář...  Šťastný jakmile cítí, že mám asi v plánu jí políbit, tak se prostě snaží všemožně dostat pryč z mýho objetí....

a pak se urazí když si dá člověk na profil fotku s jinou....

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 25. Červenec 2009, 10:25:47 »

Teď si nejsem jistej, ale tys jí posílal nějakou tu SMS s tím, že už toho máš plné zuby, že...

Ale asi bych to viděl tak, že by ses mohl stahnout a nahodit něco ve smyslu "hele, ok, snažil jsem se, ale tohle asi není to co chci, ... potřebuju vědět, že ke mně taky něco cítíš a není to jen kamarádství, blabla .. bla, kamarádi". A kámoškám říct, že "kdyby se probrala, tak že bys jí chtěl ale tohle že dál nejde" (aby jí to naordinoval. Prostě tak trochu jí ukázat, že tě nemůže brát jako jistotu a nic nedávat a že kdyby přišlo na lámání chleba, tak bys měl i jiné možnosti.

Jen pozor na to, abys to nepřehnal a ona neseděla doma a nebrečela nad tím, že už jí vůbec nechceš (to by ti taky moc nepomohlo - proto ty kamarádky). Je třeba jí jen tak maličko nahlodat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 25. Červenec 2009, 10:39:17 »

Jo vím jak to myslíš......to že mě nemá jistýho jsem tak trochu chtěl docílit i tou fotkou s tou jinou holkou, aby viděla, že nejsem závislej jen na ní... jenže ona je prostě asi takovej ten typ holky: "Hrozně mě to mrzí, jsem z toho smutná a nešťastná, ale radši budu brečet do polštáře, než abych se sebou udělala nějakou změnu a snažila se"

jinak dneska jsem mluvil po ICQ s její kámoškou, kde na ní nenuceně přišla řeč, tak jsem jí řekl, že už jsem na ní vyzkoušel snad všechno, ale že prostě mam pocit že to nevede nikam a že už ztrácím trpělivost, na což mi bylo řečeno od tý kámošky, že mě obdivuje, že ona by to tak dlouho nevydržela s tou trpělivostí...a pak sme se bavili o tom jejím bloku a že neví co chce...nu  a taky mi psala ta kámoška: "Já vím, že jí chceš nu, ale ona se asi neumí pořádně vyjádřit co?"

....pane bože kam sem to dal oči... Šťastný ale stejně nějak zjišťuju že se pomalu začínám asi odmilovávat, že už pro mě přestává bejt "ta dokonalá" a už i já s růžovýma brejlema začínam vidět, že by to nebyla procházka růžovým sadem asi s ní....
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 25. Červenec 2009, 10:44:31 »

Holku nemůžeš ovládat, nanejvíš ovlivňovat, což znamená, že když nechce tak prostě nechce a ty můžeš dělat, co můžeš, ale ona se stejně nezmění.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 25. Červenec 2009, 12:27:52 »

... stejně nějak zjišťuju že se pomalu začínám asi odmilovávat, že už pro mě přestává bejt "ta dokonalá" a už i já s růžovýma brejlema začínam vidět, že by to nebyla procházka růžovým sadem asi s ní....
No, vida jaké je to pozitivní. Holky "budu brečet do polštáře, než abych se uráčila" stejně nejsou k ničemu S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 31. Červenec 2009, 15:00:55 »

Ona si ze mě snad normálně dělá pr*el  Šťastný

Včera jsme si tak psali smsky....tomu předcházelo to, že si na facebooku udělala test a vyšlo jí, že jí včera sežere nějaká obluda Šťastný já si ho udělal taky a vyšlo mi to samý...večer když jsem byl na noční mi napsala jak se mam v práci, na co já jí odepsal, že koukam že jí ta obluda přes den nesežrala když píše, a že teď abych přežil tu noc ještě já, aby na mě někde obluda nevyskočila  Šťastný

A ona mi na to odepíše:
"Abych ta obluda nebyla já. A nechtěla tě sníst. Třeba tě mam tak ráda, že bych tě nejradši snědla..."

Já jí na to odepsal něco ve smyslu, že budu mít oči na stopkách, aby na mě někde neskočila, ale že bych se třeba ani nebránil...
A ona odepsala: "Jo ty byses nebránil kdybych se na tebe vrhla a chtěla tě spapat. Nu tak až někdy budu mít hlad a ty budeš poblíž, tak si kousnu"
a vůbec všechny ty sms-ky od ní ten den, byly takový snaživý....

nu a pak se zas někde určitě potkáme a ona se bude chovat pořád jako se chovala doteď,a zase nebude žádnej projev zájmu,  já to vážně nechápu....
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 31. Červenec 2009, 15:06:03 »

Hold jí baví trápit tě.  Šťastný A já ji fandím, protože mě to baví číst.  S jazykem
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 31. Červenec 2009, 15:36:52 »

nekvalifikuj se jí. ona ti nahodila udičku s obludou, alias s ní a ty hned reaguješ tak, že by se ti to líbilo. push pull.... měl jsi ji v tuhle chvíli odstrčit. ne se snažit a kvalifikovat se jí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 31. Červenec 2009, 16:04:00 »

Citace
nekvalifikuj se jí. ona ti nahodila udičku s obludou, alias s ní a ty hned reaguješ tak, že by se ti to líbilo. push pull.... měl jsi ji v tuhle chvíli odstrčit. ne se snažit a kvalifikovat se jí.

já to vím, ale jelikož už jsem jí trošku odstrkoval ráno při ICQ rozhovoru, kdy psala že by potřebovala v práci nosit, že jí bolí nohy, na což jsem jí napsal, že je má ještě mladý, že to vydrží.....ona odepsala: "Najednou. Byly doby kdy bys mě na rukou nosil  Šťastný "
tak jsem jí chtěl zas trochu přitáhnout aby si nemyslela že na ní už kašlu  Mrkající

ale jo je to tak jak říkáš, když ale mě už tohle hraní si na něco a věčný přitahování a odstrkování po tom půl roce neba....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 31. Červenec 2009, 17:25:52 »

no vidíš to, já jsem se svou mladou půl roku a pořád se takhle pošťuchujeme a aspoň není nuda a baví nás to oba.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 31. Červenec 2009, 17:32:09 »

Citace
no vidíš to, já jsem se svou mladou půl roku a pořád se takhle pošťuchujeme a aspoň není nuda a baví nás to oba.

to jo ale vy už jste spolu, "oficiální pár"
já jsem třeba zas něchtěl, aby si ona řekla: "Tak já mu napsala takovou pěknou sms-ku, kde jsem mu naznačila že bych ho nejradši snědla, a on mi na to odepíše nějakou blbost, nebo si ze mě dělá srandu, tak už mu nic takovýho psát nebudu"...
chtěl jsem ji trošku ocenit za tu "snahu"  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 03. Srpen 2009, 19:15:28 »

"...abych tě nesnědla" Úsměv
"No, já myslim, že bys měla myslet na svojí postavu, přece jen sem kus chlapa a dalo by ti to zabrat S jazykem"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 03. Srpen 2009, 19:19:30 »

Citace
"...abych tě nesnědla"
"No, já myslim, že bys měla myslet na svojí postavu, přece jen sem kus chlapa a dalo by ti to zabrat "

jo to je pěkný, ale....
berte v potaz, že jsem do ní zamilovanej, a prostě konkrétně v souvislosti s ní mě taková reakce prostě nenapadne...pořád se mi tam derou nějaký city a mozek blbne....

jinak takovýhle reakce ovládám v pohodě (u holek který jsou mi volný)  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 03. Srpen 2009, 19:26:36 »

Já vim, ale já svojí partnerku taky miluju a to hodně (a to dokonce tak, že sem schopný překousnout HOOOODNĚ věcí, které mě štvou) a i tak mě takovéhle věci napadjí furt. Jde o to oprostit se od toho, že jí urážíš nebo tak něco a brát to jako, že jí rozesmíváš (a podat to správně)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 03. Srpen 2009, 19:29:21 »

Ava, no jo, ale pokud se nepletu, tak henry s ní nechodí a proto se podvědomě bojí, aby ji neztratil a tak si nedovoluje takový pošťuchování.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 03. Srpen 2009, 19:36:47 »

To jo, ale jde tam o to, že tyhle negy nejsou nic, za co by ho měla odmítat nebo tak něco. Ty by měli mít dva možné konce:
a) zasmějou se
b) ona to nepochopí/on to přežene => "Ne, promiň, já to tak nemyslel Mrkající (pro milovníky klasiky) Jé fuj, co to piješ, to vypadá kysele S jazykem (=odvést od tématu)"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS