jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 12:56:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 84225 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 03. Srpen 2009, 19:39:10 »

no to sice je jasný, že to nic nezkazí, ale on má podvědomý pocit, že ano. bojí se tolik ztráty, že není ochotem risknout ji získat
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 03. Srpen 2009, 19:39:26 »

Citace
Ava, no jo, ale pokud se nepletu, tak henry s ní nechodí a proto se podvědomě bojí, aby ji neztratil a tak si nedovoluje takový pošťuchování.

přesně tak, jako přesně takovým stylem jsem jí pošťuchoval před tím půl rokem, dejme tomu ještě tak v tom dubnu, když jsem jí ještě nedal najevo že jí chci.....jenže od tý doby to ona už ví (viz celý tento topic)...jako občas se snažím ji nějak znejisťovat, třeba napsat trochu něco jinýho než očekává, třeba v sobotu když jsem šel na discotéku a ona ne jsme si psali:

...
já: jsem teď byl ve vaně abych byl pěkně vykoupanej a navoněnej
ona: jo navoněnej, pán chce bejt neodolatelnej
já: nu jistě
ona: a to chceš bejt neodolatelnej i když tam já nebudu jo
já: já chci bejt neodolatelnej vždy, a až pak si vyberu jestli odolám  Šťastný

(taky asi čekala že se začnu kvalifikovat a začnu říkat: "Ne, já chci být neodolatelnej jen pro tebe")

ale prostě když mi napíše něco takovýho hezkýho, co mi potěší (berte to tak, že v lepším případě se rozmýšlí jestli se mnou chodit..), tak je mi blbý jí na to napsat zas jen něco C&F, protože ona si řekne: "on si ze mě dělá jen srandu, příště už mu taky nic takovýho nenapíšu"..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 03. Srpen 2009, 19:43:12 »

ona: jo navoněnej, pán chce bejt neodolatelnej
já: nu jistě
ona: a to chceš bejt neodolatelnej i když tam já nebudu jo
já: no prívě proto, že tam nebudeš, abych mohl sbalit mraky ženských a ty sis už konečně uvědomila, jak moc mě miluješ a že o mě můžeš přijít a to byhc neunesl, já tě totiž miluju a bez tebe jsem vzduch, VEZMES SI ME?

to by slo, ne? Mrkající
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 03. Srpen 2009, 19:49:20 »

Joei: no nevim, tohle by na ní asi neplatilo, jak jí znám...na to by mi napsala: "Tak si je sbal, já tě nebráním"  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 03. Srpen 2009, 19:55:47 »

to byl vtip.... i kdyz recese dobra.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 03. Srpen 2009, 22:08:22 »

Joei: no nevim, tohle by na ní asi neplatilo, jak jí znám...na to by mi napsala: "Tak si je sbal, já tě nebráním"  Šťastný

Tak to jsem se teda nasmál  Šťastný
Asi lepší reakce by nemohla byt...snad jen "Ano"  Šťastný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 06. Srpen 2009, 11:07:05 »

Joei: no nevim, tohle by na ní asi neplatilo, jak jí znám...na to by mi napsala: "Tak si je sbal, já tě nebráním"  Šťastný
To uúplně nesnášim, když mi neskočí holka na hru a utne to nějak jakože "whatever, jsem asi blbá no" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 21. Srpen 2009, 08:04:38 »

Tak jelikož žádné změny v jejím chování nenastaly, uchýlil jsem se k poslednímu možnému kroku, jak v ní něco zlomit. Napsal jsem jí sms:

"Dlouho jsem měl sen, že tě jednou vezmu do náruče a budu tě líbat s pocitem že jsi moje, nebo že budu vedle tebe usínat. Ale dospěl jsem k závěru, že se prostě nikdy nic nezmění. Zapomeň na mě (její jméno). Nemusíš mi na to nic odepisovat. A děkuju ti za pár pro mě nezapomenutelných chvilek:-*

Následovalo 5 jejích sms (během hodiny), aniž já bych jí cokoliv odepsal:

1) Ale tohle já nechci. Já tě mám moc ráda

2) Myslela jsem, že mě přijedeš teď někdy obejmout a ty nic (....pokoušela se hodit vinu na mě)

3) Já bych ráda těch chvilek s tebou prožila víc:-( Ale budu respektovat, co chceš ty. Jen ti chci říct, že mi to moc mrzí a že v mým srdíčku máš veliký místo...Smutný

4) Nu nic... chápu, že už mi nechceš napsat, jak si řek...Mám rád výzvy, ale jednoho dne zmizím z tvýho života (pozn. to jsem jí kdysi napsal, že pokud se nic nezmění, jednoho dne zmizím z jejího života). Ale proč? Já nechci bejt bez tebe. Ale tobě to asi tak nepžijde. Možná ti nedokážu dokázat co pro mě znamenáš...způsobem co by sis přál. Promiň že ti píšu, jen chci, abys to věděl...chápu tě...

5) Koukam na mobil....a nic...chápu...nikdy bych neřekla, že mě takový tvoje slova budou tak bolet... dobrou noc


Tak a já se ptam jak teď postupovat...co si o tom myslíte?? měl jsem tendence jí na ty zprávy odepsat, ale dokázal jsem to, neodepsat....vím že tím bych to pokazil....ale jak postupovat teď??
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 21. Srpen 2009, 09:26:06 »

 Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 21. Srpen 2009, 09:43:00 »

Kenich: přestaň se tlemit a radši něco napiš Smějící se
Zaznamenáno
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 21. Srpen 2009, 10:18:35 »

Co se ji zeptat jak by si tedy predstavovala vztahy mezi vama dvema?
 Mrkající Podle meho princip vychazeni s zenami spociva v tom zjistit co chce a potom ji presvedcit ze to co chce je blbost a ze vlastne chce to co ty.  Šťastný Doufam ze jsem se do te vety moc nezamotal.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 21. Srpen 2009, 10:27:29 »

no nevím jak bys jí dostal do tý postele.

Zkus jí do postele hodit, pomilovat a potom nebude chtít přestat.  S jazykem
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 21. Srpen 2009, 14:50:03 »

Citace
Co se ji zeptat jak by si tedy predstavovala vztahy mezi vama dvema?

od rána mě bombardovala příspěvky na nástěnku jak jí chybím a ať se na ní nezlobím a že jí to mrzí atd....pak je zas všechny smazala a pak je tam zas dala....

tak jsem jí napsal...mimojiné jsem se jí ptal na konkrétní otázky, něco podobnýho jak doporučuješ, na to mi odpověděla:

"Já nevím jak to chci, vím jen že tě mám ráda, moc pro mě znamenáš a nechci tě ztratit"

pak jsem se snažil taky zjistit proč teda uhejbá, když jí chci dát pusu: "Já nevím, prostě to tak je"
Tak jsem se jí snažil pomoct:

Já: Uhejbáš proto, protože tě nepřitahuju, je to pro tebe nepředstavitelný, a ty se tomu chceš všemožně vyhnout"
Ona: Ne, tak to zase není
Já: A jakej je teda důvod
Ona: Já nevím, prostě to tak je...

na druhou stranu jsem se zas dozvěděl, že mě ale už taky chtěla sama od sebe políbit a vůbec že o tomhle všem, proč uhejbá atd. že chtěla se mnou už kolikrát mluvit....

tak jsem řek, že si o tom můžem popovídat a ona na to: "Já stejně nevim co bych ti říkala"  Smějící se
A zase jsem se dozvěděl že se sama v sobě nevyzná, je divná atd.....

tak jsme se domluvili, že se za ní staví, že mi ještě řekne co se jí honí v hlavě a slíbila že se bude snažit třeba neuhejbat při pokusu o polibek...

ku*va mě to baví  Smějící se Smějící se Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 21. Srpen 2009, 15:35:14 »

 Šťastný Na co si stezujes chlape...to je idealni, ted mas spoustu prostoru pro to si hrat. Je jen tvoje. Doporucil bych ti kdyz nebudes vedet tak jednat razne. Vylozene odmitave reakce se nedockas, maximalne to bude chtit uhrat do zertu. Ted si v pozici ze ona je v rozpacich a ty utocis. Nuze hraj si.

Priklad:
Uhne pri polibku - vyborne - tim padem mirne odkloni hlavu a idealne ti uvolni prostor pro polibeni na krk. Mrkající
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 21. Srpen 2009, 18:26:51 »

Tak ji vyhrožuj, že když uhne opři polibku, tak jí sníš ucho a pak když uhne tak ji cumlej laluček... Úsměv
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 21. Srpen 2009, 18:29:56 »

Citace
Tak ji vyhrožuj, že když uhne opři polibku, tak jí sníš ucho a pak když uhne tak ji cumlej laluček...

to není marný, to by mě nenapadlo  Smějící se
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 21. Srpen 2009, 19:51:41 »

nějak jsem zapomněla, kolik tý slečně je let.. úplně se v ní vidim, když mi bylo tak 16 nebo 17. Ráda jsem byla s klukem, ale nedokázala jsem mu vyjádřit, že je mi s nim dobře. Sice jsem při polibku neuhýbala, ale myslim, že jsem musela vypadat podobně, jako již zmiňovaná slečna.. Teď se chovám úplně jinak, ale v tomhle asi záleží dost na povaze.. I když, zase si vem, že se takhle chová už dost dlouho.

Taky mě ještě napadlo, že je tu docela vidět ten osvědčenej holomráz. Děláš, že nemáš zájem a najednou tě má strašně ráda.. Nevim no.. možná ale jdeš správnou cestou - přijde na to, že opravdu umíš zmizet z jejího života a sama přiběhne Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 21. Srpen 2009, 20:47:41 »

Citace
nějak jsem zapomněla, kolik tý slečně je let

slečně je skoro 20....

Citace
Ráda jsem byla s klukem, ale nedokázala jsem mu vyjádřit, že je mi s nim dobře

tohle bych pochopil, kdyby ještě třeba nikoho neměla, ale ona chodila s různýma přestávkama se svým bejvalým 2 roky
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 21. Srpen 2009, 20:53:40 »

tak na dvacet let je to docela dost divný. Ale tak někdo se naučí některý věci později no.. Na druhou stranu jsi, henry, docela trpělivej.
V tvym případě bych věřila tomu holomrázu.. občas to na mě taky funguje Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 21. Srpen 2009, 20:57:25 »

Citace
V tvym případě bych věřila tomu holomrázu.. občas to na mě taky funguje

nu jo, jenže to že jí zmizím ze života jí nemůžu zas říkat každej den....ale jsem rád, že jsem jí snad dal dostatečně najevo, že jsem toho schopnej, zmizet jí ze života....
a teď prostě po každým jejím chování, který se mi nebude líbit, se budu chovat odtažitě, aby si nebyla jistá jestli právě to byla ta poslední kapka kterou mě ztratí....

ale bude to náročný...
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 21. Srpen 2009, 21:11:38 »

jasně že to bude náročný..
ale jsi dobrej, že jsi nereagoval na žádnou z jejích 5 sms.. musíš jí mít hodně rád, když jsi tak moc trpělivej.. tvůj topic sleduju už nějakou dobu.. na její věk je to už docela divný Úsměv
ona podle mě ví (nebo si myslí), že umíš z toho jejího života zmizet (nebo to před ní alespoň říkáš, abys v ní vyvolal ten pocit nejistoty.. což se ti samozřejmě nedivim...).
Jestli máš pořád tu trpělivost, tak do toho jdi.. a správně, jak říkáš - ať si není tebou tak jistá...
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 26. Srpen 2009, 18:58:17 »

Hezký Úsměv

Teď bude největší problém ustát ten stav, kdy se jí začneš přibližovat tak, aby si tě moc nepřitáhla. Nebo aby neprokoukla, žes to jen hrál. To by to bylo celý v pr...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 27. Srpen 2009, 10:07:30 »

ale jsi dobrej, že jsi nereagoval na žádnou z jejích 5 sms.. musíš jí mít hodně rád, když jsi tak moc trpělivej..
Podle mě právě přesně naopak... nemá jí moc rád... protože kdyby jí měl hodně rád, tak se neovládne a napíše jí... dokud se řídíte rozumem, tak to neni láska...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 27. Srpen 2009, 10:18:50 »

Dokud se neřídíš rozumem je to bláznivá zamilovanost, D9.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 27. Srpen 2009, 10:32:28 »

jenže zamilovanost je právě silnější než láska... takže jí nemá "hodně rád"...
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS