jak se chovat poprvé u holky doma?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 13:49:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak se chovat poprvé u holky doma?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: jak se chovat poprvé u holky doma?  (Přečteno 84453 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 18. Únor 2009, 11:33:33 »

situace: znám holku rok (měla přítele, takže jsem se o nic nepokoušel), vždycky jsme se viděli na discotéce (jinde ne), tak jsme zapařili, pokecali, kecali jsme i po ICQ, takže už toho o ní vim docela dost...teď už přítele nemá a na posledních 3 discotékách jsme spolu tancovali ploužáky a tak nějak jsme víc byly spolu, na té minulé došlo i na krátký líbání a hladila mě pod tričkem (při ploužáku) - cítil jsem prostě takový to erotický napětí....

tak a teď jsem se rozhodl, že se za ní někdy stavim doma a tady je ten problém, já vlastně vůbec nevim jak se poprvý u ní doma chovat (zdůrazňuju že můj první (a jedinej vztah) byl už 3 roky zpátky a tam to bylo trochu jiný, bylo léto a 2 měsíce jsme se vídali jen venku, kdežto tady jsme se zatím jinde než na discotéce neviděli)

jde mi o to, co si můžu dovolit (když bych s ní chtěl potencionálně vážnej vztah), jestli přijít a jen tak nejdřív kecat, nebo od samého začátku se chovat "sexuálně" (dotyky, polibky, narážky atd.) - iniciativu od ní čekat nemůžu, ona je takovej ten typ co sama nezačne, takže je to na mě...
hlavně mi jde o to, jak vystupňovat nějak to erotický napětí, jakým způsobem se bavit, aby to neskončilo jen tak, že budem sedět vedle sebe a budem se bavit jako kamarádi o počasí (na to jsem expert, i když mam o tu jistou holku zájem (všeobecně), a vim že taková suchá konverzace nikam nevede, tak mi třeba prostě v tu chvíli žádná "flirtovací" konverzace nenapadne...) - podotýkám, že na těch discotékách je trochu jiná atmosféra, nejsem tam s ní sám, tancujem, tady to bude jen o tý konverzaci...

a ještě jedna otázka:
Je vhodnější při mazlení s holkou (líbání, hlazení atak.) mluvit (popřípadě co) nebo bejt zticha a prostě si vychutnávat to ticho...takhle jsem to dělal s mojí bejvalou a prostě v tu chvíli mi nepřišlo důležitý něco říkat, ale zajímalo by mě, jak to cítí holky....jestli je třeba lepší něco říikat a tím třeba stupňovat vzrušení u holky (jak říkam, opět absolutně nevim, co bych měl v tu chvíli říkat, jestli třeba: "Krásně voníš" "Jsi nádherná atd.)
« Poslední změna: 18. Únor 2009, 11:37:52 od henry » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Únor 2009, 12:56:50 »

Dělej to budeš chtít dělat. Chceš se chovat sexuálně? Chovej. Chceš si povídat? Povídej...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Únor 2009, 13:29:01 »

Přesně tak, chovej se jak uznáš za vhodný, jak chceš ty. Na tohle neni žádnej postup.

Osobně bych ze začátku jen tak kecal třeba o věcech, co má v pokoji - plyšáci, knížky, whatever. Občas třeba prohoď nějakou dvojsmyslnou poznámku, občas ji pohlaď, úžasně třeba zabírá ji odhrnout vlasy za ucho a pohled do očí při tom, snaž se to napětí trošku vystupňovat a pak to už půjde samo. Osobně bych volil jenom nějaký polibky a doteky, když chceš mít s tou holkou vztah.

S tim mluvením ani nevim, jak to mám u sebe. Soustředim se při tom na úplně něco jinýho Úsměv Ale co si tak vybavuju, tak se většinou snažim tý holce vnutit myšlenku, že svádí ona mě. Je to samozřejmě naopak. Já sem vždycky ten, kdo dělá první kroky, ale když už si ta holka něco dovolí (třeba ti sundá svetr, zajede ti rukou pod triko atd), tak ji většinou řeknu něco jako "Teda já si přišel jenom popovídat a ty takhle na mě, jo?" - samozřejmě s úsměvem. Hlavně při tom nesmíš přestat s polibkama a hlazením. Myslim, že to taky zabírá Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Únor 2009, 14:21:06 »

Přesně tak, chovej se jak uznáš za vhodný, jak chceš ty. Na tohle neni žádnej postup.

Osobně bych ze začátku jen tak kecal třeba o věcech, co má v pokoji - plyšáci, knížky, whatever. Občas třeba prohoď nějakou dvojsmyslnou poznámku, občas ji pohlaď, úžasně třeba zabírá ji odhrnout vlasy za ucho a pohled do očí při tom, snaž se to napětí trošku vystupňovat a pak to už půjde samo. Osobně bych volil jenom nějaký polibky a doteky, když chceš mít s tou holkou vztah.

S tim mluvením ani nevim, jak to mám u sebe. Soustředim se při tom na úplně něco jinýho Úsměv Ale co si tak vybavuju, tak se většinou snažim tý holce vnutit myšlenku, že svádí ona mě. Je to samozřejmě naopak. Já sem vždycky ten, kdo dělá první kroky, ale když už si ta holka něco dovolí (třeba ti sundá svetr, zajede ti rukou pod triko atd), tak ji většinou řeknu něco jako "Teda já si přišel jenom popovídat a ty takhle na mě, jo?" - samozřejmě s úsměvem. Hlavně při tom nesmíš přestat s polibkama a hlazením. Myslim, že to taky zabírá Úsměv
a včera ses nemohl vymáčknout:-) ty seš mi ale kamarád:-D
ale jo, co jsem ozkoušel posledně, tak udržovat oční kontakt a pokud se dlouze dívá, i když přestaneš mluvit, polož jí třeba ruku na stehno nebo ji chytni za ruku, stiskni a když stiskne i ona, máš vyhráno.... když si vzpomenu na moji první postelovou scénu, bylo to docela vtipný. přišel jsem k ní domů, pustili jsme pána prstenů, 2 věže, v jen době to byla novinka... kolik to je? 6 let?já čuměl na film, ona si lehla do své postele. Pak jsem jen nadhodil, že se jdu dívat za ní a po minutě už netušim, co bylo ve filmu:-) ono se to přirozeně nějak vyvine.

buď svůj a nedělej, co ti není příjemný.
a pokud začne ona protestovat, řekni, že víš, že to není správný a že se zase tak neznáte, ale nepřestávej v líbání a svlíkání. - CAVEMAN STYLE
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Únor 2009, 15:11:05 »

a včera ses nemohl vymáčknout:-) ty seš mi ale kamarád:-D
Vždyť sem ti poradil něco podobnýho Šťastný
Ono kecat o tom, co má v pokoji, nejde praktikovat v autě, viď Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Únor 2009, 17:19:44 »

Osobně bych ze začátku jen tak kecal třeba o věcech, co má v pokoji - plyšáci, knížky, whatever. Občas třeba prohoď nějakou dvojsmyslnou poznámku, občas ji pohlaď, úžasně třeba zabírá ji odhrnout vlasy za ucho a pohled do očí při tom, snaž se to napětí trošku vystupňovat a pak to už půjde samo. Osobně bych volil jenom nějaký polibky a doteky, když chceš mít s tou holkou vztah.
Tohle je právě problém, protože když si s holkou povídáš jako kamarád o čemkoliv, tak zaboha nenajdeš vhodnou příležitost pro pohlazení, protože vaše vzájemná společnost nemá žádnej erotickej náboj. Ten totiž musí vzniknout sám od sebe (je to divný, já vim) a pak ho teprv můžeš stupňovat. Jde o to, že když neni žádnej erotickej náboj, tak ani ty sám jí nechceš pohladit, resp. nepřijde ti to normální a kdybys to udělal, tak ten náboj tim nevytvoříš, jen to bude vypadat divně (to mi věř)...
S tim mluvením ani nevim, jak to mám u sebe. Soustředim se při tom na úplně něco jinýho Úsměv Ale co si tak vybavuju, tak se většinou snažim tý holce vnutit myšlenku, že svádí ona mě. Je to samozřejmě naopak. Já sem vždycky ten, kdo dělá první kroky, ale když už si ta holka něco dovolí (třeba ti sundá svetr, zajede ti rukou pod triko atd), tak ji většinou řeknu něco jako "Teda já si přišel jenom popovídat a ty takhle na mě, jo?" - samozřejmě s úsměvem. Hlavně při tom nesmíš přestat s polibkama a hlazením. Myslim, že to taky zabírá Úsměv
Tohle se mi teda vůbec nezdá... já u toho mluvim skoro furt... říkam jí, jak je sladká a roztomilá (když je to pravda) - konkrétně tyhle slova holku dost vzruší... ale ta tvoje věta mi přijde (promiň) hrozná... moc racionální a bez emocí...

musíte prociťovat emoce co nejsilněji a říkat jí, co právě cítíte, to slyšej rády, je to lepší, než mlčet (většinou)...
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Únor 2009, 17:37:35 »

Já ti to neberu. Já měl úspěchy vždycky i s touhle větou Mrkající

Jinak říkat holce, že je sladká a roztomilá? To bych asi v posteli přes jazyk nedostal. Nevim proč, ale přijde mi to divný.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Únor 2009, 17:38:44 »

Normálně jí to šeptáš... ty u sexu mlčíš a neříkáš jí, jaká je? spala s tebou nějaká holka 2x?
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Únor 2009, 17:47:14 »

Normálně jí to šeptáš... ty u sexu mlčíš a neříkáš jí, jaká je? spala s tebou nějaká holka 2x?
Že mám trošku jinej názor než ty neznamená, že mi musíš snižovat karmu (já vim, ty si to nebyl bla bla bla)
Žádná holka si na sex se mnou ještě neztěžovala, tak jsou očividně i jiný postupy než tvoje.
Ne, nemlčim u sexu, ale když sem se potom holek zeptal, jestli ví, co sem jim říkal, tak každá řekla, že to bylo tak nádherný, že ty slova vůbec nevnímaly.

Btw. přečetl sis vůbec ten henryho první příspěvek? Vidíš tam někde zmínku o tom, že ji chce hned poprvé přefiknout? Tak proč mluvíš o tom, co holce říkáš při sexu?
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Únor 2009, 17:51:24 »

Citace
Tohle je právě problém, protože když si s holkou povídáš jako kamarád o čemkoliv, tak zaboha nenajdeš vhodnou příležitost pro pohlazení, protože vaše vzájemná společnost nemá žádnej erotickej náboj. Ten totiž musí vzniknout sám od sebe (je to divný, já vim) a pak ho teprv můžeš stupňovat.

tohle je pravda, problém je ten, že já ho neumím vytvořit skoro nikdy s žádnou...ale právě teď při tom ploužáku jsem ho cítil, když se ke mě přitiskla a zajela mi pod tričko, z toho to erotický napětí přímo vyzařovalo....problém je ten, že když ploužák skončil, a my si šli sednout na sedačku, tak už zas bylo po náboji, pač jsem nevěděl co kecat nebo jak se chovat, abych to vystupńoval...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2009, 18:05:55 »

henry: znova, ten náboj právě nemůžeš vytvořit, on prostě vznikne sám nebo nevznikne a když nevznikne, tak z toho prostě nic nebude (v tu chvíli)...

smoula: aha, já myslel, že o tom se bavíme, tak sry... ale k těm slovům: zase, špatnej předpoklad, že ty slova mají vyjadřovat svůj plný význam... ty slova vnímají emocionálně, ne racionálně... takže věřim tomu, že si je pak nepamatujou, ale nevěřim tomu, že nemají smysl... holkám rapidně snižuješ míru vzrušení, když používáš logický a racionální slovní obraty, který nezasahujou nijak jejich cítění... prostě říct holce to, co jsi dal jako příklad, tak sice asi uplně nevychladne, ale nepřijde mi to jako super dobrej tah...
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Únor 2009, 18:13:53 »

Citace
henry: znova, ten náboj právě nemůžeš vytvořit, on prostě vznikne sám nebo nevznikne a když nevznikne, tak z toho prostě nic nebude (v tu chvíli)...

když ho nemůžeš vytvořit, tak proč teda u nějakých chlapů v interakci se ženskou vznikne skoro vždy a u jiných skoro nikdy  Šťastný
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Únor 2009, 20:36:42 »

Nezáleží na tom, co řeknete... Mnohem důležitější je jak to řeknete  Mrkající
=> Šmoulova věta se dá říct tak, že totálně zabije jakýkoli další pokračování... Ale stejně tak se dá říct takovým způsobem, že ta holka už pak nepřestane  Provokatér
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Únor 2009, 20:46:33 »

V první řadě musíš opravdu počítat s úplně jinou atmosférou, než která panuje na diskotéce. Určitě bude větší (oboustranný) ostych atd. Já znám třeba taky spoustu lídí prakticky jenom z diskotéky, kde spolu kecáme jako staří známí a když je pak potkám někde za bílýho dne, nemáme si třeba pořádně ani co říct.

Sice jsem úplně nepochopil, co myslíš tím, že ses rozhodl, že se někdy stavíš k ní domů - jestli se pozveš sám, necháš se pozvat, nebo uděláš úplnou přepadovku... ale to je jedno. Dejme tomu, že se domluvíte, že se stavíš. Já osobně bych vzal určitě třeba víno (důležitý na uvolnění, zmírní ostych...) a třeba nějaký CD s hudbou (samo na něm bude nějaká romantika - ploužáky, ale budou tam zakomponovaný tak, aby to nebylo podezřelý Úsměv) Témata na konverzaci ti tu asi nikdo přesně neřekne, ze situace snad něco vyplyne.

Pokud jde o navázání nějakýho bližšího fyzickýho kontaktu - já začínám vždycky rukama. Chytit za ruku, hladit - podle její odezvy hned vím, na čem jsu - jestli můžu bezpečně přejít k líbání, nebo zabrzdit, případně i couvnout. Samozřejmě k zahájení toho "ručního kontaktu" to chce vystihnout správnej okamžik, zas tak těžký to není, chce to se uvolnit a nestresovat. Pokud to nejde, mě pomáhá to zmíněný víno, někteří možná nebudou souhlasit, ale u mě to funguje 100%, takže za sebe to doporučuju.

Co se týká poslední otázky, tak jak už někteří naznačili - určitě není žádný pravidlo, jak s u toho chovat, jestli je lepší něco říkat, nebo neříkat. Já většinou nic neříkám, sem tam nějaká lichotka. Záleží na každým, co chce dělat a jak to cítí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Únor 2009, 21:41:53 »

Aplikuj pravidlo, "když nemáš co říct, tak jí líbej" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Únor 2009, 22:55:27 »

Nezáleží na tom, co řeknete... Mnohem důležitější je jak to řeknete  Mrkající
=> Šmoulova věta se dá říct tak, že totálně zabije jakýkoli další pokračování... Ale stejně tak se dá říct takovým způsobem, že ta holka už pak nepřestane  Provokatér
přesně tak jsem to myslel... že nejde o význam těch slov, ale spíš o to, aby zapůsobily na emoce
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Únor 2009, 09:54:35 »

Sice jsem úplně nepochopil, co myslíš tím, že ses rozhodl, že se někdy stavíš k ní domů - jestli se pozveš sám, necháš se pozvat, nebo uděláš úplnou přepadovku... ale to je jedno. Dejme tomu, že se domluvíte, že se stavíš. Já osobně bych vzal určitě třeba víno (důležitý na uvolnění, zmírní ostych...) a třeba nějaký CD s hudbou (samo na něm bude nějaká romantika - ploužáky, ale budou tam zakomponovaný tak, aby to nebylo podezřelý Úsměv) Témata na konverzaci ti tu asi nikdo přesně neřekne, ze situace snad něco vyplyne.

Pokud jde o navázání nějakýho bližšího fyzickýho kontaktu - já začínám vždycky rukama. Chytit za ruku, hladit - podle její odezvy hned vím, na čem jsu - jestli můžu bezpečně přejít k líbání, nebo zabrzdit, případně i couvnout. Samozřejmě k zahájení toho "ručního kontaktu" to chce vystihnout správnej okamžik, zas tak těžký to není, chce to se uvolnit a nestresovat. Pokud to nejde, mě pomáhá to zmíněný víno, někteří možná nebudou souhlasit, ale u mě to funguje 100%, takže za sebe to doporučuju.
To začínání rukama je zajímavý... jinak opít holku, aby se jí zmírnili zábrany, umí každej Šťastný to je jasný, že ti to funguje na 100% Šťastný ... ale jinak přinýst víno (tj sám ho koupit) a ještě dělat CD s hudbou... já ti nevim, sice v tom je určitá romantika, ale na mě osobně to působí až moc snaživě... ono by to celkově nemělo vypadat tak, že jí chceš svést... resp. mělo, ale ne tak očividně, ale tak, aby si nad tim lámala hlavu a nevěděla, jak to s ní myslíš, nejistota u holek vede ke zvědavosti a zvědavost vede k ujisťování se, jak to je a to ne slovy, ale činy... takže vlastně jí tim donutíš k tomu, aby začala sama... (samozřejmě musí chtít)
« Poslední změna: 19. Únor 2009, 09:57:52 od D9 » Zaznamenáno

NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Únor 2009, 23:38:43 »

Sice jsem úplně nepochopil, co myslíš tím, že ses rozhodl, že se někdy stavíš k ní domů - jestli se pozveš sám, necháš se pozvat, nebo uděláš úplnou přepadovku... ale to je jedno. Dejme tomu, že se domluvíte, že se stavíš. Já osobně bych vzal určitě třeba víno (důležitý na uvolnění, zmírní ostych...) a třeba nějaký CD s hudbou (samo na něm bude nějaká romantika - ploužáky, ale budou tam zakomponovaný tak, aby to nebylo podezřelý Úsměv) Témata na konverzaci ti tu asi nikdo přesně neřekne, ze situace snad něco vyplyne.

Pokud jde o navázání nějakýho bližšího fyzickýho kontaktu - já začínám vždycky rukama. Chytit za ruku, hladit - podle její odezvy hned vím, na čem jsu - jestli můžu bezpečně přejít k líbání, nebo zabrzdit, případně i couvnout. Samozřejmě k zahájení toho "ručního kontaktu" to chce vystihnout správnej okamžik, zas tak těžký to není, chce to se uvolnit a nestresovat. Pokud to nejde, mě pomáhá to zmíněný víno, někteří možná nebudou souhlasit, ale u mě to funguje 100%, takže za sebe to doporučuju.
To začínání rukama je zajímavý... jinak opít holku, aby se jí zmírnili zábrany, umí každej Šťastný to je jasný, že ti to funguje na 100% Šťastný ... ale jinak přinýst víno (tj sám ho koupit) a ještě dělat CD s hudbou... já ti nevim, sice v tom je určitá romantika, ale na mě osobně to působí až moc snaživě... ono by to celkově nemělo vypadat tak, že jí chceš svést... resp. mělo, ale ne tak očividně, ale tak, aby si nad tim lámala hlavu a nevěděla, jak to s ní myslíš, nejistota u holek vede ke zvědavosti a zvědavost vede k ujisťování se, jak to je a to ne slovy, ale činy... takže vlastně jí tim donutíš k tomu, aby začala sama... (samozřejmě musí chtít)

Nemyslel jsem, aby ji opíjel, opilý holky nesnáším  Smějící se Stačí, když si dá i on sám na kuráž na zmírnění jeho zábran, pokud bude ostychem tak zablokovanej, že nebude moct najít vhodnej okamžik k navázání toho fyzickýho kontaktu  Šťastný
Zaznamenáno
Gerill



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Únor 2009, 18:59:02 »

podle mě je dobrý nějak při konverzaci tu holku provokovat, občas do ní rejpnout a tak (tim tak nějak začít s těma dotykama)
a neznám nic lepšího než lochtivou holčinu Úsměv
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #19 kdy: 26. Únor 2009, 19:26:06 »

To by záleželo na situaci. Jednou bych si ji oťukával jestli má zájem a podle toho bych se k ní choval. Jindy bych uviděl postel a šel bych si hned lehnout - usnout  Šťastný ... Udělej to podle sebe.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Únor 2009, 15:26:06 »

Tak lidi, posílám pokračování toho příběhu co jsem psal nahoře. Nejenže z její návštěvy u ní doma asi nebude nic, ale cítím tak nějak že to jde do kytek úplně.
Shrňme si to: znám jí půl roku, před 4 týdny na discotéce ploužáky, smích, kecání.....před 3 týdny na discotéce ploužáky, smích, moje 2 pokusy o polibek (2× uhnula se smíchem), občas chycení za boky....před 2 týdny ploužáky, krátký líbání, cítil jsem erotický napětí při těch ploužácích, sama mi zajížděla pod tričko a zkoušel jestli jsem lochtivej, pak už mi jen hladila pod tričkem, já jí taky....krom toho v každý chvilce co jsem nebyl na discotéce s ní do mě drcla zadkem a prostě takový ty věci.....
kdykoliv se přihlásim na ICQ (a nejsem zrovna neviditelnej, což jsem převážně), mi okamžitě píše, na chat to samý....když jí neodepíšu hned, tak mi píše že mám u ní mínus.....

ale: teď měly prázdniny, nějak jsme kecali na ICQ (vyjímečně, snažím se to minimalizovat), jsem jí jen tak mezi řečí napsal že jsem zrovna doma sám a ona mi napsala, že jestli se nebojím, že ona je sama doma od středy do pátku, že si bude muset sehnat někoho na hlídání (=> ano, pochopil jsem to tak, jak by to asi pochopila většina chlapů, že mi nepřímo dává najevo, abych se nabídl že přijedu)...tak jsem jí napsal, že si zamlouvam pátek (na to hlídání), že jinej den nemůžu (škola)...jenže ona mi na to napsala, že v pátek už přijede máma...a když jsem zkusil ještě jeden pokus, tak se snažila to nějak zakecat.....(prostě vůbec se snaží věci týkající se mě a jí zakecávat, ale jindy mi zas napíše: "Co bych pro tebe neudělala", "Před tebou bych nic neskrývala...." atd.)

sama prozvání, každej den skoro, já jí teda prozvoním zpátky, ale sám nikdy, nebo jen vyjímečně jednou za čas...

dneska jsme zas krátce kecali po ICQ a docela mě dostala. Zase jsem nějak nepřímo a humornou formou zabrousil na téma já a ona, jsem jí napsal něco v souvislosti s tím, že za poslední dobu nějaký ty plusový body má, pak jsme ještě na to téma nějak vtipkovali a pak napsala: "A co když jsou mi nějaký body ukradený"? tak jsem jí napsal: "Samozřejmě i to je jedna z variant se kterou se musí počítat" A jsou?" a ona napsala na to: "Tak s ní trošku počítej" (jako s tou variantou)...tak píšu: "Trošku jo?" a ona:"Jo trošku s ní počítej" .....já: "Ale tak to už je možná lepší s ní počítat pořádně" ona: "I to je možnost"....natož jsem jí napsal, že jí teda od dneška všechny body vynuluju (se smajlíkem na konci) a ona: "To zase ne, takhle úplně to zase nechci" ......

nu a já jsem z toho blbej, ale něco mi říká, že nemá zájem......ale proč by tam byly teda samý ty projevy zájmu co jsem psal na začátku???
Jsem po dnešku zas nějakej znechucenej, ne konkrétně pro tuhle, ale kvůli tomu, že se to u každý (u který vidím trochu zájmu) v jistý části zlomí a ona ten zájem ztratí (přitom se snažím vyvarovávat se všech chyb: přílišný uhánění, psaní, volání, snažím se je dobírat, dělat si z nich srandu, dělám narážky se sexuální tématikou, ovšem zas ne nějak oplzle.....a hlavně vůbec netuším co dělám za chyby)

včera mi zas napsala jiná, na kterou jsem se snažil taky praktikovat od začátku vtipnou drzost, atd., že mě bere jako dobrýho kámoše, přitom jsme se viděli minulý týden prvně na discotéce a i tam jsem se snažil působit ALFA....

nu neštve mi ani tak to, že mě tyhle dvě asi už zas odpískali, ale to že já opravdu netuším v čem dělám chybu........... Ďábelský
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Únor 2009, 15:52:56 »

henry: prostě tě nechce, to neni tvoje chyba...
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Únor 2009, 16:09:29 »

Citace
henry: prostě tě nechce, to neni tvoje chyba...

jasný taky to tak může bejt, ale proč teda mi dává najevo zájem těma způsobama co jsem popisoval, to si jen tak hraje a užívá si mou náklonost, když zrovna nikoho nemá??? Protože mě kdyby byla nějaká holka volná, tak jí nebudu prozvánět x× denně, nebudu ji psát kdykoliv to půjde, nebudu vyhledávat její přítomnost na diskárně.....
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Únor 2009, 16:58:52 »

me se zdalo, ze se spis nelibi ze ten vas vztah racionalizujes na nejake body. to co jsi sem psal o bodech a tak mi totiz vubec neprislo jako nejaka vtipna drzost nebo tak... jen otravne pojmenovani neceho cemu by se jmena davat nemela.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Únor 2009, 17:03:21 »

Citace
me se zdalo, ze se spis nelibi ze ten vas vztah racionalizujes na nejake body. to co jsi sem psal o bodech a tak mi totiz vubec neprislo jako nejaka vtipna drzost nebo tak... jen otravne pojmenovani neceho cemu by se jmena davat nemela.

dík za názor  Mrkající
ale zas na druhou stranu, já doufam že je jí jasné, že je to ze srandy a že to nemyslím vážně jako že bych si někam psal nějaký body podle toho co udělá dobře či špatně.....
taky mi napadlo, že je jen proti těm "bodům" a ne proti mě, že jsou jí ukradený "body" a ne já......
ale to jsou zas jen teorie...každopádně s tím přestanu... Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS